Zaman: 05 Ara 2020, 11:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 6.Hafta | BB Erzurumspor 1 - Galatasaray 2
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2020, 22:37 

“Uzun ara vermek iyi geliyor” , “dinlenmek iyi” , “milli ara ilaç” muhabbetlerinin şehir efsanesi olduğunu gördük. Erzurum’a hiç yaramamış. Ki Denizli- Beşiktaş maçı için bana işaret oldu bu.

Hafta boyu kanallar rakım-soğuk muhabbeti yaptılar o da klişe bir söylem bence. Medyanın harbiden kendini güncellemesi lazım.

Hakem’in Babel’in golden önceki pozisyonu için, Var’ın “oyna devam” kararından sonraki mimiği çok iticiydi. 2-3 hafta önceki yemişti bu hareketini, rezil olmuştu. Akıllanmıyo hiç.

Terim yine bombayı bıraktı basın toplantısında bu arada:

Alıntı:
“galatasaray taraftarına bir söz verdim ve bu sözü tutmaya çalışıyorum. artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım."

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2020, 23:48 
Kullanıcı avatarı

Şu durumda bir süre yorum yapmama zamanı geldi..Biraz sessiz kalalım ,bakalım neler olacak

Erzurumspor'u mücadelesi için tebrik eder,gelecek maçlarda başarılar dilerim..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2020, 23:52 
Kullanıcı avatarı

Falcao‘nun bu sekilde oyundan atilmasi komik geldi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 00:06 

Sezon başından beri en kötü oyunumuzu oynadık üstelik Galatasarayı böylesine kötü bir zamanda yakalamışken. Tabi bizim kötü oynamamız hakemi bağlamamalı. Yani gerçekten bu kötü hakemlik değil bu başka bir şey.

Maça gelince ilk yarı Gs topla oynamak yerine topu bize verdi. Afalladık. Çünkü Gs topla oynar onları hataya zorlayıp hızlı çıkar golü buluruz diye düşünüyorduk. Fakat error verdik. Topu hiçbir şekilde olumlu kullanamadık. Merkez üçlümüz hiçbir varlık gösteremeyince Belhanda ile Taylan çok rahat bir maç çıkardılar. Şifo'nun oyuna doğru müdahalelerde bulunamaması da bizi tamamen devre dışı bıraktı. Yani rakip 10 kişi kalmış mağlupsun kaybedecek bir şeyin de yok hala daha çift forvete dönmüyorsun. Ufak bir baskı dahi kuramadık eksik rakibe karşı. Gs bizim rakibimiz değil yenilsek niye kimse yenildin de demez fakat şu oyunun izahı yok. Milli ara takıma belli ki hiç yaramamış.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 02:18 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:
“Uzun ara vermek iyi geliyor” , “dinlenmek iyi” , “milli ara ilaç” muhabbetlerinin şehir efsanesi olduğunu gördük. Erzurum’a hiç yaramamış. Ki Denizli- Beşiktaş maçı için bana işaret oldu bu.

Hafta boyu kanallar rakım-soğuk muhabbeti yaptılar o da klişe bir söylem bence. Medyanın harbiden kendini güncellemesi lazım.

Hakem’in Babel’in golden önceki pozisyonu için, Var’ın “oyna devam” kararından sonraki mimiği çok iticiydi. 2-3 hafta önceki yemişti bu hareketini, rezil olmuştu. Akıllanmıyo hiç.

Terim yine bombayı bıraktı basın toplantısında bu arada:

Alıntı:
“galatasaray taraftarına bir söz verdim ve bu sözü tutmaya çalışıyorum. artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım."

Bugünkü maçta da Belhanda'yı kaptan olarak çıkarmasında yönetime ince bir mesaj vardı bence.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 02:31 

Tamam ya bu adamı hatırladım, Litvanya’lı ile birlikte iyi yabancıları var Erzurum’un.

@Orduspor

Aynen. Karşılıklı inceli inceli mesajlar. Arda girince devam etmedi ama kaptanlığa. Orayı kaçırdım. Kendisi mi jest olarak verdi, yoksa Arda mı aldı. Raconu nedir bu işin. Misal son hatırladığım Emre-Hasan Ali’ye böyle bişey olmuştu. Hasan Ali kaptan devam etmişti ama teklif te etmişti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 21:46 
Kullanıcı avatarı

minigolfmüdürü yazdı:

Tamam ya bu adamı hatırladım, Litvanya’lı ile birlikte iyi yabancıları var Erzurum’un.

@Orduspor

Aynen. Karşılıklı inceli inceli mesajlar. Arda girince devam etmedi ama kaptanlığa. Orayı kaçırdım. Kendisi mi jest olarak verdi, yoksa Arda mı aldı. Raconu nedir bu işin. Misal son hatırladığım Emre-Hasan Ali’ye böyle bişey olmuştu. Hasan Ali kaptan devam etmişti ama teklif te etmişti.

Arda girince Belhanda pazubandı hemen Arda’ya verdi Arda sende kalsın der gibi geri vermeye çalıştı Belhanda ısrar edince aldı, öyle gördüm maçı izlerken.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, baturman_41, Bing [Bot], buyukailemiz, carsili1903, Dordevic, extranjero, fikofik, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye