Zaman: 27 Eki 2021, 18:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:43 
Kullanıcı avatarı

Yahu bu takımdan kimler ayrılmış zamanında; Beto gitmiş çok mu.

Görüştük tekrar görüşeceğiz dediğin kaptanın net olarak “Bana sözleşme uzatma teklifi yapılmadı” diyor. Sözünün eri olan çıkıp bunu yalanlar ya da düzeltirdi. Yapamadı.

Giden her oyuncu için masada konuşulanlar basına sızdırılıyor bir şekilde. Jahovic’in belki sakatlanırım demesi, Castro’nun güya bizden daha az maaşla memleketine dönmesi, Sinan’ın 2 gün ek süre istemesi gibi. 7 senede profesyonellik öğrenmedilerse de bir gün öğrenirler elbet. Karşılarında bordrolu çalışan yok, binlerce Euro kazanan prof topçu var. Senin değerlerin varsa oyuncunun da beklentileri olabilir. Anlaşma Olmuyorsa teşekkür edip başkasına bakacaksın.

Oyuncuyu kötülemek kendi başarısızlığını gidermiyor nihayetinde.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:53 

Russell35 yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="Russell35"]Bitti bitecek 3 4 transferimiz varmış. Talat Papatyanın açıklamaları gayet tatmin edici. Şu dönemde bu kadar özveri gösteren yönetimi eleştirmek haksızlık yapmaktır bana göre. Güzel bir transfer politikası izliyoruz bence.

https://www.milliyet.com.tr/skorer/gozt ... ar-6304029
Transfer sayısına göre mi ne gibi özveri var anlamadım? Her takım aşağı yukarı aynı maliyet ve sayıda transfer yapıyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben şu an için kağıt üzerinde yapılan transferlerden memnunum. Takımla adı anılan olası transferler de lig için iyi gibi görünüyor. Geçen senenin kemik kadrosu da halen mevcut. İyi bir sezon geçirmememiz için bir sebep yok. Şu pandemide, ekonomik sıkıntıların yaşandığı dönemde, psikolojik olarak yorulduğunu söylemesine rağmen başkan Sepil ve yönetim bana göre elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Yayın gelirleri belli değil, dolar euro uçuyor gidiyor, stadyumda taraftar desteği yok, tribün hasılatı yok, şehirden ekonomik destek yok, stadyumun gelir getirici kalemleri oluşamadı. Bu şartlarda bu adamlar daha ne yapsın?[/quote]

Geçen senenin kemik kadrosu pek umut vermiyor bana, Wilzcek parası ile 5 tane transfer yapıldı abartılacak bir şey yok. Adı geçen İranlı kaleci ve Hırvat orta sahayı beğendim, Hassane Bande'de kendini bulabilir. Ama stoper de hiç isim geçmiyor 2 stoperimiz zaten kronik sakat.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 16:25 

VTS yazdı:
Yahu bu takımdan kimler ayrılmış zamanında; Beto gitmiş çok mu.

Görüştük tekrar görüşeceğiz dediğin kaptanın net olarak “Bana sözleşme uzatma teklifi yapılmadı” diyor. Sözünün eri olan çıkıp bunu yalanlar ya da düzeltirdi. Yapamadı.

Giden her oyuncu için masada konuşulanlar basına sızdırılıyor bir şekilde. Jahovic’in belki sakatlanırım demesi, Castro’nun güya bizden daha az maaşla memleketine dönmesi, Sinan’ın 2 gün ek süre istemesi gibi. 7 senede profesyonellik öğrenmedilerse de bir gün öğrenirler elbet. Karşılarında bordrolu çalışan yok, binlerce Euro kazanan prof topçu var. Senin değerlerin varsa oyuncunun da beklentileri olabilir. Anlaşma Olmuyorsa teşekkür edip başkasına bakacaksın.

Oyuncuyu kötülemek kendi başarısızlığını gidermiyor nihayetinde.

Pes ettim. Seninle anlaşamıyoruz biz. Türkiye'de profesyonel yöneticilik konusunda Başakşehir ve bizim dışımızda başka örnek yok ama neyse... Biraz da Kasımpaşa belki...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 16:25 
Kullanıcı avatarı

Yönetimin ketum bir tavır takınmasını, ser verip sır vermemesini bir yere kadar anlarım. Malesef ilk geldiği gün taraftarın içinde gezen, ultrasçılık oynayan başkan yok artık. O tavırlar kendini kabul ettirene kadarmış. Bırak içinde gezmesini televizyona çıkıp da iki kelam eder mi diye sorar olduk.

Şu ana kadarki transfer politikası için yorum yapmak doğru olmaz. Transferler tutarsa vay be ne büyük iş yaptık der yere göğe sığdıramayız, tutmazsa bunların alacağı adam anca bu olur der başkanın cebindeki akrepten bahsederiz. Bu aslında bizim tribünün de ülkenin de içine işlemiş bir durum çok yadırgamamak lazım.

Ama bizim içimizde daha büyük sorun ya da sorunlar var. Başkanı sevmeyen insan sayısı %1 ancadır. Ama bazı başkan savunucuları açık açık tribüne yalan söyler oldu. Maksat milletin gazı gitsin, Allah başkana zeval vermesin. Şöyle bir örnek vereyim: Adam sosyal medya hesabından Fabri imzaladı yazdı. Ben de daha sağlık testinden geçmedi yazdım. Vay efendim neden öyle yazmışım, bokçuymuşum. Hayır efendim ben gerçekçiyim. Bu gözler, kulaklar Çeşme'de konaklayan Nikola Kalinic'i, resmi sitede formayı giyip poz veren Emre İşçiler'i de gördü, işitti.

Yönetimin bir an önce bu sessiz tavrından vazgeçmesi lazım. Yoksa tribün ciddi ciddi birbirine girecek. Tayyip - Kılıçdaroğlu çatışmasına dönüyor iş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 16:47 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:

Pes ettim. Seninle anlaşamıyoruz biz. Türkiye'de profesyonel yöneticilik konusunda Başakşehir ve bizim dışımızda başka örnek yok ama neyse... Biraz da Kasımpaşa belki...

Oyuncuların kazanılmış primlerini kesip, sırf kümede kalabilsinler diye misliyle geri ödemek; maç kaybettikçe galibiyet primini arttırmak profesyonellik değildir.

Neyse; anlaşamayacağımıza göre uzatmayalım.

Bugün gelecek transferlerden haber yok mu @Sorayım tayıma başkan?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 18:58 
Kullanıcı avatarı

Kusura bakmayın ama asıl vizyonsuzluk betoya sözleşme teklif etmek olurdu

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 19:03 

extranjero yazdı:
Kusura bakmayın ama asıl vizyonsuzluk betoya sözleşme teklif etmek olurdu

Beto'nun yaşından önce en büyük problemi karakteriydi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 23:05 
Kullanıcı avatarı

Antolic bu akşam ki Legia maçında kadroda yok.

Monaco ya gidecek yazmış bir hesap. Bize gelmesi

bence çok çok zor Legia lıların twitter gündemi şu anda

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 23:07 
Kullanıcı avatarı

Malum iki takımın Beincilerden gizli bir şekilde ekstra para aldığı, bunu sözlemeye yazdırdıkları, Mehmet Sepilin yapılan yayın sözleşmesini görmek için görevlendirdiği heyetin daha yoldayken kendilerine aynı anda telefon geldiği ve yarı yoldan geri döndüğü söyleniyor. Bunun üzerine istifa etmiş kulüpler birliği başkanlığından.
Bizim başkan cebinde akrep olabilir, transferlerde hata yapabilir ama her Göztepeli gibi bu malumların kurduğu düzeni asla kabullenmiyor.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/09/10/ar ... m-1527392/

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 23:55 

taktikçi yazdı:
Malum iki takımın Beincilerden gizli bir şekilde ekstra para aldığı, bunu sözlemeye yazdırdıkları, Mehmet Sepilin yapılan yayın sözleşmesini görmek için görevlendirdiği heyetin daha yoldayken kendilerine aynı anda telefon geldiği ve yarı yoldan geri döndüğü söyleniyor. Bunun üzerine istifa etmiş kulüpler birliği başkanlığından.
Bizim başkan cebinde akrep olabilir, transferlerde hata yapabilir ama her Göztepeli gibi bu malumların kurduğu düzeni asla kabullenmiyor.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/09/10/ar ... m-1527392/

Şehir efsanesi bence, kamuoyuna açıklardı. Seçim olsun yine Nihat Özdemire oy verir.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, faris87, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hepinandık, İzmirAltay, lacivertACAB, Offenbach, pesto, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye