Zaman: 04 Mar 2021, 21:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 12:02 
Kullanıcı avatarı

"Necip çöp, koyun büzgülü koroplast torbaya, atın tesisin konteynırına..."
"Larin 1.Lig topçusu, orda da anca kümeye oynar..."
Oğuzhan'a zaten üç senedir ettiğimiz tek laf: "Allah belanı versin..."

Listeyi uzatmak mümkün ama ben burada keseyim. Bu hoyratlık, bu acımasızlık artık benim çok canımı sıkıyor. "Evet ama onlar da..." diye başlamayın gözünüzü seveyim, biz bunu hep yapıyoruz, her zaman yapıyoruz, herkese yapıyoruz...Bak kendimi de katıyorum olaya.

Salah gelse, De Bruyne gelse, iki haftaya onların da suyunu sıkarız biz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 21:28 
Kullanıcı avatarı

Beleştepe yazdı:
Madem varsayımlar üzerinden konuşabiliyoruz; muhtemelen kaleye Serkan veya Volkan alınsaydı bile formayı Ersin'e verecekti. Ersin oynarken, en güvenilir bölgemiz kalemiz açıklamaları buna işaret. Yabancı kaleci transferi isteyip, transfer edilen kaleciyi oynatmak yerine Ersin'e güvenmesi bile 'Sergen gençlere şans vermiyor' tezini tek başına çürütüyor. İstatistiği şişiren Ersin elbette fakat göreve geldiğinde Karius'un arkasındaki kaleci Utku gibi dururken, Utku'ya değil Ersin'e güvenmesi de bir anlam ifade etmeli. Geçen sezon pandemi arasından dönüşte Rıdvan ile başladık diye hatırlıyorum. Son maçlara doğru Caner'in oynaması performansından mı bilmiyorum ama o sürede Rıdvan'ın daha çok süre aldığı açık. Bu sezona Rıdvan yerine Nsakala ile başlaması hataydı ama o hatadan döndü bir yerden sonra. Son 10 maçta Rıdvan oynuyor genelde. Bu kadar sıkışık takvimde sürekli oynaması da beklenmemeli.

transfer topicini mesgul etmeyeyim

niye? o sikisik takvimde atiba bile neredeyse her mac oynuyor, ridvan niye oynayamiyor 19 yasinda?

konu yas da degil benim icin zaten, varsa elinde kesecek adam onu oynatacaksin tabi, senin elindeki alternatif nsakala, ridvanin 5te biri kadar bile performans vermedigi halde, ondan daha fazla maca cikiyor, bu rotasyon, yok sikisik takvim falan degil, kendi adamini oynatacak derdi o, welinton cezali duruma düstü son mac, yine araya sikistirdi kupada kullanicaz diye, yahu zaten adami her macta kullaniyorsun, ne anlatiyorsun hala, baska derdin mi yok

hayir isin komigi o oynatiyor diye övüldügü ersin ile ridvan arasinda da ucurum var, kale bos sekilde oynuyoruz resmen

utku'yu da o yüzden tercih etmedi zaten, cünkü o ersin'den de beter, su takima kaleci aldirmamak delilik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 05:26 
Kullanıcı avatarı

fred frith yazdı:
niye? o sikisik takvimde atiba bile neredeyse her mac oynuyor, ridvan niye oynayamiyor 19 yasinda?

konu yas da degil benim icin zaten, varsa elinde kesecek adam onu oynatacaksin tabi, senin elindeki alternatif nsakala, ridvanin 5te biri kadar bile performans vermedigi halde, ondan daha fazla maca cikiyor, bu rotasyon, yok sikisik takvim falan degil, kendi adamini oynatacak derdi o, welinton cezali duruma düstü son mac, yine araya sikistirdi kupada kullanicaz diye, yahu zaten adami her macta kullaniyorsun, ne anlatiyorsun hala, baska derdin mi yok

Nsakala ile sezona başlamasının hata olduğunu kabul ediyorum. Bir önceki mesajımda da yazdığım gibi hatasından dönerek Rıdvan'ı oynatmaya başladı. Her maçın her dakikasında Rıdvan oynamadığı sürece tatmin olmayacaksan, onu bilemem. Konu istatistik üzerinden çıktığı için ona sadık kalıyorum; Ersin o istatistiği şişirmeseydi bile görüyoruz ki, hocanın sene başındaki Nsakala tercihine rağmen, söz konusu istatistikte Beşiktaş yine ilk ikide olacaktı. Yani benim derdim 'Sergen Yalçın gençlere şans vermiyor' diye eleştirenlerle. Yine görüyoruz ki, kendisi vermiyorsa kimse vermiyor o şansı. Atiba da yaşına rağmen çok alternatifi olan bir oyuncu değil fakat onu bile yavaştan dinlendirmeye başladı. Önümüzdeki maçlarda Atiba veya Nsakala düzenli oynamaya devam ederse tekrar konuşuruz bu konuyu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 18:40 
Kullanıcı avatarı

evet, performansiyla gözlerimizi kamastiran welinton her mac oynuyorsa sakat veya cezali olmadigi sürece, ridvan'in da düzenli oynamasini bekliyorum

atiba degil sadece konu, rosier'i ya da josef'i kesiyor mu, dur biraz da necip'i dorukhan'i oynatayim diye, hayir, oynadigi her macta takimin en iyilerinden biri olan ridvan'i da futbolcu olup olmadigi bile belli olmayan biri icin kesmeyecek bir zahmet, oynatsin kupa maclarinda ya da ridvan sakat ya da cezali oldugunda

ben de bu arada herkes oynatiyor da sergen niye oynatmiyor demiyorum zaten, bu konuda övülmesini sacma buluyorum

herneyse, bu mevzuda anlasmak mümkün degil, beklentiler bambaska belli ki

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 21:24 
Kullanıcı avatarı

Kimsenin kimseyi övdüğü yok. Bilakis söz konusu olan Sergen Yalçın'a yapılan eleştiri. Bir kez daha söylüyorum konunun çıkış yeri paylaşılan istatistik. Her şeye rağmen ligde en çok şans veren hocanın Sergen Yalçın olduğunu görüyoruz. Ben de diyorum ki; bu eleştiri neden başkalarına yapılmıyor ? Her maç Rıdvan'ı, Ersin'i, Hasic'i veya başka birini neden oynatmıyor diye eleştirilecekse onu ayrıca konuşuruz. Konu rotasyon işine kaydı ister istemez ama senin gönlün olsun diye söyleyim hadi; ben de Welinton ısrarına anlam veremiyorum. Ama konumuz bu değildi aslında. İsmini zikrettiğin diğer oyuncular da sakatlık, ceza vs. derken doğal olarak rotasyona giriyorlar zaten. Belki Rosier'i ayırabiliriz bundan. Onun da, Dorukhan o bölgede oynamak istemediği için çok da alternatifi yok gibi duruyor. Umarım derdimi bu kez anlatabilmişimdir. Başka sorun yoksa ben kaçıyorum. Çok uzadı zira. Beş parmağın beşi bir olmadığı için futbola ve Beşiktaş'a karşı bakış ve beklenti farklı olabilir. Eyvallah.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 04:24 
Kullanıcı avatarı

@belestepe
ben sana soru sormuyorum, senin söylediklerin üstünden retorik sorularla bir yorum yapiyorum; uzayan bir sey yok, takim icin görece önemli x bir mevzuyu degerlendiriyoruz kendi capimizda, forumda yalniz da degiliz, birbirimizle konusmuyoruz, ortaya anlatiyoruz derdimizi
+
kimsenin ne senin yorumlarini ne de benim götüboklu yorumlarimi merak ettigini de sanmiyorum

sana da eyvallah
---
bu arada welinton hazir konu olmusken söyleyeyim, yine basa dönmeyecegim, ama adamda gayet pozitif buldugum seyler de var, önünde, saginda solundaki oyuncularla sürekli konusmasini dogru buluyorum, takimi sahiplenmesini de, karakter olarak gayet pozitif adamlar, o da nsakala da, sadece bu kadar sansi alternatiflerine kiyasla hakediyorlar mi o sorunlu bence; ama antrenör ikna ediyorsa digerlerini, onda da sorun önemsiz kaliyor belki de

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 10:50 
Kullanıcı avatarı

Welinton'la N'Sakala "low budget" transferin güzel örneklerinden (gerçi bi ton adam verdik Alanya'ya ama neyse). Ligde az çok iyi performans göstermiş, ne vereceğini bildiğin, risk barındırmayan adamlar. Bu sene hedef de lig ve kupa olduğu için verilenle alınan açısından bakıldığında gayet verimli. N'Sakala şu haliyle bile geçen seneki Rebuş'tan kat kat iyi bir adam, en azından savunması var. Welinton da adapte olduktan sonra hiç sırıtmadı. Kadro olarak Weli'nin yeri daha sağlam gibi. Üç net stoperden (Montero, Vida, Welinton) sadece Vida sağ ayaklı imiş. Ben Montero'yu daha çok beğeniyorum, iyi kumaş var adamda, ama Sergen Weli'yi tercih ediyor, bir şey diyemem.

Beşiktaş'ın şu an net sol beki bence Rıdvan'dır. Ama N'Sakala oynarsa da niye bunu oynattı demem. Biraz da sanırım onu da diri tutmak için seçiyor bazı maçları. Gereğinden fazla süren alan bi adam varsa o da Mensah'tır. Boklamak istemiyorum, iyi futbolcu ama hırs yok adamda, bi topu alıyor, ayağında geveliyor. Bu alternatifli orta sahada yapıyor bunu bi de, Atletico'nun niye şutladığına şaşmamalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:40 
Kullanıcı avatarı

Baskette Fenerbahçe yi deplasmanda genç kadromuz mağlup etmeyi başardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 17:04 

triger yazdı:
Baskette Fenerbahçe yi deplasmanda genç kadromuz mağlup etmeyi başardı.

Helal olsun valla :idea:
Genç kadromuz çok iyi gidiyor, nazar değmesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 02:50 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:
21 kişilik kadroya 12 yabancı yazılabildiğinden Hasic kadroya alınmamış. Yerine Adem.

bu arada hasic, yanlis görmediysem, takimin soyunma odasi pozunda var, llajic de, bu maci ve diger bir cok seyi aciklayan bir görüntü, ki eminim üzülmüstür de bugün hasic adini kadroda görmeyince

cok mutluyuz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Angora06, b10, bestofgeorge, Bing [Bot], Bizans1905, burakerdim, davidluiz4, Emboma, equalizer, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Gurbetci, Kare, lacivertACAB, maddox, mmcg, ozerctnky, raulmadrid, Ressambob, terso, ultrasfanzin, USAKSPOR64, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye