Zaman: 09 Mar 2021, 10:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 88 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 17. Hafta | Bandırmaspor 2 - Altay 0
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 12:27 

BristolCity yazdı:
Bandırma’yı hem ilçe olarak hem de insanları bakımından genel olarak severim. Cok güzel dostlarım vardır oradan.
Taraftar olarak, dün ki maçı da dahil edersek 4.maçımı izledim. Nasıl ugursuz bir stad ise daha galibiyet göremedim, saglık olsun. Maç hakkında söylenecek pek birşey yok, lider olmamıza rağmen göze hoş gelen top oynamıyorduk. Daha çok bireysel performanslar ile buralara geldik. Erkan Sözeri’de dersini iyi çalışınca maglubiyet kaçınılmaz oldu.
Bandırma’da hep iyi agırlandık, güzel sohbetler oldu Bandırmaspor’lu arkadaslarla ta ki düne kadar. Dün maçta olan birisi olarak olayları yazıyorum:
-Abartısız bir şekilde söylüyorum ki en az 50 kişi vardı Bandırma tarafında. Sürekli takımımıza, hocamıza laf atmalar oldu fakat biz duruşumuzu bozmadık. (Biz de 15-20 kişi falandık)
-Tercüman arkadaşınız ikinci golden sonra kulubemize koyduk mu işareti yaptı ve hem sahayı hem de bizi birbirimize düşürdü. Bizim tribün de ciddi mevzular olacaktı ki çevik kuvvet müdahale etti. Daha detay vermiyorum, oradaki yöneticilerinize sorarsınız. Altay camiası her zaman herkese hakettigini verir, bunu da bilin.
-Erkan Sözeri madem bu kadar samimi, bu hadsiz tercüman nasıl ig paylasımları ile bize hala artistlik yapabiliyor. Bu delikanlı arkadası ve buna arka cıkan bütün delikanlıları İzmir’e bekliyoruz.
-Başkanınız sag duyulu, güzel kariyeri olan bir adam. Fakat her platformda Beşiktaş’lı oldugunu belirtiyor. Bu sizi hiç rahatsız etmiyor mu?

Özetle, Bandırmaspor camiasına, yürekten destekleyen taraftarına saygım sonsız. Fakat karşınızdaki takım Altay beyler. Yok öyle aynı ligdeyiz diye bu kulubun buyuklugunu yoksaymak. Saygı bekleyen önce saygı göstersin.
Selametle.

Öncelikle tribünde siyaset sebebiyle belediye başkanının yancısı, onun yancısının yancısı, onun yancısının yancısının yancısı filan oluyor bu dönemde. Daha önce hiç birini Bandırmaspor tribününde görmedik. Belediye Başkanı gidince bir daha da göreceğimizi sanmıyorum.

Bu yüzden, stadda olan kişilerin davranışlarını Bandırmaspor taraftarına yüklemek büyük haksızlık olur. Bizzat ben son Altay maçımızda İzmir'den gelen 3 arkadaşımızı karşılayıp misafir ettim. Şehirde formaları ve atkıları ile özgürce gezdiler. Bandırma'da en güzel mekanda yemek ısmarladım. (Bunu söylemek görgüsüzlük gibi olabilir haklısınız ama yeri geldi mecburen yazdım) Stada gelince önce onları kendi tribünlerine soktum sonra kendim maça girdim. (kaldı ki isterseniz bizimle de maç izleyebilirsiniz diye teklif ettim).

Tercüman kimdir? nedir? Bandırmalı mıdır ben bilmiyorum. Tanımıyorum. İsmini bile bilmiyordum. Benim bildiğim bir tercüman var, kendisi siyahi bir arkadaş. Bein Sports'ta gördüm ve Samba diyorlardı. İsmi Samba sanırım. Ama dünkü olayı başlatan Türkmüş sanırım.

Kısacası tribündeki kişiler Bandırmaspor'un taraftarı değil (bugün var yarın yok). Tercüman ise ismini bile bilmediğimiz bir kişi.

Başkanımızın Beşiktaş Kongre Üyesi olması şahsen beni rahatsız etmiyor. 3.lig'e düşecek olan takımı alıp, bugün playoff ve Süper Lig hesabı yapan bir takım haline getiren adama saygı duyarım. Kaldı ki bir Başkanın o şehrin insanı olmasına bile gerek yok. Konya'lı olup bizim takıma bu başarıları kazandırsa yine rahatsız olmazdım.

"Karşınızdaki takım Altay beyler" diyorsanız karşınızdaki takımın Bandırmaspor olduğunun farkına varmanız gerekir. Biz evirme çevirme takım değiliz. Şirket, siyaset, belediye takımı değiliz. Türkiye liglerinin ilk ilçe takımıyız. Gurur duyuyoruz. Saygı bekliyoruz.

Burada "köy kasaba takımı, ligin figüranı, yeri gelir doğranır, yeri gelir kazanırsınız" diye konuşmak kimsenin haddine değil. Altay olsan da haddine değil, feriştahı olsan da haddine değil.

Saygı karşılıklıdır. İnsan gibi hatanın bizde (tanımadığımız bir tercümanda) olduğunu kabul edip özür diledik.

Kısacası saygıya saygı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 13:31 

tribündekiler bandırmasporlu değil, başkan bandırmasporlu değil, yönetim bandırmasporlu değil, tercüman bandırmasporlu değil, belediye başkano bandırmasporlu değil... söyleyince kızıyorsunuz ama sizin yaptığınız muameleyi kızılcabölüklüler bile yapmamıştı.

herkes anladı birbirini. ikinci yarı sağ salim gelir gidersiniz, unutulur gider o vakte. bandırmaspor kimsenin umrunda değil can derdindeyiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 13:48 

Altınpark yazdı:
tribündekiler bandırmasporlu değil, başkan bandırmasporlu değil, yönetim bandırmasporlu değil, tercüman bandırmasporlu değil, belediye başkano bandırmasporlu değil... söyleyince kızıyorsunuz ama sizin yaptığınız muameleyi kızılcabölüklüler bile yapmamıştı.

herkes anladı birbirini. ikinci yarı sağ salim gelir gidersiniz, unutulur gider o vakte. bandırmaspor kimsenin umrunda değil can derdindeyiz.

Akıllı bıdık gelmiş. Çok tatlı lan bu bebe.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 14:30 

Ama Adana Demirspor başlığında bir (1) tane postunuz yok... komik değil mi?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 16:32 

king10bucuk yazdı:
Altınpark yazdı:

Akıllı bıdık gelmiş. Çok tatlı lan bu bebe.

şimdi tanıdım lan seni, 48 defa ban yiyip her seferinde geri gelen efsane banbansın sen :lol:

senin gibi arsızı kalmadı memlekette tanışmak isterim güzel kardeşim :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 20:12 
Kullanıcı avatarı

olay belli yapan belli. uzatmaya luzum yok renktaslarin dedigi gibi. bizi bandirmada publarinda agirlayan bandirmali arkadaslarin basimizin ustunde yeri var. bandirma insaniyla sehriyle bizim tribunde sevilir, bir tercumanin yaptigi terbiyesizlikle kurulan iliskinin cope atilacak hali yok. zaten bandirma yonetimi gerekli cezayi vermis, bir daha yapilirsa fesih ederiz demis.

burada yurek muhabbeti yapan arkadasa da daha uzatmamak icin yazmiyorum... cok yuregi varsa geldiginde yapsin mevzusunu bakalim ne oluyor...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 21:07 

Bandırma klübünden yerinde bi açıklama gelmiş.
Tercüman gtü yanlış yapmıştır primini kestik falan fıstık diye.
Helal olsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 22:06 

Öncelikle Bandırmasporu tebrik ederim analarının ak sütü gibi helal 3 puan aldılar. Bizi iyi çalışmışlar iyi çözmüşler top oynatmadılar. Sezon başı playoff adayı olarak gösterdiğim bir takımdı kötü başladılar ama toparlandılar bence rahatlıkla playoff göreceklerdir.

Bir arkadaş elinize verdik falan yazmış verdiğin şey döner dolaşır senir bulur dikkat et! Futbol bu kazanırsın kaybedersin ama bu laflar yakışık almıyor.

Erkan Sözeri'yi de tebrik ederim maç sonu gayet olgun tavrı ve kulup açıklamalarıyla geçer not aldılar ve süreci çok güzel yönettiler.

Bize gelirsek Harun sakatlandıktan sonra orta sahadaki düşüş belliydi 8 numarasız oynayınca orta sahadan hücuma geçirecek adam kalmadı ve hiç bir şey yapamadık duran toplar doldur boşaltlar dışında rakip kalede etkili olamadık.
Bandırmaya kalan maçlarında başarılar..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 88 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Buyuurr, Emre, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, inadına_körfez, ozgurr, paravalancha, Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye