Zaman: 29 Eki 2020, 16:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 707 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki
Yazar Mesaj

Administrator
 Mesaj Başlığı: Re: Tiyatro kaldığı yerden devam ediyor!
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 14:14 
Kullanıcı avatarı

Bu doğru mu?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 15:03 
Kullanıcı avatarı

StrangerThings yazdı:
Çok güzel bir konu. Açan arkadaşı tebrik ederim. Hit'i hiç azalmıyor. Ömürlük konu açmış. Altın gibi değerli bir konu.

Ağlama duvarı gibi :) Mağdur olan gelip rakibine giydirip gidiyor.

ağlama kültürü Türk futbolunun olmazsa olmazıdır :) . hele geçen yıl küme düşmenin kaldırılması skandalından sonra bu sezon dahada fazla ağlanılacağını düşünüyorum.. ligin olmayan saygınlığını iyice dibe çekmişti o karar.. geçen yıl çoğu maç boşuna oynanmış ve biz futbolseverlerde boşuna takip etmişiz!! böyle bir ligi fazla ciddiye alıp üzülüp hayıflanmaya değmez bence..
dünkü penaltı pozisyonuna gelince; %50-50 bence.. verilsede verilmesede fazla itiraz edilebilecek bir pozisyon değil.. ama güvenilirliğini tamamen kaybetmiş bir federasyon varken bu ligde taç kararları bile tartışılır.. böyle bir ligi ciddiyetle takip edeceklerede şimdiden bol sabırlar dilerim..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 15:39 
Kullanıcı avatarı

Atmaca yazdı:
network yazdı:
2 penaltıda doğru, maci canli izlerken , rizeyi yaktilar demistim (2. Penalti icin) ama onunda penalti olduğunu pozisyonları izlerken gördüm. Kol acik , yüze darbe var. Hatta rizenin attigi golden önce, orta sahada o genç oyuncuya faul yapildi , Var'dan iptal edilmesi gerekiyordu bence.

Yillarca Anadolu hep ezildi , bizde savunduk , savunmaya da devam edeceğiz ama bugünkü maçta yaşanan bir felaket yok bana göre.

O yuzden çakma mafya hasan kartalın sacma sapan açıklamalarını gülerek izledik , yani dk 1 "bu hakemlerle bu lig biter mi" diyor..
Ya bırak başkan aynısı size olsa dün geceden şuana 100. Postunu atmıştın şimdi duyar kasıyorsun

Duyar kasacak baska takim mi yokta , fenere duyar kasayim kardes?
Ben gördüklerimi yorumladım.

Penaltılar doğru , bana gore sizin golde once de net faul var. Sag eliyle fenerli topcunun sol kolundan çekip, durduruyor. Ha fenerli topcu takip etmediği için gol ona yazılır ama bana sorarsanız net faul.

Bana ne fenerden , rizeden..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 15:56 

Aynen aynen çakma mafyayi keyifle izleyip banane fenerden rizeden çekmeye devam bu sene sizinde muhakkak İstanbul takımlarıyla oynadığınız bir kaç maçta benzer olaylar yaşanacak hakkınız bol bol yenecek o zaman da eminim böyle yazarsın. Faul var diyorsun o pozisyona hala pes neyse. Benzer şeyleri yaşadığında göstereceğin tavrı az çok tahmin ettiğim için çok uzatmaya gerek yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 16:07 

var çıktığından beri futbolun gerçekliklerinden yoksun sadece temasa dayalı bir penalti işleyişi var. temas ile darbeyi ayıramıyorlar. ağır çekim de hamlenin şiddetini gözardi edip seyret. temas ediyor mu? ediyor hemen çalayim o zaman. böyle bir mantik yok. sen ceza sahasi içerisinde basketbol kurallari işletiyorsun. bu şekilde her köşe vuruşundan iki penalti çikarirsin. bu penalti özelinde konuşmuyorum bunu direkt çaldi ama vara gitseydi yine yukarida yazdiğim şekilde kontrol edilip hata yapilacakti. şu pozisyon mesela halisaha da olsa kaçimiz penalti diye oyunu durdururduk? yanliş mentaliteyle doğru penalti çalamazsin.

he bana göre hava hoş her temasa uff oldu şeklinde yaklaşacaksan diagne 65 penalti filan alir böyle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 18:06 
Kullanıcı avatarı

https://twitter.com/Lig__video/status/1 ... 05920?s=19

surata bırakın darbeyi temas bile yok.

fenerbahçeli valencia sol koluyla rakibin sağ kolunu itiyor ve yüzüne darbe gelmiş numarası yapıyor.

hakem kim? fenernahçeye yağmur gibi penaltı çalan arda kardeşler...

rıdvan dilmenin mhk başkanını belirlediği, fenerbahçenin nihat abisinin başkan olduğu, tff nin içersinin fenerbahçelilerle doldurulduğu yerde hak adalet beklemek zaten hata.

yukarda Kaiser in koyduğu linkte herşey ortada.

ama unutmayın herkesin adaleti şaşar ama Allahın adaleti asla.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 18:57 

Atmaca yazdı:
Aynen aynen çakma mafyayi keyifle izleyip banane fenerden rizeden çekmeye devam bu sene sizinde muhakkak İstanbul takımlarıyla oynadığınız bir kaç maçta benzer olaylar yaşanacak hakkınız bol bol yenecek o zaman da eminim böyle yazarsın. Faul var diyorsun o pozisyona hala pes neyse. Benzer şeyleri yaşadığında göstereceğin tavrı az çok tahmin ettiğim için çok uzatmaya gerek yok.

Okan Buruk döneminin ikinci yarısında Ankaragücü ile oynadığımız 2-2 biten maçtaki benzer pozisyonda Samudio'ya verilen penaltıya Network nickli arkadaşın maç başlığındaki yorumunu aşağıya bırakıyorum. :D ( Bana göre bu maçtaki penaltı pozisyonundan bir milyon daha net penaltı).

network yazdı:
Böyle bi penaltı olmaz , resmen maçı katletti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 20:08 

Fenerbahçe'nin 2.penaltında darbe var mı tam net değil.
Gökhan'ın attığı gol çizgiyi geçti mi onu da göstermediler.
Şimdi Galatasaray'ın kazandığı penaltı da omuza çarptı gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 20:26 
Kullanıcı avatarı

hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 20:35 
Kullanıcı avatarı

Samudio yazdı:
Atmaca yazdı:

Okan Buruk döneminin ikinci yarısında Ankaragücü ile oynadığımız 2-2 biten maçtaki benzer pozisyonda Samudio'ya verilen penaltıya Network nickli arkadaşın maç başlığındaki yorumunu aşağıya bırakıyorum. :D ( Bana göre bu maçtaki penaltı pozisyonundan bir milyon daha net penaltı).

network yazdı:
Böyle bi penaltı olmaz , resmen maçı katletti.

Atsana bi videosunu cok merak ettim. Madem bu kadar araştırıp, ugrasmissin, bi gonder link falanda , bizde görelim. Hafızam sizinki kadar iyi değil (malum cok hamsi yiyorsunuz, balık güçlendiriyor)

Atmaca nickli arkadaşın yazdığını da anlamadim , cakma mafya ile neyi bagdastirdin? Biraz cümleyi aç istersen.

Yani gördüğümüzü yazarken bile gelen cevaplara bak. Anlamadığım, fener kazansa bize ne faydası var ? Kazanmasa ne faydası? Daha ligin ilk maçı , neyin hesabıyla rizeye çamur atacam anlamadim? :)

Yani ne düşünüyorsunuz, ben pozisyona penaltı diyince?

Eski hakemlerden birinin bi tweetine denk geldim. Fenerlilerin bu hayatta en nefret ettiği hakem olan selcuk dereli. Bakin ne yazmış. Anlamadim ne yaşadığınızı, ben gördüğümü yazdim , kimin hakkı yenmiş, kim kazanmış zerre umurumda olmaz.

https://twitter.com/selcuk_dereli/status/1304510059284697090?s=19

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 707 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], cubot, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kenzel, Michy, northern1912, Rodriguez, SDR 1925, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye