Zaman: 08 Mar 2021, 08:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 315  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 19:52 

Owl35 yazdı:
ylldren ibrahimaj : Viking :arrow: Göztepe

Santraformuş...

Vasat sıradan. Insallah olmaz. Buna bel başlarsak yandık
İsminin geçmesi bile kötü m 29 mac 7 gol

Kardeşim al bitirici golcü. Hayret birsey
Kanat oyuncusu kaynak nedir, Bosnalı bir Twitter hesabı da Rahmanovic ismini yazmış 27 yaşında ofansif orta saha. Harcama limitimiz euro bazında yüzde 11 düşmüş, euro bazında limiti düşen 4 kulüp var, tl bazında sabit kalan yine 4 kulüpten biriyiz. Harcama limitleri neye göre belirleniyor kulübümüz açıklamadı, Altınbaşta, Mehmet Sepil de şeffaf olacağız, bilançoları yayınlayacağız demişti, kulübün mali durumu ne hiç bir fikrimiz yok, yatırımcı diyor ama, bilançonun yayınlaması en azından daha çok yatırımcının ilgisini çeker. Böyle dedim diye daha önce sen mi ödeyeceksin giderleri diyen olmuştu, klasik şark kafası işte, hayaller sözde Avrupa kulüpleri gibi olmak, asıl hayal ise Başakşehir olmak, bizde de hata var, hep günü düşünüyoruz 30 yaş ortalamalı transferler yapan Karagümrükün aldığı oyuncuları niye alamıyoruz diyoruz mesela düşünce hep senelik seneye de niye Giresunsporun alacağı 32 yaşında orta sahayı biz almadık deriz mesela, taraftara yaranmak için getiriyorlar veteran birini sosyal medya da sevinç gösterileri, 1 ay sonra kim getirdi bunu soruları. Geçen sene Sivasspor diyorduk şuan halleri belli Avrupa da bir şey yapamadılar, ligde geçen sene ile çok fark, kadroları çok yaşlı, sezonluk başarı işte. Başkan son açıklamasında Başakşehir gibi yapılanmaya gittik diyordu keşke sadece şeffaflığını örnek alsalar onların bilançolarını paylaşıyorlar, 30 yaş ortalamalı kadro kurup tüm gelirinin yüzde yüz onunu oyuncu yıllık ücretlerine Başakşehiri örnek almasalar, bu tarz kulüplere yabancı yatırımcı gelir mi? Başakşehir seneye şampiyonlar ligi gelirini geçtim Avrupa ligi geliri alabilecek mi, zarar 150-200 milyon tl daha artar. [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210104/c072da6d98458ef5e9e8774b265db407.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210104/e70a277db1a803060e3e6b2c91a62b48.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210104/81a6d26ca2b7057832743f488530ca3c.jpg[/img]

ResimResim

En son Ftorres35 tarafından 04 Oca 2021, 19:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 19:53 

extranjero yazdı:
nacnacnac yazdı:
@phonix
Bana bu ligde maaşlarını kimler ödeyemiyordur diye sorsalar ilk olarak Ankaragücü'nü söylerdim. Yanlış biliyormuşum. Çok şaşırdım şahsen. Ankaragücü'nün kötü günler geçirmesine rağmen bu pandemi döneminde bizden daha çok kaynak sağlaması bizim adımıza düşünülmesi gereken birşey.

Çok da düşünülecek bişey yok kardeşim, siyaset bizden yana esmiyor hatta ligde yalnızız.

Kardeşim tek taraflı bir şey söz konusu değil, sağ olsun Mansur başkan da ve Akparti tarafı da desteği oluyor.
Dernek statüsünde devam edildiği için bağış durumları vs. de kolay oluyor.
Şirket olanlar bağış kabul edemiyor biliyorsunuz. Göztepe'nin şuan böyle bir sıkıntısı vardır. Yoksa İzmir BB ve ilçe belediyelerden hayli yardım alması söz konusu olurdu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 20:08 
Kullanıcı avatarı

Doğrudur kardeşim şirket olmanın elbet dezavantajlı tarafları da var ama ligdeki tek şirket biz değiliz, işlerine gelince çok güzel buluyorlar bulduruyolar yolunu

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 20:45 
Kullanıcı avatarı

Denizli'nin Konya'nın limiti bizden fazla, nasıl iş ben anlamadım yahu. sokarım böyle işe

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 00:07 

Beykan instagram hesabındaki bio’suna “professional football player @goztepe” yazmış bugün yarın açıklanır herhalde

Kerim de gelecek gibi görünüyor bolu’da kadroya alınmıyor

Devreyi 24-25 puanla kapatacağımızı düşünüyorum ligi de orta sıralarda tamamlarız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 00:42 
Kullanıcı avatarı

Harcama limitine çok takılmamak lazım. zaten maksimum harcayacağımız para 10-15 hadi taş çatlasın 20 milyondur. sanki 500 milyon olsa hepsini dolduracak bir durumumuz var.

FB'deki Gustavo, BJK'deki Atiba gibi ilk 11'e ilk yazılacak bir DMC ihtiyacımız var.

Tripic'e forma göstermeyecek, yıllardır hasretini çektiğimiz çiğ etle beslenen bir kanat

ve gol atabilen bir forvet şart bence.

kiralıktaki sağ bek ve Beykan'ın geldiğini varsayıyorum.

forvet arkasında Beykan, Napoeloni, Mossoro vs denemektense ilerde N'diaye ve yeni forvet beraber oynasa nasıl olur merak ediyorum. yeni forvet en ilerde pivot tarzı, N'diaye hemen arkasında daha serbest gezen oyuncu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 00:48 

Valla ndiaye sol açıkta fena oynamadı bence iyi bir forvet olsaydı napo yerine güzel işler görebilirdik. şu adam keşke bonservisiyle alınmış olsaydı kiralık olması kötü

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 01:06 

asalet yazdı:
Valla ndiaye sol açıkta fena oynamadı bence iyi bir forvet olsaydı napo yerine güzel işler görebilirdik. şu adam keşke bonservisiyle alınmış olsaydı kiralık olması kötü

Satın alma opsiyonumuz var.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 11:00 
Kullanıcı avatarı

Başkan hafta içinde Alpaslana iki yıllık sözleşme teklif edecekmiş yerel haber kaynaklarına göre. Malum olaydan dolayı sevmeyeni var, performansından dolayı seveni var ama şahsen son zamanlarda geçen senenin performansını vermediğini düşünüyorum. Menejeri daha önce sezon sonu gidecek demişti, sonucu ne olacak göreceğiz, hayırlısı olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2021, 11:04 

Kısa kısa;

-Mustafa Kocaoğlu ile ilgili sadece bir (1) kişi yazabilmiş. İyi veya kötü. İnsanların acı gününde yazmamızın manası da yok. Ben şahsım adına unutmadım kendisini.

-Ndiaye gösterişsiz sade temiz bir transfer. Türkiye liglerinde çok değeri bilinmez böyle adamların genellikle. Bize zarar yazmayacak nadir transferlerden. Geldiği takımda da sol da oynuyordu çoğunlukla yanlış hatırlamıyorsam herhalde. Takımda kalsın isterim. Çok küçük görmeye de çok büyütmeye de gerek yok.

- Harcama limitimizin yükselmemesi her ne kadar ilginç gelse de çok büyük problem teşkil etmiyor. Sapma payıyla beraber yaklaşık 10m euro yapıyor. Adam olana çok bile. İşi bilen bir adam bu paranın yarısıyla şov yapar. Önemli olan nereye, kime harcadığın.

- Beykan transferini denemeye değer görüyorum. Kumar mı ? Evet kumar. Ben nedense tutacağını düşünüyorum. Keşke Melih Okutan'ı da alabilsek.

- Kerim Alıcı inşallah mental olarak kötü olduğu için böyle oynuyordur. Ben hiç beğenmedim oynadığı maçlarda. (özetlerden izlediğim kadarıyla)

- Rahmanovic haberini dün bende gördüm. Enteresan bir profil. 1,93 boyunda solak 10 numara. İlginç. Güçlü fiziği sayesinde Türkiye'de iş yapabilir diye düşünüyorum.

- Mehmet Sepil küme düşürme amacına ulaşacak yazan arkadaşlar var. Mehmet Sepil büyük hatalar yapan biri evet ama bunu isteyecek en son kişi.

- Beykan transferini de keşke ilk resmi hesaptan öğrenebilseydik.

- Batuhan'dan çok umutluydum. Bir türlü olamadı. Sakatlık çok geriye attı kendisini. Ben onu sol bek olarak izlemek isterdim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 315  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beytulma, Bing [Bot], Buyuurr, fofanagibi, footballcity, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye