Zaman: 20 Eki 2020, 05:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1818 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 182  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2020, 22:16 

VTS yazdı:
''2 kaleci, 1 stoper, 1 sol bek, 1 orta saha, 1 kanat, 1 veya 2 forvet oyuncusu almak istiyoruz''

Göktuğ kardeşim, yeni kariyerin hayırlı olsun. Bundan sonrası için Sinan Ören abinden tavsiye alabilirsin.

Ben de bu forumdaki Göktuğ düşmanlığını anlamıyorum arkadaş. Bu adam taraftara el kol mu yaptı? Küfür mü etti? Hayırdır varsa böyle birşey biz de bilelim.
Adam yetersizse, iyi performans göstermiyor ise gönderirsin zaten, gönderdiler de Göktuğ gitmeyip yatıp maaş mı aldı?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2020, 22:20 

VTS yazdı:
''2 kaleci, 1 stoper, 1 sol bek, 1 orta saha, 1 kanat, 1 veya 2 forvet oyuncusu almak istiyoruz''

Göktuğ kardeşim, yeni kariyerin hayırlı olsun. Bundan sonrası için Sinan Ören abinden tavsiye alabilirsin.

dur yav alıcaz demiyo.almak istiyoruz diyo :) sen o 7 transferi 3 bilemedin 4 yaz kafanda.bide kocaeliden hataydan gelenleri transfer diye sayarlarsa yanınada karabey birlik spordan 29 yaşında sağ bek tamam işte 7

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2020, 22:54 

Betodan birşeyler kaptilarsa çorbayı alırlar alt liglerde yolları açık olsun

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 01:50 

Reziller! Hic ar utanma kalmamis sizde. Kluptekilerle kisisel sorununuz neyse gidin birebirde cozun, Goztepenin adini lekelemeyin. Asalak sizin gibilere iltifat sayilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 13:18 
Kullanıcı avatarı

Michel, Real Valladolid, Merkez orta saha 32 yaş, oyuncu epey istiyor
Florent Hassani, Diosgyor macar takımı sol ayaklı sağ açık, 23 yaş
Rodriguez Dynamo Kiev santrafor 25 yaş, kulübü transfer görüşmelerini bitirmiş, japonlar ve bizimkiler bıktırmış.
Birde süpriz olarak Napoleoni nin adı polonyalı Widzew takımı ile geçiyor. Adamlar daha yeni sözleşme imzaladı bu nasıl olur diyor.

Bunlar yabancı kaynaklarda bizimle ismi geçen topçular.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 13:33 
Kullanıcı avatarı

pitane yazdı:
Reziller! Hic ar utanma kalmamis sizde. Kluptekilerle kisisel sorununuz neyse gidin birebirde cozun, Goztepenin adini lekelemeyin. Asalak sizin gibilere iltifat sayilir.

kişisel sorunlarınızı yüzyüze çözmeyi denesenize...hergelen buraya gelip elaleme malzeme verip gidiyor gına geldi sizin gibiler yüzünden yüzümüzün kızarmasından

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 14:13 

2 kaleci söylemi beni de şaşırttı. Bana kalsa Göktuğ ile devam ederdim. Cok özel kaleciler dışında savunma yapısının önemli olduğuna inanıyorum. Muslera ve Beto (ilk 2 sezon) gibi birini almayacaksak cok zorlamaya gerek yok bence. Hasani'yi dün bi FB muhabiri yazmıştı Twitter da. Potansiyelli bi isme benziyor ama kapalı kutu tabi bizim için. İyi isimler gelecek gibi...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 14:34 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
2 kaleci söylemi beni de şaşırttı. Bana kalsa Göktuğ ile devam ederdim. Cok özel kaleciler dışında savunma yapısının önemli olduğuna inanıyorum. Muslera ve Beto (ilk 2 sezon) gibi birini almayacaksak cok zorlamaya gerek yok bence. Hasani'yi dün bi FB muhabiri yazmıştı Twitter da. Potansiyelli bi isme benziyor ama kapalı kutu tabi bizim için. İyi isimler gelecek gibi...

Dediğin aslında doğru kaleciler için takım savunması daha önem kazandı günümüzde ama beni hoca yapıp Göztepenin başına geçirseler ben de Göktuğ ile çalışmak istemezdim,süper lig seviyesini geçtim hayatının herhangi bir döneminde topa dokunmuş insanın yapmayacağı hatalarla gol yedi asıl sıkıntısı mental kendine güveni 0 ve toparlayamıyor bir türlü, güvende vermiyor ne önündeki savunmaya ne formayı veren hocaya.

Bunun dışında Ideye pozisyon bilgisi olan son dokunuşu ceza sahası içinde yapcak oyuncu artık bir zahmet aldığımız forvete uygun sistemle oynayalım. Jerome bitiriciliği iyi olmayan bir oyuncuydu ama takımı ayakta tutmak adına gol atmak dışında işlerle meşgul oluyodu madem gönderdik asıl amaç gol atmaksa yeni geleni beslemek lazım ki öncekilere benzemesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 14:52 

Jason yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Dediğin aslında doğru kaleciler için takım savunması daha önem kazandı günümüzde ama beni hoca yapıp Göztepenin başına geçirseler ben de Göktuğ ile çalışmak istemezdim,süper lig seviyesini geçtim hayatının herhangi bir döneminde topa dokunmuş insanın yapmayacağı hatalarla gol yedi asıl sıkıntısı mental kendine güveni 0 ve toparlayamıyor bir türlü, güvende vermiyor ne önündeki savunmaya ne formayı veren hocaya.

Bunun dışında Ideye pozisyon bilgisi olan son dokunuşu ceza sahası içinde yapcak oyuncu artık bir zahmet aldığımız forvete uygun sistemle oynayalım. Jerome bitiriciliği iyi olmayan bir oyuncuydu ama takımı ayakta tutmak adına gol atmak dışında işlerle meşgul oluyodu madem gönderdik asıl amaç gol atmaksa yeni geleni beslemek lazım ki öncekilere benzemesin.

Haklısın... Zaten özgüven problemi olduğunu düşünüyorum Göktuğ'un. Bizim gibi sabırsız bir camiada da bunu aşması imkansız gibi bir şey... Gitsin başka takımda bulsun kendini, potansiyeli varsa gelir bir yere yoksa zaten kaybolup gider...

Bu arada Yunus Akgün haberi okudum. Beğendiğim bir çocuk ama kiralık değil bonservisiyle gelmesini tercih ederim. İstanbullulara oyuncu yetiştirme yeri değiliz biz... Çok istiyorsa GS geri alma opsiyonu koysun da para kazanalım. İş yapacağını düşünüyorum çünkü bize gelirse...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2020, 14:57 

21 takım var, 40 lig maçı, Türkiye kupası da var. Daha coook transfer lazım ama laf olsun diye değil harbi transfer..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1818 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 182  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye