Zaman: 08 Mar 2021, 09:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 248 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Samsunspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 00:26 

Gitmesi gereken o kadar çok adam var ki yazsak yeni bir takım çıkar neredeyse. Transferlerin hiç birinden verim alamadık. İkinci yarı maceraya girmeden bizi hedefe götürecek transferleri yaparız umarım. Konuşulan isimleri görünce hala çok bir ders almadığımız ortada. Ben yazmaktan sıkıldım ama Ertuğrul hoca saçmalıklarindan sıkılmadı. İlyas Kubilay bu takımı ileri götüren, golü düşünen tek futbolcusu. Onu kesip Gökhan Alsan'a güvenmek, her maç Buğra gibi ne oynadığı belli olmayan yeteneksize güvenmek acayip bir kafa

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 00:49 
Kullanıcı avatarı

Oyuncuların verimsizliğine rağmen bir şekilde istediğimiz yerde bitirdik ilk yarıyı. Sezon başında zirveyle aman aman fark olmadığı takdirde ligin ilk yarısını ilk altıda bitirmeye razıydım. Nitekim salgın diniyor gibiydi o ara, ligin ikinci yarısında seyirci olur hesabındaydım. Fikstür de buna gayet müsaitti. Altay, ADS gibi favorilerle içeride oynayacaktık. Salgın olayı sandığımız gibi gitmedi ve şu an için bu hesaplar yalan oldu. Ona rağmen razı geldiğimden iyi yerde bitirdik ligin ilk yarısını.

Mertçe söylemek gerekirse bazı maçlarda fena içerledim hocaya ama şu anki tablo hocadan yana. Transferdeki hataların da hocadan bağımsız olduğu aşikar. Öyle olsa Yıldırım çoktan gömmüştü hocayı. Özetle birkaç hafta önce yaptığımız gibi enseyi karartmaya lüzum yok şu an için. Devre arasında adam akıllı transferler yapılırsa burada çok daha umutlu iletiler okuyor olacağız inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 09:47 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla transferlerde bu devre faydalanamadınız covidden sakatlıklardan ama bana sorarsanız harika bir sıralamada bitirdiniz.
Bence her türlü ilk 3 içinde olacaksınız.Teknik direktör olarak bazen eleştirenleri çok görüyorum ama bence ligin en iyi hocalarından birisi sizde. Arkasında durmakta fayda var.
Umarım ikinci devre ilk ikiden çıkan 2 takımdan biri siz ve biz oluruz.
Samsun'un yeri ben de ayrıdır. Zamanında bizi karşıladıkları günü unutmam. Hep o güne istinaden saygım çoktur.Samimiyetle ligin ikinci yarısı için başarılar diliyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 08:46 
Kullanıcı avatarı

Mali imkanlarımıza rağmen ilk devre yapılan transferlerden en az yararlanan takımız.
Buna rağmen, gerçekten de potansiyelin üstünde bir puanla devreyi bitirdik. Devre arası ligi bizim için tekrar başlatacak isimlere ihtiyacımız vardı.

Djedje 1.5 aydır takımla idmanlara çıkıyor. Sezon başı kampı görmemiş oyuncu için çok çok iyi oldu. Gayet hazır durumda ve ilk transferimiz olacak.

Dün Gökhan Karadeniz ile 2.5 yıllık imzaladık. Bu lig için transferin başında gelen isimlerden. En çok istediğim oyunculardandı.

Forvet ve kanat pozisyonları için isimler dolaşmaya devam ediyor. Sol bek için de bir alternatif isimle anlaşacak gibiyiz. Bu isimleri gördüğümüzde, en azından sezon başı yapılan hatalar, girilen maceralar olmayacak gibi.

10 gün içinde transferi bitirebilirsek bizim için süper olacak. Altay maçında, çehresi değişen kadromuzla çıkmamız gerekiyor.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 10:49 

Gökhan hayırlı olsun. 1. ligin en iyilerinden biri.

80 maçta 16 gol 25 asistle oynamış bizde 2.5 senede. 1 finali ve 1 şampiyonluğu var. Samsun'a katkı verecektir. Bazen söversiniz ama oynamadığı zamanlarda da ararsınız. Böyle biri. Bu sene süper ligde oynuyordu. 11. haftada kırmızı görüp 5 maç ceza aldı. O haftaya kadar çoğu ilk onbirde toplam 9 lig maçında oynadı 2 asist yaptı. Sezon sonuna kadar alternatif olarak kalabilirdi. En az 20-25 maç oynardı bitirseydi sezonu ama 5 maçlık cezadan sonra neler oldu bilmiyorum. Yolu açık olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 16:51 
Kullanıcı avatarı

Brice Dje Dje de geldi. Para problemi yaşamayacağını düşünürsek gerçekten çok iyi bir transfer yaptık. Allah sakatlık vermesin. Mevlüt'ün ismi geçiyor. Şu hücum sorununu da çözersek yani iyi kanat oyuncularını transfer edebilirsek ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 17:31 
Kullanıcı avatarı

Ben Gökhan Karadeniz'den verim alabileceğimizi sanmıyorum, umarım yanılırım. Dje Dje'den de o kadar ümitliyim. Hakkımızda hayırlısı olsun ama hâlâ adam akıllı bir forvete hatta mümkünse iki forvete ihtiyaç var. Özellikle onların haberlerini bekliyorum ben. Sosyal medyada Sissoko haberleri geçiyor. Bence en fes bir transfer olur, kan yapar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 18:12 

Renkdaş, Gökhan hakkında aynı fikirde değilim, 2,5 yıllık sözleşme bana da garip geldi, çıkarsak Süper Ligde gerekli midir tartışılır ama Süper Ligde başarılı sayılabilecek Hatay'ın 11 maçının 9'unda oynamış, sonraki 5 maçta cezalı olduğu için oynamamış. Form durumu iyi, fizik gücü iyi, 2. devre mutlaka katkısı olacaktır. Eldeki eveleyip geveleyenleri düşündüğümüzde, dikine oynayan, hızlı atağa kaldıracak elemanlara ihtiyacımız var. Forvet sorunu bir yana, takım çok eveleyip geveliyor, yavaş oynuyoruz. Gökhan gibi oyuncuya ihtiyacımız vardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 21:57 

Bizim şu forvet transferini çoktan çözmüş olmamız lazımdı esasında. Mevlüt ismi geçiyor ortalıkta ama büyük risk bence. Mevlüt'ün yeteneğine, klasina diyecek lafım yok da biraz kumar gibi geliyor bana. Hele bugün Orgill haberi okudum bir yerde kaynar sular döküldü :) Dje Dje transferinden oldukça ümitliyim, Gökhan transferi pek heyecanlandırmadı ama eldeki yeteniksizlere göre kat kat iyidir, fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. Ne durumda bilmiyorum ama Konyaspor'dan Eduok yatıyor gönlümde :) Sakatlığı falan mı var acaba çok az oynamış bu sene. Gerçi çok isim yatıyor gönlümüzde de bu lige getirmek çok zor o adamları. Gelseler de bizim komite ayakta uyuyor. Şaka bir yana ciddi ciddi Taner Taşkın ve İrfan Buz'un aldırdığı adamlarla oynuyoruz sene başından beri. Bu seneki transferlerden biraz faydalansak çok daha güzel olacaktı. Bekleyelim bakalım bir kaç gün daha az çok belli olur işin rengi

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 22:02 
Kullanıcı avatarı

smt55 yazdı:
Ne durumda bilmiyorum ama Konyaspor'dan Eduok yatıyor gönlümde :) Sakatlığı falan mı var acaba çok az oynamış bu sene.

Bende gelmesini çok isterim ama menisküs yırtılmış. En az 1 ay yok. Uzun zamandır sakattı zaten. 1 ayda da hazır olsa lig bitti. :cry:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 248 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, BVB, clad, DeLaGuarda55, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hardboiled, jönmalatyalı, Malamadre61, ozgurr, Pomak_1925, Sekai

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye