Zaman: 02 Ara 2021, 18:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 20:15 

equalizer yazdı:
Takımda Halil kadar koşan, rakibe basan, rahatsız eden başka oyuncu var mı? Maçın başından sonuna kadar ileri geri durmadan koşuyor, topun rakipte olduğu her pozisyonda kanadındaki adamı sonuna kadar kovalıyor, kanat oyuncusu olmasına rağmen forvetlerimizden çok gol atıyor. Zaten bunların yanında güzel orta da yapabilseydi elimizde tutamazdik.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bize lazım olan elimizde tutamayacağımız yetenekte isimler :) iyi oynadığı dönemler oluyor ama kaptan olduğu için mi bilmiyorum çok formsuz dönemler de dahi ilk 11 başlatılıyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 20:24 

sahadaki skora itiraz eden bir iki isimden biri halil. iyi oynar kötü oynar gol atar atamaz ama her maç terinin son damlasına kadar mücadele ediyor. zaten o mücadelesiyle de o kadar çok deniyor ki bir tanesini denk getiriyor bazen ama sorsan çok göztepeli kardeşlerimize halil siktirsin gitsin ama twitterda formalar terlesin yeter edebiyatı yapıp racon kesmeye devam. samimiyetsiz herifler. halil dediğiniz adam türkiyede göztepe ile oynamadığı lig kalmadı. bari buna saygınız olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 20:27 
Kullanıcı avatarı

Halil'e amma haksızlık yapılıyor. Gol atıyor , asist yapıyor , mücadele etmediği tek bir maç yok , defansa yardım ediyor. Bu çocuk daha ne yapsin? Yeteneksiz olduğu için Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Karşıyaka,Altay ve daha sayısız takıma goller attı sanırım?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 22:17 
Kullanıcı avatarı

inadınagözgöz yazdı:
sahadaki skora itiraz eden bir iki isimden biri halil. iyi oynar kötü oynar gol atar atamaz ama her maç terinin son damlasına kadar mücadele ediyor. zaten o mücadelesiyle de o kadar çok deniyor ki bir tanesini denk getiriyor bazen ama sorsan çok göztepeli kardeşlerimize halil siktirsin gitsin ama twitterda formalar terlesin yeter edebiyatı yapıp racon kesmeye devam. samimiyetsiz herifler. halil dediğiniz adam türkiyede göztepe ile oynamadığı lig kalmadı. bari buna saygınız olsun.

Süper ligde kaybettiğimiz ya da oyun anlamında geride olduğumuz maçlarda ilk pes eden oyunculardan biri Halil'dir. Sahada istikrarsızlığın sözlük karşılığı hatta. Son iki sezonda 90 dakikayı tamamladığı maç sayısı bir hayli düşük. (İlk sezonu alışma süreci diye yazmadım).

Ben öyle ''orta yapamıyor gönderin'' diyenlerden değilim. Meziyetlerine göre katkı alacağımız nice maçlar olacaktır. Amma velakin Guilherme gibi, futbol aklına sahip oyuncular her daim sınıf atlatır takıma. bkz: Soner, Napo ve Mossoro (yaşına rağmen).
Halil'in düşüncesiz pas tercihleri haddinden fazla puan kaybettiriyor. Bu saatten sonra değişmesi zor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 00:03 
Kullanıcı avatarı

Ezberden konuşursak eğer; kanat dediğin adam sıfıra iner, içeriye bir muz orta keser, santrafor dediğin adam da gelişine yapıştırır kafayı. Doğan, İrfan ortala, bombala Sado bombala hesabı. Ama malesef o sistem biraz gerilerde kaldı. Oynadığımız oyun da o yönde değil zaten. Günümüz futbolunda bekler bindirdiği zaman sıfıra inilebiliyor. Halil'in arkasında kim oynuyor Allah aşkına kaç senedir de biz Halil'e sallıyoruz. Ya da sol açığımız çok mu iyi orta açıyor. Takımda 2 senedir en iyi orta açan adam Berkan. Oyun sistemimiz kanatların içe kıvrılıp ara pas atmasına dayalı. Gaziantep maçında daha ilk dakika da Tripic Halil'e bu pası verdi, ilerleyen dakikalarda da Halil Tripic'e bir iki top saldı. Soner'in attığı golde Tripic'e hakkını veriyoruz ama gol olduğunda bu gol yaptığı ortayla Halil'in hakkı demiştim. Bir daha izleyin isterseniz.

Bizim takım garip bir takım. Maçı isterse eğer; kralıyla kafa kafaya oynayıp bir şekilde kazanıyor. Bu şekilde çok iyi oynayıp kazanamadığımız tek maç var son 2 senede. O da geçen sezon deplasmanda kaybettiğimiz Sivas maçı. Takım bu sen daha bir takım, bir de arada gazlayan olması lazım. Her maç öncesi birilerinin etkili bir maç konuşması yapması lazım. Sonrası harbiden geliyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 00:14 
Kullanıcı avatarı

Ben her seferinde kanatların taç çizgisine kadar açılması ve içeriye orta şişirmesiyle kurulan atakları görmek istemiyorum. Biraz da orta saha oyunumuz olsun, forvet arkası/on numara/libero aradan forveti kaçırsın, kanatlar içeriye doğru dripling yapsın. Kaç senedir forvetteki adamlara bir tane ara pas atılmıyor. Böyle bir oyun sistemi yok, hala galibiyetler anlık bireysel yeteneklerle Allaha emanet alınıyor. Dolu oynayabildiğimizi düşünmüyorum.

Ligin en çok gol atan takımıyız evet ama ilk hafta karşımızda bile duramayan bitik Denizlisporla oynadık. Geçen hafta Gaziantepe karşı 0-1den 2-1 yapabildik çünkü Sumudica takımı komple geriye yasladı. Geçen seneki ya da ondan önceki seneki gibi kötüyüz demiyorum ama kaçıncı sezonumuzdayız artık. İşler biraz düzene girmeli. Üstte denildiği gibi kaliteli ve elinde tutamayacağın oyuncuların olmalı. Kadroda belirli bir kalite tutturulmalı. Alanyaspor örneğindeki gibi mesela.

Napo sakat, eksikliği gayet hissediliyor. Tripicin formu düşse, Soner sakatlansa yine yokları oynamaya başlarız. Yönetim bu kadar rahat olmamalı. Mesela bu sene bence Fenerbahçe ya da Galatasaray şampiyon olur. Çünkü ciddi derin kadrolar kurdular. Şu an Galatasarayda yanlış hatırlamıyorsam 4 tane sağ kanat oynayabilen adam var. Bizde hala Halilin yedeği yok. Guilherme sağ kanat için mi alınıyor on numara olarak mı onu anlayabilmiş değilim.

Burada Halil öven abilerin işe fazla duygusal baktığını düşünüyorum. Sezon ortasında kendilerinin yapacağı yorumları da şimdiden tahmin edebiliyorum maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 02:34 
Kullanıcı avatarı

Uzun zaman sonra, maç içinde 1-0 dan geri geldiğimizi görmek sevindiriciydi. Son dakika penaltısı da olmasa iyiydi...neyse.

Bu arada, GS ve BJK maç içinde hoparlörden tezahürat çalıyorlar galiba. Biz de bunu yapamaz mıyız?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 08:17 

aslında bizde hata bu halil gitsinciler berkan da gitsin diyordu çok ciddiye almamak lazım

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 08:21 

inadınagözgöz yazdı:
aslında bizde hata bu halil gitsinciler berkan da gitsin diyordu çok ciddiye almamak lazım

Sen sol bekte Berkan var diye seviniyorsan her sene sonu düşme potasına yaklaşınca şaşırma :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 09:05 

Signorin yazdı:
inadınagözgöz yazdı:

Sen sol bekte Berkan var diye seviniyorsan her sene sonu düşme potasına yaklaşınca şaşırma :)

Berkandan daha iyi yerli sol bek söyle de takip edelim.

İddiamı daha da genişleteyim bu halil gitsinciler apo ile berkan da gitsin diyordu.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], roxrox, sencokyasa1925, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye