Zaman: 04 Ara 2020, 10:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Galatasaray 64%  64%  [ 23 ]
Berabere Biter 22%  22%  [ 8 ]
Fenerbahçe 14%  14%  [ 5 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: SL 3. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:05 

seyfi yazdı:
Her 2 takımın saha performansları ve form durumlarına bakarak tahminde bulunmak gerekirse Galatasaray ağır favori dersin. Ama nedendir bilmem Fenerbahçe'nin kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Galatasaray sezona havalı bir başlangıç yaptı, rakipleri ise şimdilik sönük kalıyor yanlarında. Genelde Gs-Fb derbilerinde bu tip durumlar oluştuğunda ters durumlar oluyor. Bence beraberlik 2 tarafı da fazla üzmez.

Bu derbiyle ilgili öngörüde bulunmak için müneccim olmaya gerek yok. Bu sezon ilk kez Süper Lig'den bir maç izledim. Normalde yine izlemeyecektim ama hadi dünya (!) derbisidir bir şans verelim dedim. O şansı verdiğime pişman ettiler daha da seyretmem. Gündüz izlediğim Bandırma-Samsun maçı her açıdan buna 10 basardı. Fenerbahçe'yi Galatasaray'a göre daha organize buldum. Galatasaray oyunun hiçbir anında kazanmayı hak eden bir görüntü vermedi. Aslında Galatasaray'ın geçici makyajı döküldü bu maçta. Belki ayakların yere basması açısından hayırlı bir sonuç oldu bile diyebiliriz. Yalnız Fenerbahçeliler bu maçı ölçü almaya kalkarlarsa hata ederler zira Fenerbahçe yıllardır Türk Telekom'da hep bu futbolu oynuyor ve hep bu sonucu alıyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:08 

Tipik fenerli arsızlığını görüyorsunuz yukarıda... yazacak bişey bulamayınca işi arsızlığa vurmaları oldukça normal

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:35 

hala arsızlık diyor kamil, şöyle yaparız böyle yaparız dediğiniz maçın ardından bir puana secde ediyorsunuz, kadıköyde bu işin rövanşı ne olur görürüz, o maç öncesinde de maçın hakemi şu mu olur, yan bayraklar bu mu olur, varda bu mu olur diye zırlamazsınız inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:41 

Evet arsızlığa devam eden fenerli halen daha pozisyonla ilgili yorumda bulunmayıp geçen sene 3 tane attığımız kadıköyden medet umuyor :) hayırlı işler karşimmm

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Arda futbolu bırakmış zoraki oynuyor nedir bu ısrar anlamadım.
Babel le başlasa Gs kazanabılırdı
Gustavo çok ekstra bir oyuncu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:57 

fenerr yazdı:
Lig zaten ağır çekimde oynanıyor, üstüne bir de Gs'nin Avrupa maçı varmış galiba rezalet bir maç bizi bekliyor gibi hissediyorum. Muhtemelen az pozisyon olacaktır fakat iki kalecide de ilk gelen topu içeri alma potansiyeli çok yüksek olduğu için biraz gününde olan kaleci takımına kazandırır diye düşünüyorum.

Bu maçta maksimum 1 gol çıkacağını görmek için müneccim olmaya gerek yok diye düşünüyorum. O golünde kalecilerden birinin takımını yakmasıyla geleceğini düşünüyordum ki biz zaten Fatih'i hiç tehdit edemedik, Gs ise Arda'nın defansa çarpan şutuyla bir pozisyondan yararlanamadı. Maçta olan her şey bu kadar. Takımımız hazır olsa bu kadar eksik Gs'ye karşı bu oyunu oynatabilen hocaya çok vurulurdu ama 11'de as kadrosundan 4 isim olmadığı için şimdilik bu takım niye hücum edemiyor demeyip milli takım arasını görmek istiyorum. Fenerbahçe açısından şu 3 maçta da görülen yegane güzel şey takım gerçekten bizim ligin standartlarında iyi savunuyor. Kötü gözüken iki şeyden ise ilki duran toplar. Takımda gerçekten iyi kafacı kimse yoktu evet ama kesinlikle daha iyi olmalı. İkinci kötü şey ise stoperler. Rakibin asla pozisyona girmeye mecali yokken bizim iki kafadar gol atmaları için çok fırsat kolladı. İkisini de hiç beğenmemekle birlikte henüz ilk maçları olmasından dolayı onları da milli takım arasından sonra bir daha izlemek gerektiğini düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:59 
Kullanıcı avatarı

Rakibimizin durumu ve gücü ortada. Kendi evimizde yenmemiz lazımdı. Takımada kızamıyorum. Daha ligin başı, form durumumuz daha tam oturmadı. Üstüne haftada 3 maç tempomuz var. Kadromuz eksik. Bu durumda kime ne denebilir ki?

Sağlam bir orta saha ve hızlı bir kanatla ligi domine edebiliriz. Fenerde yapılan transferleri takıma monte edebilirse lig sonuna kadar beraber yarışırız gibi. Bu sene ikimiz arasında gider gelir yarış öyle olursa. Şampiyonluk için başka aday göremiyorum şimdilik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 00:03 

Maça tekrar tekrar baktıkça ki aslında öyle tekrar bakılcak bir maç değil ya neyse :D Luyindama için bi parantez açmak istiyorum geçen sene de iç sahada Vedat a adım attırmamıştı yayın etrafında top toplayıp durmuştu bu sene işi biraz daha büyüterek Fenerbahçe nin hiçbir hücum oyuncusuna yerden havadan göz açtırmadı desek yalan olmaz herhalde. Rangers maçında da elenmezsek milli ara bize büyük ilaç olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 00:13 

@kroniksebug ilkokul terk misin arkadaşım, pozisyon ile alakalı yazdım ben de sen yine ofsayttasın her zamanki gibi.Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok, kadıköy rövanşında hakem bu olur mu, fenerasyon yeter artık, yan hekemlere bak, var hakemine bak, bizi doğruyorlae yine diye , maç öncesi zırlama bana o yeter olur mu kardeşim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2020, 01:15 

pcinho32 yazdı:
Maça tekrar tekrar baktıkça ki aslında öyle tekrar bakılcak bir maç değil ya neyse :D Luyindama için bi parantez açmak istiyorum geçen sene de iç sahada Vedat a adım attırmamıştı yayın etrafında top toplayıp durmuştu bu sene işi biraz daha büyüterek Fenerbahçe nin hiçbir hücum oyuncusuna yerden havadan göz açtırmadı desek yalan olmaz herhalde. Rangers maçında da elenmezsek milli ara bize büyük ilaç olacak.

İnanılmaz oynadı. Beklerin yerine kanat ortalarını falan kesti. Merkezde hiç göz açtırmadı zaten. Şu an için Galatasaray'ın en önemli oyuncusu bana göre.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brigand55, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, inadına_körfez, ozgurr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye