Zaman: 28 Şub 2021, 16:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta : Göztepe - Gaziantep FK.
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:31 
Kullanıcı avatarı

Lan Alpaslan arkan dönükken bu kadar dengesiz bir müdahaleyi niye yaparsın? Zaten adamın önündesin normal şartlarda %50-%50 durdurma ihtimalin var bu müdahalede topu durdurma imkanın en fazla %20.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:37 
Kullanıcı avatarı

Elegancy yazdı:
Lan Alpaslan arkan dönükken bu kadar dengesiz bir müdahaleyi niye yaparsın? Zaten adamın önündesin normal şartlarda %50-%50 durdurma ihtimalin var bu müdahalede topu durdurma imkanın en fazla %20.

Alpaslanın hareketi tamamen refleks, kızamıyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:52 
Kullanıcı avatarı

Mossoro takımda yeteneği ve futbol zekası en iyi futbolcu ( ondan sonra soner geliyor )
Bütün maç görünmez, tek bi hareket yapar tabela değişir,yerdeyken asist yaptı evet yaşı var ama bugün birkaç tane de defanstan top çıkardı,alacağımız maksimum verimi almalıyız her maç oynatarak

Onun dışında bu takımda gol atan forvet olmak çok zor ve moral bozucu olmalı,kendimi ideyenin yerine koydum,adam kendini yırtıyor pozisyona sokamıyoruz umarım besleriz ilerleyen haftalarda

En önemlisi kendi sahanda simsiyah forma nedir arkadaş,gözler sarı kırmızı renkleri ararken,matem mi var,bi ara 10 kasım mı acaba dedim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 19:37 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:

Birde kimse kusura bakmasın Yalçın'dan ancak 3.lig topçusu olur.

Yalçın’ı bilmem amma Paluli tam 3. Lig topçusu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 20:26 
Kullanıcı avatarı

Yalçından oyunu çift taraflı oynamasını beklemek şu an için haksızlık bence. Bu sene tecrübe senesi olarak görmek lazım maç içinde ekstra pasları var ekstra eksiklikleride var ama kestirip atmak olmaz kesinlikle diye düşünüyorum. Kaleci İrfan üstünde durmakta doğru birşey bence emek vermeden sabretmeden güzel hiç bir şey olmuyor. Tek üzen nokta hocanın eksiklerini giderememesi aynı hatalara düşmesi.

Mossoro biraz genç olsaydı en kötü Başaklarda oynamaya devam ederdi Guilherme gelince çok iyi rotasyonumuz olcak o bölgede birinin yetmediği yerde diğeri tamamlar umarım. Yalnız kanat işi çok sıkıntı olmaya başladı sol bek diye alınan oyuncu kanatta oynucaksa Burak Süleymanı niye aldık? Oyuna giremicek kadar kötüyse niye yedeklerde? Hazırlık maçı videolarında gördüğüm kadarıyla katkı sağlayabilcek oyuncuydu.

Poko eğer oyuncumuzsa disiplin cezası neyse verilir oynatırsın eğer oynatmamayı düşünüyolarsa çok eksiğiz o bölgede adam yiyen ön libero lazım

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: 3.Hafta : Göztepe - Gaziantep FK.
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 20:49 

Hocayı seviyorum kulübümüze yakıştırıyorum kendisiyle uzun yıllar devam da edelim istiyorum ama...

bu beraberlik kesinlikle ona yazar. Maç başında geriye düşmüşsün takım reaksiyon gösterip 2-1 öne geçmişsin. İlk değişiklik için neden 78. dakikayı beklersin? Zamanında 60’ların başında bir değişiklik, 75 gibi 2. değişiklikle bugün 3 puanı alan taraf olabilirdik.

Yine de mağlubiyetsiz 5 puan alınmış ilk üç hafta fena değil. İnşallah bu maçtan herkes çıkarması gereken dersleri çıkarır.. başta ilhan hoca olmak üzere tabii ki

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 21:26 
Kullanıcı avatarı

İlhan hoca takımı iyi çalıştırıyor, iyi oynatıyor ama oyuncu değişiklikleri konusunda çok isteksiz. Anladığım kadarıyla oyuncu değiştirip işleyen düzeni bozmak istemiyor ama bu durum diğer oyuncuları as takımla yeterince çalıştırmıyor mu sorusunu akla getiriyor. Yani oyuncu değişikliğinde giren oyuncu çıkan oyuncunun yerini dolduramayacaksa o oyuncuları takıma iyi hazırlayamıyorsun demektir. Bu şekilde iyi bir rotasyon oluşturabilmek çok mümkün değil.

Nwobodo sakatlanmasa dahi bu maçta oynamayacaktı bence. Ndiaye, Burekoviç, Kubilay oyuna girdiğinde bile bir yabancılık hissediyor gibi halleri var. Sadece değişiklik olsun diye oyuncu değişikliği yapıyormuşuz gibi görünüyor. Yeni gelenleri de en kısa zamanda rotasyona ve ilk 11'e hazır edebilmek lazım. Yoksa Ndiayeleri, Nwobodoları, Guilhermeleri hiç izleyemeden, gerçek performanslarını göremeden seneye yollamak zorunda kalırız.

Takım içi birlik beraberlik önemli ama rotasyon konusunda rekabet de bir o kadar önemli. Yedekte kalan oyuncuları küstürürsek onlardan fayda alamayız.

Bunun yanı sıra hocanın İrfan Can tercihini doğru bulanlardanım. Ayrıca Murat Paluli çok top kaybediyor ama adam sürekli bir hücumda bir savunmada. Çok koşuyor, hücuma çok destek veriyor. Yorulup top kayıpları yapması normal. Gassama savunmada hem çok adam kaçırıyordu, hem dengesizdi, hem de hücuma Murat Paluli kadar destek veremiyordu.

Palulinin hata yaptığı anlar oluyor ama ben performansını kötü bulmuyorum. Faydalı olabildiği anlar daha çok ve çok çalışkan bir oyuncu. İstikrarlı oynarsa daha iyi olabileceğini de düşünüyorum.

Tripiç takıma iyice alışmaya başladı. Geçen sene çok beğenmemiştim ama bu sene çok iyi maşallah. Halil de çok etkili. Soner de iyi başladı.

Kamil Kopenhag'da döktürüyor. Ideye de iyi oyuncu. Oyun tarzımız golcüleri ön plana çıkartıp, coşturabilecek türden değil. Forvet oyuncularına da çok yüklenmemek lazım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 23:11 
Kullanıcı avatarı

Halil giderse bu takımdan bizim.forvetler gol o zaman atmaya başlar...

3 tane bencillikten dolayı yüzde 100lük gölümüze engel oldu halil bugün

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 01:34 
Kullanıcı avatarı

Hakem tecrübesiz yazanlar çok iyi niyetli rakibin o kadar sert müdahalelerine bırak kartı faul bile vermedi geçen haftada aynıydı her pozisyonumuza kart veriyorlar iki haftada 6-7 kart yedik galiba, 3 haftada 2 penaltı yaptırdık .Başkanın nihat özdemirin dümenine klüpler birliği başkanı olarak çomak sokması(yayın gelirleri) hoşuna gitmemiş belli ki son iki haftanın hakem kararlarına iyi bakın faul bile çalmıyorlar çoğu pozisyonumuza ceza kesiyor aklınca tff . İrfancan eyvallah iyi niyetli sabredilmeli ama fazla özgüven var yine hatalı bir çıkış yaptı dengesiz çıkıyor,alparslanın lakayıt hareketleri var,bekler malesef işlemiyor ,açılan ortalar karavana, şut az çekiyoruz rakip kalede çoğalıp şut denemiyoruz sıkıntılar hep aynı hiç değişmedi .Ben stoper rotasyonunu oturtup alparslanı asıl mevkisine geçmesi taraftarıyım zayıf kalıyoruz o bölgede sonuç olarak gençleşmiş bir kadroyla mücadele ediyoruz hatalar olacak ve sabretmek zorundayız .
Yedek klübesine gelince 6tane defansa dönük adam vardı nasıl olacak bilmiyorum.Son olarak İlhan hoca da buranın 1.lig olmadığını anlamalı artık kendi evinde maç 2-2 rakipten baskı yiyorsun giren çıkanı dakikasına kadar ezberledik sağolsun .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 09:00 

Beyni olmayan 7 numara gitmesi gerekirken neyse..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: antinkuntin, ArmanınPeşinde, baturman_41, Bing [Bot], burakerdim, ekono0635, Elegancy, endingcredits, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, karadeniz, MorMenekseler, Psycho, Stabil35, YeşilBeyaz37, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye