Zaman: 06 Mar 2021, 17:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 95  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 03:11 

Transfer işinde dengeyi yavaştan oturtuyoruz galiba demiştim ama erken konuşmuşum. Başladık yine popülizm transferlerine, mekan batarken şampanya patlatmalara.

Zinchenko'nun geçtiğimiz senelerde verdiği bir demeç vardı; "City, beni transfer etmeden aileme, arkadaşlarıma, kiminle nereye gittiğime kadar her şeye bakmış ve öğrenmişti". Transfer her zaman çok yönlü bir iş. Mesut Özil'in Türkiye'ye olası transferi ise, normalden de çok yönlü bir iş. Buradaki ilişkileri ve yakın olduğu kişiler ile, son senelerde oyuna dair motivasyonunu kaybetmiş hali malum. Kruse olayının ardından sen bir de bu adamı 6 ay sonra "Survivorlardan" toplarsan, insanların maaşından arttırıp binbir fedakarlıkla Fener Ol'a gönderdiklerine saygısızlık olur bu.

Teknik özelliklerini asla tartışamayacağımız, zihinsel ve fiziksel özelliklerini ise sabaha kadar tartışabileceğimiz bir futbolcu. Bu bağlamda, Mesut kadar kendi yeterliliklerimiz (ekonomik) ve gereksinimlerimize de (oyun ve kadro yapısı) bakmamız lazım; hatta bunlara daha çok bakmamız lazım. Takımda zaten forvet arkasında oynamayı seven ve yer bulmakta zorlandığımız oyuncu enflasyonu var. Buraya Mesut'un gelmesi, yine Pelkas gibilerini verimsiz mevkilere atmak anlamına geleceği kadar; takım savunması ve direnci anlamında zaten sıkıntılı olan takımı, daha da büyük buhrana sokabilir.

Ligin en fazla gol atan takımlarından biriyiz; fakat en çok gol yiyenlerinden de biriyiz. Bu yapıya, Mesut'un profilinde ve ülkeye diva edasında gelecek bir oyuncuyu dahil etmek ne kadar doğru? Çok iyi irdelemek lazım. Artık bu kulübün kimsenin "geçmişine para verme" lüksü yok, "şaşaaya aldanma" şansı yok, kimseye "emeklilik ikramiyesi" verme hakkı da yok; kalmadı.

Aman diyeyim... Mesut'u alacaksak, onun mevcut durumunu çok iyi inceleyelim, oturup açık açık konuşalım; fakat aynı zamanda kasamızın durumuna, stoperlerimizin sakarlıklarına, dirençsiz merkez orta sahamıza, mevkisinin dışına attığımız aynı tip oyuncularımıza da bakalım. Perotti ve Mesut'un arkasına öyle bir orta saha ve stoper hattı dizersin ki, takım savunması ile zerre işi olmayan bu iki adamı takım taşır. Peki bizde durum öyle mi?

Son soru: Arsenal'de bile son zamanlarında deplasmanlara bahane üretmekte ustalaşan Mesut (hiç öyle bir şey olmadı demeyin, çok yakından takip ediyorum Arsenal'i), sizce şu an kadromuzda olsa, 3 gün sonra -1 derecede Erzurum deplasmanında oynar mıydı?

Bu iş olacaksa, umarım ben yanılırım, hatta göt olurum. Gelmesi halinde, şampiyonluğun ve Şampiyonlar Ligi başarısının kapılarını açar umarım Mesut.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 07:19 

ben başakşehirin ufaktan misyonunu tamamladığını düşünüyorum, o visca irfan Mahmut mert epreanu jenerasyonuyla ulaşabilecekleri en üst noktaya ulaştılar, o yüzden satmam dedikleri adamları bir bir dağıtabilirler. onlardan kazandıkları paralarla yine isimli adamlar alırlar ama giderek kalite düşecektir, ondan sonra da şimdiki gibi 8-14 arası giden bi ekip olarak ligde yerlerini alırlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 09:50 
Kullanıcı avatarı

Cangele_38 yazdı:
Douglas :arrow: Kayserispor
Jermain Lens :arrow: Kayserispor

Douglas bizde hiçbir şey ortaya koyamadı.Lens’te aynı şekilde.Ancak Lens savunmayı geride kurup hızlı çıkan takımlar için yararlı olabilir.Ama Douglas’ın bir şeyler katabileceğini düşünmüyorum en azından kısa vadede.

FONTE yazdı:
istanbul kaynaklı bilgilere göre
kagawa % 99
Pato % 90
antalyaspor

Pato’nun ben hala iyi bir forvet olduğunu düşünüyorum eğer gelirse bu sezonun en iyi transferlerinden birisi hatta en iyisi olabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 12:00 
Kullanıcı avatarı

Kayserisporumuz Douglas ve Lensden vazgeçti.
Dan Petrescu hoca bugün geliyor.
Sezon başı Başakşehirinde istedigi Damjan Djokovic ile anlaştık.Pazartesi Hırvat 8 numara imzaya geliyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 14:05 
Kullanıcı avatarı

Gs taraftarı yine sosyal medyada transferi eline almış.Bunu gören menajer veya oyuncu fiyatı iyice yukarıya çekiyor.Yönetimde topun ağzına gelmemek adına riskli transfleri astronomik rakamlara bitiriyor.Alın bakın istediğinizi aldık demek için.Yanlış iş bana kalırsa.Bir oyuncunun ismini bu kadar gündem yapmaya gerek yok. 3 e gelecekken 5 e bitirilen transferler yüzünden bu halde kulüplerimiz.
Şu şartlar altında Gs kulübü oyuncu satışı yapmadan İrfan Can'ın maliyetini nasıl karşılayacak merak ediyorum.Taraftar merak etmiyor mu acaba.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 15:16 
Kullanıcı avatarı

İstanbul ili,X İlçesi AK Parti Milletvekili adayı Mesut Özil

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 15:57 
Kullanıcı avatarı

Spanksk yazdı:
Gs taraftarı yine sosyal medyada transferi eline almış.Bunu gören menajer veya oyuncu fiyatı iyice yukarıya çekiyor.Yönetimde topun ağzına gelmemek adına riskli transfleri astronomik rakamlara bitiriyor.Alın bakın istediğinizi aldık demek için.Yanlış iş bana kalırsa.Bir oyuncunun ismini bu kadar gündem yapmaya gerek yok. 3 e gelecekken 5 e bitirilen transferler yüzünden bu halde kulüplerimiz.
Şu şartlar altında Gs kulübü oyuncu satışı yapmadan İrfan Can'ın maliyetini nasıl karşılayacak merak ediyorum.Taraftar merak etmiyor mu acaba.

Sosyal medya'da GS taraftarini ikiye ayirabiliriz:
a) muhasebeciler: her kurusu ayri ayri hesaplayip hic bir anlasmadan memnun olmayan tayfa
b) ergenler: transferi delisi tayfa, oyuncu gelsin de nasil gelirse gelsin, isler kötü gidince de en cok bunlarin sesi cikiyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 16:15 

kubrick yazdı:
ben başakşehirin ufaktan misyonunu tamamladığını düşünüyorum, o visca irfan Mahmut mert epreanu jenerasyonuyla ulaşabilecekleri en üst noktaya ulaştılar, o yüzden satmam dedikleri adamları bir bir dağıtabilirler. onlardan kazandıkları paralarla yine isimli adamlar alırlar ama giderek kalite düşecektir, ondan sonra da şimdiki gibi 8-14 arası giden bi ekip olarak ligde yerlerini alırlar.

Sen deli gibi milyonlari kazandigin dukanini kapatirmisin.?

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 01:09 
Kullanıcı avatarı

ya bu insanlar nasıl para kazanıyor?

iki dk türk medyası izlemeye gelmiyor, adam moderatör çıkmış diyor ki Gs, İrfan için diagne+luyindama+babel'i veriyor. bak bak.. sallayacak ya tam sallıyor.

başka spor medyasını açıyorum hala falcao geyiği..

samatta'ya ne olduğunu fener'liler bile bilmiyyordu, bu sene çok fahiş transferleri yorumlamak istiyorlarsa, mert hakan'ı, gelip nargile içip gidip kulübe 10 milyon tazminat kitleyen kruseyi, ademi'yi, novak'ı, sosa'yı , tisserand'ı ıkonuşsunlar biraz da görelim.

biz zaten falcao eleştirisini gslılar olarak yapıyoruz, her spor programında her yorumcunun dilinde geyik olmuş.

işleri güçleri başka takımların oyyuncularını pohpohlamak, bizim oyuncuları da b.klamak sabah akşam. dizayn edilmş medya işte.

onyekuru 4 milyon'a gelmiş, güzel iş. onyekuru gibi bir silahı 4 milyona bitirmektir transfer başarısı, adama daha yeni 15 ödenmişti.

irfan'ın da ederi max 5-6 dır. bitirebiliyorlarsa 5'e bitirsinler, yorumcular ancak herhangi bir ağırlığı olmayan gs yönetimini taraftara meze yapıyor yoksa.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 01:23 

Moskov1925 yazdı:
kubrick yazdı:

Sen deli gibi milyonlari kazandigin dukanini kapatirmisin.?
Başakşehir deli gibi zarar ediyor yalnız, bu sene şampiyonlar ligi gelirleri olmasa men yiyeceklerdi.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202101 ... 44c5bb.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202101 ... 460911.jpg

Resim
Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 95  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: b10, Bambino, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Marea, mmcg, Rime, samsunum, SDR 1925, Stabil35, Termeli

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye