Zaman: 20 Eki 2020, 05:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 707 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Tiyatro kaldığı yerden devam ediyor!
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 20:49 

network yazdı:
Atsana bi videosunu cok merak ettim. Madem bu kadar araştırıp, ugrasmissin, bi gonder link falanda , bizde görelim. Hafızam sizinki kadar iyi değil (malum cok hamsi yiyorsunuz, balık güçlendiriyor)

Atmaca nickli arkadaşın yazdığını da anlamadim , cakma mafya ile neyi bagdastirdin? Biraz cümleyi aç istersen.

Yani gördüğümüzü yazarken bile gelen cevaplara bak. Anlamadığım, fener kazansa bize ne faydası var ? Kazanmasa ne faydası? Daha ligin ilk maçı , neyin hesabıyla rizeye çamur atacam anlamadim? :)

Yani ne düşünüyorsunuz, ben pozisyona penaltı diyince?

Eski hakemlerden birinin bi tweetine denk geldim. Fenerlilerin bu hayatta en nefret ettiği hakem olan selcuk dereli. Bakin ne yazmış. Anlamadim ne yaşadığınızı, ben gördüğümü yazdim , kimin hakkı yenmiş, kim kazanmış zerre umurumda olmaz.

https://twitter.com/selcuk_dereli/status/1304510059284697090?s=19

Benim bir şey düşündüğüm yok. Şu pozisyona "böyle penaltı olmaz,hakem maçı katletti" deyip de dün akşamki pozisyona penaltı demen bana tutarlı gelmedi.

https://tr.beinsports.com/haber/mke-ank ... r-rizespor
2.38 dakika

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 20:56 

Bahsettigim buydu işte, benzeri size olsa 100 post atardin diye kastettiğim pozisyonu zaten karşılıklı yaşamışız ve senin o zaman pozisyon hakkında ne düşündüğünü samudio yazmış. Buyur daha net şamar atılmış pozisyona ne demişsin, dün akşama ne demişsin. Tutarsızlık var başkan kusura bakma herşey ortada. Daha yazmayacağım bu konuda hayırlı akşamlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 05:23 
Kullanıcı avatarı

Ucuz penaltı diye tabir edilen penaltı vardır, maçın dakikasına ve pozisyonun kritikliğine göre değerlendirilir bu tarz penaltılar.

Fener'in kullandığı ikinci penaltı, penaltı falan değil komik uydurma penaltıdır. Ne hikmetse arda kardeşler geçen seneki fener'in ilk maçına da verilmiş ve yine komik bir uydurma penaltıyla maçı açmıştı : https://tr.beinsports.com/haber/fenerba ... -gaziantep

fener bu maçı 5-0 kazandığı için ben o gün de demiştim, bu uydurma penaltı fener'İn haklı galibiyetini gölgelemedi. Ama görüyoruz aynı hakem yine tuzlukla koştu penaltı vermeye. Top cezasahısı dışında ve rakibin yükselmek için kolunu daha havaya kaldırmadığı bir pozisyonda rakibine vurdu diye penaltı çalmak art niyettir. Yine zamanında "https://www.fotomac.com.tr/video-haber/videoizle/erman-toroglu-ben-hakem-olsam-serdar-azizin-pozisyonuna-penalti-vermem"ü
serdar aziz bir penaltı almıştı o da komik ve uydurmaydı.

Biz dün anteple maç yaptık hakemin devam ettirdiği ceza sahasında bibr yıyğın pozisyon oldu. hepsinde müdahale vardı, şimdi hakem hez keza bir tanesine faul çalsa ve görüntüleri 100 defa izlesek mutlaka müdahele görürüz ve penaltı olmaması gereken o pozisyona futbol romantikleri mutlaka penatı der.

o yüzden az dürüst olun, maçın sonunda neredeyse ceza sahası dışında 100 defa izlense dahi katiyen müdahale görülmeyen pozisyona penaltı demek kimseye bir şey kazandırmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 05:28 
Kullanıcı avatarı

bu arada fenerliler de böyle penaltı istememeli . belki kendilerince takımı savunuyorlar ama onların da sıkıldığına eminim kamuoyunu sürekli karşılarına almaktan.

abicim biz futbol severler olarak güzel maçların oynandığı , hak edenin kazandığı bir lig istiyoruz çok mu?? kim şampiyon olursa olsun, ben neden süperligi izlerken kan şekerim tavan yapıyor ve gözlerim sinirden kızarıyor?

takımlar binbir zorlukla sezona hazırlanıyorlar ve her sene bu beceriksiz hakemlerin kararlarıyla canları yanıyor, taraftarlar kendini tokatlıyor sinirden...

türk futbolunun iki sorunu vardır :
1 hakemler
2 kaliteli saha zemini

senelerdir bu konuda adım atamamış yetkililer, futbolun anasını bellemeye yemin etmiş gibi sürekli yabancı sınırını atıyor önümüze.

bıktık kardeşim bıktık, ben bir Galatasaray'lı olarak bir tane haksz galibiyet istemiyorum ya. banane kardeşim benim galibiyetime neden gölge düşürüyor bu hakemler?

beceremiyorlar beceremiyorlar beceremiyorlar. bu hakemlerle lig bitmez kardeşim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 12:34 
Kullanıcı avatarı

Samudio yazdı:
network yazdı:
Atsana bi videosunu cok merak ettim. Madem bu kadar araştırıp, ugrasmissin, bi gonder link falanda , bizde görelim. Hafızam sizinki kadar iyi değil (malum cok hamsi yiyorsunuz, balık güçlendiriyor)

Atmaca nickli arkadaşın yazdığını da anlamadim , cakma mafya ile neyi bagdastirdin? Biraz cümleyi aç istersen.

Yani gördüğümüzü yazarken bile gelen cevaplara bak. Anlamadığım, fener kazansa bize ne faydası var ? Kazanmasa ne faydası? Daha ligin ilk maçı , neyin hesabıyla rizeye çamur atacam anlamadim? :)

Yani ne düşünüyorsunuz, ben pozisyona penaltı diyince?

Eski hakemlerden birinin bi tweetine denk geldim. Fenerlilerin bu hayatta en nefret ettiği hakem olan selcuk dereli. Bakin ne yazmış. Anlamadim ne yaşadığınızı, ben gördüğümü yazdim , kimin hakkı yenmiş, kim kazanmış zerre umurumda olmaz.

https://twitter.com/selcuk_dereli/status/1304510059284697090?s=19

Benim bir şey düşündüğüm yok. Şu pozisyona "böyle penaltı olmaz,hakem maçı katletti" deyip de dün akşamki pozisyona penaltı demen bana tutarlı gelmedi.

https://tr.beinsports.com/haber/mke-ank ... r-rizespor
2.38 dakika

Kardes simdi pozisyonların farkli olduğunu falan anlatmaya kalkmayacam, biri hareketli , diğeri hareketsiz, birinin topla alakasi yok , diğerinde topun zaten 2 topcuyla da alakasi yok , her neyse.

1 ben tarafım, orada heralde duygusal davranacam.
2 o yaziyi ben pozisyonu izlemeden yazmistim, daha sonra yorum yapmadım
3 yorum yapsam bile taraf olduğum için yine Ankaragucu lehine yapabilirdim , sonucta Ankaragüçlüyüz
4 rize fener maçında bi taraf tutsam bu 50 kere rize olur , ben tamamen tarafsiz yorumumu yazdim.

Yani nesini anlamiyorsunuz bende bunu anlamadim arkadaşlar ? Zaten kamuoyuda 2ye bölünmüş durumda. Eski hakemlerden kimi penalti diyo , kimi degil diyo. Trtspor izledim , Ayhan hariç hepsi penalti dedi. Yani benim söylediğimi zaten ülkenin yarısı söylüyor: ) neyi zorluyorsunuz be kardesim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 21:25 

Şu an bjkye verilen penaltıya GS FB BJK üçü de penaltı kazanmış oldu. Üçü de penaltı değil. Hayırlı işler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 14:07 
Kullanıcı avatarı

Jaba06 yazdı:
Şu an bjkye verilen penaltıya GS FB BJK üçü de penaltı kazanmış oldu. Üçü de penaltı değil. Hayırlı işler.

atibanın pozisyonun penaltı olması için daha ne olması gerekir? adam sevgilisine sarılır gibi sarılmış.

burada itiraz edilmesi gereken şey VAR başındaki hakemlerin korner pozisyonlarında istedikleri zaman bu faulleri görmeleri istemedikleri zaman görmemeleri.

yoksa VAR başındaki hakem orta hakemi çağırdıktan sonra dünyada bu penaltıyı vermeyecek hakem yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 14:34 
Kullanıcı avatarı

Jaba06 yazdı:

Bizim penaltıda itirazın olan kısım nedir keşke açıklasan, ben bıktım çünkü sürekli Gs'ın her hakkı yendiğinde bjk'ye ve fb'ye verilen puanlar yüzünden istanbul takımı algısına benim takımımın dahil edilmesinden.

bjk'nin penaltısı da penaltı bence, ucuz ama penaltı işte adam tam el sarıldı atiba'ya yani elini belinden geçirip öbür eliyle kitlediği an müdehale pek olmasa da tecrübeli Atiba doğru zamanda kendini yere bırakark gösterdi üst kusurlu hareketi ve penaltıyı aldırdı. Fener'inki değildi bence sadece bu hafta.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 15:06 

caGe yazdı:
https://twitter.com/Lig__video/status/1304724630977105920?s=19

surata bırakın darbeyi temas bile yok.

fenerbahçeli valencia sol koluyla rakibin sağ kolunu itiyor ve yüzüne darbe gelmiş numarası yapıyor.

hakem kim? fenernahçeye yağmur gibi penaltı çalan arda kardeşler...

rıdvan dilmenin mhk başkanını belirlediği, fenerbahçenin nihat abisinin başkan olduğu, tff nin içersinin fenerbahçelilerle doldurulduğu yerde hak adalet beklemek zaten hata.

yukarda Kaiser in koyduğu linkte herşey ortada.

ama unutmayın herkesin adaleti şaşar ama Allahın adaleti asla.

Hocam sen baya yaşlanmışsın. Eliyle itiyor numara yapıyor falan :) Bu pozisyon ceza sahası dışında olsa faul ve sarı kart olurdu. Ceza sahası içerisinde ise kırmızı. Hakem direk çaldı birde penaltıyı. Net gördü, var a gitmedi.

Geçen sene tşk geçer gibi her hafta bize yeni uygulanan kuralları gördükten sonra hala nasıl böyle utanmadan fenerin tff si diyorsunuz. 1 ay önce Ali Koç'un limit konusunda dediği yere hepiniz geldiniz. Çok konuşan başkanınız koşa koşa Ali Koç'un ayarladığı anlaşmayı imzalamaya gitti.

Ya sen hayatında 2-1 öndeyden 1 dakika sonra 2-1 geriye düştün mü otur sorgula.

Geçen sene yaşadıklarımız dün gibi akıllarımızda. ZORLU geçer dediğiniz sezonun ikinci yarısında döner bıçağıyla doğradı bizi mhk ve tff. Sen neyden bahsediyorsun.

Bu pozisyon nizami penaltıdır. Keşke nizami penaltı olmasaydı, daha zevk verirdi. Bundan sonra ki haftalara inşallah

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 17:48 

Açık ara en çok/aleni şekilde (yıllardır - istisnasız) kollanırken aynı anda yüksek derecede mağdur edebiyatı yapabilmek bir sanat olsaydı, GS camiası her sene Oscar'ı alırdı.

Kimisi yüzsüzlük/utanmazlık olarak nitelendirebilir ama bence bu bir başarıdır,
Ben eminim ki bir çoğu bazen kendi yazdığına kendi bile inanmıyor ama yine de kendi lehine (veya rakibinin aleyhine olan) bir konuyu gerçek gibi savunabiliyor, tekrar ediyorum bu büyük bir yetenektir,

Bu ülke insanının genel profili gerçekle değil, yaratılan-empoze edilen algıyla ilgileniyor, onu alıyor. Bunu da en iyi GS camiası yönetiyor. Maalesef acı da olsa ülke gerçeği bu, zeka seviyesi belli.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 707 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye