Zaman: 04 Ara 2021, 10:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | BB Erzurumspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 17:33 

kadro kalitesi olarak erzurum'dan birkaç gömlek üstünüz ama oyun olarak değiliz. hocanın bir taktiği olmadığına artık kesin olarak inanıyorum. golü de bala bulduk zaten. orta açmayı bilen tek bir oyuncumuz olmaması acı verici. guilherme gibi adamı bile doğru düzgün kullanamıyoruz. hoca inşallah en kısa sürede takımdan gider, yürekten istiyorum artık bunu. her maç acı çekerek izliyoruz şu tabloyu, yazıklar olsun. bu mu bu kadronun oynayacağı oyun? takımda organize olan tek bir şey söyleyin, ne bir korner organizasyonu, ne bir kontra atak organizasyonu. ne çalışıyorsunuz koca hafta hakikaten bir gidip bakacağım urla'ya.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 17:36 
Kullanıcı avatarı

Erzurum cok kötü 50-60 dakikada bu Erzuruma organize bir atak yapamamak yeter artık İlhan hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 17:38 

Freeborn yazdı:
kadro kalitesi olarak erzurum'dan birkaç gömlek üstünüz ama oyun olarak değiliz. hocanın bir taktiği olmadığına artık kesin olarak inanıyorum. golü de bala bulduk zaten. orta açmayı bilen tek bir oyuncumuz olmaması acı verici. guilherme gibi adamı bile doğru düzgün kullanamıyoruz. hoca inşallah en kısa sürede takımdan gider, yürekten istiyorum artık bunu. her maç acı çekerek izliyoruz şu tabloyu, yazıklar olsun. bu mu bu kadronun oynayacağı oyun? takımda organize olan tek bir şey söyleyin, ne bir korner organizasyonu, ne bir kontra atak organizasyonu. ne çalışıyorsunuz koca hafta hakikaten bir gidip bakacağım urla'ya.

kadro kalitesi olarak guilherme ve alparslan hariç kim varmış üstün gömlek.
atınçın hatalarını saymayı bıraktım.olmayan pozisyonda penaltı yaptıran adammı iyi? kanatlardan halil hariç orta yapabilen yok o da bal yapmayan arı.ndiaye 2 metre top süremiyor.evet çok iyi takımız. hocaya hiç girmiycem kubilayı halı saha topcusu diye oyuna sürmem.zaten moraller bozuk belki biraz moralleniriz dedik asrın leş topunu oynuyoruz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 18:02 

flexx yazdı:
Freeborn yazdı:

kadro kalitesi olarak guilherme ve alparslan hariç kim varmış üstün gömlek.
atınçın hatalarını saymayı bıraktım.olmayan pozisyonda penaltı yaptıran adammı iyi? kanatlardan halil hariç orta yapabilen yok o da bal yapmayan arı.ndiaye 2 metre top süremiyor.evet çok iyi takımız. hocaya hiç girmiycem kubilayı halı saha topcusu diye oyuna sürmem.zaten moraller bozuk belki biraz moralleniriz dedik asrın leş topunu oynuyoruz

soner bu ligin en iyi orta sahalarından biri.
halil pır pır kanat, rakipte var mı benzeri?
guilherme, mossoro..

rakipte bir tane var mı ekstralı oyuncu?
hoca puanı elleriyle verdi. kimi yeneceğimizi hakikaten merak ediyorum?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 18:08 

Orta açacak oyuncu yok diyorsunuz, orta futbol da pek bir şey ifade eden bir olay değil, bizde final paslarını verme sorunu var, bir sürü fırsat verdi Erzurumspor, topu ezdiler bizimkiler yine.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | BB Erzurumspor 1 - Göztepe 1
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:24 
Kullanıcı avatarı

Tamam yedekte pek kimse yoktu ama yine bağıra bağıra gelen golü izledin hocam. İstersen 8 değişiklik yap ondan sonra ki zamanında yapsan oyun değişecekmiş gördük.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | BB Erzurumspor 1 - Göztepe 1
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 11:31 

Üzücü bir depremden sonra maç atmosferine girilemedi doğal olarak. Bu durum da TD Forum'un en aktif taraftarları olan Göztepelilerin maç başlığından bariz şekilde anlaşılıyor zaten. Umarım böyle acılar bir daha yaşanmaz fakat görünen köy de kılavuz istemiyor. Bugün İzmir'de yarın başka bir ilimizde bu acıları yaşayacağız bu anlayışla maalesef.

Maça gelirsek... Sehic bizim için bir kaleciden çok fazlasıydı. Farnolle'den sonra kendisini çok arıyoruz belli ki daha da çok arayacağız. Puan anlamında fena değiliz belki ama Gs maçından bu yana oynanan oyun ciddi manada ilerisi açısından endişe veriyor. Bunda özellikle kale ve defansın yetersizliği bariz etken. Bize doğru önde baskı yapıp kazandığı topları verimli kullanan her takım hüsran yaşatır. Transfer dönemine kadar 20 puan bandında girebilirsek kale ve savunmaya yapılacak transferlerle ligde kalırız. Yoksa geldiğimiz gibi gideriz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], küçükçekmeceli, tribunde, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye