Zaman: 17 Eki 2021, 03:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 18:23 

tribün35 yazdı:
İnadınagözgöz: şuan kulüp adına konuşup yorumladın gidin kardeşim stat etrafında çalışan personelimizle konuşun en azından bilgi sahibi olursunuz her defasında karşıyakadan gelip stat ile bilgi alışverişinde bulundum bir maske bir soru bir forma başka soru ve cevap hatta şunuda yazayım rönesansın kale arkasındaki binanın olduğu arsayıda almış başkan özel havuz yapacak ama bir çivi çaktırmıyorlar pandemiymiş hey hey yesinler pandemi bahanesini bu ülkede şirketler batarsa ülkede batar buda hükümetin seveceği bir durum değil işverininde aynı şekilde artık yeni önlemler geliyor kapatılamayacak dükkanlar çözümler üretiliyor sağlık bakanlığının “hayatevesığar”adlı sistemini duymuşsunuzdur bunu valilik zorunlu hale getiriyor cebine programı yüklüyorsun nerede tehlikeli birisi görünüyor ve fişleniyorsun artık yeni dönemin başlangıcındayız bu sebeple yatırımcılar işverenler hükümet pandemi diye orayı burayı kapatmayacak kurallı teknolojili sistemle çözümleyecek bunu yapmaz ise zaten dünya ilerlemez kaos olur pandeminin ilk başladığında kapatarak çözüm arayan bilim kuruluna kapatmadan çözüm bulunması istenmiş belliki bu sebeple bizim konu ile alakalı o para kazandırmaz dediğin dükkanlar pandemide de açık olacak bu aslında başkanın kendi stratejisiyle alakalı bende artık o konulara girip açmak istemiyorum başkan yatırım yapmadan parasını alıp bırakıp gitmek istiyor ikidebir yerel yönetime izmirdeki diğer büyük firmalara giydirmesini biliyor ama kulüp onun ve kazancıda onun ortak arıyor bu sebeple izmirdeki yatırımcılar bu gözle bakıyor ben başkanın yerinde olsam ne yerel yönetime nede şehirimizdeki büyük firmalardan bir beklentim olmazdı kulübü doğru yönetse zaten onlar geliyor ve güven vermiyor başkan bizler duygusal yaklaşıyoruz ama gerçekleri gören birileri var kimse kusurabakmasın devredilmemiş stat için girişimde bulunma alt yapı için bedavadan arsa iste orada yetiştirdiğin çocuk için altınordu gibi kurban pazarının yeri gibi sadece ticarete dönüştürmüş başarı bekleyen yok ligden çıkıp kupaları kazanmak yok avrupada oynamak yok neymiş altınordu modeli çok iyi yok efendim futbolcu fabrikası eyvallah tamamda bunca olanlar için sonuçta lazım sen hep aynı ligdeysen aklımıza soru işareti koyuyor ve ticarethane olmamalı kulüpler endüstriyel futbolunuzla tribünündeki adamın beklentisi olmaz yani futbol artık başka boyut aldı örnek gösterilen altınordu gibi tamam bi nebze hoş şehrimizin adını çıkarıyor ama benim gibi tribüncü adamın zevkine ortak olacak bir nokta yok bu alt yapı modelide bu verdiğim örneğe göre olucaksa olmasın aslında insanı iki dere arasında bırakıyor alt yapı önemli ama altınordu modeli gibi olacaksa olmasın!ayrıca tunç başkan söz vermişse yapar ama bunun öyle kolay olacağını düşünmüyorum çünkü şirketiz şahısa ait bir kulüp ve bu sebeple engelleyen durumlar mevcut bence mehmet başkan biraz yarım ağızla konuşuyor!galyana gelmeyelim bende istiyorum alt yapı sahasını yalnız aç çok ticaretten anlayan veya belediye işlerini bilen şahıslara verilen arsanın kulüp adı altında ama şirket tarafından yönetilmesi bunlar öyle yaftalamakla olmaz zaman içinde göreceğiz ve bize o arsayı inanıyorumki tunç başkan verecek ama usulunu aradığını düşünüyorum başkan da taş atıp vurmaya çalışıyor arkasındaki bizim güçle tunç başkanı sıkıştırıyor ama dediğim gibi öyle herşey tarafımızca baktığımız gibi değil bilginiz olsun!

Öncelikle çok zor olsa da yazını okudum, paragraf ve noktalama olmayınca işkence gibiydi.
Öncelikle Altınordu gibi bir model oluşturma çabası yok ama bugün altyapı bütün klüpler için çok önemli ve biz 11 e ne kadar çok altyapıdan oyuncu atarsak o kadar iyi olur.
Evet Göztepe futbol takımı aş dir ama altyapısı ve amatör branşları hala aktif olan derneği de faal durumda.
Ankara'da İstanbul'da belediyeler süper lig takımlarına, hem de şirket halinde olanlar da dahil milyonlar akıtırken İzmir'de büyükşehir belediyesinden tek istenen alt yapı için boş bir alan. Ve bu konu için siyaset yapılması gerekirse statda olduğu gibi bu tribün yine siyaseti yapar.
Bu şehrin yerel yöneticileri bu şehrin çocuklarına hizmet için varlar. Otobüsün tepesine çıkap marş söyleyerek olmuyor bu hizmet. Aynı zat zamanında Seferihisar belediye başkanıyken de bizim orda idman yapmamız için ücret talep etmişti. İzmir'de odun koysan kazanır mantalitesini çöpe atmanın zamanı geldi...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 18:51 
Kullanıcı avatarı

kaleratsi yazdı:
Bu şehrin yerel yöneticileri bu şehrin çocuklarına hizmet için varlar. Otobüsün tepesine çıkap marş söyleyerek olmuyor bu hizmet. Aynı zat zamanında Seferihisar belediye başkanıyken de bizim orda idman yapmamız için ücret talep etmişti. İzmir'de odun koysan kazanır mantalitesini çöpe atmanın zamanı geldi...

Soyer aynı benzetmeyi son seçimlerden evvel, daha aday belirlenmemişken, buzdolapçıyı kast ederek söylemişti.

Sonrasında kendi seçildi. Fakat öncelikli sorunlar yerine şovmenlikle yetiniyor. Daha evvel istemezükçü şehir plancılarına yaptığımız gibi her etkinlikte kendimizi hatırlatmalıyız. Bunlar bu dilden anlıyor anca. Siyaseten bel altı vurmak da dahil her şeyi yapmak hakkımız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 18:57 

VTS yazdı:
kaleratsi yazdı:

Soyer aynı benzetmeyi son seçimlerden evvel, daha aday belirlenmemişken, buzdolapçıyı kast ederek söylemişti.

Sonrasında kendi seçildi. Fakat öncelikli sorunlar yerine şovmenlikle yetiniyor. Daha evvel istemezükçü şehir plancılarına yaptığımız gibi her etkinlikte kendimizi hatırlatmalıyız. Bunlar bu dilden anlıyor anca. Siyaseten bel altı vurmak da dahil her şeyi yapmak hakkımız.

2000 li yıllar olsa Torbalı'daki konuştuktan sonra 2 otobüs bir sonraki gün belediye binasından içeri girmişti. Yine bunlar şanslı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:01 

Ben bu siteye girmeyeceğim artık okudukça kafamı duvarlara vurasım geliyor futboldan gerçeklerden bu kadar kopuk başka bir güruh var mıdır bilemiyorum

Halil şunları şunları yapamıyormuş gitsinmiş.. Bunun kimse farkında değil zaten kimse görmüyor o yapamadıklarını. kardeşim o dediklerini de yapan versiyonu senede 1.5-1.8m euro alıyor. Öyle birini bulduğunda 6-7 milyon euro en az bonservis vermen gerekiyor. Siz dalga mı geçiyorsunuz bu kulübü city falan mı sandınız kafayı yiyeceğim yeminle. Arka arkaya üç sene oynamış 5 topçun yok 10 senelik halil’e burun kıvrılıyor inanılmaz cidden

Berkan’a falan sallanıyor şaka gibi. saracchi denen adamın maaşı berkan’ın maaşının 3-3.5 katı. O kadar fazla para vermeyi gerektirecek fark var mı arada vermeye değecek?

Yalçın daha düne kadar asgari ücret alıyordu. İyileştirmeye gidilmiştir illaki ama senede aldığı para 250.000₺’yi geçmez

Çoğu oyuncu 200-250k euroya oynuyor

biraz aklıselimlik lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son asalet tarafından 29 Eyl 2020, 19:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:02 

extranjero yazdı:
Bütçe belli siyasi desteksizlik belli. Ben de keyif almıyorum Halil in akan oyuna tepki olarak doğan bi topçu olmasından. Berkan ın geri koşarken nefesinin daralmasından. Eldeki malzeme bu ve üstelik öyle ya da böyle iş yapan oyuncular bunlar. Forma aidiyetleri de yüksek. Herkes beğenmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.

Bütçe sermaye artırımı ile artırılabilir bahane, kimse siyasi destek garantisi de vermedi gelirken belliydi.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:07 

Gerçekten şaka gibisiniz, bu kadar şımarıklık da fazla artık. Cebinden 1500 lira çıktı diye feryat eden adamlar 300 milyon harcayan adama gelirken belliydi diyor. Ha bu arada siyasilerden maddi destek bekleyen yok, gölge etmesinler yeter.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:27 

ftorres

nasıl da rahat yazmışsın sermaye artırımına gitsin diye. euro olmuş 9lira fm'de edit yapmıyorsun lütfen şu bakış açını değiştir sağlıklı bir yaklaşım değil bu

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:33 

asalet yazdı:
Ben bu siteye girmeyeceğim artık okudukça kafamı duvarlara vurasım geliyor futboldan gerçeklerden bu kadar kopuk başka bir güruh var mıdır bilemiyorum

Halil şunları şunları yapamıyormuş gitsinmiş.. Bunun kimse farkında değil zaten kimse görmüyor o yapamadıklarını. kardeşim o dediklerini de yapan versiyonu senede 1.5-1.8m euro alıyor. Öyle birini bulduğunda 6-7 milyon euro en az bonservis vermen gerekiyor. Siz dalga mı geçiyorsunuz bu kulübü city falan mı sandınız kafayı yiyeceğim yeminle. Arka arkaya üç sene oynamış 5 topçun yok 10 senelik halil’e burun kıvrılıyor inanılmaz cidden

Berkan’a falan sallanıyor şaka gibi. saracchi denen adamın maaşı berkan’ın maaşının 3-3.5 katı. O kadar fazla para vermeyi gerektirecek fark var mı arada vermeye değecek?

Yalçın daha düne kadar asgari ücret alıyordu. İyileştirmeye gidilmiştir illaki ama senede aldığı para 250.000₺’yi geçmez

Çoğu oyuncu 200-250k euroya oynuyor

biraz aklıselimlik lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halil sezonun genelinde formsuz olsa dahi çoğu maç 90 dakika oynatılmasına kızıyor insanlar, oynatana, oynatılmasına neden olanlara kızmak lazım. 600 bin euro yıllık ücret, 1.5 milyon euro bonservis bedeli ile City oyuncusu olmasa da Halinin yapamadıklarının çeyreğini yapacak daha sonra 6-7 milyon euro'ya satılacak oyuncular bulunabilir, Portekiz de 5-10 milyon euro bütçesi olan takımlar bunu başarabiliyor. Türkiye ligi yıllık ücret skalası yüksek, hak edilmeyen ücretler ödeniyor Berkan Saracchi'nin 3.5'da biri yıllık ücret alıyorsa yine fazla 450 bin euro, daha az alıyordur. 250 bin euro da az para değil aynı paraya bizde oynayan oyunculardan daha iyi isimler var. 10 yıl oynaması tek başına bir şey ifade etmez, Saracchi Berkan üzerinden yıllık ücret üzerinden bakmak bizi ilgilendirmez, hangisi daha iyi oyuncu sahaya çıktığın da o önemli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:38 

kaleratsi yazdı:
Gerçekten şaka gibisiniz, bu kadar şımarıklık da fazla artık. Cebinden 1500 lira çıktı diye feryat eden adamlar 300 milyon harcayan adama gelirken belliydi diyor. Ha bu arada siyasilerden maddi destek bekleyen yok, gölge etmesinler yeter.

Şımarıklık seninki, kendi kendine yeten Göztepe yaratacağız, Avrupa kupalarına düzenli katılan takım olacağız dedi. Herkes kendi serveti oranında destek oluyor, bir farkta var Göztepe aynı zamanda şahsi yatırımı, derneğe hibe etmiyor yani. Yatırım yapamıyorum maddi durumum eskisi gibi iyi değil dese tamam, siyasi destek, şehirden destek gibi bahanelere gerek yok, şehri hakarete geçirecek reklam, pr gibi yatırımlar yapıldı mı yeteri kadar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 19:42 

asalet yazdı:
ftorres

nasıl da rahat yazmışsın sermaye artırımına gitsin diye. euro olmuş 9lira fm'de edit yapmıyorsun lütfen şu bakış açını değiştir sağlıklı bir yaklaşım değil bu

Artırılabilir dedim, artırılır demedim. Limit bu kadar diye söylemeye gerek yok, başkanın maddi durumu eksisi kadar iyi değil dense daha doğru. Limit düşük deyince başkan Abramovic gibi para akıtmak istiyor ama ffp izin vermiyor gibi anlam çıkıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], drinktilloblivionn, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye