Zaman: 27 Şub 2021, 22:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 11. Hafta | Denizlispor 0 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 23:06 
Kullanıcı avatarı

Serdara 2. Saridan atilmadimi elle oynama sari degilmi yani neyse polemige girmicem ben mactaki hatalarla ilgili demedim topcularin ve hocanin hala +16dk uzatmayla ilgili roportaj verip sosyal medyaya denizliye twit atilmayi kastettim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 23:23 
Kullanıcı avatarı

Rodallega yı belinden itip dengesini bozmuşlar kötü çarpışma olmuş. Çıplak gözle verdiğini ekrana bakıp iptal etmiş, ilginç.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 11. Hafta | Denizlispor 0 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 23:24 

Yahu tabi ki Denizlispor'a gönderme yapacaklar, üzerinden milyon sene geçmiş, küme düşmeye koşar adım giden bir kulüp,kalkıp böyle garip tweetler atarsa, üstüne de hakem bir maçın üstüne bu kadar çıkarsa , maç sonu ne demelerini bekliyordunuz?

Erken öten horozun başını keserler mi demeliydiler ?!!!!

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 23:27 

efsanekanarya yazdı:
Yahu tabi ki Denizlispor'a gönderme yapacaklar, üzerinden milyon sene geçmiş, küme düşmeye koşar adım giden bir kulüp,kalkıp böyle garip tweetler atarsa, üstüne de hakem bir maçın üstüne bu kadar çıkarsa , maç sonu ne demelerini bekliyordunuz?

Erken öten horozun başını keserler mi demeliydiler ?!!!!

Sizde üzerinden milyon sene geçmiş maçla ilgili garip twetler atıyorsunuz gsfbjkts olarak genelde.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 11. Hafta | Denizlispor 0 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 23:32 

ne alaka ne atıyoruz, hey Allah'ım ya [emoji1787]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 00:00 
Kullanıcı avatarı

Bizim her şeyden önce şu iş bilmez yüzsüz başkanı ve şakşakcılarını göndermemiz lazım. Ardından defansif futbol anlamında başarılı bir hoca bularak yola devam etmemiz lazım.
--
Son Rodallega'nın pozisyonu net penaltı. İlk pozisyona penaltı verilmeyebilirdi. O pozisyondan dolayı penaltıyı iptal etti zaten hakem.

Ayrıca bu maçın kaderi geçen hafta Altay'a çıkmayan kırmızıyla belirlenmiş oldu. Oytun olsa 3-4 tane yerdi.
--
Video olayına gelince tamamen başkanın mallığı. Haberim yok dediğine falan bakmayın. Gs ile en ufak bir yakınlık yok ayrıca fenerliler boşu boşuna kulp aramasın.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 00:03 

Hani fenerbahçe kendini Cumhuriyet olarak görüyor ya ,olsa olsa muz Cumhuriyeti olur!Serdarın pozisyonunda ne var ?El açık kaleye giden top yön değiştiriyor.Dua edin de adam gibi kadro kuramadık.Bugun ki geri dönüş olsaydı bunun acısı 2006 yi da geçerdi.Sizin ezeli rakibiniz gs değil,Denizlispordur !Her maçımız öncesi ve sonrası sizin için kabus olacaktır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 01:27 
Kullanıcı avatarı

Susun beyler deli konusuyor. Konus deli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 01:29 

siyahkuşak yazdı:
Hani fenerbahçe kendini Cumhuriyet olarak görüyor ya ,olsa olsa muz Cumhuriyeti olur!Serdarın pozisyonunda ne var ?El açık kaleye giden top yön değiştiriyor.Dua edin de adam gibi kadro kuramadık.Bugun ki geri dönüş olsaydı bunun acısı 2006 yi da geçerdi.Sizin ezeli rakibiniz gs değil,Denizlispordur !Her maçımız öncesi ve sonrası sizin için kabus olacaktır.
tutmayın küçük enişteyi [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 02:06 
Kullanıcı avatarı

erol'un türkcesi ne kadar kötü yahu, tamam 1. dili degil, ama adam 20 küsür senedir trde yasiyor, calisiyor; hicbir sey anlasilmiyor dediklerinden, zaten toplam 40-50 sözcük kullaniyor, mimik jest de 0, bence ciddi bir iletisim sorunu var, futbolculariyla nasil anlasiyor merak ediyorum
---
penaltiyi bilemiyorum, cünkü ben artik bu elle oynama kurallarindan hicbir sey anlamiyorum, uygulamalari da acayip tutarsiz (benim futboldan anladigim seye göre penalti degil)

serdar'in ilk sarisi bence olmasi gereken sey, fenerliler ulan ilk bize niye patliyor diyebilirler hakli olarak, ama VAR'a giden hakemi durdurup itiraz etmek kadar sacma bir sey olamaz, yahu adam zaten penalti vermemis, gidip izleyecek, niye darliyorsun giderayak durdurup

umarim bundan sonra sürekli uygulanir
---
istisnasiz bütün takimlar hakem mevzularini kendi beceriksizliklerinden inanilmaz abartiyorlar, evet hakemler kötüler, ama bir takimi düzenli sekilde kayiracak akil zaten yok, ne kendilerinde ne yönetenlerde

altay bugün sahada olmamaliydi, maci kurtardi, gecen hafta larin'in 2.sariyi yedigi pozisyonun aynisini serdar yapti ilk yarida ve almadi, büyük komplo olarak serdarin 2 sarisini konusuyoruz

hakem zaten ilk penaltiyi vermemis, daha penalti olani da gidip iptal etmis, hakemin maca etki etmedigini iddia etmiyorum da ortada büyük bir tezgah varsa kendi lehine olanlara da bakacaksin biraz, 3 istanbul takiminin penalti veya rakibe kirmizi almadigi hafta gecmiyor

hakemler trdeki berbat futbolun belki 10. sebebi falan olabilir, onlara gelene kadar konusulmasi gereken cok sey var, konusulmamasi evet sasilacak sey degil, ama bu kadar kolay es gecmek, en kolayina atlamak da her sey müstehak dedirtiyor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, aydin1914, beşnumara, Bing [Bot], cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hattena, kei, ozerctnky

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye