Zaman: 06 Mar 2021, 17:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Oğulcan Çağlayan Davası
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 12:22 
Kullanıcı avatarı

Bu kararla, hakemi silahla öldürmekle tehdit eden, sonra bunu canlı yayında tekrar tasdikleyen zatın , sene sonunda ödül alması anadolu kulüpler başkanı olarak aynı pencerede değerlendirilirse seviniriz.

Biz Galatasaray kulübü olarak genç oyuncumuzun yanında olacağızdır. Haklının yanında yani.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 13:00 
Kullanıcı avatarı

TÜRKİYE futbol federasyonu bu cezayı neden EURO üzerinden kesiyor ki ?

Maaşlarımızı dolar ve euro üzerinden mi alıyoruz? Bu ülkenin resmi para birimi bunlar mı ?

Hani yerli ve milliydik ? Başkanım duymasın, çok kızar bunlara...

Laf ayrı, icraat ayrı her zamanki gibi...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 13:08 
Kullanıcı avatarı

kulüp ile futbolcu opsiyon senesinin devreye girip girmemesi konusunda anlaşamazlarsa, eğer opsiyon senesiyle ilgili maddi şartlar düzenlenmişse opsiyonun uzatılması, eğer opsiyon senesiyle ilgili maddi şartlar düzenlenmediyse opsiyonun uzatılmaması kararı alıyormuş ilgili kurumlar.

ben tabi oğulcanın rizespordaki sözleşmesini bilmiyorum ama transfer olduğu dönem oğulcanın sözleşmesinde opsiyon senesiyle ilgili maddi şartların düzenlenmediğini hatırlıyorum haberlerden.

ayrıca futbolcu rizespor ile 2016 senesinde sözleşme imzalamış ve 4 senelik sözleşmesini doldurmuş. 2016 da oğulcan için 1,2 milyon euro bonservis ödenmiş. sen burada kalkıp opsiyon dahil 5 senelik sözleşmenin son senesindeki muhalefet için ilk ödenen bonservisin tamamı kadar ceza kesemezsin. adam 5 senenin 4 senesini sorunsuz doldurmuş zaten.

tff ye baktığınız zaman, tff kurullarına baktığınız zaman Galatasaray lehine bir karar çıkması zor görünüyor. şu ligde 21 takım var biz hariç diğer 20 takım işin içinde olsaydı ne para cezası nede men cezası gündemde olurdu. tamamen Galatasarayı zarara uğratmaya, sinirini bozmaya yönelik bir hamle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 13:52 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:
Bu tarz işler neden hep Gs’ye denk geliyor onu sorgulamak lazım. Parçalı lobi olarak görmüş, ben de “biz kulüple muhattap olmayız, oyuncuyla anlaşırız ve alırız” tarzı olarak görüyorum. Bosman Kuralı’ndan sonra “Turkish Var” gibi kendimize ait kurallar yarattık ve bu sorunun kaynağı bu çarpık düzen.

Yurdaşen Karahasan-Ergun Gürsoy ekolü diyorum buna. Albayrak’ın da devam ettirdiği bir yöntem. Aklıma gelen bu tarz olaylar Taylan-Amrabat. Hatta MHY transferi ve son Kerem transferi.

Sistem o kadar leş ki.. Arkadan dolanmaya mecbur kılıyor. Kimi risk olarak bu yolu deniyor, bu da bir tarz.

Asıl saçmalık bunu 12 numara’dan öğrenmemiz. Madem Aralık’ta belliydi niye şimdi sızdı? Çok acayip bir yapı ve denge var bu kurullarda. Ben yetişemiyorum.

Sabahtan beri Galatasaray'li arkadaşların postlarını okudukça 15-20 sene öncesinin Fenerbahçeli arkadaşların söylemleri aklıma geliyor.Eskiden hep onlar derdi bütün ülke+federasyon+diğer takımlar birleşmiş Fenerbahçe düşmanlığı yapıyor derlerdi.Şimdi durum tam tersi.Her olayda Gs düşmalığı yapıldı deniyor.Ve inatla buna inanıyorlar.Arkadaşlar neden yapıyorlar bunu.Biri benide aydınlatsın.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:08 
Kullanıcı avatarı

Spanksk yazdı:
minigolfmüdürü yazdı:
Bu tarz işler neden hep Gs’ye denk geliyor onu sorgulamak lazım. Parçalı lobi olarak görmüş, ben de “biz kulüple muhattap olmayız, oyuncuyla anlaşırız ve alırız” tarzı olarak görüyorum. Bosman Kuralı’ndan sonra “Turkish Var” gibi kendimize ait kurallar yarattık ve bu sorunun kaynağı bu çarpık düzen.

Yurdaşen Karahasan-Ergun Gürsoy ekolü diyorum buna. Albayrak’ın da devam ettirdiği bir yöntem. Aklıma gelen bu tarz olaylar Taylan-Amrabat. Hatta MHY transferi ve son Kerem transferi.

Sistem o kadar leş ki.. Arkadan dolanmaya mecbur kılıyor. Kimi risk olarak bu yolu deniyor, bu da bir tarz.

Asıl saçmalık bunu 12 numara’dan öğrenmemiz. Madem Aralık’ta belliydi niye şimdi sızdı? Çok acayip bir yapı ve denge var bu kurullarda. Ben yetişemiyorum.

Sabahtan beri Galatasaray'li arkadaşların postlarını okudukça 15-20 sene öncesinin Fenerbahçeli arkadaşların söylemleri aklıma geliyor.Eskiden hep onlar derdi bütün ülke+federasyon+diğer takımlar birleşmiş Fenerbahçe düşmanlığı yapıyor derlerdi.Şimdi durum tam tersi.Her olayda Gs düşmalığı yapıldı deniyor.Ve inatla buna inanıyorlar.Arkadaşlar neden yapıyorlar bunu.Biri benide aydınlatsın.

sebebi şu : Galatasaray çok başarılı. Genel anlamda winner bir kulüp, bu da bizden olmayayn diğer camiaların ister istemez birlikte hareket edip güçlerini birleştirip, yandaş parametreleri de yanına çekip bizi sindirmeye çalışmasına neden oluyor. karşılarında da naif ve pasif bir camia olunca bu işlerde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:09 
Kullanıcı avatarı

Güç kimdeyse onun borusu öter. Öyle adalet bekliyoruz, x takıma onu yaptın bize gelince ceza veriyorsun demeye gerek yok. Oyna devam. Gün olur devran döner.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:19 

Spanksk yazdı:
minigolfmüdürü yazdı:

fenerbahcelilerin o dönemi hangi federasyona denk geliyor bilmiyorum ama 20 senedir bu ülkeyi herhangi bir galatasaraylı federasyon başkanı yönetmiyor.. üstelik pfdk olsun tahkim olsun fenerli ve besıktaşlı kongre üyeleriyle dolu.. hatta meşhur şekip mosturoğlunun tapelerde tahkim 4-3 bizde konuşması var..

özellikle şike soruşturmasından sonra federasyon ve kurullarında bir galatasaray düşmanlığı peydah oldu.. milat olacak cezalar bize verildi, federasyon başkanları kupa vermeye bile gelemediler örnekler uzar gider.. yani biz mi çok alınganız örnekler hep tesadüf mü bize pek samimi gelmiyor..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:34 
Kullanıcı avatarı

Bir dönem FB'nin herkes bize karsi tribiyle cok da alakali degil. Hatirlayin yöneticisi, taraftarinin kendini dev aynada görüp üstten bakmalarini. Devamli sivri sivri aciklamalarda bulunan yöneticileri. Bizim yönetim böyle kimse bulasmadikca demec veren tipte olmadi, hatta genelde gereginden fazla pasif kaldi. Yetkili pozisyonlarda GS adamlari ya olmadi ya da tek tük oldu onlar da hep göze batti. Agirlikli FB ve BJK tarafindan adamlar türk futboluna dair kararlari verdi. Bu düzene karsi bazen basarili bazen basarisiz mücadelemizi veriyoruz. Basarili olunca bazi mevcular unutuluyor simdi liste hazirlamanin manasi yok. Basta da dedigim gibi yillarca süren ve simdi dinen genel FB nefretiyle bizim durumun o kadar da alakasi yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 14:58 

Burada toplu halde takımınızı (doğru ya da yanlış ) savunurcasına yorum yapıp burada da bize karşı haksızlık yapılıyor diye algı yapmanız sizi haklı yapmaz.
Davanın ne olduğunu tam bilmiyorum, daha doğrusu kimse de bilmiyor.
Galatasarayın söylediğine göre bu kararın geçerliliği yok tavsiye hükmünde.
Davayı bilen biri yazsında bizde neymiş bilelim (parçalı aşk hariç)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 15:00 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:

hep Galatasarayın başına geliyor gibi görmen senin art niyetin zira Galatasarayın başına gelen bir durum yok. buradaki dava futbolcu ve rizespor arasında. bonservisi elinde olan bir futbolcu için kulüple görüşme yapmana gerek olduğunu sana kim söyledi?

verdiğin örneklerde hep yanlış. mhy da Galatasaray pandemiden dolayı sözleşmesinde indirim istedi futbolcu kabul etmedi başka kulübe gitti, kerem dediğin bonservisi elinde topçu ne var o transferde? taylan dediğin kulübünden bonservisini kendi aldı geldi diye hatırlıyorum, amrabatı bonservisiyle aldık?

bu futbolcuyu aynı şekilde siz transfer etmiş olsaydınız hiç bir ceza çıkmayacaktı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, inadına_körfez, karadeniz, ozerctnky, tozbek1903

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye