Zaman: 27 Eki 2021, 17:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 164 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Fenerbahçe 21%  21%  [ 3 ]
Berabere Biter 14%  14%  [ 2 ]
Başakşehir 64%  64%  [ 9 ]
Toplam oy : 14
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 14. Hafta | Fenerbahçe 4 - Başakşehir 1
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:06 

samiyendin yazdı:
clad yazdı:
biz bir kıpırdansak 2011 deki gibi hepsini üst üste koyarız da,hala eroldur volkandır bununla uğraşıyoruz.

gs kulubünün attığı twit hakem kararları için değil ; kovulma/istifa beklenen bir maçın 4-1 kazanılması,oyuncuların hocayla bütünleşmesi gibi durumlardan duydukları rahatsızlık içindir.

hayırdır yeni tarla mı aldınız?

bizimkilerin attığı twit sizin yüce korkunuzdan değil.. başkanınızın kümede kalmaya oynarken kendiyle alakasız bir maça yaptığı kara gece yorumuna bir göndermedir.. yerindedir..

evet fetösever

sen de o seneye küme düşmemeye oynuyordun

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:22 
Kullanıcı avatarı

bknz: kalite nedir?

Dolmabahçe yazdı:
VAR'ı yasaklamak için kendine büyük takım diyenler büyük çaba sarfediyorlar.
VAR sistemini VAR gibi kullanırsan hiç bir sorun yok, kullanamazsan sıkıntılı oluyor, kullanılamayacak bir şey de değil!

Amaçları VAR'ı kaldırıp, ofsaytlardan golleri vermek, kırmızıları es geçmek, net penaltıları görmemek, penaltı olanları da görmeyip penaltı vermek!

Kimse bu oyuna gelmesin, VAR sistemi bu topraklardan kalkarsa anadolu kulüpleriyle istanbul kulüpleri arasındaki makas daha da açılır, şuan makas kapandı yabancı oyuncu sayılarıyla, hakemleri yöneten eller VAR'dan çok rahatsız.
VAR'ın faydasını tartışan yok, zazarını tartışıyor herkes!

bknz: kalitesizlik nedir?

hepinandık yazdı:
daha geçen hafta ofsayt diye golümüz verilmedi penaltımız çalınmadı neden kimse bunları konuşmadı? konya maçında el olmayan pozisyon yüzünden golümüz iptal edildi bunlar niye konuşulmadı? denizlide serdara kırmızı kart uyduruldu. dün 2 net penaltımız verilmedi bunlar neden konuşulmuyor? bu ülkede temiz futbol sadece fenerbahçe lehine yapılan hatalardan sonra hatırlanıyor. kimsenin caz yapmaya hakkı yok helali hoş olsun aldığımız 3 puan

bu işin tuttğun takımla falan alakası yok. tamamen karakter meselesi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:25 

clad yazdı:
samiyendin yazdı:

hayırdır yeni tarla mı aldınız?

bizimkilerin attığı twit sizin yüce korkunuzdan değil.. başkanınızın kümede kalmaya oynarken kendiyle alakasız bir maça yaptığı kara gece yorumuna bir göndermedir.. yerindedir..

evet fetösever

sen de o seneye küme düşmemeye oynuyordun

işte aramızdaki fark bu biz o sezon çıkıp kara gece diye açıklama yapmadık ama meğerse orta oyunu çevirmişsiniz..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:33 

nmn yazdı:

bu işin tuttğun takımla falan alakası yok. tamamen karakter meselesi.

Bu işin karakterlik bir durumu yok, kapasite meselesi. Dürüstlük meselesi.

Yazan Fener'li arkadaş diyor ki: "Hakem hatalarıyla Fenerbahçe puan kaybedince neden üç maymunu oynuyorsunuzda, sözde hakem hatalarıyla kazanınca hak hukuk adalet peşindesiniz. Amacınız aydınlık mı yoksa ben aydınlanmıyorsam herkes kararsın mı?"

Bunu yorumlamanız gerekiyor.
Beşiktaş'lı abinin yazdığına lafım yok doğru yazmış...

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:38 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:
Başını antalyanın çektiği Anadolu takımın bazı userlerin her böyle maç topiğinde ki aynı mesajlarından ayrı sıtkımız sıyrıldı onuda belirteyim. Hep aynı tarz mesajlar, hep aynı edebiyat. Şairin dediği gibi bıktık artık bir değişiklik olsun

''Yavuz hırsız evsahibini bastırırmış'' yukarıdaki örnekten daha güzel anlatılamazdı heralde

10 sayfa boş muhabbet yapan adam bizim 1 mesajımıza takılmış :D

Onda da '' Birbirinizden farkınız yok,haftaya rolleri değişeceksiniz '' yazmışım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:39 
Kullanıcı avatarı

İbrahim kardeş, kendimi daha net nasıl ifade edebilirim bilmiyorum.

Bak güzel kardeşim belki de abim, ben 40 yaşındayım tam olarak. Kendimi bildim bileli anadolu takımı taraftarıyım. Ankaragüçlüyüm. Benim çocukluğumdan beri bu ülkede 3 İstanbul takımı korunur, kollanır. Kararlar taraftarı az olan kulüplere hep daha kesindir, keskindir. Bak şimdi sen yazmışınya şu maaçta şu oldu bunda bu oldu; sen gerçekten şimdi oturup tartışsak her hangi bir anadolu takımına karşı yapılan hataların Fenerbahçe'ye karşı aynı sıklıkta yapıldığını mı düşünüyorsun? Bak benim Fb düşmanlığım yok. Zihniyetle. Lütfen önceki yazdığımı oku.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 11:44 

Vay efendim neden açıklama yapmışız. Göz göre göre bırakalım da şampiyonluğumuzu çalın. Bu konunun başakşehirle ne kadar alakası varsa bizimlede okadar alakası var. Şikeli sezonda da bir sürü ah aldınız hala toparlayamadınız bu senede hakemlerle bir yere kadar gidersiniz yine son hafta alırız şampiyonluğu. Belki de böylesi daha zevkli olacak yaşayıp göreceğiz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 12:10 

nmn yazdı:
İbrahim kardeş, kendimi daha net nasıl ifade edebilirim bilmiyorum.

Bak güzel kardeşim belki de abim, ben 40 yaşındayım tam olarak. Kendimi bildim bileli anadolu takımı taraftarıyım. Ankaragüçlüyüm. Benim çocukluğumdan beri bu ülkede 3 İstanbul takımı korunur, kollanır. Kararlar taraftarı az olan kulüplere hep daha kesindir, keskindir. Bak şimdi sen yazmışınya şu maaçta şu oldu bunda bu oldu; sen gerçekten şimdi oturup tartışsak her hangi bir anadolu takımına karşı yapılan hataların Fenerbahçe'ye karşı aynı sıklıkta yapıldığını mı düşünüyorsun? Bak benim Fb düşmanlığım yok. Zihniyetle. Lütfen önceki yazdığımı oku.

Benden yaşça büyüksün, saygılar bizden.

Ben senin eleştirdiğin yorumun özetini çıkardım sadece. Düzgün bir dille yazsaydı sende hak verirdin belki. Hitabet önemlidir.

Orada arkadaş daha önce -geçtim Fenerbahçe'yi herhangi bir takım için diyorum- yapılan hakem hataları ve sonuca etki durumunda malum kulüpler yaygara koparmadı? Örnek vereyim Ankaragücü'nün x takımla maçındaki hatalarda "Kara Gece" imalı paylaşımlar yapılmadı da Fenerbahçe'nin maçında bu yaygara koparılıyor?

Senin dediğin gibi düne kadar hiç bir hakem hatası yoktu da dün gece mi kara oldu?

Dün Fenerbahçe kaybetseydi aynı sözde hakem hatalarıyla kim "Kara Gece" diyecekti?

Anadolu kulüplerinin güçlenmesini istiyorum aksine, rekabet oldukça bu lig güzel ve hakem hatasında tek yönlü değil, dürüstçe herkes için konuşulsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 12:14 
Kullanıcı avatarı

Son haftalarda sistematik olarak Fener lehine hatalar yapılmıştır, çıkalım buna bir tepki koyalım dersin koyarsın.

Ligin son haftalarına girilmiştir, şampiyonu belirleyecek bir maçtır yine bu yangını yaparsın.

Fakat ligin 14. haftasında son 4 maçın 3'ünü kaybetmiş takımın -1'den fazla penaltısının da verilmediği maçta- lehine olacak şekilde hatalı bir kırmızı çıktı diye "Türk futbolunda kara gece" temalı olayı acayip yerlere çeken polemiklere sebebiyet vereceği açık olan bir çıkış yapmazsın.

Galatasaray'ın bu yaptığı en hafif tabirle yersizdi bunu kabul etmeli Galatasaraylı arkadaşlar. Fenerbahçeli olarak da değil objektif bir futbol izleyicisi olarak baktığımda bana sürpriz oldu ve demek ki GS hakemlerin hatasız maç yönetmesinden ziyade ligde sadece Fenerbahçe lehine hata yapılmamasıyla ilgileniyor diye düşündürdü. Daha önce yazdığım gibi, mevcut tabloda şampiyonluk yarışında en az 3 takım daha var ancak başka takımlardan ya da taraftarlarından da destek bulamadılar.

Son olarak 3 İstanbul takımını da dahil ederek söylüyorum; her maçın öncesinde maç sırasında ve sonrasında nasıl saha dışı faktörleri lehimize çevirebiliriz, algı yaratabiliriz, birilerini korkutabiliriz diye düşündükleri kadar kadro mühendisliğine, teknik-taktik işlere, altyapıya önem verselerdi şu anda ligin durumu bu kadar kötü olmazdı ve Anadolu takımları pek çok maçta bize kök söktürmezdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2020, 12:22 

Kimsenin "Adalet" istediği yok, herkes kendisine yapılmasını istediği "Ayrıcalık " peşinde. Rakiplerin haksızlıkla aldığı puanlar baz alınarak, kendi lehine yapılan hatalarla alınan puanlar bu yüzden temiz görünüyor. Bir nevi haksız kazanılan puanlar kendi vicdanlarında "aklanıyor".
İstisnalar sesler yok mu? Elbette var, ama sesleri çok cılız ve sonuçta ülkenin futbol kaderini belirleyenler bu durumdan çıkarları olmasa buna müsaade etmezlerdi.
" Bugün bana, yarın sana. " Sistem bunun üzerine kurulu.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 164 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, Altındağ, babazor, Bambino, Bing [Bot], faris87, ginola, Google [Bot], Lazarov, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye