Zaman: 26 Oca 2021, 15:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 43 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Fenerbahçe 0 - Konyaspor 2
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 22:08 

Takım kötü oynar iyi oynar, bunlar ayrı konular.
Kapalı savunmaları bir gol açar, biz golü atsaydik Konyasporun oyun stratejisi degisecekti. Golü iptal etmesini haklı gören bir kişi bile yok
Şu gol iptlalinin tam tersini düşünün. Neler yazilacakti neler. Son iki senedir bu kaçıncı hakem hatası aleyhimize.
Bu takım şampiyon olacak bundan eminim.

Konyapora da helal olsun, çok iyi savundular. Muhteşem bir gol attılar, onlara tebrikler . Bu ligde çok fazla net kazanırız gibi cümle kurmamaliyiz.
Her maç bu sezon final bizim icin

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 22:30 
Kullanıcı avatarı

Mactan ziyade kale arkasinda loca olayi enterasan is etrafini cevirip loca yazmislar bu kadar kolaymi bu isler

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 22:40 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe'nin iptal edilen golü(TRT SPOR):

Tümer Metin: "Kurala göre yorumlayacaksak doğru karar."

Ali Gültiken: "Kurala göre doğru karar."

Tuncay Şanlı: "El yok, yanlış karar."

Fenerliler daha kendi arasında el var yok, el var ama vücuttan tartışmalarına son versin ondan sonra kalkıp bir kişi bile yok desin. Maçtan önce 4-0 5-0 kazanırız de, maçtan sonra oyuncunun elle önüne alıp başlattığı pozisyon iptal edilince iptal edilmezse 5-0 biterdi de. Koca maçta da tek gol pozisyonun olmasın. belki yarım pozisyon var yok.

Sizin düşmana ihtiyacınınz yok, tüm mhk'yı, düdük astırmalarını , kural esnetmelerine sahip olabilecek kadar güçlüsünüz, utanmadan ülkenin en büyük ailesinin soyadı altında birlik olup tek gs'lı bırakmadığınınz kurulları gs'lılıkla suçlayın. yüzsüzlüğün ötesi.

Beni kendi kullanıcılarınızla karşılaştırmayınn, ben Fener iyi oynasa iyi oynar derim, iyi oynayıp kaybetse iyi oynadı kaybetti derim. Aleyhine penaltı verilse yanlış onu da söylerim, söyledim de. Beğendiğim pankart varsa överim, beğenmediğim varsa da beğenmedim derim. Bugünkü iptal kararı buz gibi doğruydu.

HATTA VALENCİA TÜM MAÇ BOYUNCA 6 KERE ELLE OYNAMIŞ. DAKİKA 73'Ü AÇIN, OYUNNA SONRADAN GİREN CİSSE'YE DE AYNISI OLDU HAKEM ELİ GÖRÜP DURDURDU, AYNI POZİSYON NEDEN KİMSE İTİRAZ ETMEDİ ORADA? CİSSE NEDENN OKEY İŞARETİ YAPTI ADAMA????

Fener bu sene geçen sene başında oolduğu gibi daha transfer olaylarından başlamak üzere yüzde yüz hakem eğimi kendi lehine ilerliyor. Ha geçen seneki gibi durduk yere kendinize düşman ederseniz tff'yi bizim de işimize gelir.

Sezon başından beri fener sıfır oyun organnizasyonu, ilk hafta hakemin komedi penaltısıyla gelen üç puan sonraki haftalrada her gol öncesi bir hakem hatası vardı neredeyse(trabzon maçı). ama bir şey demedim, ikinci yarısını sürklase ettiği için fener'e.

Bu maçın ikinci yarısını hiç izlemedim, konya'nın gol atmasına şaşırdım ama fener'in rakip kırmızı görmeden ve penaltı kazanmadan gol atamamasına şaşırmadım.

ligin üstünde kadrosu var fener'in. erol bulut az toparlarsa ligin favorisi, ama bu haliyle değil. Alakası yok hatta.

Siz hala maçtan önce 4-0 5-0 tahminler yapmaya devam edin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:00 
Kullanıcı avatarı

el var mı yok mu karar vermesi zor bir pozisyon. valencianın sağ tarafından yakalanan açı ile top Fenerbahçeli futbolcunun sağ pazusuna çarpmış gibi duruyor. bana göre topun bir yarısı forma olan yere yani omuza, diğer yarısı formanın hemen bittiği yer olan sağ pazuya sürtmüş. valencia da herhangi bir itirazda bulunmadı. kural gereği golün iptal olması için elle oynama olmasına gerek yok, sonuç gol olduğu için vücuttan sekmesininde bir önemi kalmıyor. ben hakem olsam el kararı verirdim.

Fenerbahçe kötü oynadı. Fb nin hem yeni takım hem toplama takım olmasının yanında ön taraftaki top tekniği eksikliğini de göz önünde bulundurursak oyun tarzlarının neden kaos futbolu olduğunu anlayabiliyorum. topu sürekli ileri at, yaratılan karambollerle atarız olmadı duran toptan atarız diyorlar bence. yüksek tempo Fenerbahçenin işine geliyor düşük tempo tam tersi.

bu akşam Fenerbahçede hiç bir futbolcu öne çıkmadı. belki 1 kişi biraz çıksa maçı kazanırlardı.

Konyaspor hakettiği bir galibiyet aldı. ikinci yarı pasla çıkarken bazı hatalar yapsalarda genel olarak gayet rahat ve sakin oynadılar. bence eksikleri arkaya koşu yapacak bir futbolcularının olmaması.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 8.Hafta | Fenerbahçe 0 - Konyaspor 2
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:01 

Parçalıaşk yazdı:
Fenerbahçe'nin iptal edilen golü(TRT SPOR):

Tümer Metin: "Kurala göre yorumlayacaksak doğru karar."

Ali Gültiken: "Kurala göre doğru karar."

Tuncay Şanlı: "El yok, yanlış karar."

Fenerliler daha kendi arasında el var yok, el var ama vücuttan tartışmalarına son versin ondan sonra kalkıp bir kişi bile yok desin. Maçtan önce 4-0 5-0 kazanırız de, maçtan sonra oyuncunun elle önüne alıp başlattığı pozisyon iptal edilince iptal edilmezse 5-0 biterdi de. Koca maçta da tek gol pozisyonun olmasın. belki yarım pozisyon var yok.

Sizin düşmana ihtiyacınınz yok, tüm mhk'yı, düdük astırmalarını , kural esnetmelerine sahip olabilecek kadar güçlüsünüz, utanmadan ülkenin en büyük ailesinin soyadı altında birlik olup tek gs'lı bırakmadığınınz kurulları gs'lılıkla suçlayın. yüzsüzlüğün ötesi.

Beni kendi kullanıcılarınızla karşılaştırmayınn, ben Fener iyi oynasa iyi oynar derim, iyi oynayıp kaybetse iyi oynadı kaybetti derim. Aleyhine penaltı verilse yanlış onu da söylerim, söyledim de. Beğendiğim pankart varsa överim, beğenmediğim varsa da beğenmedim derim. Bugünkü iptal kararı buz gibi doğruydu.

HATTA VALENCİA TÜM MAÇ BOYUNCA 6 KERE ELLE OYNAMIŞ. DAKİKA 73'Ü AÇIN, OYUNNA SONRADAN GİREN CİSSE'YE DE AYNISI OLDU HAKEM ELİ GÖRÜP DURDURDU, AYNI POZİSYON NEDEN KİMSE İTİRAZ ETMEDİ ORADA? CİSSE NEDENN OKEY İŞARETİ YAPTI ADAMA????

Fener bu sene geçen sene başında oolduğu gibi daha transfer olaylarından başlamak üzere yüzde yüz hakem eğimi kendi lehine ilerliyor. Ha geçen seneki gibi durduk yere kendinize düşman ederseniz tff'yi bizim de işimize gelir.

Sezon başından beri fener sıfır oyun organnizasyonu, ilk hafta hakemin komedi penaltısıyla gelen üç puan sonraki haftalrada her gol öncesi bir hakem hatası vardı neredeyse(trabzon maçı). ama bir şey demedim, ikinci yarısını sürklase ettiği için fener'e.

Bu maçın ikinci yarısını hiç izlemedim, konya'nın gol atmasına şaşırdım ama fener'in rakip kırmızı görmeden ve penaltı kazanmadan gol atamamasına şaşırmadım.

ligin üstünde kadrosu var fener'in. erol bulut az toparlarsa ligin favorisi, ama bu haliyle değil. Alakası yok hatta.

Siz hala maçtan önce 4-0 5-0 tahminler yapmaya devam edin.
şu yorumu yazan trolun kendine ait yorumu yok, ali şunu demiş, veli şunu dedi yazmış, muhtemelen pozisyonu izlemedi bile.Bu pozisyon yokken samatta için bakın kırmızı verilsin demiyorum ama attı kendini falcao olsa verilmişti yazmıştı :) . Senelerdir bu hakemler ile şampiyon olan takımın taraftarı kendisi.Geçen sene Fener liderken de bu eleman böyleydi, böyle yazılar yazar Fenerasyon yazardı yüzsüzce , sonra hakemler bizi hepten katledince salmıştı bizi.Kısacası bu tipler troll ve alıştık bu elemanlara.Bunlarla objektif olarak futbol konuşulamaz.Bunlar yazdıkları ile ortalığı karıştırır, provoke eder insanları.Sonra kenara çekilir izler.Benim buna yazdığım çok mesaj, aynı şu yazdığım çizgide olduğu gibi, küfür, hakaret olmamasına rağmen silindi.Belki bu da silinecek, mod ya da admin çıkarsa şaşırmam da .Ama yetkisi ne olursa olsun yazdıklarına saygı duymamı da gerektirmez.En fazla yazısını alıntılarım ama düşüncesine saygı duyduğum anlamına gelmiyor işte bu.Çelişkiler yumağı çünkü bu tiplerin yazdıkları.

Maça gelince, golumüz yendi, yenmese belki kazanırdık fakat oynanan berbat futbolun mazereti değil bu.Hakem golümüzü vermedi, biz oynadığımız oyun ile bunu bertaraf edemedik, golleri yedik ve yenildik. Erol Hoca kararlarıyla bayağı etken oldu buna.Nazarlık diyelim.Benim için maçın özeti de budur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:07 

Haftanın golü, sezonda da ilk 5’e girer.

Ele çarpma modası nedeniyle savunan futbolcuların el korkusu oluştu, eli toplayarak geliyolar, sanki konsantrasyonlarını bozuyor gibi. Leş bir kural şu ya. Gol çizgisi, ofsaytı kısmen hallettiler teknolojiyle. Bu çıktı şimdi de. Anca 360 derece açı olacak anca karar verecek. Golü, güzellikleri konuşamıyoruz.

İsmail Kartal bu maçlara iyi çalışıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:13 

Başıma birşey gelmeyecekse bence de gol iptali doğru bir karardı. Hızlı çekimde ilk önce ben de bir kol teması görememiştim fakat birkaç farklı açıdan yavaşlatılmış çekimde bakınca top ile kolun buluştuğu görülebiliyor. Evet kısa anlık bir enstantane, belki topun yönünü bile değiştirmiyor ama hakemler o teması gördükleri an golü iptal etmek zorundalar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Tek bir kararla (oda doğru karar) maçı kaybettiğinize inanıyorsanız geçen haftalarda aldığınız puanlara yazın ozaman. Tek kararlarla ne maçlar aldınız çünkü.

Ondan sonra buraya gelip ama 70 orta yaptık, 50 şut çektik maç zaten hakkımızdı yazıyorsunuz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 00:04 

Konyasporlular gelin biraz yazın da Galatasaraylıların şu endişesini giderin biraz yahu , adamlar telef oldu [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 00:18 

Daha öncede yazmıştım insanımız kendine lehine olunca susuyor... Aleyhine olunca ortalığı ayağa kaldırıyor... En sonunda da hakemlerin hepsi eyyamcı oluyor...

Fenerli arkadaşların aleyhine yazmıyorum kesinlikle bütün hepimiz öyleyiz...

Daha iki hafta önce trabzon maçında bi golden önce bariz faul diğerinde de el vardı... Ama pozisyon sırasında top dışarı çıktığı için var uyaramadı... İkiside döndü gol oldu...

Fener kazandı ve kimsenin sesi çıkmadı... Bugün kendi başlarına gelince herşeyi pozisyona bağlıyorlar...

Tek sorunumuz adaleti sadece kendimize istememiz... Genele istersek olay topyekün çözülecekken susmamız...

Bütün takımlar camialar için bu olay böyle malesef...

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 43 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, burakko85, cubot, DirtySanchez, firataboubakar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], lacivertACAB, Milat1914, MorMenekseler, Oguzhan1903, Onuroloji1912, Ressambob, Rime, saffet8, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye