Zaman: 20 Oca 2021, 15:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Derbi Nasıl Sonuçlanır?
Anket 29 Kas 2020, 01:24 tarihinde bitecek
Fenerbahçe Kazanır 39%  39%  [ 7 ]
Berabere 17%  17%  [ 3 ]
Beşiktaş Kazanır 44%  44%  [ 8 ]
Toplam oy : 18
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 10. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 4
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 21:35 

Fenerbahçe yöneticisi şimdi basın toplantısı yapıyor bizmi başka maç izledik yoksa onlarmı başka maç izledi cidden çözemedim

Dün maç öncesi hakemin babasının röportajının yayınlanması orada kendi tuttuğu takım ve hakemin küçükken tuttuğu takımı söylemesi hakem üzerinde olumsuz bir baskı yarattığı düşüncesindeyim bu olay nasıl gelişti nasıl izin verildi hala çözemiyorum çok ciddi bir hata bana kalırsa ve bu konu hakkında 2 camiada gerekeni yapmalı

Sergen'i İzmit'de oynanan maçlarda çok üstüne giderdik çok iyi topçuydu çünkü ona baskı yapıp demorelize ederdik ama hocalıktada iyi işler çıkarmaya başladı.Kendisini ve Bjk camiasını tebrik ederim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 10. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 21:45 

kasabalı86 yazdı:
yine bir sergenlik maç
bjk başak maçındada aynılarını demiştim ama bu oyun taktiğinde şansın da önemli oldugunu yazmıstım bjk nin şanslı olamayacağını düşündüğüm için başakşehir farklı kazanır demiştim
yani şans derken ilk dakikalarda gol yememek kırmızı olmaması gibi unsurlardan bahsetmiştim
eğer bunlar olmazsa kimsenin beklemediği bir şekilde bjk çok rahat bir şekilde feneri yener hatta fark bile atabilir
ama bunun için (yani sergenin oyun taktiği) dediğim gibi şansta çok önemli bir faktör
eğer olağan üstü şeyler olmazsa bence bjk net favori çünkü bu maçlar sergenın en sevdiği maçlar ama fener ilk dakikalarda aradığı golü bulursa sergenın b planı olmadıgı için fener kazanır
ama her şekilde bu maç sezonun en gollü ve en iyi maçı olmaya aday
fb taraftarına ve ülke medyasına bakılırsa fb uçuyor kaçıyor ama realite hiçte öle değil
fb nın ne yaptıgı ne oynadıgı tam olarak belli değil allah ne verdiyse saldırıyor
fener sistematik oynayan hiçbir takıma karşı galibiyet alamaz
mesela aykut kocaman hamza hamzaoğlu gibi td lere karşı şu oyun sistemiyle galibiyet alması çok zor
fener şu anda ersun yanalın gençlerbirliği yılları gibi top oynuyor eger bu temponun üzerine a b c planları ekleyebilir,takım defansını oturtabilirse o zaman fener 4 4 lük olur ama şu an için hiç öle bir takım değil
bjk yi konusmaya gerek yok üst sınıf bir anadolu takımı sergen hoca sayesinde
büyük maçları çok iyi oynar ama favori oldugu maçlarda yenilir
neyse iyi oynayan hakeden kazansın

Tek tek dediklerim çıktı futboldan iyi kötü anlayanlar zaten benim dediklerimi diyor
Fbnin acil Erol buluttan kurtulması lazım
2-4skor vermiştim hakem benim skoru yedi ona yaniyom
Bu arada BJK kulübnü 2b sinifimi yönetiyor bunlar nasıl üslup nasıl Ergen Ergen paylaşımlar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 21:50 
Kullanıcı avatarı

sergen yalçın erol bulutu mat edip futbol dersi verdi. maçı heyecanlandıran tek şey Beşiktaşın 10 kişi kalmasıydı. bir tek o zaman acaba dedim ama Beşiktaşın 3. golü gecikmedi ve onlar adına rahat bir maç oldu.

Beşiktaş ayağa pas yapan modern futbol oynamaya çalışan, Fenerbahçe ise topu ileri vurup kaos futbolu ve duran toplar skor bulmaya çalışan bir takım görünümünde. Beşiktaşın sergen yalçında ısrar etmesi lazım bu sene kötü yerde bitirse bile.

hakem bence ilk yarıda iyiydi ama ikinci yarıda hatalar vardı. josefin girişi bence direk kırmızı, mert hakanın ikinci sarısı, altayın koluna çarpan top ama bunda VAR devreye girmeliydi hakem göremeyebilir.

ozan tufan her pozisyonda yerde kendini atıyor kıvranıyor ve her pozisyonda itiraz ediyor ilginç bir karakter.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 21:54 

Orduspor yazdı:
efsanekanarya yazdı:
[quote="Orduspor"]Fenerbahçe bu çağ dışı oyun anlayışı ile Kasım'dan sonra tam kapasite oluruz diyen Erol Bulut Kasım ayından sonrasını göremez. Beklerden içeriye orta gelecek korner veya duran toptan gol... Premier ligde kümede kalma mücadelesi veren takımların oyun anlayışı bu. Valencia haricinde pozisyonu da yok zaten.

Trabzonspor gayet iyi oynuyor 2. yarıda bu oyun anlayışı ile mücadele ederlerse maçı alırlar ya da kontradan 2'yi bulurlar.

Bakalım 2. yarı neler gösterecek.
di mi birader [emoji1787][emoji1787]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u 3-1 yendiği maçın devre arasında bu yorumu yapmıştım ve Fenerli arkadaşta bana cevaben bunu yazmıştı. Şimdi skor benim lehime birkaç kelamda ben edeyim ''di mi birader''?

Hala lafımın arkasındayım Fenerbahçe sezon başından beri iyi oynamıyor, en azından şu kadronun hakkı bu oyun değil. 9 kişilik Hatay'ı yenemedin Konya'ya yenildin Antalya maçı ipten döndü kazandığı Gençler maçı hariç alayı sıkıntı. Erol Hoca sezon sonunu görmesi mümkün değil Ali Koç'da bir daha aday falan olamaz.

Fenerbahçe çağ dışı oynuyor Caner'in ortalarına kalmış, fazla uzatmaya da gerek yok bu oyunu Premier Lig'de kümede kalmaya çalışan takımlar oynuyor bu oyunla şampiyon falan olunmaz.

Beşiktaş'a gelince, harika hazırlanmışlar 10 kişi kaldıktan sonrada Fenerbahçe'den daha iyi oynayan taraftı hakkıyla da maçı zorlanmadan kazandı; ama sonrası gelecek mi? Gelirse Beşiktaş'da bu yarışın içinde olur, bunu Başakşehir maçından sonrada söylemiştim zaten.

Sergen Hocaya da bir parantez açılmazsa ayıp olur. Bana göre şu an net Türkiye'nin en iyi teknik direktörü, dilerim Beşiktaş taraftarı ve yönetimi kendisine şans vermeye devam ederler ve inşallah bir gün A Milli takımın başında da görürüz kendisini, çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Hakem konuşmayı sevmiyorum her maç hakem konuşuluyor ve en fazla ülkemizde var bu maalesef, iki takımada teşekkürler zevkli güzel maç izlettiler uzun zaman sonra.[/quote]birader sana yeminle pes, haftalar geçmiş maçın üzerine, beşiktaşa ezilerek kaybettiğimiz maç üzerine ben demiştim yazmışsın :) , Canın sağolsun. Ama yannılıyorsun, sene sonu yanılgın için ben seni alıntılanmayacağım ama :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 21:55 

körfezlee yazdı:
Fenerbahçe yöneticisi şimdi basın toplantısı yapıyor bizmi başka maç izledik yoksa onlarmı başka maç izledi cidden çözemedim

Dün maç öncesi hakemin babasının röportajının yayınlanması orada kendi tuttuğu takım ve hakemin küçükken tuttuğu takımı söylemesi hakem üzerinde olumsuz bir baskı yarattığı düşüncesindeyim bu olay nasıl gelişti nasıl izin verildi hala çözemiyorum çok ciddi bir hata bana kalırsa ve bu konu hakkında 2 camiada gerekeni yapmalı

Sergen'i İzmit'de oynanan maçlarda çok üstüne giderdik çok iyi topçuydu çünkü ona baskı yapıp demorelize ederdik ama hocalıktada iyi işler çıkarmaya başladı.Kendisini ve Bjk camiasını tebrik ederim.

Beşiktaş'a rahmetli Seba'dan sonra gelen bütün başkalar zarar verdi ama Ahmet Nur ÇEBİ en büyük darbeyi vurdu.

Beşiktaş'ın 20 senelik hoca problemini çözecek Sergen YALÇIN'ı bu kadronun başına getirerek en büyük darbesini vurdu.

O kötü yönetimlerden kendine pay çıkartmayıp başkanlığa aday olması ayrı bir olay seçilmesi ayrı bir olay.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 22:01 

Şu kadro aykutta olsa fb çok farklı ve kaliteli Bir takım olurdu ama erol tam bir balon
Bu hakem bence çok iyi bir hakem
bu bok çukurunda en fazla bu kadar hakemlik olur
Ümit Öztürk ün başını yiyenlerin bu yetenekli hakeminde başını yiyecek sonra yeni hakem çıkmıyor diye aglancekler
Bence ülkede başta Cüneyt Çakır ümit Öztürk olmak üzere iyi hakemler var ama sorun ülkedeki takım ve yöneticilerde
Yanı bu hakemler bu lige çok fazla bile

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 22:33 

Şu suçlu bu suçlu demek kolaycilik olur yanlış olur doğru sonuç vermez.

Kadromuz iyi ligde fena pozisyonda değiliz ama gel gelelim sahada net bir oyun goremiyoruz bir karmaşa var tıkanıklık var.

Sergen ders verdi Beşiktaş hak etti tebrikler ama Sergen isterse Hall of fame bir hoca olsun Necip - Utku - Montero - Rıdvan gibi bir defans tandemine tıkanıp kaliyorsan söylenecek söz yok.

Dediğim gibi tek şu hataliydi demek yanlış olur bugün baştan asagiya fostuk dokulduk resmen futbolcusundan teknik ekibine cok kötüydü.

Teknik ekip oyuncular falan bir kendine gelmeli acilen nasıl bir kadroyuz biz kimiz amacımız ne kariyerimiz vs. silkelenmeli ve toparlanmali.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 22:36 
Kullanıcı avatarı

Fenerli oyuncuların sosyal mesafeyi koruma çabalarını taktir ettim. Özellikle ikinci golü sağlık bakanlığı alsın kamu spotu diye yayınlatsın televizyonlarda.

Ne oynadığı belli olan her takım bu fenere gol değil goller atar. Kadro kalitesini tartışmıyorum ama kaliteli oyuncu maç kazandırır. Şampiyonluk istiyorsan birde sistemin olacak, ne oynadığının bir adı olacak. İşte o yok fenerde. Zamanla oturacak mı? orta oyunu ise bu zamanında denendi zaten o. Yaklaşık bi 30 yıl önce falan. Modern futbolda pas oyunu diye bir gerçek var. Gerçi böylesi kaliteli ayaklara pas oyunu yerine kanatlardan orta oyunu oynatmakta aşırı saçmalık ta orasını oynatan düşünsün bizce bir sıkıntısı yok.

Sergen hocanında hakem hakkında söylediklerinde eksiği var fazlası yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 22:39 
Kullanıcı avatarı

Bence az attık

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2020, 22:47 
Kullanıcı avatarı

geçen sene avcının takımı sahada hiçbir varlık gösteremiyordu. elneny şimdi bjk de olsa 5 oyuncu değişikliği kuralıyla lgi götürürdü. atiba josef sahada yada atiba dinlen elneny giir. Sergen boşuna elneny istememişti.

sergen hocanın elinde taliscalı cenkli marcelinho lu zamanda gelicek ozaman düşünemiyorum. adam gerçekçi konuşuyor.

fenerbahçe kadrosu kaliteli ama bu sezon sergenin dediği gibi 2. devre asıl lig başlayacak 15 puan 20 puan bile fark atsan değişir çok sık maç oynanacak. 40 hafta lig ve haftaiçi çok maç var 2.devre. Virüs belası biryandan ki yarın adanaspor-boluspor 18 oyuncu virüslü diye ertelendi. bjk daha elinde lajiç hasiç gökhan gibi oyuncuları kullanamıyor. oğuzhanı sergen bakıma aldı ya parlatacak ya yolladır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0618, anka06, Atalay1925, Bambino, Beytulma, Bing [Bot], gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, Josh1912, KafalarTam35, Ofikal, ozerctnky, Pomak_1925, ThemassacRe, WhiteKnight, yiit355

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye