Zaman: 08 Mar 2021, 08:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Beşiktaş 61%  61%  [ 19 ]
Berabere Biter 16%  16%  [ 5 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 7 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 16:52 

Ressambob yazdı:
Cidden cüneytin yönettiği son derbide haklarının yendiğinemi inanmış bu arkadaş?. :D

Enteresan bir kafa yapısı.

GS maçı temizdi.Bizim penaltımız doğru, GS'nin iptal edileni de doğruydu ama son FB maçımızda 3 penaltıyı iç etmişti.Ordan yola çıkmamız gerek.Cücü'nün 2015'de yenildiğimiz derbide, Melo'yu atmayıp Veli'yi atması aklıma gelen en büyük rezillikti.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 17:05 
Kullanıcı avatarı

Ya beyler, bizim ya da resmi herhangi bir birimizin hakemlerle maç kazanyım gibi asla bir tasarrufu olamaz.
İlk sayfada da yazdık, hakemin konuşulmadığı hak edenin kazandığı bir derbi olsun.

Terim geldiğinden beri ligin açık ara en pozitif futbolunu oynayan, en çok ceza sahasına giren takımı olarak adaletli bir hakem camiasına en çok ihtiyacı olan biziz. Bize gelince abartılı tepki veren rakpi başkanlar, hoca ve topçularından illalah ettik.

Biz hakkımızla kazanmak, hakkımızla kaybetmek istiyoruz. Ligde haksız yere bile yenilse gidip en önce rakip hocanın elini sıkan tek kenar yönetimine sahibiz. Yönetim olarak da gayet cemtilmenizdir.

Yani hakemden konuşmak istesek sabah akşam beşiktaş'ın son maçını konuşuruz burada sezonun geneline yayarak. Bizim camiadan ya da varsa kukla muhhabirlerimizden öyle bir gündem oluşturuldu mu? Ya da beşiktaş'ın fener'e yapmaya çalıştığı gibi medyaya iftira haber servis edildi mi?

Gs ve camiasınun tek arzusu, hafta sonu gelip hakkıyla kazanmaktır. Terim'in elindeki imkanlar Sergen'e göre dar olsa da, daha iyi bir taktik anlayışıyla çıkacağımıza güvenim tam, hak eden kazansın.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 19:37 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:
@parçalıaşk

Maç sonu hakem tweeti atmak ok mi peki? Onu yanlış buluyor musun? O da sonraki maçlar atılan tweetler çünkü. (Kara gece vs.)

Bi de nasıl bir yol izlemeliyiz? Diyelim hakem kötü, ne yapmamız lazım ki 804 gün maçımıza verilmesin.

Son sorum: olaylı Başakşehir maçı için ne diyorsun? Avcı-kulübe gerginliği..Centilmenlikle ilgili aklıma ilk o geldi.

Kara gece tweeti bize daha önce yapılan organize kara gece göndermelerine bir göndermeydi. kulübün o seviye inmesini ben de istemezdim. başakşehir maçından daha yaratıcı örnekler de verebilirsin bence bir dene. spesifik örnekler genel kaideleri bozamaz.

ayrıca benim yazdığım ve bahsettiğim hakem olayıyla ilişkilendirdiğin kısım alakasız. ben bu forumda türk futbolunun en büyük problemi hakemler diye başlıık açtım. hakemleri savunmuyrum, sadece gs camiası derbi öncesi hakemi baskı altına çalışıyor kuruntuları içiçn diyorum. genel anlamda hakemlerden illallah eden en birinci kulübüz.

midemiz bulandı artık hakem konuşmaktan, tek istediğimiz adaletli yönetim. maçı konuşuruz hakemi konuşmayız diyorum maç sonu umarıım, hakemleri konuşmayalım artık demiyorum.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 20:00 
Kullanıcı avatarı

@minigolfmüdürü
anlamıyorum seni, başakşehir stadının ismini koyan kişi kim belli. başakşehir ile aramız iyi değil, arası iyi olanlar birlikte oturup yarım saatte kimseye sormadan bildiri ortaklığı yapanlardır bizim aleyhimize.

dediğim gibi açıkçası maçtan sonra kimsenin hakem konuşmayacağı bir hakem yönetimi olsun en büyük isteğim, gerçekten birgün tansiyondan düşüp bayılıcam bu ülkede maç izlerken. o yüzden maça kadar spekülasyon falan olmaz da umarım sadece maç sonu gelir yazarım buraya, selametle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 20:31 
Kullanıcı avatarı

faris87 yazdı:
Ressambob yazdı:
Cidden cüneytin yönettiği son derbide haklarının yendiğinemi inanmış bu arkadaş?. :D

Enteresan bir kafa yapısı.

GS maçı temizdi.Bizim penaltımız doğru, GS'nin iptal edileni de doğruydu ama son FB maçımızda 3 penaltıyı iç etmişti.Ordan yola çıkmamız gerek.Cücü'nün 2015'de yenildiğimiz derbide, Melo'yu atmayıp Veli'yi atması aklıma gelen en büyük rezillikti.

Abi sizin temiz anlayışınızı çözmek imkansız. Aynı maçta ki kararları tersine çevirsek torunlarınıza anlatacağınız, üstüne besteler yapacağınız maç olarak kalırdı hafızalarda. Enterasan kafa yapısı derken cidden çözemediğim için yazdım. Aynı cüneytin samiyende yönettiği son 2 fener derbisinde ki kararlarına bakalım istersen birde madem oralara akacağız. İçinden çıkılamayacak bir sorun bu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 22:17 

Cüneyt çakırı beğenmeyebiliriz. Hatalı, yanlış kararlar vermiş olabilir.
Ama arkadaş Cüneyt Çakır öyle yada böyle ülkedeki en prestijli hakem. Derbiye o atandığında da, daha maç başlamadan hakem konuşacaksanız ne yapsın adamlar Collina yı mı getirsinler?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 02:08 
Kullanıcı avatarı

berabere bitsin, dostluk kazansın 8)

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 12:52 

Galatasaray'ın hakem lobisi > Sergen'in ağlamaları

Sergen sezon başından beri salya sümük ağlamalarıyla, yaka paça dördüncü hakeme koşmalarıyla falan güzel ekmek yedirdi ama burada dengeler farklı olur, karşılarında bu konuda da tecrübeli bir camia var,

Cüneyt güzel eyyamcıdır, iki tarafa da çalışır ama VAR ve AVAR farkıyla GS bir adım önde diyorum,

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 13:04 

Gs nin hakem lobisi Sergen'in ağlamaları Fb nin hakemlere federasyona hatta bütün dünyaya karşı mucadelesi degil mi ?

Yazmayayım karşılık vermeyelim desekte insan harbiden şaşırıyor Sergen hicbir zaman ağlamadı kadikoyde kazandığı maçtan sonra çıktı hakemle ilgili en sert o zaman konustu kimine gore haksiz gelebilir kimine hakli gelir. Su macta insallah hakemlik hicbirsey olmaz kim hakediyorsa kim daha iyi oynuyorsa o kazanir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 13:47 
Kullanıcı avatarı

Hakim lobili hali buysa acaba lobisiz hali nasil? :)

Bu VAR olayinin ilk uygulandigi mac zaten kullanilmasi daha dogrusu Cüneyt Cakir tarafindan kullanilmamasi GS aleyhine olmus. Sonra masallah devami da getirilmistir daha neyin pesindesiniz hayret verici.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beytulma, Bing [Bot], Buyuurr, Emboma, eskicarsi82, footballcity, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Jason, Ressambob, Totem, uurbyk, yiit355, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye