Zaman: 26 Eyl 2020, 12:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 68 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Hatayspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2020, 09:35 

Daha önce maçlarda hiç görmediğim yeni bir tayfa türedi. Sırf takım başarısız olsun da gömeyim diye bekliyorlar bunlar. Hepsi de spor uzmanı maşallah. Bu yönetim gelmeden önce kulüp 3.ligdeydi haberi yok kimsenin. Maçlara geldikleri yok ki haberleri olsun. Tutturmuşlar Ömer Alıcı neden gönderildi. Hamza neden gönderildi. Memleket çocuğuymuş. Adamın 1. Ligde bile yeri yok bırakın süper ligi. Diğer yanda bu kişiler Gökhan Zan gibi Antakya'nın dışarıdaki en ünlü futbolcu yüzü olan ismine küfürler ediyorlar. Böyle aptallarla uğraşıyoruz.

Transferlerde sıkıntı var. Ben de eleştiriyorum zaten. İyi oyuncular da geldi berbat oyuncular da. Transferi bitirip lige girmemiz gerekiyor artık. Beklemedeyiz. Maalesef Suriye'ye yakınız diye gelmek istemeyenler gerçekten oluyor. Halbuki buraya gelse birçok batı şehrinden daha modern ve daha çok rahat edeceği bir ortamla karşılaşacaklarından bihaberler futbolcular.

Takım zaten Kuzey Afrikalı ve Afrikalıdan geçilmiyor artık. Çok fazla siyahi futbolcuya sahip takımlar genelde başarısız olurlar. (İngiltere, Fransa hariç) umarım yanılırım.

Atakaş stada isim sponsoru olacaktı. Atatürk olsun diye direttik adam geri adım attı. Meğer takım ismine sponsor olmuş. Adam yapıştı ya. İsterse BMV olsun takım ismine karşıyım abi. Yapacak bir şey yok düzene yenik düşüyoruz. Muhalif partiyiz diye de stadı tadilat yapmak için Spor İl Müdürlüğü bile bütçemiz yetersiz diyor. Belediye kendi imkanlarıyla eski stadı tadilat yapıyor. İlk birkaç maç eski statta oynanacak.

Yeni formaları da gördüm. Hatayspor demeye bin şahit gerek. Amatör turnuvalarda forma yapan takımlar gibi. Turuncu saçmalığı da devam ediyor. Umarım kafası çalışan biri kabul etmez. 10-12 farklı numune var. 4 tane seçeceklermiş. Çubuklu yoktu listede. Gördüklerimin hepsi alternatif forma kıvamında kötüydüler. Umarım değişir.

Çav Bella...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 09:50 

Ertelenen 2 hazeılık maçı (Erzurum ve Giresun) vardı. En son Galatasarayla bir tane yapabildik. ve 1-1 bitti maç. Maçı izleyemedim ama genel olarak eksiklerimize rağmen takımı beğenmişler. Bu sene ne olursa olsun hedef ligde kalmak olmalı ama her puan kaybında çökmek için bekleyen siyasi bir güruh var. Beni deli ediyorlar. Maçlarda görmediğim tipler gelmiş başkan ve yöneticiler yüzünden takıma sallıyorlar. Aynı başkan Akp'deyken de ben Hataysporluydum. Chp'ye geçince de Hataysporluyum. Kimse kusura bakmasın takımı buraya bu yönetim çıkardı. Herkes eşek gibi saygı duyacak. Akp zamanında takım yerlerde sürünüyordu ses eden yoktu. Şimdi herkes pusuda bekliyor.

Bu takım inşallah bu sene ligde kalıp ilk hedefini gerçekleştirecek ama cenabet takımız sen 53 yıl bekle süper lige çık. Seyircisiz maçlara denk gel. Olacak iş değil. :D

Çav Bella...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2020, 23:15 

Malaga takımının ve Fas milli takımının kalecisi Munir Mohand Mohamedi ile 2 +1 yıllık sözleşme imzalandı.
Takım Galatasaray maçında iyi bir görüntü verdi,yeni transferlerden özellikle riberio ve santos göz doldurdu.Sackey ise vasat bir görüntü çizdi.
Bu takıma Mame Diouf,sağ bek Popov,Sol bek Katranis monte edildiğinde daha da güzel işler çıkaracak ,pes etmeyecek bir Hatayspor sahada olacak diye düşünüyorum.
Merakla beklediğimiz iki transfer kaldı biri Lütfü Baskanin öve öve bitiremediği 8 numara diğeri ise hızlı ve teknik bir sol açık oyuncusu.
Bu iki transfer gerçekleşirse işler umdugumuzdan çok daha güzel olabilir.
Umut ediyoruz,hayal kuruyoruz,olmaz denilen çoğu şey oldu.Simdi kurulan yeni hayaller ve umutlar neden gerçek olmasın!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 10:24 

Lütfü Başkan' ın haftalar önce bahsettiği 8 numara transferi gerçekleşti.
Monaco firması giyen Adama Traore ile 2+1 yıllık sozlesme imzalandi.Zamaninda büyük umutlarla 15 milyon euroya Monacoya transfer olan Traore bir türlü istenen patlamayı yapamamıştı.Bakalim bizde neler yapacak,merak icindeyiz
Takıma bir sol açık ve bir stoper transferi daha gerçekleşeceği yönünde duyumlar var.Hadi bakalım

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 08:10 

Formalar maalesef beklediğim gibi kötü olmuş.

Bir turuncu sevdası çıktı başımıza. Hataysporla alakası olmayan bir renk. Neymiş İskenderunspor turuncuymuş da oradan taraftar çekmek içinmiş. Olmayan bir rengi zorla oturtmaya çalışıyorlar. Böyle bir mantık dünyada yoktur sanırım varsa bile bizim gibi olanlardan çıkar ancak.

Hatayspor'un renkleri bordo beyazdır. Alternatif renk de armadaki zeytin dalından dolayı yeşil olarak kabul edilir. Turuncuyu kabul etmiyoruz.

Çav Bella...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 08:09 

Hatayspor tarihindeki ilk süper lig maçı:

Hatayspor: 2 - Başakşehirspor: 0

İlk gol: Selim Ilgaz
Teknik Direktör: Ömer Erdoğan

Geçen sezondan 5 futbolcu ilk 11 başladı. Oyuna giren 4 kişiden 3 tanesi de geçen seneki kadrodandı.

Tarihe not düşmek adına yazıyorum. Tebrikler.

Çav Bella...

En son Beytulma tarafından 15 Eyl 2020, 08:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 08:09 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2020, 18:20 

hatayin ilk macindada vir vir konusup rakiplerine sert mudahaleler yapan kanat oyuncusu sari kafali latin isimli eleman, fener macindada aynina devam etmis.. cok antipatik.. kirmiziyi gormus bu hafta..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 68 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], Bing [Bot], Bizans1905, casemiro, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, kenzel, phonix, Rime, tribunde, USAKSPOR64, yeşil_siyah, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye