Zaman: 25 Oca 2021, 10:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 7.Hafta | Beşiktaş 1 - Yeni Malatyaspor 0
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2020, 21:34 

Dün de Terim’in dediği gibi, tabela 3 puan yazıyorsa haklısın artık. Böyle kendimizi kandırmaya devam edeceğiz. Ülkenin iklimi bu.

Kazanınca gereksiz öven bir medya var. Gazına gelmemek lazım. Duran toptan gol yemeden maç bitirmeyi unutmuşuz valla. Son 2 hafta duran toptan gol bulan Malatya’dan kesin gol bekliyordum.

Bi de şu geriye dönme olayına uyuz oluyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2020, 21:52 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:
Dün de Terim’in dediği gibi, tabela 3 puan yazıyorsa haklısın artık. Böyle kendimizi kandırmaya devam edeceğiz. Ülkenin iklimi bu.

Kazanınca gereksiz öven bir medya var. Gazına gelmemek lazım. Duran toptan gol yemeden maç bitirmeyi unutmuşuz valla. Son 2 hafta duran toptan gol bulan Malatya’dan kesin gol bekliyordum.

Bi de şu geriye dönme olayına uyuz oluyorum.

daha ne bekliyorsun ki. gs fb ye karşı bile takımlar daha fazla hucum oynuyorken sergenin takımına konya gençler rio ave full defans yapıyorlar. elinde talisca falan yok şapkadan tavşan çıkarıcak. benim sabrım kalmadı ilk devre malatya hiç çıkmadı. bjk hapsetti. açık oynayacak gücü var ama bjk açık oynayan takıma daha rahat tehlike yaratıyor. bu tip maçlarda 2. golü atmadıkça riske gidiyor maç. gayet keyifliydi maç. Ve taraftarın istediği gibi ceza sahasına pas atmayı gösteriyor resmen futbolun kolayına kaçıyor bukadar basit. villareal sivasa nasıl attı golleri avrupada futbol böle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2020, 22:00 
Kullanıcı avatarı

sonra kalkıp ligin niye marka değeri yok diye ağlıyorlar ya da avrupa nın en mütevazi kadrosuna sahip takımı bizimkileri hallaç pamuğu bile yıllardır yenip atıyor. bunlar tesadüf değil işte. bugün bu ülkede hikmet karaman, hamza hamzaoğlu, yılmaz vural gibi tipler teknik direktörlük yapıp para kazanıyorsa kimsenin söz söylemeye hakkı yok. bildim bileli hocalarda vizyon yok ki anadolu takımlarını kümede bırakayım mantığıyla hareket ediyorlar. neyse ki şu çağdaş atan, okan buruk gibi yeni nesil teknik direktörler bu anlayışı değiştirecek gibi duruyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2020, 00:01 
Kullanıcı avatarı

bu ljajic efendinin ne derdi var da böyle trip atıyor ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2020, 00:16 

Bu nasıl bir görüntüdür ya? Rezalet.

Keşke Boyd yerine bu kadrodışı bırakılsaydı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2020, 08:24 
Kullanıcı avatarı

boyd çok daha hırslı istekli oyuncuydu. sadece kendisini geliştirmesi gerekliydi. lajiç'i çözemedim adam resmen duygusal takılıyor. Kagawa nın neyi eksikti gönderildi çözemedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2020, 10:04 
Kullanıcı avatarı

devrimciTS yazdı:
sonra kalkıp ligin niye marka değeri yok diye ağlıyorlar ya da avrupa nın en mütevazi kadrosuna sahip takımı bizimkileri hallaç pamuğu bile yıllardır yenip atıyor. bunlar tesadüf değil işte. bugün bu ülkede hikmet karaman, hamza hamzaoğlu, yılmaz vural gibi tipler teknik direktörlük yapıp para kazanıyorsa kimsenin söz söylemeye hakkı yok. bildim bileli hocalarda vizyon yok ki anadolu takımlarını kümede bırakayım mantığıyla hareket ediyorlar. neyse ki şu çağdaş atan, okan buruk gibi yeni nesil teknik direktörler bu anlayışı değiştirecek gibi duruyor.

Geçen sezon Vodafone stadında benzer bir futbol anlayışı ile 0-2 kazandığımız maçın topicinde o zamanki td Sergen için yazılanlarada bi bakın derim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2020, 15:29 
Kullanıcı avatarı

VIMurat yazdı:
devrimciTS yazdı:

Geçen sezon Vodafone stadında benzer bir futbol anlayışı ile 0-2 kazandığımız maçın topicinde o zamanki td Sergen için yazılanlarada bi bakın derim.
Aynı değil ama o gün Fofana,Guilherme, Adis, hatta Donald ofansif oynayıp kontra atak oynadık.Dün ise istesen de kontra yapamazsın Kubilay sağ açık Cueva sol açık yani boş alanda dahi topu alıp gidemezlerdi. Ki zaten öyle bir niyet yoktu 11 kişi ile geride bekleyip,rezilce oynadık.

AMN-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2020, 23:29 

Bu havada, bu ortamda hakikatten çok acayip kafalar...

Ulan arkadaş ya neyseki şuan hic bir şey kaybetmiyoruz.. bizim jenerasyon aramızda hep konuşurduk, yanlış zamana denk geldik esas mevzular sabahlama donemlerindeydi diye. Şerefsizim bizim jenarasyona simdi rahmet okusunlar...

Turkiyede futbol tribün deplasman abiler kardeşler tayfalar bitmsitir nokta

edit : bilet fiyatlarına istinaden yazilmsitir

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, bhy1, Bing [Bot], biutiful, burakko85, Cuadrado, ekono0635, ginola, ibrahimfbL, Lusage, spartacus1903

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye