Zaman: 25 Eki 2021, 01:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 02:47 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:

Seni güldürdüğüme sevindim :) Unuttuysan tarihe geçtiği maçın özetinin linkini de koydum aşağıya. Hafıza tazelemek lazım herhalde biraz.

https://tr.beinsports.com/haber/goztepe-besiktas-3

Bahsettiğin şey yalnızca tarihsel bir veri, kimsenin umrunda filan da değil. Nickini aldığın rahmetliyi imzanda yazan cümleyi tezahüratlaştırarak kimi kendisini görmüş kimi 18 yaşında yüzlerce kişi vefatından 24 yıl sonra anabiliyorsa bu yalnızca futbolla gollerle alakalı bir mevzu değil.

Sizin o şahısa yüklemek istediğiniz manayı o şahıs istemiyor reddediyor, yoksa 9 senede çoktan olurdu gerçekleri görmemek için kendisini eleştirenlere sanal-sosyal medya taraftarı yakıştırması yapmanız beyhude bir çaba, her şeyden önce bak Beto 3 sezon yalnızca aldığın paranın hakkını verdi etik değerler çerçevesinde işini yaptı ve gitti ardından yüzlerce olumlu mesaj atıldı Majdan gibi 20 sene sonra adı anılacak sen bırak ilk golü gittikten 2-3 hafta sonra (tabi giderse) adını anacak kendisini hatırlayacak kişi görebilecek misin meçhul olmayınca olmuyor zorlamayın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 11:54 
Kullanıcı avatarı

Herkesin kendi fikri saygı duyarım ama hali hazırda formamızı giyen bi oyuncu hakkında sevmeyenlerin de dikkatli konuşması gerekiyor olay bu.

Bu arada lafı geçmişken Beto benim aklımda iyi kalmayacak çünkü son maçlarda bu formayı küçümsedi ve benim için olayı bitti. İnsanların karakteri beraberken değil ayrılırken ortaya çıkar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 12:12 

eko yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Seni güldürdüğüme sevindim :) Unuttuysan tarihe geçtiği maçın özetinin linkini de koydum aşağıya. Hafıza tazelemek lazım herhalde biraz.

Bahsettiğin şey yalnızca tarihsel bir veri, kimsenin umrunda filan da değil. Nickini aldığın rahmetliyi imzanda yazan cümleyi tezahüratlaştırarak kimi kendisini görmüş kimi 18 yaşında yüzlerce kişi vefatından 24 yıl sonra anabiliyorsa bu yalnızca futbolla gollerle alakalı bir mevzu değil.

Sizin o şahısa yüklemek istediğiniz manayı o şahıs istemiyor reddediyor, yoksa 9 senede çoktan olurdu gerçekleri görmemek için kendisini eleştirenlere sanal-sosyal medya taraftarı yakıştırması yapmanız beyhude bir çaba, her şeyden önce bak Beto 3 sezon yalnızca aldığın paranın hakkını verdi etik değerler çerçevesinde işini yaptı ve gitti ardından yüzlerce olumlu mesaj atıldı Majdan gibi 20 sene sonra adı anılacak sen bırak ilk golü gittikten 2-3 hafta sonra (tabi giderse) adını anacak kendisini hatırlayacak kişi görebilecek misin meçhul olmayınca olmuyor zorlamayın.

Bak ben bu kafayı anlamıyorum işte. 9 senedir emeği olan, her gelen hocanın forma verdiği bir adamdan bahsediyoruz. Bu ülkenin ekonomik olarak en güçlü takımları, en kariyerli hocaları bu adamı takımında görmek istiyor. Bunların hiç biri kriter değil ama sizin bu adama bakış açınız mı benim kriterim olacak? Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Oyun anlamında çoğu zaman beni de tatmin etmiyor çünkü istikrarlı değil maalesef. Bunlar ayrı tartışma konusu. Tarihsel veri demek zaten tarihe geçmiş demek ayrıca. Kelime oyunlarına gerek yok. Ben yaşadığım sürece unutmayacağım mesela.

Kendinle çelişiyorsun zaten yazdıklarınla. Futbolla alakası yok tarihe geçmenin deyip üzerine Majdan örneği veriyorsun. Beto ilk 2 sezon elinden geleni yaptı. 3.sezon hele sözleşmesi bitmeye yakın rezil top oynadı ama biz alkışlamayı bildik. Ha illa bir kıyas yapılacaksa Beto ile Halil arasında Sabutay Bayülken'le özdeşleşen slogan ile cevap vereyim. "100 kere Halil Akbunar 1000 kere Halil Akbunar"

İşin diğer bir yanı da kadrodaki en çok gömülen adam Göktuğ ya mesela. Bu çocuk üzerinde Göztepe arması olan formayı giydiği sürece benim için Messi'den de Ronaldo'dan da kıymetlidir. Sizinle aramızdaki fark bu. Hepimiz Göztepeliyiz tabi ki ona itirazım yok ama biz elimizdeki değerlere sahip çıkmalıyız her zaman. Çok zor bişey de değil bu. Denemenizi tavsiye ederim.

Atalay konusuna hiç girmiyorum zaten. Alsancak tribünlerinde onu canlı canlı izleme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. 17 yaşındayken ben, ölüm haberi geldiğinde ailemden birini kaybetmiş gibi hıçkıra hıçkıra ağlamıştım. Yeri apayrıdır. Futbol konuşurken onun adını karıştırmayalım senden ricam.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 12:14 
Kullanıcı avatarı

Biz istesek de istemesek de google dan 100 sene sonra Gürsel Aksel stadı ne zaman açıldı sorusu yazıldığında 26 ocak 2020 tarihinde oynanan Göztepe bjk maçıyla açılmış olup Göztepe nin 2_1 kazandığı maçta stadyumun ilk golünü Halil Akbunar atmıştır yazacak,Bu kimsenin umurunda olmayabilir ama tarihe geçti yazmamdaki kısım buydu.Cok iyi oyuncu diye bir ibare kullanmadım ama formaya hiç bir zaman ihanet etmedi.Beto konusuna gelince ilk iki sene göstermiş olduğu muazzam performansın hatrına tribünler yükselmemiş olabilir ama geçen sezon deplasmandaki bjk maçı ile başlayan,kasımpaşa,antep,fb maçlarıyla devam eden tam 6 maçta bireysel hataları ile puanlar kaybettik,pandemiden sonrakileri saymıyorum bile.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 12:57 

Atalay1925 yazdı:
eko yazdı:
[quote="Atalay1925"]

Bak ben bu kafayı anlamıyorum işte. 9 senedir emeği olan, her gelen hocanın forma verdiği bir adamdan bahsediyoruz. Bu ülkenin ekonomik olarak en güçlü takımları, en kariyerli hocaları bu adamı takımında görmek istiyor. Bunların hiç biri kriter değil ama sizin bu adama bakış açınız mı benim kriterim olacak? Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Oyun anlamında çoğu zaman beni de tatmin etmiyor çünkü istikrarlı değil maalesef. Bunlar ayrı tartışma konusu. Tarihsel veri demek zaten tarihe geçmiş demek ayrıca. Kelime oyunlarına gerek yok. Ben yaşadığım sürece unutmayacağım mesela.

Kendinle çelişiyorsun zaten yazdıklarınla. Futbolla alakası yok tarihe geçmenin deyip üzerine Majdan örneği veriyorsun. Beto ilk 2 sezon elinden geleni yaptı. 3.sezon hele sözleşmesi bitmeye yakın rezil top oynadı ama biz alkışlamayı bildik. Ha illa bir kıyas yapılacaksa Beto ile Halil arasında Sabutay Bayülken'le özdeşleşen slogan ile cevap vereyim. "100 kere Halil Akbunar 1000 kere Halil Akbunar"

İşin diğer bir yanı da kadrodaki en çok gömülen adam Göktuğ ya mesela. Bu çocuk üzerinde Göztepe arması olan formayı giydiği sürece benim için Messi'den de Ronaldo'dan da kıymetlidir. Sizinle aramızdaki fark bu. Hepimiz Göztepeliyiz tabi ki ona itirazım yok ama biz elimizdeki değerlere sahip çıkmalıyız her zaman. Çok zor bişey de değil bu. Denemenizi tavsiye ederim.

Atalay konusuna hiç girmiyorum zaten. Alsancak tribünlerinde onu canlı canlı izleme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. 17 yaşındayken ben, ölüm haberi geldiğinde ailemden birini kaybetmiş gibi hıçkıra hıçkıra ağlamıştım. Yeri apayrıdır. Futbol konuşurken onun adını karıştırmayalım senden ricam.[/quote]Halil Akbunarı isteyen olup olmadığını bilemeyiz, genelde yalan haber yapan genel medya yazdı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 13:04 
Kullanıcı avatarı

hazırlık maçını 2 kez dikkatle izledim bu sene sahada kendini göstermek isteyen başarıya aç daha fazla oyuncunun olcak olması iyi olabilir bizim için, zaman zaman iyi oynamışız videoya göre Kubilay çok sorun yaşamıcak gibi süper lig için Burak'ta top yeteneği var katkı sağlayabilir lig içinde İdeye adapte olup sakatlık yaşamazsa iyi sezon geçirir gibi.

Takımın geri kalanı birlikte oynama alışkanlığı olan isimler bu sene için Yalçın bir vites daha attırıp iyi süre alırsa kazanmış oluruz tamamen. 2. yarı kaleyi alan Arda daha kaleci gibi güvenide yerinde devamlı oynayabilceği bir takım bulunup gelişimi izlenmeli alt ligde.

kaleci harici en az 4 transfer lazım

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 13:14 
Kullanıcı avatarı

extranjero yazdı:
Herkesin kendi fikri saygı duyarım ama hali hazırda formamızı giyen bi oyuncu hakkında sevmeyenlerin de dikkatli konuşması gerekiyor olay bu.

Bu arada lafı geçmişken Beto benim aklımda iyi kalmayacak çünkü son maçlarda bu formayı küçümsedi ve benim için olayı bitti. İnsanların karakteri beraberken değil ayrılırken ortaya çıkar.

malesef öyle. yabancı bir oyuncunun bizim gibi benimsemesini beklemekte hatamız,3 senede çok katkıları oldu sağolsun ama son Ts maçında sakatlanmamak için kendini kaçırması, son maçlarda takım halinde disiplinsizce oynanılan maçlarda yediği gollerle klüp tarafından sene sonunda teklif almayarak cevabını aldı zaten. Halil sevabıyla günahıyla son yıllarda devamlı formamızı giyen oyuncumuz ben hiç sahada mücadeleden kaçtığını görmedim Allah için. Formamızı giyerden mücadele eden adama kötüde oynasa sosyal medyada kötüleyemem sahadayken demoralize edemem.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 13:14 

Bjk Umut Nayırı gönderecekmis.gelse harika olur.eskisinden daha iyi durumda çok tecrübe kazandı.pivot santraforada ihtiyaç var.
1.3 milyon avro istemişiz Gsden Halil için.bence verirlerse direk gönderilmeli.eski Antepli twumasi boşta Halil ayarında bir oyuncu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 13:28 
Kullanıcı avatarı

Kalede Arda oynayacaksa varsın kaleci transferi yapılmasın.Goktug rakip kalemize yaklaştığı anda hal ve hareketlerinden rahat olmadığı heyecan yaptığı belli oluyor ama Arda'nın maşallahı var nazar değmesin

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2020, 13:30 
Kullanıcı avatarı

inciraltı yazdı:
Bjk Umut Nayırı gönderecekmis.gelse harika olur.eskisinden daha iyi durumda çok tecrübe kazandı.pivot santraforada ihtiyaç var.
1.3 milyon avro istemişiz Gsden Halil için.bence verirlerse direk gönderilmeli.eski Antepli twumasi boşta Halil ayarında bir oyuncu.

Umut Nayir gelse faydalı olur kesinlikle ancak başkanın Umut için bonservis ücreti vereceğini sanmıyorum. Belki seneye boşa düşerse anca..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brk35, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye