Zaman: 01 Ara 2020, 02:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1977 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 198  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 15:26 

Ftorres35 yazdı:
Reaksiyon sorunu var ikinci toplarda, Kasımpaşa 10 numarası orta saha da topu alıyor Mossoro geç kalıyor rahat pas atıyor rakip pozisyona giriyor İrfanın kafasına çarptı, hücum ederkende aynı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50 yaşında ki adamdan hala medet umup kontrat yeniledik 1 yıl daha.. Kadro mühendisi hangi gerizekali bu kulüpte çok merak ediyorum. Artık bu insanlara saygı çerçevesinde eleştiri yapamıyorum. Son maçta düşmekten kurtulduk, kalp krizi geçiriyoruk ama hiç ders çıkarmadık. Her şeyin özeti rek kelime aslında..

YÖNETİLEMİYORUZ

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 16:29 
Kullanıcı avatarı

Alanya 6 atar bize en az . Fener kaçırdı bunlar daha da tehlikeli. Haftaya pazar hoca gider.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 17:10 

Yapılan transferlerin hiç birinin adını dahi duymasakta tek avuntum burdaki bi çok arkadaş gibi takımlarında direkt 11 oynayan oyuncular olmasıydı.Fakat malesef guilerhme ve irfancan harici hemen hemen bütün transferler ptt orta sıra takımların yapçağı transferlermiş.haftalar geçtikçe bunu daha net görmeye başladık.palutada bişey dencek bişey yok adamın kapasitesi bu kadar.sepil cidden kendini ve özellikle bizi aşırı yormaya başladı.bu işin sonu pek hayır değil gibi.sansasyonel bi alanya mağlubiyetinin ardından çarşı karışır bizde

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 18:27 

fornijya yazdı:
Yapılan transferlerin hiç birinin adını dahi duymasakta tek avuntum burdaki bi çok arkadaş gibi takımlarında direkt 11 oynayan oyuncular olmasıydı.Fakat malesef guilerhme ve irfancan harici hemen hemen bütün transferler ptt orta sıra takımların yapçağı transferlermiş.haftalar geçtikçe bunu daha net görmeye başladık.palutada bişey dencek bişey yok adamın kapasitesi bu kadar.sepil cidden kendini ve özellikle bizi aşırı yormaya başladı.bu işin sonu pek hayır değil gibi.sansasyonel bi alanya mağlubiyetinin ardından çarşı karışır bizde

Alanya maçında kaleye otobüs çekerler golsüz berabere biter toplam isabetli şut sayısinda 1 sayisi değişmez dort maça cikaririz..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 18:35 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
fornijya yazdı:

Alanya maçında kaleye otobüs çekerler golsüz berabere biter toplam isabetli şut sayısinda 1 sayisi değişmez dort maça cikaririz..
Alanyayı izledinmi bilmiyorum ben 2 maçını 90 dk izledim futbol tabi bu belli olmaz o günkü şans kader kısmet önemli ancak ingiliz takımları gibi istedikler zaman cok ciddi tempo yapabiliyorlar normal şartlar altında içimizden geçerler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 19:14 

Normal de olsa Göztepeli lider sever diye gireriz. Fakat İlhan palutun KARATERSİZCE her maça 1 puana çıkması bizi derinden üzüyor, sıkıyor. 16 yaşında ki çocuklarla oynadığımız dönem de bile gol atmakta güçlük çekerken ligin en iyi takımı balikesiri deplasman da 1 0 yenmiştik ne zaman umutsuzluğa düşsek aklıma o deplasman gelir. 2005 fakat palutlu Göztepe de o ümit bile yok ne acı..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 21:00 

zanitenyo yazdı:
Ftorres35 yazdı:
Reaksiyon sorunu var ikinci toplarda, Kasımpaşa 10 numarası orta saha da topu alıyor Mossoro geç kalıyor rahat pas atıyor rakip pozisyona giriyor İrfanın kafasına çarptı, hücum ederkende aynı.

50 yaşında ki adamdan hala medet umup kontrat yeniledik 1 yıl daha.. Kadro mühendisi hangi gerizekali bu kulüpte çok merak ediyorum. Artık bu insanlara saygı çerçevesinde eleştiri yapamıyorum. Son maçta düşmekten kurtulduk, kalp krizi geçiriyoruk ama hiç ders çıkarmadık. Her şeyin özeti rek kelime aslında..

YÖNETİLEMİYORUZ

Otomatik opsiyonu vardı büyük ihtimal.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 00:40 
Kullanıcı avatarı

Ideye yi çok mu aramışlar
Ayni şekilde Ndiayeyi..

Bu şekilde 2 tane tenekeden medet umacagimiza Alanyanin forveti Babacar gibi Adam Barreiro gibi tek 1 forvetimiz olsun koca sezon boyunca buna bile raziyim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 01:02 
Kullanıcı avatarı

Adis Jahovic > Jerome , Chikalleshi , Eren Derdiyok , İdeye , Ndiaye

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 01:40 
Kullanıcı avatarı

Görevdeyken başka kulüple görüşüp sözleşmeyi kabul etmeyen td geri döndü. Para için Türkiye’nin öbür ucuna transfer olan oyuncu döndü. İkisi de beceremeyip kaçtılar sonradan.

Tesislerden gözünde yaşla ayrılan adamı döndüremedik. Her transfer döneminde forvet arıyoz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1977 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 198  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye