Zaman: 06 Mar 2021, 17:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 315  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 11:52 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle duyum veya dedikodu değil, sadece sepil ile geçirdiğimiz yılların verdiği tecrübe ile söylüyorum, ismi geçen teknik direktörlerden Cenk Laleci ile anlaşılır diye tahmin ediyorum. Tam Sepil'in isteyeceği profile uygun, ne verirsen kabul edecek, masaya yumruğunu vuramayacak ve olası bir başarısızlikta tüm suçu ustlenip istifa edebilecek birisi

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 12:29 
Kullanıcı avatarı

Şu an ki konumumuz itibari Cenk Laleci gibi bir hoca asla gelemez tam tersi isimli biri gelecek bence. Zaten ortalık cadı kazanı , onun riskini alamazlar.
Gassamanin gitmesi isabet olmuş. Hem IQ'su düşük hemde mental olarak bitik bir oyuncu. Bir hata yapsın arkası zincirleme gelir. Umarım Titi ve Berkan ile de yollar ayrılır.
Daha önce de söylemiştim artık kumar oynama gibi bir lüksümüz yok. Bu takıma özellikle forvet konusunda ligin üstü bir oyuncu getirilecek kumar oynamadan ekstra dan 4 tane daha direk ilk 11 topçusu alınacak. Yoksa olası bir küme düşme sonun başlangıcı olur bizim açımızdan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 12:32 
Kullanıcı avatarı

Şöyle bakıyorum bu ligde üstüste 4. senemiz ve isabetli hoca seçti dediğiniz takım var mı, varsa kaç tane var?
Ülkede bir sürü (siyasi olduğunu düşünüyorum) iş garantili kaşar hoca var her sene ordan oraya geziyor. Bi kere bunlara bulaşmamakla daha iyi ettik. Bulaşsak bundan kötü durumda olurduk buna eminim. Hocalıklarını geçtim çoğu elinde listeyle geldiği için extra zarar.
Doğrusu şu ki transferleri kulüp yapmalı ama bu işi yapmayı da öğrenmeli! Hoca olarak da ya Laleci ya da yabancı hoca gelsin isterim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 14:03 

Yeni hocamız büyük ihtimalle Bülent Korkmaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 14:13 

mr.35 yazdı:

bülent korkmaz hayırlı olsun. Cumaya kadar açıklama yapılır. Muhtemelen Konya maçına çıkmaz. İlk Aykut Kocamana teklif yapılmış. Hoca kabul etmemiş. Ünal Karaman sistemi kabul etmemiş. Hatta Ünal Hocanın İlhan Palutla görüştüğü söyleniyor. Tek merak ettiğim Bülent Hoca teklifi nasıl kabul etmiş. Sonuçta habersiz oyuncu alındığı için daha doğrusu habersiz vasat oyuncu alındığı için Konyadan istifa etmişti. Ben gelmeden alındı demiştir herhalde. Valla hayırlı olsun umarım kümede tutar. Bu sene her seneki gibi olay aynı. Menajeriydi başkanıydı osuydu busuydu yesin dursunlar birbirlerini nasıl olsa taraftarı takan yok hoş en son geride biz kalacağız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 14:47 

Bu kadro ve futbolla Göztepenin kümede kalma şansı neredeyse yok. Sepilde de bir bıkkınlık havası var. Muhtemelen görevine daha fazla devam etmeyebilir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 15:07 

Son hafta penalti golüyle ligde kaldığımız sezon Antalya basinda 4 gol yediginde tribüne dönüp el kol hareketi yapan haftaya icerdeki Bursa maçına gönderme yaparak haftaya görürsünüz diyen Bülent Korkmaz degil miydi
Hatta o maç Antalyali arkadaslar da hocaya yüklenmişti..

Helal olsun sepil..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 15:12 
Kullanıcı avatarı

ekono0635 yazdı:
mr.35 yazdı:

bülent korkmaz hayırlı olsun. Cumaya kadar açıklama yapılır. Muhtemelen Konya maçına çıkmaz. İlk Aykut Kocamana teklif yapılmış. Hoca kabul etmemiş. Ünal Karaman sistemi kabul etmemiş. Hatta Ünal Hocanın İlhan Palutla görüştüğü söyleniyor. Tek merak ettiğim Bülent Hoca teklifi nasıl kabul etmiş. Sonuçta habersiz oyuncu alındığı için daha doğrusu habersiz vasat oyuncu alındığı için Konyadan istifa etmişti. Ben gelmeden alındı demiştir herhalde. Valla hayırlı olsun umarım kümede tutar. Bu sene her seneki gibi olay aynı. Menajeriydi başkanıydı osuydu busuydu yesin dursunlar birbirlerini nasıl olsa taraftarı takan yok hoş en son geride biz kalacağız.

Sistem derken ? Hangi sistemi kabul etmemiş Ünal hoca ? Yada daha doğrusu bizde neyin sistemi varmış ?
Bülent Korkmaz hayırlı olsun, madem. Tecrübesiz değil ve en önemlisi disiplin sağlayabileceğini düşünüyorum. Muhtemelen hocaya transfer için 2 yada 3 isim soracaklardır. Bu arada Guilhermenin durumu halen belirsiz, Çin işi net değil.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Hırslı adam en azından diğerleri gibi pısırık durmaz diye düşünüyorum. Kadro iyileştirilirse işi daha rahat olur kaliteli transferler şart. O çin klübü guılhermeyi almazsa birşey diyemiyorum Boluspora sağ bek almıştık çin içinde en iyi adamı oynatmamış oluruz çiftlikte

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 15:36 

Ünal hoca olmuyorsa umarım Bülent Korkmaz olur.Vasat kadroyla Konya'da şampiyonluk adaylarına 3-4 atıp takımı ligde tuttu.Prensipli adam.Topçulara aldıkları paranın karşılığını vermeleri gerektiğini hatırlatır.Kafakol ilişkilerine izin vermez.

Menajer haberleri mi bilmiyorum.Alkol sorunu olan Guti,Daum haberleri,Tolunay falan Allah göstermesin.Çok bıçak sırtı durumdayız.Tecrübeli ve ligi bilen kalıbı lazım.Bu kalıbın en ahlaklıları Ünal ve Bülent hocalar.

Genç yetenekli ve prolisansı olmayanlar da bu dönemde uzak dursun.Urla'da topçularla kafakol ilişkileri kuran eski müthiş topçulara,sen ne ayaksın diyecek adam lazım.

Tribüne el kol yapmış falan boş işler.Öyle hırslı adam lazım işte.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 315  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, Marea, mmcg, ozerctnky, samsunum, Termeli

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye