Zaman: 25 Oca 2021, 10:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2754 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 276  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 11:54 
Kullanıcı avatarı

Resmi site Nwobodo nun 4. Haftanın ardından milli maç arasında çalışmalara başlamasının planlandığını yazmış. O halde sakatlığı ciddi değil.
Bir açıklamada Poko için yapılsa iyi olur, adam şu an Önlinero olarak elimizdeki en iyi topçu. Yalçın defansif orta saha değil, orada hem harcanır hem tepkileri üzerine çeker, Kubilay ilk 11 için yetersiz ancak sonradan oyuna dahil olabilir.
5 Ekim transfer sonu, ne olacaksa bu hafta içi olur zaten. Yalan Asırda adı geçen 34 yaşındali Valter Birsa geçen yıl Cagliari de 13 maça çıkmış, on numara mevkisinde görünüyor ama forvet arkası, orta saha ve ön libero olarakta oynamış. Guilherme bugün ya açıklanır yada o iş yalan olur.
Zaten transferden ziyade İlhan Palutun taşları oturtması lazım, takım kötü değil ama hedef avrupaysa daha cesur hamleler gelmeli.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 12:49 

İlhan Hoca hem takımı çok çalıştırabilse,hem iyi kondisyon yükleyebilse,hem iyi taktik çalıştırabilse,hem iyi değişiklik yapabilse yani herşeyi çok iyi yapabilse burda işi ne.Tabikide takımda herkesin olmadığı gibi o da TAM değil.Eksik yönleri var.Bende oyuncu değiştirmeyi bilmediğini düşünenlerdenim.Geliştirilebilir bir şey mi bilmiyorum da.Eleştirilebilir.Eleştirelim de ama hemen kelle istemek falan çok sinir bozucu ve doğru gelmiyor.
Takım olarak benim diyen roket gibi başlayan takımlarla aramızda 2 (iki) puan fark var.Kaldı geriye 39 hafta.Az sakin olalım.İyi bir takım olacağız gibi duruyor.Ben sene içinde sık sık çok iyi performanslar sergieyeceğimizi düşünüyorum.
Lider olarak sonuncu deplasmanına gitseydik kesin yenilirdik.Bu hep böyle olmuştur :D Böyle şansımız daha çok. :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 13:31 
Kullanıcı avatarı

Halil yerine düzgün bir sağ kanadımız olsa bu takım sınıf atlar. İstediği kadar gol atsın asist yapsın fikrim değişmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 14:40 

Takımımız bir oyun şablonu oturtuyor yavaş yavaş , yediğimiz goller dışında defans anlayışımız da fena değil , çok pozisyon vermiyoruz.Geliştirmemiz gereken öne geçtikten sonra oyunu ve maç sonu oyunu , bir de tabii ki oyuncu değişikliklerini zamanında okuyabilme... İlhan hoca bir kurgu yapıyor , biraz sabırlı olalım ona da hata yapma şansı verelim , hem daha ligin başı hem de en büyük gücümüz taraftardan yoksun oynuyoruz bu da bir dezavantaj bizim için.Son olarak penaltılar dışında yediğimiz iki golde de (ilk hafta ve bu hafta) Atınç pozisyonun içinde ve müdahale edemiyor , daha konsantre olması lazım.Oyun içinde gayet iyi ancak yandan gelen iki topu da seyretti buna dikkat edilmeli.Transfer kapanıp üstünden 3-4 hafta geçince ne durumda olacağız bir bakalım , şimdilik sabredelim....

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 15:26 
Kullanıcı avatarı

Yanlış anlaşılma olmasın asıp kesme deği, benim gibi aklı başında çoğu kişi memnun olmasa da İlhan hocanın arkasında. Fakat Halil nasıl orta açmayı öğrenemediyse İlhan hoca da geçen seneden beri oyunu okumayı, oyuna doğru müdahale etmeyi öğrenemedi. Oyun içinde bireysel hata hep olur, ama yönetenlerin ısrarla aynı hataları yapması bence kabul edilebilir değil.

Yine de umarım daha başarılı olur ve tekrar alkışlarız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 17:02 

Selçuk Şahin veda etmiş futbola... Veda yazısını okuyunca duygulandım... Şanlı Göztepe vurgusu kalbimi çaldı benim... Hakkımız helal olsun... Yolu da açık olsun...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 17:57 

Halil akbunarın gittiği gün, kurtuluş günümüzdür. 0 yetenek, 0 futbol zekasıyla bu kadar para kazanmak muazzam bir şey. Belgeseli yapılmalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 18:21 
Kullanıcı avatarı

Halil gayet iyi oynuyor. Gol atıyor, asist yapıyor, hızlı, çalışkan, elinden geleni de yapıyor. Neden bu kadar yükleniliyor bu adama anlamıyorum. Kadroda daha iyi bir mevkidaşı olsa yedek kalırdı zaten. Yıllardır her gelen hoca da şans veriyor. Demek ki gördükleri, bildikleri bir şey var. Ben takıma dinamizm kattığını, her sene futboluna bir şeyler eklediğini düşünüyorum. Yapabildiğinin en iyisini yapmaya gayret ediyor. Göztepenin süper lige gelme yolculuğunda da ciddi katkısı olmuş bir oyuncu. Sonra vefa falan diyoruz. Herkes unutur Göz Göz unutmaz diyoruz. Kadrosunda en uzun soluklu oynayan gayretli bir oyuncuya bu kadar negatif eleştiriyi ben anlayamıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 18:59 

babacım sorun da orda zaten yıllardır gelen hocaların hangi biri futbol anlamında şu takıma bişey kattı da halildeki ''cevheri'' görsün.Bu takımın son 4 senedir oynadığı futbol gram değişmedi gram.Defanstan topu es kaza çıkar,kanatlara gönder,sıfıra in orta aç gol bekle.Bir tane organize atak bir tane duran toptan gol bir tane hücum var mı bilader bu takımda.Bana tamer tunanın oynattğı futboldan farklı bişey gösterin özür dileyeceğim.Gazişehir maçının ilk yarısında yanlış giden hiç mi bişey yoktu da değişiklik olmadı ikinci yarı,bana biri açıklar mı bunu ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 19:07 
Kullanıcı avatarı

Ligin en çok gol atan takımıyız şu anda. Gaziantep maçında kaçırdığımız, son paslarda hata yaparak giremediğimiz bir çok pozisyon da var. Öte yandan ligde 4 gol yemişiz. 2'si bireysel hatadan kaynaklanan penaltılardan. Rakibe de öyle çok pozisyon vermiyoruz. Takım iyi yolda. Daha yeni gelenler tam olarak dahil olamadı. Belki Guilherme veya benzeri bir oyuncu da katılır. Takım bazen çok güzel pas trafikleri yapıyor. Eksikler var mı, tabii ki var. Ama o yönleri de geliştirebiliriz. İlhan Palut'un maç sırasındaki hamlelerini eksik buluyorum. Rotasyonu yeterince değerlendirmiyor ayrıca. Bunun yanı sıra oyuncular bazen kolay şekilde top kaybediyorlar. Forvet oyuncularını da gol katkısı anlamında daha etkin kullanabilmeliyiz. Ama eksik yönlerimiz harici gidişatımız fena değil. Bu kadar eleştiriyi hak etmiyor bence takım ve oyuncular. Yapıcı eleştiriye her zaman varım ama bazen biraz fazla abartıyoruz eleştirinin dozunu diye düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2754 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 276  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, beşnumara, Bing [Bot], biutiful, ekono0635, ginola, ibrahimfbL, samiyendin, spartacus1903

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye