Zaman: 22 Nis 2021, 13:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 341  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2020, 12:19 
Kullanıcı avatarı

Bu hamlenin ne kadar aptalca olduğunu söyleyecek bir Allah'ın kulu yok işte kulüpte. Neymiş; Gassama son anda gitmekten caymış, o yüzden Kerim'i göndermişler. Ulan sen oyuncuyu gözden çıkarmışsın. Bugün gönderemediğini 4-5 ay kulübede oturtup daha az zararla gönderemeyeceksin. Kerim'i niye harcıyorsun. Kadronu niye zayıflatıyorsun.

Bir de yerli kontenjanı doldu yazan birine denk geldim. Arda, Efe ve Metin 2000 sonrası doğumlu oldukları için kontenjanda yer işgal etmiyorlar. Kerim'in gönderilmesinin kontenjanla ilgisi yok yani.

Bu arada başkanın borusu oynayan topçulara ötüyor bir tek. Giray, Ghilas, Scarione, Gassama bir çırpıda aklıma gelenler. Oynamayan ne kadar topçu varsa istediği şartlarda, parasını son kuruşuna kadar alıp da gidiyor. Oynayanlar ise sözleşmeyi kabul etmezse mobbing'e maruz kalıyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2020, 16:00 

Ftorres35 yazdı:
SorayımTayıma yazdı:
Ürün satışın yok,stad gelirin yok,oyuncu satışından ellerin bomboş, gelir getiren bir tane tesisin yok,sponsorluk anlaşman hatır işi, alt yapın sıfır tüm bunlara rağmen süper denen ligde paldır küldür gidiyorsun ve rakiplere bir şekilde rahatsızlık veriyorsun. Tüm olumsuzluklara rağmen varsın ama sen bunlara gözardı edip stadda golden sonra çalacak müziği dert ediyorsun.paluli diyorsun kah kerim kah kerem diyorsun,ege baba torpiliyle bu kulüpte diyip 3.lig takımında 2 gol atınca al işte diyorsun...sürekli bir şeyler diyorsun,takım 6. Neden 4. Degil,takım 4. Neden lider değil diyorsun.ulan valla sen ömür torpususun

Yaptığın transferlerin yarısından fazlası hazır değiller diye ilk 11 yapmamış henüz, buna rağmen çok fazla gol atıp çok az gol yemissin, ulan daha yenilmemissin bile ama yok lan oğlum hacmimiz bu,bukadariz işte. Çok fazla şey isteme kurban olayım.

Olumsuzlukların çoğu kulüpten kaynaklı önce kendin söylemişsin, çelişki içindesin. Statta golden sonra çalacak müziği dert etmenin ne zararı var keşke en büyük derdimiz bu olsa. Paldır küldür gitmeyelim endişesi var insanlarda 26 Mayıs 2019'u bir daha yaşamayalım diye, saçma sapan penaltı olmasa paldır küldür gidemiyorduk, koskoca Göztepe pamuk ipliğine bağlı olmamalı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hangi çelişki ? Pek çok dert var diyorum,bunlar çerez diyorum hala golden sonra çalacak müziği savunuyorsun...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2020, 17:45 

SorayımTayıma yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="SorayımTayıma"]Ürün satışın yok,stad gelirin yok,oyuncu satışından ellerin bomboş, gelir getiren bir tane tesisin yok,sponsorluk anlaşman hatır işi, alt yapın sıfır tüm bunlara rağmen süper denen ligde paldır küldür gidiyorsun ve rakiplere bir şekilde rahatsızlık veriyorsun. Tüm olumsuzluklara rağmen varsın ama sen bunlara gözardı edip stadda golden sonra çalacak müziği dert ediyorsun.paluli diyorsun kah kerim kah kerem diyorsun,ege baba torpiliyle bu kulüpte diyip 3.lig takımında 2 gol atınca al işte diyorsun...sürekli bir şeyler diyorsun,takım 6. Neden 4. Degil,takım 4. Neden lider değil diyorsun.ulan valla sen ömür torpususun

Yaptığın transferlerin yarısından fazlası hazır değiller diye ilk 11 yapmamış henüz, buna rağmen çok fazla gol atıp çok az gol yemissin, ulan daha yenilmemissin bile ama yok lan oğlum hacmimiz bu,bukadariz işte. Çok fazla şey isteme kurban olayım.

Olumsuzlukların çoğu kulüpten kaynaklı önce kendin söylemişsin, çelişki içindesin. Statta golden sonra çalacak müziği dert etmenin ne zararı var keşke en büyük derdimiz bu olsa. Paldır küldür gitmeyelim endişesi var insanlarda 26 Mayıs 2019'u bir daha yaşamayalım diye, saçma sapan penaltı olmasa paldır küldür gidemiyorduk, koskoca Göztepe pamuk ipliğine bağlı olmamalı.

hangi çelişki ? Pek çok dert var diyorum,bunlar çerez diyorum hala golden sonra çalacak müziği savunuyorsun...[/quote]
Oyuncu satışından gelirin yok, sponsorluk hatır işi diyorsun sonra 4 maçtır yenilmedik, 8.yiz çok gol atmışız diyorsun, eleştiri mi övgü mü belli değil. Gol müziği için sadece şöyle olsa nasıl olur diye konuştuk dert demedikki saçma sapan konuşuyorsun, gol müziği hakkında konuşmak neden rahatsız etti seni.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2020, 23:03 
Kullanıcı avatarı

İyisiyle kötüsüyle lig başladı transfer tahtası da kapandı.

Yaşlı,kaşar, çöplerden kurtulduk diyebiliriz.

Sürpriz yumurtalardan umarım iyi bir şeyler çıkar.

Lakin atan ve tutan dışında geçen senenin aynı kadrosu mücadele.

Direkt 11 transferi Obinna ve guilherme sayılabilir takıma katılabilecek olan.

Hakkımızda hayırlısı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 08:43 

Ben her yerde söylerim bizim tribünümüz düşünceli insanlardan oluşur diye.Kerim Alıcı'nın psikolojisi üzerine bile düşünmüşler.Helal olsun.Maksat eleştirmek olsun.Ben Mehmet Sepil yerinde olsam son dakika ne Kerim'i alırdım ne de kiralardım.Kimseye haklı/haksız demiyorum.Benim açımdan altıüstü bi adam aldık ve kiraladık.Bu kadar büyütülecek ne var gerçekten anlamadım.İyisiyle kötüsüyle transfer sezonunu kapattık.Önümüze bakalım.Yazıyı bir tavsiyeyle sonlandırayım.Hiç bir futbolcuyu gözünüzde büyütmeyin.Beklentiyi düşük tutun ki daha az hayal kırıklığı olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 10:13 
Kullanıcı avatarı

Bizim tribün hep suçludur zaten alıştıkta, maçta bir maske takmasını bile beceremeyenleri ne yapacağız bilemedim.

- GÖZTEPE A.Ş. Kulübü'nün 03.10.2020 tarihinde oynanan MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-GÖZTEPE A.Ş. Süper Lig müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/3 maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 10:17 
Kullanıcı avatarı

Bu yıl sıralamada 18-19-20-21 küme düşüyor.
Transfer döneminin bitmesiyle ortaya çıkan tablo şu ki bu kadro kalitesiyle ligi 14-17 arası bitirmemiz normal sonuç.

17 altı başarısızlık olur ki zaten küme düşerek ağır fatura ödeniyor. 14 üstü her sıralama ise bu tabloya göre başarı. Ben bu somut tabloya göre beklentiye girersem daha mutlu olacağımı daha az üzüleceğimi düşünüyorum sizleri bilemem tabi.

Kanaatim ise başarısız olacağımızı düşünmüyorum. Mevcut takım oyununu sürdürürsek ilk yarıyı başarılı bir yerde (14 üstü) bitireceğimizi düşünüyorum. Malum devre arası kadrolar değişebiliyor ki yorumlar da değişebilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 10:29 
Kullanıcı avatarı

devre arası bizim takıma hiç yaramıyor. Millet eksikleri kapatırken biz geriye gidiyoruz hep. İlk yarı toplayabildiğimiz kadar puanı toplayalım ikinci yarı yine ecel terleri dökmeyelim kaçıncı bitirsek olur

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 15:40 

nacnacnac yazdı:
Ben her yerde söylerim bizim tribünümüz düşünceli insanlardan oluşur diye.Kerim Alıcı'nın psikolojisi üzerine bile düşünmüşler.Helal olsun.Maksat eleştirmek olsun.Ben Mehmet Sepil yerinde olsam son dakika ne Kerim'i alırdım ne de kiralardım.Kimseye haklı/haksız demiyorum.Benim açımdan altıüstü bi adam aldık ve kiraladık.Bu kadar büyütülecek ne var gerçekten anlamadım.İyisiyle kötüsüyle transfer sezonunu kapattık.Önümüze bakalım.Yazıyı bir tavsiyeyle sonlandırayım.Hiç bir futbolcuyu gözünüzde büyütmeyin.Beklentiyi düşük tutun ki daha az hayal kırıklığı olsun.

Yine boşa giden 200 bin euro olma ihtimali arttı, 10 tane oyuncu alıp 1 tanesi tutsa derdindeler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 16:34 
Kullanıcı avatarı

Yaş ve maliyet düştü.

Beto------------Megyeri
Göktuğ---------İrfancan
Reis------------Mihojevic
Leo-------------Burekovic
Borges...........Kubilay
Castro---------Nwobodo
Serdar---------Burak
Deniz----------Guilherme
Kamil----------Ndiaye
Jerome--------Ideye

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 341  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, cubot, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Larendon, Majestic-12 [Bot], ShaneFalco

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye