Zaman: 22 Eki 2020, 20:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 256 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Tribündeki ilk maçınız?
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2020, 23:05 

81 yılındaki Ankaragücü-Beşiktaş kupa maçı. Kupayı aldığımız yıl.19 Mayıs'ta 30 bin kişi vardı.Narkotik bir gündü.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2020, 23:38 
Kullanıcı avatarı

30 mayıs 1993 Beşiktaş Gençlerbirliği Üsküdar dan Kabataş a hınca hınç dolu motorlarla gittiğimiz denize düşme tehlikesi atlattiğımiz
3-1 kazandığımız şampiyonluk maçı...Gündüz saatleriydi.
Kesin şampiyonuz gözüyle bakarken Ankara dan rüyamda görsem inanamayacağım bir skorla elimizden giden 4.şampiyonluk...
10 yaşındayken kazandık işte ya nasıl şampiyon olamıyoruz diye mac dönüşü defalarca soru sorup abilerin canını sıktığım çok kötü bir gün...5 dk lik Üsküdar 5 günlük yol gibi gelmisti.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 10:39 
Kullanıcı avatarı

1985, ya Galatasaray Kocaelispor maçı ya da Sakaryaspor maçı.
Golden sonra tekrarını izleyememek ve golü kaçırmak yaşadığım ilk şoktu.
Bir de ASY'e Yeni Açık tribüne girmiştik, tribün ilk çıktığımda zeminin yeşiline çok şaşırmıştım. TV'dekinden daha canlıydı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 12:11 
Kullanıcı avatarı

Babam ile pek ilişkimiz olmadı, ondan hayatımda onunla bir tane bile maç izlemedim stadyumda. Dayımlar Adana'da yaşıyordu. Kendisi Adana Demir'i desteklerdi ama aslında bir yandan da Galatasaraylıdır. Malum eskiden böyleymiş. 96 yılında bir gün hadi gel seni maça götüreyim demişti. İlk maçım Adana derbisi olmuştu böylelikle. Maç ikindi vakti ama sabah kahvaltıdan sonra evden çıkmıştık. Bilet sırası vs derken yanlış hatırlamıyorsam öğlen 1-2 gibi stadyumda maçı beklemeye başladık. Adana'nın dehşet güneşi ve çocuk halimle çok saçma gelmişti erkenden maça gitmek. Yengemin hazırladığı sandviçleri yedikten sonra, maçı beklemeye koyulduk. Stadyum tam kapasite dolmuştu. Biz o gün açık tribünde Demirspor tarafındaydık. Adanasporlular kapalıda olduğu için nedense bana daha havalı gelmişti. Boyumdan ötürü tek golü kaçırdım ama kapalıdan yükselen ses çok etkileyiciydi.

8 Eylül 1996 Adanaspor 1-0 Adana Demirspor
https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=40599

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 18:47 

25 Eylül 1994
Ankaragücü 1 - 0 Vanspor

İlk gittiğim maçtır. 26 sene oldu, yaşlanıyoruz. :roll:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 19:08 
Kullanıcı avatarı

Sene 96 ya da 97 kocaelispor trabzonspor türkiye kupası finali . O zamanlar 5-6 yaşındayız baba omzunda memleketimizin takımı Trabzonu desteklemiştik dağ tarafı kale arkada , 1-0 kocaelim yenmişti kupayı almıştı :) taraftarı olarak ilk gittiğim maç 2001 ya da 2002 bjk maçı. 5-0 yenilmiştik ilhan mansızın manitası vardı ismini unuttum şimdi maraton göbekte bayaa sövmüştük , maç erken kopmuştu zaten son dakkalar ilhan a takılmakla geçmişti. Bjkliler maytap şov yapmıştı kale arkayı komple doldurup

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 20:05 

KörfezCan yazdı:
Sene 96 ya da 97 kocaelispor trabzonspor türkiye kupası finali . O zamanlar 5-6 yaşındayız baba omzunda memleketimizin takımı Trabzonu desteklemiştik dağ tarafı kale arkada , 1-0 kocaelim yenmişti kupayı almıştı :) taraftarı olarak ilk gittiğim maç 2001 ya da 2002 bjk maçı. 5-0 yenilmiştik ilhan mansızın manitası vardı ismini unuttum şimdi maraton göbekte bayaa sövmüştük , maç erken kopmuştu zaten son dakkalar ilhan a takılmakla geçmişti. Bjkliler maytap şov yapmıştı kale arkayı komple doldurup

Dediğin sezon biz ilk maç İnönü stadına gidemedik 17 Ağustos'un yıldönümüydü ama 2.yarı Bjk seyircisine kapılar açıldı ama kale arkası komple verilmedi 300 kişilik bilet verilmişti

Maçtan önce sahaya ilk Serdar çıktı ilk yarıdaki maçtan inanılmaz tepki vardı Bjk takımına biraz ortam onunla yumaşımıştı o gün konfeti dağıtma görevindeydim tam maraton önünde İlhan ve Tümer bir çıktı o dakika başlamıştı zaten bütün stad 2 isime sövüyordu 96 senesinde Alpay ve Sergen çok çekti İsmetpaşa'da 2000'li yıllarda İlhan ve Tümer
Maç erken kopmadı aslında Nuri efenedi penaltıyı atsa maç dönerdi bize gitti kaçırdı o dakikakadan sonra maç Bjk'a döndü
Bu arada unuttuğun için yazıyorum isim Ninaydı ben bizim tribüne yakıştıramadığım olaylardan biridir şahsına küfür et eyvallah ama kimsenin eşine annesine küfür edilmez

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 20:11 
Kullanıcı avatarı

96 sezonu Gaziantepspor-Vanspor maçı. Maçta 3 kırmızı kart çıkmıştı. 9 kişi kalmamıza rağmen kalecimiz Metin Akçevre'nin penaltı golüyle 1-0 kazanmıştık. Demirden skorboard, koltuk yok, ışıklandırma yok. Kafalarda karton şapkalar... Şimdi yok öyle bir takım. Yerine getirdikleri naylon kulüp, naylon taraftar, naylon camia.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 20:13 
Kullanıcı avatarı

Sen yazınca hatırladım evet ninaydı , ilhanın bayaa sinirine gitmişti tribünle laf dalaşı oldu diye hatırlıyorum. ilk yarı sonlarına doğru maraton göbekte ufak bi olay çıkmıştı da babamla maratonun soluna geçmiştik orda söven çok vardı bireysel, geçmiş zaman işte... :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 20:18 

1988.
Boluspor-Sarıyer maçı. 4-1 ya da 4-0 kazanmıştık diye hatırlıyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 256 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: babazor, Bing [Bot], cordelia1912, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], king10bucuk, ozerctnky, siptar16, the10kolik

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye