Zaman: 23 Oca 2021, 07:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 11. Hafta | Göztepe 1 - Kayserispor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Titi yi beğeniyorum diye ben demiştim. Bu seneki haliyle alt ligde düşme potasında anca oynar.
Aslında Sivas maçının sonunda görüldü ki hocanın kafasındaki alternatif Alparslan ama kondisyonu müsait değil demek ki.
Bugün etkisiz gözükmemizin en öneml sebebi Ndiyae idi. Sadece pres yaptı, top bizdeyken toptan kaçtı, fırsat bulduğu bikaç anda bile dikine sürmeyi düşünmedi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 16:32 
Kullanıcı avatarı

Kayseri sonuna kadar haketti. İlk gollerin de pozisyon başlangıcında sanki Manuel Fernandes faulu kullanırken top hareketliydi ama tekrarını da izleyemediğimiz için kesin yorum yapmak istemiyorum. İkinci golleri temizdi. Böyle güzel bir golü iptal etmek için ne gördüler anlamadık. Bizim takım bu sezon Denizli maçı dışında hiç keyif vermedi.

CPH2043 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 16:34 
Kullanıcı avatarı

Fener,ankaragücü ve kayseri maçlarında bariz farklı mağlubiyet hakketmiştik.
4 puana gram sevinmiyorum ve bu oyunla kesin düşeriz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 17:03 

Yazık oldu Kayserı ye. Buz gibi golünü yediler. Sıktı artık bu aciz, hucumsuz, kaleye gitmeyen takım. Gerçekten yeter, insan takımının maçını seyrederken sıkılır mı ya?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 17:34 
Kullanıcı avatarı

Herkes yanlış yere bakıyor. Kayserinin iptal edilen golünde faul ndiayenin yere atladığı pozisyonda değil. Bakın atladığı diyorum oraya bakarsanız haklısınız ama faul ondan önceye veriliyor. Kayserili oyuncunun eli ndiayenin yakasına dolanmış çeke çeke uzattı. Faul burda o yüzden doğru karar. Oyun olarak bu kadrodan kim gelirse gelsin hücum, pas oyunu beklemeyin öyle teknik bir kadro yok ki. Fakat özellikle 1 1 e geldikten sonraki yetinmeyi kabul etmek nedir ? Bi hoca takımının 1 puan için pas çevirmesini nasıl içine sindirebiliyor ? Yenmek için oynayıp yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Kayseri geçen sene düşmesi gerekiyordu zaten büyük ihtimal bu sene düşer. Ona rağmen kaleyi bulan 1 şut atabildik. Bu rezalettir. Daha rezili kaleyi bulabilecek 2. Şutun da olsa büyük ihtimal o da gol olacaktı... kayseri iyi bi takım olsa belki de 4 yerdik. Eleştirilmesi geren nokta bu. Yoksa sonuca bakilan oyunda iyi oynayıp yenilmenin hiç bir anlamı yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 18:27 

breeze yazdı:
Herkes yanlış yere bakıyor. Kayserinin iptal edilen golünde faul ndiayenin yere atladığı pozisyonda değil. Bakın atladığı diyorum oraya bakarsanız haklısınız ama faul ondan önceye veriliyor. Kayserili oyuncunun eli ndiayenin yakasına dolanmış çeke çeke uzattı. Faul burda o yüzden doğru karar. Oyun olarak bu kadrodan kim gelirse gelsin hücum, pas oyunu beklemeyin öyle teknik bir kadro yok ki. Fakat özellikle 1 1 e geldikten sonraki yetinmeyi kabul etmek nedir ? Bi hoca takımının 1 puan için pas çevirmesini nasıl içine sindirebiliyor ? Yenmek için oynayıp yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Kayseri geçen sene düşmesi gerekiyordu zaten büyük ihtimal bu sene düşer. Ona rağmen kaleyi bulan 1 şut atabildik. Bu rezalettir. Daha rezili kaleyi bulabilecek 2. Şutun da olsa büyük ihtimal o da gol olacaktı... kayseri iyi bi takım olsa belki de 4 yerdik. Eleştirilmesi geren nokta bu. Yoksa sonuca bakilan oyunda iyi oynayıp yenilmenin hiç bir anlamı yok.

Hocam maçın tekrarini izleme şansın olursa 90 veya 91. dakikada titi bizim yarı sahamizda klubuemiz önünde taç çizgisine yakın ayağında top var iken, ekranın altından kareye giren kırmızı eşofman üstü giymiş teknik direktörlük rolü yapan şahıs sol eliyle ileri gitmiş topcularina gel gel işareti yapıyor, o esnada titi uzun oynayabilirki o dakikada takım refleks ile ileri çıkmış her takım son iki dakika ayağında iken doldur boşalt karambol için ileri yüklenir, işte bu rol yapan arkadaş ileri gitmiş adamlari sol kolu ile geri çağırıyor, doldur boşalt belki etkisiz olacak ama kendi ceza sahanın önünde iki stoperinin pas yapmasından etkisiz olamaz, kendisine hoca diyemiyorum zira bu maçta bir hoca vardı o da rakip takım klubesinde idi.

titiyi savunan dostum, titi topsuz oyunda da bundan önce kötü idi nerede gol yediysek ya ofsayti bozdu alakasız, ya hava topuna çikmadi, bu geldiğinden böyle idi. gerçekten inanılmaz kötü bir stoper Bursa'da iken de kendisini izlemiş biri olarak söylüyorum adam yetersiz oğlu yetersiz. bu maçta bir kafa topuna çıkmadı adamlar Cat çat kafa vurdu atamadı, ofsayt bozduğu bir pozisyonda paluli kademeye girerken kendisi hala yalandan koşarak yardimci hakeme itiraz ediyordu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 18:46 

Açık aslında. Kayserispor 65-82 arası o kadar sert hücum yaptı ki sana. Belki son vuruşları beceremediler ama senin kalene çok seri geldiler. İlhan kesinlikle salak değil herşeyi görüyor. Takımın durumunu da görüyor. Resmen korktu. Yenilen gol 70'ten sonra gelince ömründen ömür gitti düşünsene son dakika gol yediğini. Maç sonu onu öyle bir anlatırdı ki bizlere. Zira tek bildiği iş maç sonunda maçın özetini anlatmak. Ama normal yönetimden çıkıp açıklama yapan yok ki. Adam 5.sıradayız der takım harika hocadan memnunuz. Yoksa kaleye şut çekemeyen takımdan, orta açmaktan aciz, pres yapmayı bilmeyen, adam geçemeyen, geri pas-yan pastan bayan takımdan kime ne. Twitterda bir renktaş atmış. Farklı kesitlerden fotolar. Karelerde 7-8 kayserili topçu var. Bizden en fazla 4. Koşmayı bilmiyoruz, saha yayılımını bilmiyoruz. Kenardan girip maçı çevirecek bir allahın kulu yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 19:13 

Maçın hakkı beraberlikti. Fakat maça Obinna yerine Napo ile başlasaydık ilk yarı bitmeden 1-0, 2-0 yapardık. Takımdan beklentisi yüksek olan arkadaşlar, bu takım düşmeme mücadelesi verecek bir kadroya sahip o yuzden yazarken çizerken eldeki imkanlar doğrultusunda yazalım çizelim. Ben takımın düşmeyeceğini düşünüyorum. Ligde ki sıralamadan da memnunum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 19:13 
Kullanıcı avatarı

Dikkat çeken bir durum daha var ayda yılda bir kalabalık çıkılan toplu hücumda da takım geri dönemiyor 1-2 kişi harici o kadar ağırız .Herkes tembel hayvana bağlamış aşırı durağan ve yavaş oynuyoruz ,psikolojimizi bozdular her maç sanki rakip 20 kişiyle oynuyormuş gibi hissediyorum çıkılan atakta rakip ceza sahasında hep 1-2 kişi var .Pandemi palutun şansı oldu dolu tribünler olsa çoktan gitmişti ,her maç diş sıkmaktan yorulduk . Takımın şu halini görünce sinir katsayısı artıyor insanın .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 21:11 

Burada kimse çıkalım beş atalım her maçı kazanalım demiyor kimse
son sıradaki Ankaragücü ilk yarı kendi sahamizda 4 atiyordu bize
Denizli eksik yakaladık o heyecanla yendik
Erzurum deplasmaninda karambole gol atmisiz kaleye gidememis
Sivas yorgun eksikle gol dışında kaleye gidememisin
Malatya sahasında varlık gosterememisin
bugün Kayseriye karşı pozisyonun yok gole kadar
bunlar üst sıralar değil düşmemek için mücadele edeceğimiz takımlar
bu adamlar yenilse de pozisyona giriyor maçlarında çoğu kaçırdığı pozisyonlardan bahsediyor kendi aralarındaki maçlarda
Bizim bu kaçar mı dediğimiz pozisyonumuz bırak süper ligde kupada yok
eldeki kadro kaleye şut çekecek ileri gidince gol bulabilecek topculara sahip
rakiplerdeki kadro da bizden üstün değil.
takımın şutu yok kaleye şut eleştirmeyelim mi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], musti07

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye