Zaman: 01 Ara 2020, 02:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 214 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2020, 17:06 

5 maç 13 puan hayal edemeyeceğim bir başlangıç oldu helal olsun yüreğiyle oynayanlara.

Hakan Kuş bu sezon attığı her gol ile beni g.t ediyor ve hayatımda bu olaya hiç bu kadar sevinmemiştim.böyle devam et sezon boyunca ben g.t olayım.

Tff karar alsın biz ömür boyu seyircisiz oynayalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2020, 17:12 
Kullanıcı avatarı

dogmatiksk yazdı:
aga çözdüm ben işi bize taraftar yaramıyomuş demek ki [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı şey geçti aklımdan :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2020, 03:03 
Kullanıcı avatarı

Aman aman dilimizi ısıralım

Hakan kuş utandırıyosun beni

Rüyadamıyız uyandırmayın

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2020, 09:21 
Kullanıcı avatarı

totemlere devam haftaya kesin yeniliriz :P

şaka maka helal olsun topçularımıza

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2020, 11:30 
Kullanıcı avatarı

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka Stadı’ndan şirketleşmeye birçok konuda merak edilenlere açıklık getirdi, “Stadımız en geç 2.5 yıl içinde bitecek. Ocak ayı itibariyle de kesin olarak şirketleşeceğiz. Bundan kaçış yok” dedi.

Yani cok duydugumuz icin ben artik heyecanlanmiyorum ama Ankara'da hem spor bakani hem akp genel baskan yardimcisi izmir milletvekili hemde izmir ve karsiyaka belediye baskanlariyla ayni masaya oturmak o masadan mutabik kalkmak daha once olmamisti ne yazikki. Bu seferde olmazsa devreye amerikan baskani dahil herkesi nato birlesmis milletleri falan sokmamiz gerekecek herhalde :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2020, 15:16 

Kümede kalabilme adına önemli puanlar alıyoruz. Ayrıca stadyuma da ihtiyacımız yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 10:54 
Kullanıcı avatarı

Spanksk yazdı:
4 maç 10 puan.12 maç 30 puan neden olmasın.Kazasız, belasız,sakatlıksz, cezasız saldır Kafkaf.

Adım adım şampiyonluğa inşallah. İlk devre bittiğinde 2. ile 8-10 puanlık bir fark bekliyorum.Hakan nihayet ayaklarına hükmetmeye başladı.Düşündüğü şeyleri artık ayaklarınada aktarabiliyor.Geçtiğimiz sezonların diyetini bu sezon ödemeye başladı aslan devam etsin.Önümüdeki 5 haftada 5 galibiyet en kötü 5/4 yapamamamız için hiç bir sebeb yok.

Allah aşkına Saldır Karşıyaka.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 15:34 

Bu sezon Burak Karapınar'a parantez açılır. 90 dakika boyunca sahadaki hareketlerini özellikle izledim. Savunma yönünü inanılmaz geliştirmiş, özellikle birebirlerde adam geçirmedi, hep önde müdahele etmeye çalıştı. Hücuma çıkarken ayağa düzgün paslar, garanti oyun. Biraz daha bindirme yaparsa dört dörtlük sol bek olacak. Asıl fark yarattığı konu duran toplar. Her kullandığı korner, serbest vuruş direkt tehlikeli pozisyona dönüşüyor. Bu sezon kornerden çok gol atarız.

İlyas-Burak bekleri , Metin-Cenk ikilisi güven veren savunma hattı.

Ön liberoda Fatih'e nazar değmesin çok iyi başladı, Arif'le birlikte iyi ikili oluşturdular. Mustafa aşan zaten hep bildiğimiz gibi.

Çok formda, hırslı istekli bir Barış varken, kesinlikle 11'de çıkarılmalı.

Geçen sezon da hep söyledim, burası 3.lig ve Hakan Kuş bu ligin en iyi forvetlerinden birisi. Her pozisyonu gole çevirmesini, bir sezonda 25 gol atmasını beklemeyin. Burası kalitesiz bir lig ve Hakan Kuş bu sezon hakkını veriyor.

Böylesine oturmuş bir takımda tek aksayan takımın yıldızı Doğukan. Bu sezon kafası pek buralarda değil. Eski formuna kavuşursa açık ara şampiyonluğa doğru gideriz.

Genel olarak gruptaki takımlar vasat, 2 hafta sonra Çatalca ile oynuyoruz. Şu an ki tabloya göre en büyük rakibimiz. O maç bu sezon için belirleyici olacaktır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 16:38 

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 17:18 
Kullanıcı avatarı

Josh1912 yazdı:
ilk yarı 3,4 atabileceğimiz poziyonlar bulduk ama değerlendiremedik. Burak karapınarın maşallahı var çocugun her kullandıgı korner adrese teslim kafaya ve tehlikeli. batman da kaybetti yenersek lideriz,haydi kaaaaf kaaaf.

Maçları izleyip burağa dikkat etmeyen yoktur bende 2,3 sayfa önce yazmıştım,bu çocuk böyle devam ederse çok iyi yerlere gelecektir. Şuan için bize katkısı muazzam.

Manavkuyu yazdı:
Bu sezon Burak Karapınar'a parantez açılır. 90 dakika boyunca sahadaki hareketlerini özellikle izledim. Savunma yönünü inanılmaz geliştirmiş, özellikle birebirlerde adam geçirmedi, hep önde müdahele etmeye çalıştı. Hücuma çıkarken ayağa düzgün paslar, garanti oyun. Biraz daha bindirme yaparsa dört dörtlük sol bek olacak. Asıl fark yarattığı konu duran toplar. Her kullandığı korner, serbest vuruş direkt tehlikeli pozisyona dönüşüyor. Bu sezon kornerden çok gol atarız.

İlyas-Burak bekleri , Metin-Cenk ikilisi güven veren savunma hattı.

Ön liberoda Fatih'e nazar değmesin çok iyi başladı, Arif'le birlikte iyi ikili oluşturdular. Mustafa aşan zaten hep bildiğimiz gibi.

Çok formda, hırslı istekli bir Barış varken, kesinlikle 11'de çıkarılmalı.

Geçen sezon da hep söyledim, burası 3.lig ve Hakan Kuş bu ligin en iyi forvetlerinden birisi. Her pozisyonu gole çevirmesini, bir sezonda 25 gol atmasını beklemeyin. Burası kalitesiz bir lig ve Hakan Kuş bu sezon hakkını veriyor.

Böylesine oturmuş bir takımda tek aksayan takımın yıldızı Doğukan. Bu sezon kafası pek buralarda değil. Eski formuna kavuşursa açık ara şampiyonluğa doğru gideriz.

Genel olarak gruptaki takımlar vasat, 2 hafta sonra Çatalca ile oynuyoruz. Şu an ki tabloya göre en büyük rakibimiz. O maç bu sezon için belirleyici olacaktır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 214 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cepni, derince89, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye