Zaman: 09 Mar 2021, 10:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Derbi Nasıl Sonuçlanır?
Anket 29 Kas 2020, 01:24 tarihinde bitecek
Fenerbahçe Kazanır 39%  39%  [ 7 ]
Berabere 17%  17%  [ 3 ]
Beşiktaş Kazanır 44%  44%  [ 8 ]
Toplam oy : 18
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 10. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 4
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 23:41 
Kullanıcı avatarı

hepinandık yazdı:
Bozkurt1903 yazdı:
Maçtan önce tarihi fark falan diye cikliyen vardı ya o geldi aklıma :)

sabaha kadar yazıp maytap geçseniz zevkle okurum, o derece haketti onları yazan tipler. hala öğrenemedi millet derbi öncesi büyük konuşmamayı

gönül gözüyle yazdık.

mactan önce biz cikledik sizde mac sonu ciklettiniz

tebrik ederim büyük konusmamak lazımmış :?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 23:53 

Arkadaşlar maç bitti iyi güzel şimdi dün mevzunun olduğu kanalda yine o muhabbet var dünkü babasının röportajı yüzünden gece 2'de hakem değişsin muhabbetleri olmuş katılıyorum bir habercilik başarısıdır ama kesinlikle o muhabbetden sonra net yazıyorum hakem değişmelidir.

Burada biriz birbirimizi tanırız bugün kendimizi hakemin yerine koyun dün gece baban çıkmış ben Beşiktaşlıyım oğlumda küçükken Galatasaray taraftarıydı desin ve sen o psikoloji ile maça çık her düdükte aklına o röportaj gelir ve ibreyi rakibe çevirirsin çevirmem diyen yalan söyler empati yapalım yaparmıyız yapmazmıyız

Dünkü yayından sonra bence hakemin hakemlik kariyeri bitmiştir bu saatten sonra Beşiktaş maçına versen sıkıntı Galatasaray maçına versen sıkıntı Fenerbahçe maçına versen sıkıntı gider 1.ligde filan maç yönetebilir ama dün gece yayınlanan röportaj maça etki etmişmidir bence net etmiştir..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 00:00 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe’yi Kadıköy’de yenmek için hakemi de yenmek lazım. 15 yıl önce de bu böyle olmuştu. Futbolun cilvesi işte, yine 10 kişiyle ve yine aynı skorla mağlup ettik.

Hakikaten hakemi falan geçtim de, Ozan Tufan denen, milli formayı giyen, her pozisyonda kurşun yemişçesine kendini yere atıp emek hırsızlığı yapmaya çalışan bir kaptanları olduğu Fenerbahçeliler hicap duymalı!

Sahada tek taktiği Caner’in şişirme ortaları olan Erol Bulut’un takımını sezon başından beri şampiyon ilan her kim ise Fenerbahçe’ye en büyük kötülüğü yapıyor şüphesiz.

Şu galibiyeti sahada 10 kişi kalmasına rağmen ilmek ilmek işleyen, taktik disiplinden taviz vermeyen, dersine iyi çalışmış olan Sergen Yalçın haketti , helal olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 00:10 
Kullanıcı avatarı

Bu mağlubiyet büyük çoğunlukla Erol hocaya yazar.
Hocalar takımları değişse acaba Erol Bulut 10 kişi böyle bir galibiyet alabilir miydi? %10 ihtimal bile zor. İlk 11'i, değişiklikleri, planı vs her şey hatalıydı.

Bu arada FB camiası ve taraftarları son yıllardadaki "fazla kırılgan olma" durumunu yine gösterdi bu maç sonrası. Fazla fevri tepkiler gösteriyorlar. Evet kendi evinde derbi kaybetmek kötü ama bu maçı kaybetti diye şampiyonluğu vermedi FB.

BJK'lı futbolcular ve Sergen hoca büyük iş başardı. Hoca saglam çalışmış hem kendi hem de FB takımını.

Ligin ilk devresi nispeten daha "normal" ve "rahat" geçiyor fakat ikinci devrenin son 2-3 ayında 7 günde 3 maça çıkacak takımlar.

O yüzden ligin ilk devresinde ne kadar çok maç kazanabilirse o denli iyi olacak takımlar için.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 00:18 

Erol Bulut hatalı olabilir ama Erol Bulutu göndermek falan ondan daha büyük bir hata olur.Hoca değişmesi bir gram fayda sağlamıyor bu bir gercek..Gsnin Terimi Bayernin Heynckesi gibi cagirmazdim acil olmasa tarzında bir ismimizde yok.O sebepten Erol Bulut üzerinde sabredilmeli bir iskeletimiz olmalı artık her sene 20 oyuncu 3 hoca değişmeye bir yere varamayacagiz.Sabir sabır baska çıkar yol yok...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 10. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 02:10 
Kullanıcı avatarı

zımbırtı yazdı:
beşiktaş'ın bu yönetim ve teknik direktör ile geleceği pek parlak değil. o yüzden beşiktaş'ın kazanma ihtimalini geçmiş senelere göre yüksek görüyorum. beşiktaş'a yararı olmayacak kişiler her zaman koltuklarını sağlama alacak sonuçlar elde etme konusunda şanslı olmuşlardır.

şaşmaz. demirören fenerbahçe galibiyetleriyle sezonu kurtarırdı. bu tip galibiyetlerle beşiktaşım totalde hep kaybeden taraf olmuştur. bu sefer de farklı olacağı inancında değilim.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 02:57 
Kullanıcı avatarı

Maçtan önce ‘Panculu maç gibi olabilir” dedim whatsapp arkadaş grubunda. İşin doğrusu skoruna kadar aynısı olacağını zannetmiyordum.

Erken gol ve üstüne ikinci gol maçın 20 dakikasında kalan kısım için fırtınalı bir maç vaadetti ve öyle oldu. Son zamanların en iyi derbi maçlarından birini izledik. Sergen Yalçın’ın kenarda maça hükmettiği, bunun yanı sıra Erol Bulut’un ise 2-0’dan sonra mental olarak çöktüğünü söyleyebiliriz. Bulut bunu dışarıya da aksettiriyor. Yoksa nerden göreceğiz. Ekrana yansıyan halinin anlattığı.

Yukarda yazılanlarda Fenerbahçe’nin bireysel çok iyi ayakları olduğu ama takım pas oyununu kuramadıkları düşüncesine katılıyorum. Ama dün gece özelinde Beşiktaş’ın her alanda kurduuğu baskıyı da söylemeli. Dün Fenerbahçe pas oyununu zorlasa bile Beşiktaş belli ki iyi motive olmuş ve çarpışmaya gelmişti.

Hafta içi neden tırmandırıldığını anlamadığımız iki kulüp arasındaki gerginlik belli ki Beşiktaş’a yaramış. Bu tip durumlarda gerginlik genelde Fenerbahçe’yi sahada yükseltir, tam tersi oldu. 2-1’den döndürebilseydi Fenerbahçe için bu sene önemli kazanımlardan biri olabiliri ama şimdi sahasındaki bu 4-2lik yenilgi gelecek günlere başka tartışmaları da açtırabilir.

Aboubakar’ın ilk golünü çok beğendim. Sol ayakla açı düşürüp o vuruşu yapabilmek büyük iş. Sol ayakla atılan goller bir başka oluyor. 4. Golde de arkadaki adama defansın arkasından o uzun topun servisi güzel işlerden biri. Fenerbahçe defansı evlere şenlik.
Bugünkü skorun en ağır sorumlusu defans zaten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 04:48 
Kullanıcı avatarı

hakemler hakkında atıp tutmaların cılkı çıkmış durumda. bu maçta hakemin eleştiriye konu olabilecek tek kararı çok da net olmayan mert hakan'ın ikinci sarısı olabilir, başka da bir şey tartışılamaz. bu sahada senelerce haksız yere eksik kaldık, penaltılarımız verilmedi, olmayan penaltılar çalındı. bugün ise bunların hiçbiri olmadı. sergen yalçın fatih terimlik yapıyor, beşiktaş yönetimi ise galatasaray ve fenerbahçe yönetimlerinin davranışlarını sergiliyor

En son zımbırtı tarafından 30 Kas 2020, 04:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 04:56 

zımbırtı yazdı:
hakemler hakkında atıp tutmaların cılkı çıkmış durumda. bu maçta hakemin eleştiriye konu olabilecek tek kararı çok da net olmayan mert hakan'ın ikinci sarısı olabilir, başka da bir şey tartışılamaz. bu sahada senelerce haksız yere eksik kaldık, penaltılarımız verilmedi, olmayan penaltılar çalındı. bugün ise bunların hiçbiri olmadı. sergen yalçın fatih terimlik yapıyor, beşiktaş yönetimi ise galatasaray ve fenerbahçe yönetimlerinin davranışlarını sergiliyor.

İroni yapıyorsan bilemem ama hakem, VAR'daki bitlenen arkadaş ile maçın içine etmeye çok çalıştı.

Mert Hakan atılmalıydıı
Penaltı alakası yok
Josef ve Lemos atılmalıydı
Altay atılmalıydı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 05:10 
Kullanıcı avatarı

faris87 yazdı:

İroni yapıyorsan bilemem ama hakem, VAR'daki bitlenen arkadaş ile maçın içine etmeye çok çalıştı.

Mert Hakan atılmalıydıı
Penaltı alakası yok
Josef ve Lemos atılmalıydı
Altay atılmalıydı

penaltı ile ilgili düşüncelerimiz farklı anlaşılan. pozisyonun tekrarını izler izlemez penaltı dedim ve beklediğim gibi penaltı da verildi zaten. mert hakan atılabilirdi ancak bana göre sarı kart çıkmaması çok da ağır bir karar değildi. son saniyelerde yaşanan kargaşayı ise makul karşılıyorum. köşedeki teknik ekipler o kadar yaygara kopardı ki artık maçtan sonra başına geleceklerini tahmin eden hakem başka bir belaya bulaşmadan bir an evvel maçı bitirmek istedi düşüncesindeyim. dediğim gibi önceki senelerde gördüğümüz onca kötü yönetimin arasında bugün hiçbir şey yaşanmadı benim gözümde.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, cosh_75, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye