Zaman: 18 Oca 2021, 09:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2580 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 258  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 00:42 

Vialli yazdı:
Alpaslan ve Yalçın’a son dakika ne oldu ?
1 hafta önce sakatlanmışlar.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 01:05 

İtiraz edilmesi gereken o kadar çok kritik pozisyonlar da boyun eğmeleri üzdü. Nerede oynadıklarının, giydikleri formanın büyüklüğünün farkında değiller.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 01:24 
Kullanıcı avatarı

Şu son iki maça kadar İlhan Palut'u hep destekledim. Güvendim de. Denizli maçından sonra o kadar savunma ağırlıklı oynattı ki takımı, kazanabileceğimiz Yeni Malatya ve Gaziantep maçlarını berabere bitirdik. Başakşehir ve Fenerbahçeye de ultra silik futbol oynadık.

Arkadaş senin kadron bu ligin altında değil. Başakşehir ve Fenerbahçe kötü takımlar değil elbette ama sen de bunlara karşı full savunma oynamak zorunda olan bir kadroya sahip değilsin.

Takım hücuma çıkıyor 3 kişi dışında kimse ileriye gidemiyor. Tembih edilmiş kalabalık hücum yapmayalım diye belli ki. Sen orta sahanın gerisinde bu kadar kalırsan rakip tabii sana baskı kurar.

Son 25 dk falan biraz hücum düşündük Fenerbahçe zor anlar yaşadı. Niye bu kadar korkak oynatıyorsun takımı? Be kardeşim rakip Bayern Münih değil.

Senin kadronda da iyi oyuncular var. Adam gibi topunu oyna. Oyuncular birbirine yakın olsun. Sadece kontra atağa odaklanma, ki kontra atak da yapamıyoruz.

Yazık, Ideye topla buluşuyor etrafında 5 Fbli futbolcu. Adamı zaten ceza sahasında topla hiç buluşturamıyorsun.

Halil gidiyor tek başına, Tripiç gidiyor tek başına. Etrafta kimse yok bizden. Sadece 3 kişi hücum yaparak gol mü atılır?

Ayrıca sen kendi kadronu ve kulübünü niye küçümsüyorsun? Fenerbahçeyi gözünde niye bu kadar büyütüyorsun? Ben utandım oynadığımız futbol felsefesinden. Topçuların suçu yok bana göre. Bu anlayış sıkıntılı.

Zaten Röportajlarında da bir türlü takım için biz diyemiyor. Sürekli Göztepe takımı şöyle olacak, Göztepe takımı böyle olacak. Kulübe katılalı neredeyse 1 yıl olmuş hala Göztepeden biz diye bahsedemiyor. Hala mı aidiyet duygusu oluşmadı takımla. Göztepe takımı iyi futbol oynayacak demek nedir? Yorumcu musun sen? Biz iyi futbol oynayacağız desene. Sen daha kulübü, oyuncularını sahiplenememişsin.

O oyunculara siz çok iyisinizi hissettirmezsen, Fenerbahçeyi gözlerinde büyütmelerini sağlarsan, o oyuncular maça nasıl motive olsunlar? Böyle korkak futbol niye oynatırsın? Futbolcularında neden zayıf bir takımsınız hissiyatı oluşturursun? Niye kadronun özgüvenini düşürürsün? Niye rakibin üstüne gidemezsin, sürekli maçı savunmada kabul edersin?

Futbolcular demez mi, biz kötü takım mıyız, kalitesiz oyuncular mıyız da bu kadar savunma oynamak zorunda kalıyoruz? Yakışmadı İlhan hocaya. Önce geldiği camianın büyüklüğünü öğrensin. Felsefesini edinsin, sonra teknik direktörlük yapsın. Sanki alt lig takımıyız da San Marino futbolu oynamaya çalışıyoruz rakibe karşı. Bu nedir arkadaş?

Umarım toparlar, çeki düzen verir kendisine, yoksa böyle devam edecekse ben bir taraftar olarak İlhan hocayla devam edilsin istemiyorum. Abdullah Avcı boşta mesela.

Lige iyi başladık diyorduk güya, son 4 maçta galibiyetimiz yok. Sadece 3 Puan alabilmişiz. Geçen pandemi sonrası da büyük düşüş vardı. İnsan ister istemez hocaya olan güveni sorgulamaya başlıyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 09:19 
Kullanıcı avatarı

ilhan palut bıktırdın be kardeşim. 1 arpa boyu ilerlemez mi insan

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 09:44 

Hoşgeldin kaotik günler :)
İlk olarak hoca kötü hoca olmasa bile acayip formsuz durumda şuan.Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilemiyoruz,göremiyoruz.Futbolcular hocayı göndermek istiyorlarsa bunun kokusu 1-2 haftaya çıkar diye düşünüyorum.
Hocanın ve yönetimin yaptığı en büyük hata Poko'yu takımla beraber tutmak.Poko mental olarak bitmiş.Bu kafayla bu takıma zarardan başka bişey vermez/veremez.Burda Poko'yu da günlerce bekleyen soran bir sürü arkadaş vardı.Keza aynı şekilde Gassama olayı var.Mental olarak kafasında Göztepe'yi bitirmiş adamı takımda tutmucaksın.
-Soner 2 haftadır çok çok kötü.Bizi acayip bozuyor.
-Net bir çizgiye inen yaratıcı kanatımız yok.Tripic ve Halil yeteneksiz mücadeleci 1 er kanat daha fazlası değil.Bu arada kötü dediğimiz Halil'in 1 tane de asisti var.Bu adamların formsuz olduğu her maç puan kaybetmeye mahkumuz maalesef.
-Guilherme bu kadar formsuz ismin arasında güneş gibi parlıyor.
-Hocaya gelinceye kadar konuşulacak o kadar çok şey varki...Ben kendi adıma her zaman istikrardan yanayım.Hocayı kötü/formsuz bulsam da daha gitmesi taraftarı değil.Benzer olayı İrfan Can da yaşadık/yaşıyoruz.Güvendik ve yavaş yavaş kazanıyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 10:17 
Kullanıcı avatarı

Hocanın hücum alternatifi yok, herkes bizi ezberledi. Defansa pres yapan pozisyona giriyor. 4 2 3 1, 4 3 2 1 bu kadar. Kadro yetersizse sorumlusu İlhan Palutdur. Kubilay yetersiz, Obinna yetersiz, Burak Süleyman ortada yok, Burekoviç oynatılmaz, Kerim Alıcı yoklukta kiraya verildi, forvetler hammalığa devam. Cuk oturan bir İrfan Can var, birde cümle alemin kalitesinden emin olduğu Guilherme.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 11:35 

- daha önce detaylarıyla yazdım fizik mücadele gücü yüksek ve biraz topla ilişkisi iyi olan ortasaha ya sahip her takım bizim oyunumuzu bozar sebebi orta sahanın çok yumuşak ve yetersiz olması

-malatya maçında aquah tek başına bizim oyunumuzu alt üst etti bu maçta da orta sahada sosa Ozan gustavo gibi iyi top kullanan fizik gücü yüksek oyuncular olunca hiç birşey yapamadık

-poko yıllardır başı kesik tavuk gibi koşup hoplayıp atlayıp ziplamaktan başka bir işe yaramıyor günümüz futbolunda artık bu tarz oyunculara bu seviyelerde yer yok + çok dengesiz

- orta saha bitik olunca kanatlardan bir yere kada ki kanat oyuncularımızın tarzları belli hızlı çabuk oyuncular , oyunu kanattan kurabilecek top tutacak tarzda oyuncular değiller hal böyle olunca hücum olayı bizim için şansa ve duran toplara kalıyor

-halil konusunda bu adam 1 tane olumlu hareket yapıyor diye 10 olumsuz hareketine saçma sapan işlerine ben TD olsam katlanmam 90 dk ancak hamle oyncusu olur

+Ghilerme bize çok faydalı olacak zaten kalite belli

+Marko ilk maçı ve çok talihsiz bir maç olmasına rağmen sırıtmadı üstelik yaşında genç

+İrfan can ayaklarını kullamaya çalışıyor her maç daha iyi gibi umarım bozmaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 11:50 

Takımın oyununa, oyunculara, hocaya, dağınıklığa, reaksiyon veremiyor oluşumuza ben de kızdım. Üstelik Fenerbahçe bence gayet iyi oynadı. Ki kalede İrfancan müthiş performans verdi. Belki 5-6 olacak maçta son ana kadar puan kovaladık.

Ancak sıkıntı şu ki benim takımım ne kadar kötü olursa olsun, hakemlerin bu şekilde maç yönetmeye hakkı yok. Maç sonucu ne olurdu yine bilmiyorum ama bence her iki penaltı da saçma sapan kararlardı. Her ele çarpma penaltı olmamalı. Bu kuralın gözden geçirilmesi şart. Tripic ise hakemi aldattı. Serdar aksiyonunu bitirdikten sonra üzerine attı kendini.

Fenerbahçe'nin penaltısı öncesi Halil'e yapılan çok net faul, kimse omuz omuza falan diyerek sıyrılmaya çalışmasın işin içinden. İkinci goldeki korneri zaten konuşmaya gerek yok Nazım'a çarpıp çıkıyor top net şekilde...

Her şeyi geçtim bir de Erol Bulut çıkmış hala rakibe verilen penaltı yok şöyle yok böyle diye ahkam kesiyor. Gerçekten midem bulanıyor artık şu futbol ortamından benim...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 12:52 
Kullanıcı avatarı

Hocanın maç sonu açıklamalarını yeni gördüm 45-60 arası kötüydük demiş maçın geri kalanında sıkıntı yok demek ki farklı maç izledik .Sırf şu açıklamalar bile bize gelecekte birşey veremeyeceğinin kanıtı .

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 14:44 

göztepe çok sıkıcı futbol oynuyor kadro kalitesi çok üst düzey değil ama bu kadar da kötü olmamalı
umarım toparlanır

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2580 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 258  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Buyuurr, emrefb1907, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Jestrovic41, kadıkaltı10, kasadaparayok, kskgaltayfa, Lular, mturan16, Pomak_1925, ShaneFalco, TarafsızACM, wog, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye