Zaman: 10 Nis 2021, 22:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Ankaragücü 2 - Fatih Karagümrük 2
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 15:40 
Kullanıcı avatarı

Ne olursa olsun hoca gitmeli. Takımda disiplin yok, herkes kafasına göre takılıyor. Lukasik bu takımda oynar, Bolingi ve Adzic PTT 1.lig'de bile kadroya giremezler.

Hayırlısı olsun, sert bir hoca ile takım toparlanabilir ama o hoca 6 haftada 2 puan alan Fuat değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 15:41 

Bu arada ankaragücü tarihinde mehmet tasci vs de dahil atilla kadar kötü sol bek görmedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 15:45 

fuat çapa son dakika sarlijayı taçı yavaş kullan diye azarladığı yazılıyor twitterda ama orda sarlija karagümrük yedek kulübesiyle laf dalaşına girdi ve sarısı vardı o yüzden kızdı kırmızı görmesin diye

fuatı falan savunduğumdan değil dediğim gibi bu takım zaten düştü ama orda kırmızı görmemesi için sakin olmasını söyledi (yani en azından bana öyle geldi)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Yani ne isteniyor bilemiyorum. Ortalama bir maaşla çalışan öğretmenim, bu sene 1000 lira storeda harcadım, her türlü takıma destek olmaya çalıştım. Tuzla maçında sevinçten yumruk yedim ön dişim kırıldı, Giresun maçında Kehinde gol attıktan sonra yuvarlandım, dışarda ayağım takıldı duvara kafa falan attım. Cefaysa cefa ama sefa süremedim 3 yıldır. Hoca takımı oynatamıyor, transferler yanlış. Bunu söyleyince hain olacaksam hainim.

Hoca gitmeli, Beştepe'ye ulaşamadan gitmeli hem de. Yönetim de disiplin kurallarına dikkat etmeli. Kocaelispor'a yenildikten sonra kendi reklamını yapan Bolingi gibi yamyamların bu takımda işi yok. Ya erkek gibi oynayın ya da bırakıp gidin(takıma diyorum).

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 16:37 

Luka Adziç denen futbolcumsu,her maç kendine oynayıp saçma sapan yerlerden şut atmaya çalışıyor.Hoca bunu önleyemiyor ise hoca falan değil zaten.
Hoca ve yönetim kusura bakmasın ama hangi maçı kazandınız ya da kazanacaksınız ki siz?Yok lig uzunmuş vs de puan farkı açılıyor ve ne ligde ne kupada galibiyetiniz yok.
Mağlubiyetlerinizden biri yedek kadrolu ikinci lig takımına bir başkası 1.lig kadrosu ile gelen Erzusurumspor'a.Bu işler romantizm kabul etmiyor.Romantizmle ne ligde kalınır ne borç ödenir.Bu hoca gitmezse başkan da gider.Zaten henüz sportif başarı anlamında bir icraatı yok.
Yeminle maç olmayan haftalar kafamız daha rahat o hâle geldik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 17:20 

Yenilmemek güzel, darısı galibiyete. eleştiri yapmayacağım sözümü tutmaya çalışıyorum. Çok zorlaniyorum hele ki yönetime.
Maça gelince ballıydık. Pazdan dışında iyi yoktu. Birazda sahverdi ve Lukasik. Sans yanımızdaydı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 19:14 

Maçı takip edemedim şimdi özetleri izledim hakem hatalari skandal.Suat Arslanboga ligin en kotu hakemi hemde 5-6 yıldır istikrarsiz her maci rezil yönetiyor gel gelelim halen A klasman hakem olarak gözüküyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 22:14 

Ohalar olsun ilk yarı sonunda bir pozisyon var buna nasıl hakem penaltı vermemiş, var nasıl uyarmamis. Sadece özeti izledim kaçırdığım bir durum mu var bunun daha basitine çalmış penaltı. Bu arada süper mac olmuş bol pozisyonlu. Umarım Ankaragücü toparlar ama sıkıntı büyük görünüyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 22:26 

zanitenyo yazdı:
Ohalar olsun ilk yarı sonunda bir pozisyon var buna nasıl hakem penaltı vermemiş, var nasıl uyarmamis. Sadece özeti izledim kaçırdığım bir durum mu var bunun daha basitine çalmış penaltı. Bu arada süper mac olmuş bol pozisyonlu. Umarım Ankaragücü toparlar ama sıkıntı büyük görünüyor.
Hakem gerçekten çok kötüydü. Var hakemleride ona uydu. Maçın ilk yarısı bitiminde buraya yazmıştım 44. Dakikadaki pozisyon net penaltı. Hakemlerin ne kadar kotu kötü oldugununda en büyük göstergesi.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 05:18 
Kullanıcı avatarı

Viviano hediye etti iki golüde ve iki puan bıraktık. Ankaragüçlü arkadaşlara bundan sonra ki maçlarında başarılar bulunduğunuz yerden bir an önce yukarı çıkmanız dileğiyle

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, b10, BalıkesirBoys, beşnumara, Bing [Bot], Brute, burakerdim, Buyuurr, Duvel, Elegancy, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Hydrozn, Kaanka, Milat1914, serhat5552, Stabil35, todorov, VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye