Zaman: 02 Ara 2020, 15:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 708 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Tiyatro kaldığı yerden devam ediyor!
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 00:00 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
Açık ara en çok/aleni şekilde (yıllardır - istisnasız) kollanırken aynı anda yüksek derecede mağdur edebiyatı yapabilmek bir sanat olsaydı, GS camiası her sene Oscar'ı alırdı.

Kimisi yüzsüzlük/utanmazlık olarak nitelendirebilir ama bence bu bir başarıdır,
Ben eminim ki bir çoğu bazen kendi yazdığına kendi bile inanmıyor ama yine de kendi lehine (veya rakibinin aleyhine olan) bir konuyu gerçek gibi savunabiliyor, tekrar ediyorum bu büyük bir yetenektir,

Bu ülke insanının genel profili gerçekle değil, yaratılan-empoze edilen algıyla ilgileniyor, onu alıyor. Bunu da en iyi GS camiası yönetiyor. Maalesef acı da olsa ülke gerçeği bu, zeka seviyesi belli.

Tek haklı olduğun konu zeka seviyesi. O yüzden seninle burada polemiğe girmek duvarla konuşmakla eş değer.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2020, 19:54 
Kullanıcı avatarı

ilk hafta verilen penaltılara bak bide bugün bize verilmeyen 2 penaltı pozisyonlara bak. hahaha.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2020, 08:42 
Kullanıcı avatarı

devrimciTS yazdı:
ilk hafta verilen penaltılara bak bide bugün bize verilmeyen 2 penaltı pozisyonlara bak. hahaha.

Sırf mağdur edebiyatı yapmak için yazmayın ya penaltıya yakın pozisyon bile yoktu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2020, 00:29 

Süper Lig'de 2 hafta geride kaldı ve ben bu ligden henüz tek bir maçı bile izlemedim. Önceki sezonlarda neredeyse bütün maçları izlerdim. Trt spor'dan TFF 1.Lig'i ve bu hafta başlayan TFF 2.Lig maçlarını izliyorum onun yerine. Evet gerçekten bir tiyatro oynanıyor süper denilen ligde ve bu tiyatronun baş aktörü de taraftarlar, medya kalemşörleri. Fenerlisi, Cimbomlusu, Beşiktaşlısı herkes algıları yöneterek avanta kapma peşinde. Rakibi lehine bir hakem kararı görmeye dursun, hemen hashtagler açılıyor, sosyal medya ayaklandırılıyor. Tabi amigo yorumcular durur mu onlar da veriyorlar alttan odunu. Maksat tuttuğu takımın sonraki maçlarına yatırım. Aynı hakem kararı ertesi hafta onun lehine olsun bu sefer ölümüne savunuyor kararın haklılığını. Kim algı yönetimini iyi yaparsa o öne geçiyor. Dillerde de aynı şarkı, "biz kayrılmak istemiyoruz adalet istiyoruz". Bal gibi kayrılmak istiyorsun hacı. Sonra birileri onun kazandığı maça laf etti mi karşılığı hazır, "ağlayın kudurun ahaha". Kısaca bu bayat senaryoyu yıllarca izlemekten sıkıldım artık. En azından alt liglerde kaliteli futbol olmasa da yokluktan, tahta açamamaktan ötürü oynayan genç çocukların canla başla mücadelesini izleyerek futbol tatminini bir ölçüde sağlamaya çalışıyorum. Zaten federasyonun geçen sezonun sonunda aldığı o garabet düşme kararıyla birlikte bu ülkede futbol meşruiyetini kaybetti ya neyse.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2020, 23:17 

seyfi yazdı:
Süper Lig'de 2 hafta geride kaldı ve ben bu ligden henüz tek bir maçı bile izlemedim. Önceki sezonlarda neredeyse bütün maçları izlerdim. Trt spor'dan TFF 1.Lig'i ve bu hafta başlayan TFF 2.Lig maçlarını izliyorum onun yerine. Evet gerçekten bir tiyatro oynanıyor süper denilen ligde ve bu tiyatronun baş aktörü de taraftarlar, medya kalemşörleri. Fenerlisi, Cimbomlusu, Beşiktaşlısı herkes algıları yöneterek avanta kapma peşinde. Rakibi lehine bir hakem kararı görmeye dursun, hemen hashtagler açılıyor, sosyal medya ayaklandırılıyor. Tabi amigo yorumcular durur mu onlar da veriyorlar alttan odunu. Maksat tuttuğu takımın sonraki maçlarına yatırım. Aynı hakem kararı ertesi hafta onun lehine olsun bu sefer ölümüne savunuyor kararın haklılığını. Kim algı yönetimini iyi yaparsa o öne geçiyor. Dillerde de aynı şarkı, "biz kayrılmak istemiyoruz adalet istiyoruz". Bal gibi kayrılmak istiyorsun hacı. Sonra birileri onun kazandığı maça laf etti mi karşılığı hazır, "ağlayın kudurun ahaha". Kısaca bu bayat senaryoyu yıllarca izlemekten sıkıldım artık. En azından alt liglerde kaliteli futbol olmasa da yokluktan, tahta açamamaktan ötürü oynayan genç çocukların canla başla mücadelesini izleyerek futbol tatminini bir ölçüde sağlamaya çalışıyorum. Zaten federasyonun geçen sezonun sonunda aldığı o garabet düşme kararıyla birlikte bu ülkede futbol meşruiyetini kaybetti ya neyse.

güzel bir tespit.bu forumda yazılarını özellikle alt liglerle ilgili yazılarını da keyifle okuyorum.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2020, 23:33 

Bu aksam penaltimi gume gitti yine Mert Hakanin pozisyonu...hayirli isler...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2020, 21:01 
Kullanıcı avatarı

az önce göztepe fenerbahçe maçında serdar aziz'in pozisyonu ile bize antep maçında verilen penaltı arasında ne fark var?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 09:30 

Kendi ceza sahasında 1.5 metrelik sosyal mesafe kuralına uymadığı için cezalandırılan ilk takım biz olduk. Bir dahaki maçta maske takmadığımız için de penaltı çalınabilir, şaşırmam.

Hadi hakem çaldı anladık da, VAR'da lahmacun partisi vardı sanırım,
Afiyet şeker olsun.

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 09:54 
Kullanıcı avatarı

Antalyaspor-Gaziantep FK maçında Gaziantep'in attığı goldeki Ofsayt çizgisine bakın derim.
Adam paintten çizmiş gol olduğuna inanalım diye.Antepli oyuncunun tek kolu yok.Omuzda çizgi. :)
Komedi

Eklentiler:
WhatsApp Image 2020-10-19 at 09.54.08.jpeg
WhatsApp Image 2020-10-19 at 09.54.08.jpeg [ 145.5 KIB | 159 kere görüntülendi ]

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 10:01 

Bu haliyle bile net ofsaytmış, yuh.
Çizgisiz çıplak gözle bile görülecek bu pozisyona nasıl ofsayt vermemişler?
İyi niyetle, mantıkla açıklanacak bir durum değil.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 708 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: -64-, Bing [Bot], black1914, Buyuurr, Emboma, Emre, faris87, Giresun28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, kadıkaltı10, StrangerThings, tekyolbesiktas, turkinho, westron1914, zeolat, çokatarım, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye