Zaman: 07 Mar 2021, 05:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 248  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:15 

yönetim 2 maç sıfır çekince gene oyalama taktiği olarak isim vermeye, transfer konuşmaya başladı. yaptıkları hiç bir işi beceremeyen perde önündeki ve gerisindeki başkanlar ve saz arkadaşları eylül ayından belli olan szukala ve sadaev dosyalarıyla ilgili kulağının üstüne yatıp hiç bir şey yapmamış, transfer açılınca akılları başına gelmiş. yapacakları transferlerden de bi halt olacağı yok. bize maç kazandıracak, fark yaratacak kaliteli adamlar, hücum oyuncuları lazımken ne olduğu belli olmayan ya tutarsa transferi badji, ülkenin açık ara en çirkef futbolcusu ibrahim akdağ, hatay dan ayrılan bek yedeği, bi de 2. ligde 5 gol atmış embiya yıldız. bu adamları almaksa niyetiniz, yasak kalkmasa da olur.

Bizim kaliteye ihtiyacımız var. Kaliteli hücumculara. Saçma sapan ya tutarsa hesabı yapılacak transferlere değil. Alt ligden oyuncu izliyorsanız Rocayı, Abazajı, Ali Ülgeni, Soner Gönülü filan görün. Tuzladan thiamı filan görün. Aldığınız keşfedilmemiş genç yeteneklerin hiç birisi tutmadı malesef. Bi Atakan var o da zaten keşfedilmemiş bir oyuncu değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 18:33 

ibrahim akdağ denen müptezeli transfer etmişiz,artık hiç şüphem kalmadı bu yönetim zihnen,fikren ,bedenen vs vs artık adına ne derseniz deyin Ankaragücü ile bir alakaları yok, başımızdaki zatı tribünden Ankaragüçlü olarak bilsek bile !,şu yaptıkları transfere bak hiç mi gurur onur yok, bu şerefsizin ümraniye maçlarında yaptıklarını ne çabuk unuttuk ,biz bu adama yaptıklarını yedirtmeyi beklerken bunlar transfer ettiler belki de şu ligde bizimle adı en son anılacak adamı tutup getirdiler,yazıklar olsun ,küme düşelim en dibe düşelim ama böyle haysiyetsizlikleri yaşamayalım,mevcut yönetim ve zihniyetle bizim maalesef bir geleceğimiz yok ...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 18:58 

İbrahim hem Ümraniye'de oynarken hem de Erzurum'da oynarken tüm tribünleri tahrik eden bir futbolcu.
Yönetim acaba para mı indiriyor? Bu kadar yanlış ve kötü transfer yapılmaz. Artık kötü düşünmeye başladım. Kesin menajerler vb ile bir şey çeviriyolar

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 20:30 

Allah kimseyi kimsenin elinde oyuncak etmesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 21:18 

Altındağ yazdı:
Allah kimseyi kimsenin elinde oyuncak etmesin.

Amin, aynı zamanda Allah kimseyi oyuncak olmayı kabul edecek kadar düşürtmesin.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 23:58 

ben böyle işin ızdırabını .... bu yönetim ne yapmaya çalışıyor, nereye varmak istiyor.iki senedir izlenen trasnfer politikasından hiç mi ders alınmaz ya.40a yakın topçu alındı aklımıza kazınan birisi yok. hala aynı tas devam ediliyor. sürekli bir macera arıyoruz. lige yeni çıkan hataysporun yaptığı transferlere bakın bir de asırlık çınarın yaptığı transferlere. kimse bütçe filan olayına girmesin bu sene 15 tane ne idiğü belirsiz adam alınacağına ndiaye guilherme emre çolak vb. 5 oyuncu alınsa çok farklı yerde oldurduk. şuanki takımda gitse üzüleceğim topçu yok. bu gerçekten büyük başarı. valla bıktım yoruldum ya. Ankaragücü yüzünden hasta olduk resmen. sürekli gergin sürekli sinirli bir şekilde geziyorum. yazık çok yazık...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 07:48 

Kulubü futbol aklı sıfır yöneticiler yani tüm yönetim bu işi bırakmalı. Geçmişte bin kere aynı hataya düşmelerine rağmen yine aynı hatalar. Bu taraftara soruyorum şu an itibariyle ligin en zayıf takımı biz değilmiyiz. Nokta transfere İbrahim akdağ ile başladılar Burak çamoğlu ile devam ediliyor. Ve asıl bomba aylardır ismi saklanan norveçli sözde 10 numaramızın asıl mevkii 6 8 numara olması. Şaşırdıkmı tabiki asla. Tebrikler.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 07:48 

Yönetim, İbrahim transferiyle olmayan kredisini de bitirdi. Bir an önce tribünlerin açılıp yönetim istifa seslerinin yükselmesi gerekiyor. Yoksa bu yiyiciler hazır pandemi var kimse gelip bişey diyemiyor diye iyice eşeğin kulağına suyu kaçırdı.
Ankaragücü tarihinin açık ara en başarısız yönetimi olarak tarihe geçtiler. Demek ki neymiş her tribünden gelen iyi başkan olamazmış. Bu da bize ders oldu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 10:38 

aslında tüm yönetim eleştirilerimin dışında, devre arası düşme hattındaki bi takım için badji-ibrahim akdağ fena transferler değil. hemen sallayanlar çıkabilir ama şu an kenardan kurtarıcı diye giren adamlar şahverdi ve cebrail.

ibrahim akdağ zamanında şunu yapmış bunu yapmış, o zamanlar ümraniye'yle nasıl takıştığımızı ve o maçın nasıl gergin geçtiğini hatırlar. maçların nasıl tekme tokat sert geçtiğini de görüyoruz, ben artık 18 yaşında şahverdi'yi sahaya atıp saçma sapan hataları yüzünden gol görmek istemiyorum. onun yerine ligin pisliğini bilen, 29 yaşına gelmiş, erzurum'da da eh işte bi seviyede ibrahim oynasın daha iyi. bunu da kulübün parası olmadığını düşünerek, alternatiflerin en idare edeni olduğu için yazıyorum.

mesela badji de, hayatında 5 gol atmamış bolingi'den daha kötü çıkamaz heralde. bu haliyle bolingi çabalıyor top indiriyor falan diye kendimizi avutuyoruz, seviyenin nerelere indiğini görelim artık.

buradaki sıkıntı, milletin artık takıntı yaptığı mevkilere ısrarla adam almayıp önce bu alternatif isimleri alarak hem kendilerini hem oyuncuları taraftarın önüne atmaları.
getirsen sağlam bi 10 numara, sağlam bi yabancı kanat, arada ibrahim gelse kimse dönüp konuşmaz bile.
ama en kaos dolu zamanda ilk transferi ibrahim diye açıklarsan böyle olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 10:52 

İbrahim akdağ bence güzel hamle.adam takımı için savaşıyor.isyan ediyor.bize uygun olduğunu düşünüyorum.ümraniye maçlarımızda çok da küfür etmiştim şahsına.o günden beri takip ediyorum. Adamın futbol stili bu savaşçı her maç böyle.ankaragücüne özel bir düşmalığı yok.umarım hekesi yanıltır ve başarılı olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 248  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye