Zaman: 05 Ara 2020, 17:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1986 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 199  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 13:16 

Brown’ın kariyeri boyunca 130 küsur golü var. Geçen sene 10 tane atmış. İstatistikleri fena değil gibi ama son 4 sene 90 küsur gol atan Kamil’i de gördük.. belli olmuyor yani bu işler hayırlı olsun bekleyelim görelim inşallah iki hanelere ulaşır gol sayısında

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 13:29 

inadınagözgöz yazdı:
sanane lan göztepeden a.taylı sizin başlık bir altta
senin yapacağın muhabbete sokarlar yalnız gö*tepeli gevşek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 13:57 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
GolanTepeleri yazdı:
Halil Amca'ya Allah rahmet eylesin.

Bay Sepil'in paralı köpekleri de hakkımda utanmaz, yalancı vs. yazmışlar ama bu adiler çok iyi biliyorlar ki burada yazdıklarım sadece gerçeklerdir.

Anası ölmüş de mezara gitmiş de, bu adamın hangi takımın stadında locası olduğunu gizleyip o pankarta neden o kadar celallendiğini gidin 5 yaşında bebeklere anlatın, şeref yoksunları sizi.

Yalancı olduğun kesin de, bir de edepsiz herifin tekiymişsin anladık... Ertan Öznur'un oğlunun hala yönetimde olduğunu bir ispatla bakalım, ondan sonra ben özür dilerim senden gerekirse... Paralı köpek demek ha :) Bırak Mehmet Sepil'i aranızdan birini bile tanımıyorum tribünden ki 28 yıldır maçlara giderim. Hakaretlerine cevap verip senin seviyene inecek halim yok zaten...

Ne yalancılığımız, ne edepsizliğimiz kalmış, bu geri zekalının yazdığını görmemiştim, kusura bakmayın.

1 Temmuz 2020 tarihli( yani son olan, daha sonrası bulunmayan) Ticaret Sicil gazetesini oku da gör bakalım kim nerede, ne görevdeymiş.

Görevden alındı, istifa etti deniyorsa nerede güncel ticaret sicil gazetesi?

Sana da bir daha bir şey yazmayacağım çünkü dediğim gibi hem geri zekalısınız hem de hıyanetinizin tarifinin imkanı yok.

Hayırlı işler. Belki bi forma atarlar önüne de sevinirsin, 28 senedir maça geliyorum yazacak yaşta ama bir ticaret sicil gazetesi okumayı bilmeden gelip burada ahkam kesiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 14:00 

nacnacnac yazdı:
Transfer istiyoz.Transfer istiyoz.Transfer istiyoz.Bu adam mı ? Tuhh eeh kaka.

Psikolojik olarak araştırılması gereken bir tribünüz çok şükür.Geçtiğimiz sezon leblebi gibi gol atmış bir adam beklemiyordunuz herhalde.Hoş gol kralı olarak gelen de belli.Transfer risk mi evet risk.Denenir mi bence denenir.
İşin menejer ayağına gelince,kaç tane dürüst menejer tanıyorsunuz? İllaki birileri araya girecek.Olacak böyle şeyler.
CV olarak iyi gözüksede bir de gelecek 2.forvete bakalım.Bence karalar bağlanacak bir tercih değil.

Transfer istemiyorum iyi transfer istiyorum.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 14:46 

GolanTepeleri yazdı:
Ne yalancılığımız, ne edepsizliğimiz kalmış, bu geri zekalının yazdığını görmemiştim, kusura bakmayın.

1 Temmuz 2020 tarihli( yani son olan, daha sonrası bulunmayan) Ticaret Sicil gazetesini oku da gör bakalım kim nerede, ne görevdeymiş.

Görevden alındı, istifa etti deniyorsa nerede güncel ticaret sicil gazetesi?

Sana da bir daha bir şey yazmayacağım çünkü dediğim gibi hem geri zekalısınız hem de hıyanetinizin tarifinin imkanı yok.

Hayırlı işler. Belki bi forma atarlar önüne de sevinirsin, 28 senedir maça geliyorum yazacak yaşta ama bir ticaret sicil gazetesi okumayı bilmeden gelip burada ahkam kesiyor.

Bak kardeş, edepsizliğine de yalancılığına da diyecek bişey yok. Sen akıllanmayacaksın belli. Ben 41 yaşındayım, 10 küsür senedir ticaretle uğraşıyorum. Benim şirketimin de Ticaret Sicil Gazetesi'nde yeri var yani merak etme.

Şimdi senin yalancı, edepsiz olmanın yanı sıra salak olduğunu da ispatlayacağım. Bu arkadaş elbette 1 Temmuz 2020 tarihli Ticaret Sicil Gazetesi'nde Yönetim Kurulu üyesi olarak gözükecek. Neden mi ? Çok şaşıracaksın bu cevaba bak eminim :) Çünkü biz GS ile maçımızı 18 Temmuz 2020'de yapmışız. 20 Temmuz 2020'de de adam istifasını vermiş ve kulüp istifasına dair açıklamayı yapmış. Çok enteresan değil mi sence de? :)

Normal bir insan utanıp cevap vermez şimdi ama sen baya salak olduğun için aç köpek gibi saldırmaya devam edeceksin.

Ha unutmadan şunu da ilave edeyim. Başkanın veya şirketinin var mıdır yok mudur bilmiyorum da. Benim şirketime ait olan GS, BJK ve Başakşehir kombineleri var. İş dünyası bu, bazen müşterilere jest yapmak gerekiyor da. Senin çapın yetmez ama bunları anlamaya tabi. Bir de cevap yazmayacağım demiş :) Ettiğin bir tane tutarlı laf yok...

Bu arada bir yanlışı düzelteyim ilk maçıma 1991 yılında gitmişim. Alsancak Stadı'nda Göztepe - Antalyaspor. 28 değil 29 sene olmuş. Zaman hızlı geçiyor be...

Şu iddialarını bi ispatla be hadi gözünü seveyim... Bak kulübün açıklamasının linkini bi daha koyuyorum aşağıya...

https://twitter.com/Goztepe/status/1285 ... 64192?s=20

Utanır özür diler misin acaba? Yok hiç sanmam... Çok formam var ayrıca sen dert etme olur mu?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 14:59 
Kullanıcı avatarı

Aynen oyuncak bu, yk üyesini ticaret sicilde yayınlanmadan, twitter’da yayınlanarak değiştiriyorlar.

Şirketini(!) sen de twitter’dan kursaydın keşke. Ben de mali müşavirime söyleyeyim beyannameleri facebook’tan versin, tahakkuk fişlerini de instagramdan alalım.

Herkes her şeyi ne de çok biliyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 14:59 
Kullanıcı avatarı

Geçen hafta rıza çalımbay, Sivasspor kulübünün scout ekibi olmadığını, aldıkları oyuncuları teknik ekip olarak kendilerinin izlediğini anlattı. Yani bu işler biraz yaptığın işi severek yapmakla, hakkını vererek yapmakla ilgili. Hadi diyelim ki oyuncu izleyemedin, menajer ile çalışacaksın, Alanyassporun çalıştığı menajer ile çalış. Adam sonuçta o kulübün kadrolu elemanı değil ki, neredeyse karavana transfer yapmıyor bu adamlar, parasıyla olduktan sonra sana da on numara adamlar getirir. Biz oyuncuda da menajerde de, teknik direktör seçiminde de kendini ispat etmiş kişiler yerine hep riskli adamları tercih ediyoruz.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 15:02 

GolanTepeleri yazdı:
Aynen oyuncak bu, yk üyesini ticaret sicilde yayınlanmadan, twitter’da yayınlanarak değiştiriyorlar.

Şirketini(!) sen de twitter’dan kursaydın keşke. Ben de mali müşavirime söyleyeyim beyannameleri facebook’tan versin, tahakkuk fişlerini de instagramdan alalım.

Herkes her şeyi ne de çok biliyor.

Anca kuru gürültüsün be :) Hadi selametle...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 15:46 

Batan Gaziantepspor da çalışan Abdurrahman Bayındır neden hala bizle çalışıyor 3 yıldır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 16:12 

Ftorres35 yazdı:
Batan Gaziantepspor da çalışan Abdurrahman Bayındır neden hala bizle çalışıyor 3 yıldır.

+İlhan Şahin neden bizde çalışıyor? Beşiktaşli kankileriyle kulübü çöp yığını yapmak için bi de komisyon mu alıyor?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1986 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 199  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 028, 1940kozmopolit, Bing [Bot], bunela, cepni, equalizer, fba, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Jason, Lular, Overkill, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye