Zaman: 04 Mar 2021, 18:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2039 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 204  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 15:30 

Şu anda yatıp kalkıp pandemi durumuna dua etsinler şu an covid belası başımızda olmasa çoktan olağanüstü kongre olmuştu. İstifa edin diye buraya yazmakla istifa etmezler çıkıp derneğin masaya yumruğu vurması lazım yönetim şu anda derneğin hiç bir demecini kaale almıyor. Bütçe açıklanacaktı hani ne oldu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 15:33 

https://i.hizliresim.com/MXAAse.jpg göbeğe bak Fatih Akyel geldi aklıma direk :) kanser ettin bizi yönetim, üst ligi falan geçtim bu sene yaptığınız sözleşmeleri ödeyin sonra yol alın

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 15:57 

Yönetim bütün tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışan çocuklar gibi yönetiyor klubü.Erhan altın görevdeyken mustafa çapanoğlunu getirip 2 teknik direktörle takımı çalıştırsalar şaşırmam.

Bir de merak ettiğim konu Allah aşkına bu Batuhan ve Bahattin geçmiş senelerde nasıl bu kadar gol attı.Bizde pozisyona giremiyolar desek sezon başından beri boş kaleye kaç tane gol kaçırdılar.Nasıl olur da çıplak gözle izlediğimiz en iyi forvet dediğimiz Taner bu adamlara son vuruş çalıştırmıyor.Mesele bence geçtiğimiz senelerde onlarca gol atmış oyuncuyu getirip gol sorununu çözmek değil mesele bu yeteneksizlerin arkasında oynayıp onlarca gol attıran isimleri takıma monte etmektir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 16:21 

Batuhanı nasıl göndercekler kaç para verip göndercek şimdi onu merak ediyorum

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 17:05 

Kocaelispor'un su kadrosu Erhan Altin'dan daha iyi bir hocanın elinde olsa bu kadro çok daha iyi oynar sahada.Erzincanspor maçını izledim,bir ara 3-4 dakika yere çömelmiş maçı takip ediyordu,seyirci gibi.Bana göre teknik heyet ile futbolcular arasında bir sıkıntı var gibi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 17:15 

USAKSPOR64 yazdı:
Kocaelispor'un su kadrosu Erhan Altin'dan daha iyi bir hocanın elinde olsa bu kadro çok daha iyi oynar sahada.Erzincanspor maçını izledim,bir ara 3-4 dakika yere çömelmiş maçı takip ediyordu,seyirci gibi.Bana göre teknik heyet ile futbolcular arasında bir sıkıntı var gibi.

Hadi olummm yaparsin olummlarla bu kadar oluyor zaten
Herkes farkindada bi yonetim farkinda degil
Futboldan anlamayanlar yonetici olursa

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 19:41 
Kullanıcı avatarı

Şaka gibi bir yönetimle karşı karşıyayız..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 23:49 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
KörfezCan yazdı:
Aydın karabulut olayı ne oldu madde falan vardı para ödenmeyecek deniyordu 880bin garanti para alacak diye haber gördüm az önce. Albaycı da değilim yarbaycı da ama sorgulamadan da duramıyor insan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bildiğim mevzu Ankaragücü maçında oynamasa sözleşmesi fesih olacaktı o gün oynattılar o opsiyon ortadan kalktı sonrada kadro dışı bıraktılar kimse zaten ne albaycı ne yarbaycı geçmiş yönetimle çıkan orgeneral albay yarbay mevzularından devam eden süreç herkes Kocaelisporlu
Böyle bir madde kesinlikle yok. Dilaver için yönetimin bastırmasına rağmen hoca hala istemiyormuş ve paracı denen Dilaver ödemelerde en az sorun yaratan adammış hatta ve hatta altyapıdaki idmanların hiçbirini kaçırmıyormuş. 'mışlı geçmiş zamandan konuşuyorum ama hepsi birinci ağızdan.

Aydın Karabulut'a ne diyebilirim ki Manisa'da ben halledicem rahat olun diyecek sonra ilk ihtarı çekecek. Yazıklar olsun.

Hüseyin Üzülmez'in yerine Engin Koyun'un gelmesi mali açıdan rahatlatır Kocaeli'de hatrı sayılır cirolara imza atan firması var.

Canımı sıkan konulardan birisi de hep aynı menejeri aracı olarak kullanmamız. Başka adam mı yok allah aşkına?

Yönetim kurulunun tüm üyelerinin art niyetli olmadığını düşünüyorum tek problem futbol aklı.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 00:49 
Kullanıcı avatarı

Kim o menajer? Cem can mı? Burak denizli mi? Erdem karagöl mü? Bu menajerler bizi bu ligde yakalayıp bırakmıyorlar pirana gibi peşimizdeler... süper ligde olsak bizi soyup soğana çevirirler. yönetimin dünyadan haberi yok galiba bu adamlar kulüplerle mahkemelik. Soyguncu hepsi... hangi menajeri söylediğini merak ediyorum... yönetim iyi niyetli falan değil hepsi rant peşinde parti adamları...! Herkes kaçıyor bu ne ya...! Sezon başından beri hata üstüne hata...! Selahaddin suçlu dediler tamam dedik, gökdenizi attılar tamam dedik, burakı alttılar tamam dedik. Saffet sancaklı olayı çıktı tamam dedik. Erhan altını getirdiler tamam dedik. Aydın geldi 3 maç oynamazsa para vermicez göndercez denildi tamam dedik. Bilal cubukcu geldi tamam dedik. Alt yapı hocaları gitti aydın günaydın yusuf yazıcı gitti tamam dedik e ulan bunların hiç mi sucu yok adamların yarım sezonda yemediği nane kalmadı. Her yanlışı yaptılar, hata üstüne hata hep karşılarındakiler suçlu bunlar sütten çıkmış akkaşık. Keşke sezon başında defolup gitseydiniz...! Geçen seneden çoğu yönetici kaçtı gitti bunlardan... 30 trilyonu iç ettiler iç 10 senede görmediğimiz trilyonları yarım sezonda iç ettiler... ama Allahın adaleti şaşmaz. Az kaldı önce hoca gidecek bu sezon bitecek sizde kongre yapılıp gideceksiniz bu taraftar her cefayı cekti herşeyi gördü, herşeyinde farkında iyi ki iş işten geçmeden isyan etmeye başladık. Bu işler böyle yürümez... sezon sonu yeni yönetim şart. Kocaelisporlu şart. şu hoca ya gidecek ya gidecek...! Perşembe maçtan sonra göreceğiz dua etsinler pandemi var...! Tüm taraftar herkes yönetime karşı çıkıyor, hocayı istemiyor...! Ama az kaldı ortalık karışacak, manisa maçından sonra tesislerde birşey olmadı ama bu maçtan sonra bir puan kaybedelim hoca direk bavulunu toplayıp kaçsın. Biz baştan istemedik bu adamı hala yönetim inat ediyor. Sinirden uyku uyuyamıyoruz... az kaldı ama son 2 gün hoca... seni bu şehirden kovmayan da namert olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 00:55 
Kullanıcı avatarı

Bilal transferinde ödenen 400 milyarda kesinlikle birileri parayı götürdü. O adama 200 versen koşa koşa gelirdi. Kim bilir sezon başı ne kadar peşinat aldı. Anadolu takımlarında genelde sözleşmeler şişirilir yönetimde menajerde payını alır bundan. Öyle bir şey olduğunu düşünüyorum. Hem Aydın'da hem Bilal'de.. Kaldı ki Bilal piyangodan çıkmış ihtiyacımız olmayan mevkiye Ofansif Orta sahaya yapılan bir transferdi. Gelirken merkez orta saha diye milleti kandırmaya çalıştılar ama veriler o mevkide hiç oynamadığını gösteriyordu.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2039 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 204  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Bing [Bot], birkarasevda, Bizans1905, devrimciTS, Elegancy, faris87, Ftorres35, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, northern1912, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye