Zaman: 22 Eki 2020, 21:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1835 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 184  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 00:27 
Kullanıcı avatarı

Ben Sepil başkanı sevmiyorum diyen 1 kişi bile olduğunu düşünmüyorum. Eleştirilerimiz neye biliyor musunuz? Göztepe'nin ( Mehmet Sepil'in ) paralarının çarçur edilmesine. Eleştirimiz yapılan yönetimsel yanlışlara , yanlış insanlara.
Bakın sadece süper lige çıktığımızdan beri yaptığımız yanlış transfer hamlelerine.
İlk sezonda bonservis verilerek alınan Hakan Çinemre ve Axel Ngando'dan ne gibi bir katkı aldık? Koca bir hiç.
Peki ya Ömer Şişmanoğlu , Yoan Gouffran , Scarione , Ghilas , Serkan Bakan , Kerem Atakan Keskin , Muhammed Enes Durmuş , Wallace Reis , Doğanay Kılıç Göztepe'mizden düzenli paralarını alırken bu kulübe ne kattı? Koca bir hiç...
Jahovic krizi ne kadar doğru yönetildi? Demba Ba hariç 3 senedir bu takima golcü alınabildi mi? Hayır...

Gelelim 2018/2019 sezonuna
Celso Borges - Bidon çıktı.
Titi - Çalışkanlığı dışında hiç bir numarası olmayan sakar bir eleman. Geçen sene bizi küme düşürmek için elinden geleni yaptı..
Samed Ali Kaya - Gene bonservis ödenerek alınan topculardan biri. Ne gibi bir katkısı oldu kulübe ?
Grillo - Bu arkadaşı sahada gören oldu mu ?
Gassama - Fayda-zarar kıyaslaması yapmaya gerek var mı ?
Sokol Chikalleshi - Bizde golü var mı hatırlamıyorum bile...
Lumor - Nerden buldunuz da bunu getirdiniz ?

Sonuç ligin maçında son 5 dakikasinda kala kalp çarpıntısı ile ligde kaldık.

Geldik son sezona

Kamil Wilzcek - Koca bir devre boyunca sadece penaltıdan 1 gol.
Atınç Nukan - Kronik sakat
Veli Çetin - Sahada gördük mu bu arkadaşı ?
Eren Derdiyok - 0 gol 0 asist.
Mossoro - Futbol hayatının sonuna gelmiş Mossoro ne katkı verdi ?
Batuhan Kirdaroglu - Altınordu'ya alt lige kiralandi , 3 maçta ilk 11 çıkamadı..
Bubacar Sanneh - Neymiş 7 milyon Euro imiş , Oğuzhan da 150 milyon TL zaten.
Hüseyin Bulut - Kendisini ilk ve son kez imza atarken gördük.
Tripic - Geldi de ne oldu ?

Şimdi ben sadece 3 sezonda yapılan 27 balon transferi yazdım.
Sezon başı 9 ( Korkutucu bir istatistik) Boşa harcanan tonlarca para.

Daha benim yazdıklarımın dışında tartışılabilcek isimler de bolca mevcut.

Had bildiricilere sesleniyorum şimdi tüm bu çarçur edilen paralardan , transfer hatalarından sonra Kubilay , Süleyman gibi adamları bize yutturmaya çalışanlar gitsinler trolluklerini başka ortamlarda yapsınlar. Geçen gün de söylediğim gibi bu kulübü kim geçim kaynagi olarak goruyorsa , yapılan yanlışlara susuyorsa alayinizin ak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 09:09 

Atalay1925 yazdı:
Russell35 yazdı:
Yine Hatayspor'dan stoper Sadi Karadumanla anlaşmışız söylentileri var.

8 takipçili bir twitter hesabı yazmış sadece bunu... Doğru olduğunu sanmıyorum... Bizim seviyemizde değil...

Sadi Göztepe scout ekibi tarafından 2 yıldır takip ediliyor.Ilhan palut Goztepeye gitmeden önce bile ,geçen sezonun başında sol ayaklı bir stoper arayışında olan Goztepenin gündemine gelmişti.O dönemler Murat Paluli transferi gerçekleşmiş,Sadi'yi Hatayspor yönetimi bırakmamıştı.
Bu sene ,şu dönem için bir bilgi edinip sizle paylaşmaya çalışacağım.Sadi super ligi kaldırabilecek bir oyuncu olsaydı Hatayspor kendisiyle yollarını ayirmazdi.
Sadi uzun yollar Bal liginde oynadiktan sonra Hatayspora transfer olmus,parlamıştır.Sadinin bizde iyi görünmesinin temel sebebi yanindaki stoper Yusuf Abdioğlunun kalitesidir diye düşünüyorum.

Kubilay' a gelecek olursak @beytulma kardeşimin belirttiği gibi çalışkan,mücadele eden,terinin son damlasına kadar sahada ölümüne mücadele eden bir karakterdir.Gol ve gollere pek katkısı yok,hatta neredeyse yok.Bu geçtiğimiz sezon değilde bir önceki sezonda Palut dönemindeki Kubilay kesinlikle super lig ayarındadır diyebilirim.Ama bu sezonki Kubilay şampiyon olmamıza rağmen geçen seneki Kubilayi arattı.Kulup yollarını ayırdı.Umarim basarili olur,sevdiğimiz bir karakterdi ama hırçın ve delibir yapısı vardır.Boyle adamları tribünler sever.
Alkolü hayatından eksik etmez deli oğlan, oynasın katkı yapsın da her gün içsin önemli değil.
Umarım basarıli olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 09:26 
Kullanıcı avatarı

Sepil başkanı herkes seviyor ama her transfer ve kombine dönemi biri tuşa basıyor, hoop hep aynı elemanlar trollerin gücü adına diye ortaya çıkıyor. Bazıları ekstra uyanık, ikinci hesabıyla takılıyor. Sepil başkan sosyal medyadan dolayı kırgınlık yaşıyorsa bile, bu tipleri taraftarın üstüne salmaz diye düşünüyorum, çünkü tepkinin dahada büyüceğini bilecek kadar tecrübeli olmalı.
Ben bir kaç yerde taraftara düşman ve onları küçümseyen D.M. diye bir yönetici hakkında bir şeyler okumuştum, insanı böyle günaha sokuyorlar işte. Şu an transfer zamanı ve biz neler konuşuyoruz.

Kaleye Sinan Bolat, defansa Semih Kaya ve forvete Kayode isimleri geçiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 10:39 
Kullanıcı avatarı

Ne kadar ekmek o kadar köfte her zaman veya çok iyi futbol sistemin olur altyapıdan gelen oyuncun a takıma çıktığında nerde ne yapcağını bilir o sistemle gidersin, hiç olmadı transfer edicilerin takım yapısına ve hocanın aklındaki futbola uygun oyuncuyu gider bulur takım oluşturmanın başka yolu yoktur. altyapı ve başarılı scoutlar olmadığı için iyi para verip son yıllarında oynayıp katkı sağlamış oyuncuları almak daha mantıklı ama denizde bitti artık limitte var nasıl bir yol haritası çizdiler kafalarındaki ne bilmediğimden bu altliglerden gelenlere birşey diyemiyorum. Borges denilen arkadaş limitin 8'de 1îni alıyor verdiği katkı aldığı paranın 100'de 5'i değil. o paragözde başka yerde bu parayı alamayacağı için son gününe kadar kalır bizde. Ben de istiyorum hem performansı hem ismi güzel oyuncular gelsin ama çok zor artık. Altliglerden alalım almasına ama herkes Alpaslan gibi çıkcak diye birşeyde yok iyi çıkcak diye umarken takımın kapasitesini 2.lig ayarınada düşürmemek lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 10:41 

Rime yazdı:
Ben Sepil başkanı sevmiyorum diyen 1 kişi bile olduğunu düşünmüyorum. Eleştirilerimiz neye biliyor musunuz? Göztepe'nin ( Mehmet Sepil'in ) paralarının çarçur edilmesine. Eleştirimiz yapılan yönetimsel yanlışlara , yanlış insanlara.
Bakın sadece süper lige çıktığımızdan beri yaptığımız yanlış transfer hamlelerine.
İlk sezonda bonservis verilerek alınan Hakan Çinemre ve Axel Ngando'dan ne gibi bir katkı aldık? Koca bir hiç.
Peki ya Ömer Şişmanoğlu , Yoan Gouffran , Scarione , Ghilas , Serkan Bakan , Kerem Atakan Keskin , Muhammed Enes Durmuş , Wallace Reis , Doğanay Kılıç Göztepe'mizden düzenli paralarını alırken bu kulübe ne kattı? Koca bir hiç...
Jahovic krizi ne kadar doğru yönetildi? Demba Ba hariç 3 senedir bu takima golcü alınabildi mi? Hayır...

Gelelim 2018/2019 sezonuna
Celso Borges - Bidon çıktı.
Titi - Çalışkanlığı dışında hiç bir numarası olmayan sakar bir eleman. Geçen sene bizi küme düşürmek için elinden geleni yaptı..
Samed Ali Kaya - Gene bonservis ödenerek alınan topculardan biri. Ne gibi bir katkısı oldu kulübe ?
Grillo - Bu arkadaşı sahada gören oldu mu ?
Gassama - Fayda-zarar kıyaslaması yapmaya gerek var mı ?
Sokol Chikalleshi - Bizde golü var mı hatırlamıyorum bile...
Lumor - Nerden buldunuz da bunu getirdiniz ?

Sonuç ligin maçında son 5 dakikasinda kala kalp çarpıntısı ile ligde kaldık.

Geldik son sezona

Kamil Wilzcek - Koca bir devre boyunca sadece penaltıdan 1 gol.
Atınç Nukan - Kronik sakat
Veli Çetin - Sahada gördük mu bu arkadaşı ?
Eren Derdiyok - 0 gol 0 asist.
Mossoro - Futbol hayatının sonuna gelmiş Mossoro ne katkı verdi ?
Batuhan Kirdaroglu - Altınordu'ya alt lige kiralandi , 3 maçta ilk 11 çıkamadı..
Bubacar Sanneh - Neymiş 7 milyon Euro imiş , Oğuzhan da 150 milyon TL zaten.
Hüseyin Bulut - Kendisini ilk ve son kez imza atarken gördük.
Tripic - Geldi de ne oldu ?

Şimdi ben sadece 3 sezonda yapılan 27 balon transferi yazdım.
Sezon başı 9 ( Korkutucu bir istatistik) Boşa harcanan tonlarca para.

Daha benim yazdıklarımın dışında tartışılabilcek isimler de bolca mevcut.

Had bildiricilere sesleniyorum şimdi tüm bu çarçur edilen paralardan , transfer hatalarından sonra Kubilay , Süleyman gibi adamları bize yutturmaya çalışanlar gitsinler trolluklerini başka ortamlarda yapsınlar. Geçen gün de söylediğim gibi bu kulübü kim geçim kaynagi olarak goruyorsa , yapılan yanlışlara susuyorsa alayinizin ak.

dediğin gibi hepsi yanlış hamleler ama 4 yıldır süperligte mücadele ediyoruz. herkesin de çekindiği bir takımız. sen denizdeki boğuşmaları görüyorsun bense kıyıya çıkmamızla ilgileniyorum.

barcelona ve m.city transfere 1 milyar euro bakın MİLYAR euro harcadı, sonuç sıfır. gouffran, scarione, ghilas, borges, mossoro, napolione, wilczek, gassama vb daha bir sürü transferlerine de ne burda ne twitterda bir tane olumsuz yorum bulamazsın. şimdi bunları hataydı demek çok kolay. madem bu kadar anlıyorsunuz transferden topçudan bunlar geldiğinizde de boklasaydınız.

ama sizin bokladığınız 2.ligten gelen alparslan takımın en iyisi, nerden buldunuz dediğiniz paluli son maçlardaki performansıyla bu ligin adamı olduğunu gösterdi. atınç alınır mı ya sakat dediğiniz atınç, sağlıklı olunca rahatlıkla bu ligte olacağını gösterdi. selçuk şahin ne ya allahın şaşısı dediğiniz adam takımın bel kemiği oldu. brezilyalılar bayram ediyormuş diye eleştirdiğiniz kadu, defansın cengaveri oldu. kronik sakatmış dediğin beto ligin en iyi kalecisi oldu. sabri diyip güldüğünüz adam dani alves oldu. boşversinize, siz kendi scouting başarısızlığınıza bakın.

hiç bir şey bilmeden oturduğunuz yerden bu çöp, bu gelmesin, bu çok kötü sallamayın. hayırlısı olsun diyin geçin. sizden başka bir şey istemiyoruz, gölge etmeyin yeter.

En son inadınagözgöz tarafından 18 Ağu 2020, 10:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 10:43 

Bombacı Halil'e acil şifalar.

-Burada tartışan insanların hararetinin sebebi varlık içinde yokluk çekmemiz başka bir şey değil.Rahatta takılabileceğimiz bu süreçte en az Ankaragücü,Kayserispor kadar zorlanıyoruz.

-Benim kendi adıma bir beklentim yok.Bu saatten sonra düzgün takım kurarlarsa adam değiller.Biz yetersiz oyuncu görmeye alışığız.En fazla geçmişimizi hatırlamış oluruz.Elinden geleni ardına koymasınlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 10:50 
Kullanıcı avatarı

yahu adam böyle böyle kötü transferler yıllara göre böyle yapılmış niye bu hatalar yapılıyor alanya sivas kadar olamıyoruz diye soruyoken barcelona city örnekleri veriliyor ama süperligdeyiz denilip ölümü gösterip sıtmaya razı edilmeye çalışılıyor. Ben anlamıyorum hata tabiki olcak transferde ama bu kadar yüksek olmaması lazım içinde bonservis verilen yabancılar ve gençlerde var sonuçta Göztepeye yazıyor zararı günün sonunda. Bunlara verilen paralar doğru kullanılsaydı ne tesisler yapılırdı veya her sene avrupaya oynayan takım oluşturulurdu. İnsanlar bunları biliyoken neden sussun? Yapılan her hata her kötü klüp bilançosu taraftar olarak bana yansıyor daha pahalı kombine daha boktan store ürününe para bayılıyorum hepsini geç takımımı bu halde görmek kahrediyor insanı imkan olmasa elimizden gelen bu denir geçersin iyi kötü imkan varken kötüye kullanmak çok kötü işte. Bu klübün profersyonel çalışanları yok futbol aklı yok organik bir yönetimi yok tek kişinin eline bakıyor,(ayrıca taraftarın geliri) her alanda düzeltme şart.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 10:51 

@rime

Kosanovici yazmadığın için seni kınıyorum:) Şaka bir yana liste yapsak 100 tane bomboş adam gelmiştir yada hasbelkader potansiyel olan ama hiç oynatmadigimiz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 11:27 

yahu onu bunu boşverin.

şu kasımpaşanın 10 dakika önce yaptığı açıklamalara bakın.

bizim ligimiz bu. biz tek onlar hepsi. bizden başka kimsesi olmayan, sepil hariç başka desteği olmayan tek takım biziz.

hatasıyla günahıyla sevabıyla tüm topçularımıza, hocamıza, başkanımıza hiç olmadığı kadar sahip çıkalım diyorum. çünkü bozulacak çok büyük kokuşmuş bir düzen, sik*lecek çok göt var. yeter ki birlik olalım hiç olmadığımız kadar, bunca mesajdır anlatmak istediğim bu aq.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2020, 11:40 

Yapılan/yapılacak transferler isimleri önemli değil. Sahaya çıktıklarında anlaşılır herşey.

Belki kocaeliden gelen topçu takımın bel kemiği olacak. Bu işler 3.lige, başkaları keşfedememiş de biz mi keşfetmişize bakmaz. Birazda şans işi.

Jahovic transferin son dakikalarında geldiğinde bu adamın kariyeri leş dendi. Ptt ligi değil anca süper amatörde kendine yer bulur diye yazanlar oldu burada.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1835 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 184  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, Bing [Bot], Bizans1905, BVB, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, kasadaparayok, kei, kenzel, king10bucuk, Rhcp16, seyfi, siptar16

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye