Zaman: 09 Mar 2021, 09:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 248  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 14:19 

İbrahim'in vs bile gelip gelmediği meçhul. Ne ilginç adamlar ya, 2 hafta önce bitmesi gerekirdi tüm bu planlama işlerinin.

Haftasonu maç var ve biz büyük ihtimalle yenileceğimizi biliyoruz. Çünkü öne geçsek tutamayız, geriye düşsek çeviremeyiz. Gücümüz belli bir seviyenin üstündeki takımlara asla yetmiyor. Bu nasıl bir çaresizlik..

Kasımpaşayı yensek nolacak 2 hafta sonra, adamlar Alanyayı yenebiliyor. Biz böyle ekstra maçlar kazanamıyoruz. O kadar mücadele, o kadar emek, adamların yönetimi kaliteli bir takım kurduğu için, yensek bile hiç oluyor.

Üzülüyorum halimize.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 16:18 
Kullanıcı avatarı

Alper Potuk affedilmiş...

https://www.milliyet.com.tr/skorer/ankaragucunde-alper-potuk-affedildi-6404167

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 17:25 

Bolingiden gol bekleyen hoca ve yönetim istifa etsin gitsin...Adam 90 dk oynadı, hiç bişi yok.Ayıp ya bizle kafa bulmayın...Artık Bolingi mücadele ediyor,kafa ile indiriyor diyenlerinde futbol bilgisine saygım yok.Başakşehir maçında spiker bile söyledi, tüm kafa topları Bolinginin rakibi vurdu diye.Adamda şut yok,gol yok,hiç bişi yok...Yetmez gibi taç çizgisi yanında yattı yere, top bacak arasında.Hiç bişi yok lan, kalksana futboldan habersiz tip...Hakemde doğal olarak duran top kullandırdı ve golü yedik.Golü bu Bolingi denen gereksiz yüzünden yedik.Başka bir gereksiz Mustafa Dalcıda bunu 90 dk sahada tutuyor...Borven bişi yapmasa da kalsın sahada, belki bir orta gelir vurur ümidi ile...Adam sonuçta Norveç lig gol kralı.Lİgde 5 golü var...Bolingi nerenin kralı ve ligde golünü hatırlamıyorum...Hepimizi HASTA ETTİNİZ HASTA HASTA...Defolun gidin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 17:47 

Yönetimin idari mali ve sportif kararlarının içinde yaptığı tek doğru karar alperi kadro dışı bırakmaktı. O karardan da dönmüşler. Yönetimin yapacağı transferlerden hiç bir beklentim yoktu. Ibrahim ve badji ile beni teyit ettiler. Bize maç kazandıran kalite lazım. Ibrahim de bu yok. Ümraniye de kanatti sonra orta saha oldu ama maç kazandıracak bi isim degil. Badji de anladığım kadarıyla kulübü tarafından (kulübü de mısır al ahly) bizdeki ante gibi kadro dışı kalmış bir isim. Hani çıkıpta kimse ben badji yi biliyorum iyi adam diyemez. Kötü de diyemez tam bi kapalı kutu.

Yönetim sadece şikayet ederek hiç bir sey yapmadan sorunların çözülmesini bekliyor. En azindan bolingi, assane, borven, alper orkan hatta atilayi filan uzlaşıp bi gönder. Yarin transferin bitmesine 3-5 gün kala kulüp bul der bu yönetim. Adamlarda haklı olarak "nerden kulüp bulacaz la" der yani. ordanda bize girecek maliyeti bari düşür. Hani transfer yapmasak bile yukarıdaki isimlerin bize zaten gram faydası olmaz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 07:47 

batıkent06 yazdı:
Bolingiden gol bekleyen hoca ve yönetim istifa etsin gitsin...Adam 90 dk oynadı, hiç bişi yok.Ayıp ya bizle kafa bulmayın...Artık Bolingi mücadele ediyor,kafa ile indiriyor diyenlerinde futbol bilgisine saygım yok.Başakşehir maçında spiker bile söyledi, tüm kafa topları Bolinginin rakibi vurdu diye.Adamda şut yok,gol yok,hiç bişi yok...Yetmez gibi taç çizgisi yanında yattı yere, top bacak arasında.Hiç bişi yok lan, kalksana futboldan habersiz tip...Hakemde doğal olarak duran top kullandırdı ve golü yedik.Golü bu Bolingi denen gereksiz yüzünden yedik.Başka bir gereksiz Mustafa Dalcıda bunu 90 dk sahada tutuyor...Borven bişi yapmasa da kalsın sahada, belki bir orta gelir vurur ümidi ile...Adam sonuçta Norveç lig gol kralı.Lİgde 5 golü var...Bolingi nerenin kralı ve ligde golünü hatırlamıyorum...Hepimizi HASTA ETTİNİZ HASTA HASTA...Defolun gidin.

Futbol özürlüsü Bolingi'nin kafa toplarını alamadığı rakibinin 1.72lik boyu ile Rafael olduğunu da ekleyelim. Spiker bile söyledi Rafael tecrübesiyle bütün hava toplarında daha etkili oldu diye. Adam sözde forvet ama takıma en az 2-3 gol yedirmiştir. Saçma sapan penaltı yaptırmalar, duran toplara sebep olmalar vs.
Yapılan transferler, takımın kalitesizliği, pandemi dolayısıyla seyircisiz oynama, hepsini alt alta koyunca maalesef ligde kalma şansımız görünmüyor. İnşallah saçma sapan transferler yüzünden takım daha fazla borçlanmaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 09:05 

Bolingi gibi mücadeleyi altyapıdan gençler de yapar. Bolingi kazmasına 300 400 bin Euro vereceğine altyapıdan adam çıkar.
Bolingi;hava topu alamıyor,ikili mücadelede sürekli yerde,pas yok,şut yok.
Böyle kötü adam pek hatırlamıyorum.

Bu arada yasak bu hafta da kalkmıyormuş sizce neden?
Acaba amaç bu hocayı göndermek zorunda bırakmak mı? Böylece Bülent Uygun ya da başka bir yandaşı getirebilirler.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 09:59 

Jaba06 yazdı:
Bolingi gibi mücadeleyi altyapıdan gençler de yapar. Bolingi kazmasına 300 400 bin Euro vereceğine altyapıdan adam çıkar.
Bolingi;hava topu alamıyor,ikili mücadelede sürekli yerde,pas yok,şut yok.
Böyle kötü adam pek hatırlamıyorum.

Bu arada yasak bu hafta da kalkmıyormuş sizce neden?
Acaba amaç bu hocayı göndermek zorunda bırakmak mı? Böylece Bülent Uygun ya da başka bir yandaşı getirebilirler.

şimdi ibrahim akdağ yetişmiyor mu fener maçına kötü olmuş o

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 12:31 

tranfer yasagı son dedikodulara göre fener maçından sonraya kalmış, böyle giderse ocak sonunu bulacak gibi gözüküyor yazık,takımın yetersizligi eylül ayında belli olmuştu bir ümit ocak ayında takıma takviye olur durumu düzeltiriz diye umutlanmıştık, ne yazık ki eylül ayında belli olan yasak hala elimizi kolumuzu baglamak ta, ciddi bir yönetim olsa tedbirini zamanın da alır gerekeni yapardı,yasak kalksa bile kaliteli kurtarıcı tipinde oyuncu gelecegine inanmıyorum, en mantıklısı biz bu sene nasılsa düşecegiz hiç olmasa abuk subuk adamları alıp borcu arttırmayalım, durumumuzu kabullenip seneye ne yaparız ona bakalım, millet 4 ocak ta transfer yapıp 5 ocak ta oynatıyor bunları görünce insanın zoruna gidiyor,5 ocakta kaliteli adamlar eksik yerlere alınsaydı belki şuan 4 puan daha almıştık,anlaşılan iki sene üst üste takımı küme düşürüp tarihe geçmek istiyorlar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 08:54 

yabancı kuralından sonra kulusic’i listeye yazarlar bence. doğru da olur, uğur demirok falan yeni transfer yapacağına hataları olsa da kulusic kenarda beklesin daha iyi.

transfer yasağı açısından da iyi oldu. adzic’ten sonra 2 yabancı daha göndermek zorundaydık, adamlar ayrılırken nerdeyse 1 transferlik ücretini alıp öyle ayrılıyor. şimdi hem o adamlar kadroda olabilir hem de boşa verilecek paralar transfere harcanır.

alper’in affedilmesi de 2. yarıda 30-35 kişilik liste yazma serbestliğinin sonucu oldu. nerdeyse her hafta 3 maç oynanacak, sevmesem de alper kenarda sahada bi yerde dursun. geçen yazdığım gibi şahverdi’yle falan bu lig bitmez. ibrahim akdağ, kulusic, alper, pazdan tecrübeyle son haftaları oynamayı tercih ederim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 15:54 

Fatih Mert her 'inşallah' dediğinde kenara 5 lira atsaydım, zengin olurdum.

İnşallah Ankaragücü kalan bütün maçları kazanır, şampiyonlar şampiyonu olur.. İnşallah Erdi o kadar iyi olur ki, 50 milyona satarız..

Ne kadar havada ifadeler di mi?
Bana göre başkan hep böyle havada ve boş konuşuyor işte. Yasak inşallah Fener maçından sonra¿(wtf) kalkarmış, ama söz de veremiyomuş. Bizzat kendi ifadesi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 248  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, cty, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, ozgurr, pirlo35, Pomak_1925, USAKSPOR64

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye