Zaman: 16 Nis 2021, 06:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 17.Hafta | Gaziantep FK - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:00 
Kullanıcı avatarı

İki golü de Erdi yedirdi. Yine de takım bizi umutsuz bırakmıyor, bu eksikliklerle iyi direndi takım.

Erdi, Bolingi, Şahverdi Süper Lig seviyesinde değiller maalesef. Yasak kalkmalı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 17.Hafta | Gaziantep FK 2 - MKE Ankaragücü 0
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:06 

erdi atilla bolingi şahverdi gibi adamlarda futboldan para kazanıyor helal olsun valla. Transfer tahtasının açılması şart oğlu şart... gazişehir umarım birgün kendine amatör liglerde dahi yer bulamazsın dümenden sakatlanıp zaman geçiren y.avşak sahtekarlar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:12 

erdi yi gördükçe pazdan ve kulusiç e büyük saygı duyuyorum,atilla yı gördükçe gelmiş geçmiş tüm sol beklere saygı duyuyorum...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:17 

Takım golü yiyene kadar çok çabaladı ama rakip inanılmaz güçlü gerçekten. Ben takıma ve hocaya kızmıyorum. Atilla,Erdi ve Şahverdi'ye kızıyorum. Bolingi mücadele ediyor diyenleri de anlamıyorum adam tüm topları kaybetti.
Bu yenilgi ile sol ve sağ bek,10 numara,2 skorer kanat ihtiyacı olduğu ortaya çıktı.
Yönetimde transfere gerek yok diyenlere de iyi bir cevap oldu bugün.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 17.Hafta | Gaziantep FK - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:20 

raulmadrid yazdı:
3-0 net skorla yeniliriz. Uzun zamandır ilk defa bu kadar pesimistim. Kadro yoruluyor, alternatifsiz. Üstüne gelen sakatlıklar var. Normal şartlarda tahtaya yazacağımız 5 isim ( Kitsiou, Pinto, Pazdan, Emre, Paintsil) sakat. Takımın yarısı yok, ki kalifiye yarısı burası.

Haftalardır camia olarak konsantre olduk, hoca ve oyuncular sağolsun ekstra çaba gösterdi ve biraz nefes aldık. Yönetim de üstüne düşeni yapsın artık bir zahmet..

Helal olsun takıma. Elinden geleni yaptılar. Atakan 2 metreden kaçırmasa 1 puan alıp dönüyoduk. Hiç beklemiyordum bu kadar mücadele edebileceğimizi.

Amaaa, bu transferleri kim yaptıysa kulübün kapısından içeri girmesin bir daha!
Şahverdi hangi yetisi sebebiyle transfer edildi mesela. 1 tane ekstrası yok.
Assane, Alper, Adzic, Erdi kötü transferler. Kalanların çoğu da vasat. Sarlija hariç başarılı bir transfer bile yok.
Rastgele transfer yapılsa bu kadar bütçeye, daha başarılı transferler yapılırdı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:26 

maçın son yarım saatini izledim.

antep'in savunması bu ligin üzerinde , hücumda bu kadar az adamla oynama taktigi ile zor pozisyon bulurlar avrupa ligine felan kalırlarsa.

sumudica akıllı adam,hurra hücum yaptırmaktansa,bekleyip çıkmayı tercih etmis

paintsil gibi kontraatak adamları icin bu mac yanlıs mactı

ankaragücü puan alsaydı extra olurdu alamadı,saglık olsun

en az 2-3 tane kitsiou ayarında transfer lazım

ankaradaki arkadaslar gerekli baskıyı yapıyolardır yönetime,yapmalılar da .

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 18:42 

Çakma Antepspor'un hocasıda değişik takımıda bizle oynanan kupa maçlarında 3-2 galip geldiler ama bizim tarafı çıldırtmışlar devamlı itiraz devamlı konuşma devamlı hakeme oynama sanırım teknik kadronun taktiği bu her maç böyle yapıyorlar herhalde şimdi bunları yazarkende Sumudica konuşuyor değişik bir mimik hareketleri filan başka ülkede olsa şu hareketleri yapsa çoktan sözleşmesi fesh edilmişti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 19:11 

o kadar vasat oynadık ki, saçma sapan 2 gole üzülemedim bile.
tamamen 1 puana çıkılmış, haftalardır yendiğimiz için göze batmayan taktiğimiz; gol yemedikçe iyi oynuyoruz zannetmek, sıfır oyuna müdahale sıfır değişiklik, golden sonra karga tulumba herkesin yerini değiştirmek falan.

1 tane maxim gibi adamımız olmadığımız için 70 dakikada rakibe 15 tane korner, 8-9 tane duran top verdik. o gol olmasa 5 dk sonra başka bişeyden golü bulurlar, yine yenilirdik.

devre arasına kadar 20 puanı bulmak için herşeyi yapmalıyız. gerçekten çok hayati bi puan sınırı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 19:36 

Sağlık olsun. Bugün hem eksikler, hem yorgunluk, hem de kadro darlığı hissedildi. Bu takımın hücumdaki en büyük gücü Pinto ve Kitsu ikisi birden olmayınca takım hiç üretemedi. Ilk yarıdan maç kopabilirdi. Takımın takviyeye ihtiyacı yok diyen yönetim cevabını almıştır. Kitsu ve Pinto olmayınca yedekleri kabus gibiler malesef. Bugün yediğimiz 1. Golde taç atarken bizim stoperler niye orta sahaya kadar çıktı garip geldi. Zaten orta sahadan 5 metre ilerden taç atıyoruz geri gel derinlik yarat. Erdi ıskaladı lukasik ıskaladı bir de üstüne sarliya ofsayti bozunca tuhaf bi gol yedik.

Borven , Pantsil 5 er gol attılar ama bence çok yetersizler. Bolingi adzic assane de hemen herkes mutabık zaten. Bu 5 yabancıyla anlaşıp yolları ayırmak, ayni mevkilere de kalburüstü 4 yabancı almazsak ve bu işleri de hemen yapmazsak geçen yıl ki kabusu bu sene de yasariz. Alper orkan gibi yerlilerde kadro israfı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 19:56 

Beraber bitecek maç bir anda gitti elimizden. Yapacak bir şey yok, zaten bir çoğumuz ekstra puan bekliyorduk olmadı. Transfere ihtiyaç yok, Saba şöyle yıldız, Bolingi böyle top indiriyor söylemleri de son bulsun lütfen. Takımda ciddi toparlanma var ama yeterli değil, hala çok kötü hücum ediyoruz. Ortasahamız zayıf, savunmada yedeklerin hali ortada.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye