Zaman: 25 Oca 2021, 00:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2751 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 276  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 01:15 
Kullanıcı avatarı

3.forvet rotasyon transferi bekliyorum bu son günde..

Kesinlikle transfer şart forvete.ndiaye ve ideye ile 18 hafta geçmez devre arasına kadar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 01:30 
Kullanıcı avatarı

Ustalar altyapıdan son birkaç senede üç genç kaleci as takıma yükseldi ama bir tanesi bile formayı devralamadı gittik Adanaspor'dan İrfan Can'ı aldık. Üçü de ne mental olarak ne de yetenek olarak süper lig seviyesine çıkabildi bunun en temel sorumlusu kaleci antrenörleridir. Yetersiz olduktan sonra ha bugün ha yarın diyerek yıllarca beklemenin alemi yok yani. O yüzden katkısı olana yerimiz var katkı veremeyene de eyvallah.

Biz burada aklımıza gelen eleştirileri yazıyorsak Göztepeyi daima bu seviyelerde hatta daha da üstlerde görmek istediğimizden yazıyoruzdur. Oyunculardan bağımsız teknik taktik ve transferlerde standardı tutturmuş benzer bütçelere sahip takımları da görüyoruz. Burada duygusal davranmayıp yetersize yetersiz diyoruz, taraftar da teknik direktör de yönetim de bunu diyemezse süper lig duygusal muygusal dinlemez bize yolu verir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 10:05 
Kullanıcı avatarı

Owl35 yazdı:
3.forvet rotasyon transferi bekliyorum bu son günde..

Kesinlikle transfer şart forvete.ndiaye ve ideye ile 18 hafta geçmez devre arasına kadar

Kimse yanlış anlamasın beni şu Ndiaye'yi tipini süzen biri futbolcu olmadığını anlar zaten transfer etmez. Forvet transferi bencede şart.

En son Rime tarafından 05 Eki 2020, 10:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 10:05 

Taraftar futbol oynayışı olarak o kadar farklılık gösteriyor ki aynı oyuncuyla ilgili 10larca farklı yorum var.Bizi takip etmeyen hiç kimse hangi oyuncu iyi hangi oyuncu kötü anlayamaz.
Maça göre yorum yapıyoruz olmuyor.İlhan Palut eleştirilebilir.Geçen hafta çok kötü oyuncu değişiklikleri yapmıştı.Başakşehir maçında yaptığı oyuncu değişiklikleri yerindeydi bence.Takım olarak çok kötüydük.Soner,Yalçın,Mossoro döküldü resmen.Yedeğe bakıyorsun hocanın alacağı oyuncu yok neredeyse.
Bu takımın şuan en büyük eksiği savruk,teknik,çizgiye inen bir sağ açık.Bence 45dklık oyuncu bile olsa böyle bir oyuncuya gerek var.Bize lazım olan sağ açık Obinna da değil,Guilherme de değil, Halil de değil.
Murat Paluli düşmanları var birde.Onlara ben birşey demiyorum.Allah onlar için Gassama'yı vermiş bize zaten.
İrfancan hala eksikleri olan ama mental olarak hata yapsa dahi oyundan düşmeyen bir kardeşimiz.Göktuğ'dan fark olarakta kollarını kullanıyor.Göztepe altyapısı denmişken haftasonu Samsunspor-Akhisarspor maçında Mert Efe Çölbeyi oyuna girdi.Yanılmıyorsam bizim altyapımızdan geçti yolu.Süre aldı ve dk90 da net bir gol kaçırdı.Bu yaşta bu seviyelerde oynaması gayet iyi birşey.Göztepe'de oynayabilir mi ? Hayır.Göztepe'de görmek ister miydim ? Hayır. Altyapıdan çıkıp direkt ilk 11 e monte olabilecek bir oyuncu en azından Göztepe'de çok zor.
Önümüzdeki 3 haftada sanırım çok zorlu maçlarımız olacak.Ben takımdan çok dirençli bir oyun ve süpriz puanlar bekliyorum.Takımın içini bilemiyoruz şuan tabi ama ben eksiklerine rağmen bu takıma güveniyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 10:30 
Kullanıcı avatarı

Bu hafta İlhan palut en azından oyuna müdahale etti ya da etmeye çalıştı geçen hafta maçın tekrarını izleyince yaptığı hatanın farkına vardı sanıyorum.

Haftanın en büyük kazancı Atınç. İnşallah sakatlık falan olmaz bu sefer, kamp onun için iyi geçmiştir. Böyle giderse çok iyi bir stoper kazanmış olacağız

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 12:03 
Kullanıcı avatarı

Sakatlardan haber var mi?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 12:19 
Kullanıcı avatarı

Başkan mesaisini salon sporları ve alt yapı tesisleri için yer aramakla geçiriyor. Devamlı birilerini ziyaret ediyor, İYTE ziyaretini bile oradaki salona bağlıyorum. Bizim yerel yöneticilerin gereksizliği ve gevşekliği ortada, kendi göbeğimizi kesmek zorundayız. Altyapı tesisleri tamamlandıktan sonra Göztepemizde oynayabilecek düzeyde topçu yetişecektir. Yetişmezse de hesap sorulabilecek biri olacaktır.Şu an altyapının durumunu eleşrirebilecek bir durumda değiliz. Halı sahalarda, orda burda tesissiz bu işi götürmeye çalışıyoruz. O da olacak, sırayla hepsini başarıyoruz. Dışarıdan yapılan bunca kahpeliği görünce iyi bile yol alıyoruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 13:35 
Kullanıcı avatarı

Tesisten evvel iki ayrı kampta denenen gençlerden birine sözleşme yapmayı düşünürler mi acaba. Mevcut kadroda stoper ve kanat bölgesindeki oyuncular az da şans bulabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 15:17 

nacnacnac yazdı:
Taraftar futbol oynayışı olarak o kadar farklılık gösteriyor ki aynı oyuncuyla ilgili 10larca farklı yorum var.Bizi takip etmeyen hiç kimse hangi oyuncu iyi hangi oyuncu kötü anlayamaz.
Maça göre yorum yapıyoruz olmuyor.İlhan Palut eleştirilebilir.Geçen hafta çok kötü oyuncu değişiklikleri yapmıştı.Başakşehir maçında yaptığı oyuncu değişiklikleri yerindeydi bence.Takım olarak çok kötüydük.Soner,Yalçın,Mossoro döküldü resmen.Yedeğe bakıyorsun hocanın alacağı oyuncu yok neredeyse.
Bu takımın şuan en büyük eksiği savruk,teknik,çizgiye inen bir sağ açık.Bence 45dklık oyuncu bile olsa böyle bir oyuncuya gerek var.Bize lazım olan sağ açık Obinna da değil,Guilherme de değil, Halil de değil.
Murat Paluli düşmanları var birde.Onlara ben birşey demiyorum.Allah onlar için Gassama'yı vermiş bize zaten.
İrfancan hala eksikleri olan ama mental olarak hata yapsa dahi oyundan düşmeyen bir kardeşimiz.Göktuğ'dan fark olarakta kollarını kullanıyor.Göztepe altyapısı denmişken haftasonu Samsunspor-Akhisarspor maçında Mert Efe Çölbeyi oyuna girdi.Yanılmıyorsam bizim altyapımızdan geçti yolu.Süre aldı ve dk90 da net bir gol kaçırdı.Bu yaşta bu seviyelerde oynaması gayet iyi birşey.Göztepe'de oynayabilir mi ? Hayır.Göztepe'de görmek ister miydim ? Hayır. Altyapıdan çıkıp direkt ilk 11 e monte olabilecek bir oyuncu en azından Göztepe'de çok zor.
Önümüzdeki 3 haftada sanırım çok zorlu maçlarımız olacak.Ben takımdan çok dirençli bir oyun ve süpriz puanlar bekliyorum.Takımın içini bilemiyoruz şuan tabi ama ben eksiklerine rağmen bu takıma güveniyorum.
Savruk değil ama, Guilherme çizgiye inen tanımına uyuyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2020, 17:57 

Kısa kısa özet geçeyim her konuda

- alt yapı tesisi olmayan bir klüpuz ve alt yapıdan oyuncu neden çıkmıyor diye sorgulamak komik olur bu çıkanlara şükür

-ilhan hoca genel olarak birşeyler yapmaya çalışıyor memnunum ama antep maçı beraberliği İlhan paluta yazar .

-defansımız barikat

- irfancan ışık var ayağını kullamaya çalışıyor her maç topu olumlu kullanmak için . İnşaallah maç kurtardığı günleride görürüz zaten kaleci maç kurtariyorsa olmuş demektir

- transfer politikası gayet güzel bu sene kaşarlarada bulaşmadık çok şükür (Alper Potuk gibi )

-bir tane kanat forvet isterdim skorer fizikli çünkü kanatlarımız hemen hemen aynı tarz oyuncular , skor yapan kanattan oyun kuran güçlü bir kanat . Örnek , trzeguet , Babel gibi

-orta sahayada aklı başında hücuma katkısı olan güçlü mücadeleci bir önlibero de olsa fena olmazdı örnek; biglia , formunda bir Castro , acquah tarzı

-göktug olmaz 3 maç 7 gol PTT ligi

-ege torpildir o dur bu dur bilmem işin orasını yaşı genç herşey kendi elinde çalışırsa neden olmasın

- izlediğimiz transferler arasında bu kısıtlı sürede olsa en içime sinmeyen Kubilay inşallah ileride yanıltır

-bu arada Andre Green halan boşta hücumun her yerinde oynuyor ))

https://youtu.be/piy8NveQltY.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2751 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 276  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, coctayne, Cuadrado, ekono0635, emrefb1907, eskiayto, extranjero, faris87, fba, Google [Bot], GrandeUltras55, Gurbetci, Infer-No, Jestrovic41, kasadaparayok, Majestic-12 [Bot], pcinho32, Psycho, Rhcp16, Rime, Stabil35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye