Zaman: 26 Eyl 2020, 04:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1570 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 157  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 19:04 
Kullanıcı avatarı

Dusk yazdı:
Bu arada formalardan biri damalı, biri siyah olacakmış söylenene göre.

Şunun sarı kırmızısını yapsalar da bizim klasik formamız olsa. Çubuklu giyen çok takım var. Bizim armamız da damalı. Daha bize has bir şey olur. Çubukludansa damalı forma bizi daha çok temsil eder düşüncesindeyim.

Eklentiler:
FormaGöztepe.jpg
FormaGöztepe.jpg [ 80.62 KIB | 412 kere görüntülendi ]

Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 19:30 
Kullanıcı avatarı

seco1903 yazdı:
extranjero yazdı:
Allahın çorumlu yozgatlı kartalı gelip bize elin parasıyla hava atıyo. Bize bile düşmeyebilirmiş miş. Yesinler sizi :)
İzmirliyim kardeşim, aile hala Buca'da.Eskisehir'de okudum, Adana'da öğretmenim o dedigin yerlerle hic alakam olmadi yani.6 yaşında Babam sağolsun Beşiktaş'lı olmuşum. Gönül bu söz geçiremezsin, bağlanmısız Bi kere çocukken Beşiktaş'a.
Elimden geldiğince Buca-göztepe-altay için birşeyler alıp destek de verdim, sayısız maçına da gittim. Gönlüm istiyor ki bütün izmir takımları çıksın, hepsi şampiyonluğa oynasın.
Eskişehir maçındaki penaltılarda emin ol senin kadar heyecanlanmışımdır tv başında.
Anlam veremediğim şey , nedir bu agresif tavırlar, sürekli üstten konuşmalar. Yazdığımın art niyetli olmadığını söylediğim halde elin parasıyla bize hava atıyor diye hala bi laf sokma, hayır tripan'ı kendi cebinden verdi de getirdi sanki göztepe'ye.

Sadece bi yorumdu fazlası değil. Neyse uzamasın konu , gereksiz yere başlığınızı da meşgul etmeyeyim. Yolunuz açık olsun.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çorum Yozgat lafı temsilendi kardeşim Bucalıymışsın bak haklı çıktım sonuç olarak. Sen tut takımını kimse bişey demiyo ama bu pozisyonda hava atarsan ben de gülerim kusura bakma. Üstten bakmak nedir biliyo musun; bize bile düşmez size hiç düşmez demektir bak açıklama gereği duydurttun. Duyan da 7 göbekten İstanbullusun sanacak devam et elin şeyiyle hemşerilerine hava atmaya o zaman.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 20:54 

Ftorres35 yazdı:
Artık Erzurum kampı dahi pahalı geliyor herhalde, Afyon amatör küme takımları ile hazırlık maçı yaparız.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Salgından dolayı futbol ekonomisi zaten çöküşe geçti üstüne dolar euro da uçtu gitti. afyon’a gidildiyse ne olmuş otobüsle gidip gelecekler işte hava sıcaklığı rakımı gayet ideal. yıllardır bir sürü takımın kamp yaptığı bir yer eleştiri işinin şeyini çıkardınız iyice

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 21:16 

asalet yazdı:
Ftorres35 yazdı:
Artık Erzurum kampı dahi pahalı geliyor herhalde, Afyon amatör küme takımları ile hazırlık maçı yaparız.

Salgından dolayı futbol ekonomisi zaten çöküşe geçti üstüne dolar euro da uçtu gitti. afyon’a gidildiyse ne olmuş otobüsle gidip gelecekler işte hava sıcaklığı rakımı gayet ideal. yıllardır bir sürü takımın kamp yaptığı bir yer eleştiri işinin şeyini çıkardınız iyice

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bahane işininin şeyini çıkardın iyice, geçen sene hazırlanırken maç yaptığımız takımlara bak, kar eden bir yapıya çevirseydi kulübü yıllardır kendine yeten Göztepe diyor ama hiç ilerleme yok, uçak masrafı süper lig kulübüne zor geliyorsa iyi yönetilmiyor demektir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 21:36 
Kullanıcı avatarı

Hakikaten bu kamp olayını abartmaya gerek yok. Ben her daim yakın yerlerde yapılmasından yanayım.
Erzurum kampı maliyetini yazan ve başkanın parasıyla burada caka satan arkadaşlar belki hatırlamaz. Bu takım yine üst ligdeyken Gölcük ve Kızılcahamam gibi yerlerde kamp yaptı. Kimsenin incileri falan da dökülmedi.

Bu arada takım tesislerde çalışmaya başlamış. Elf gözlerim beni yanıltmıyorsa Poko ve Napo idmanda görünmüyor. Basın sorumlumuz lütfedip yazarsa tam kadroyu da öğreniriz ilerleyen günlerde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 21:38 

Kamp yerinden de polemik çıkartmazsın ya..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 21:45 
Kullanıcı avatarı

scarface3545 yazdı:
Kamp yerinden de polemik çıkartmazsın ya..

Bende bunu yazacaktım, tebrik etmek lazım arkadaşları

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 22:06 
Kullanıcı avatarı

Şu sıkıntılı ekonomi sürecinde kamp vs gibi alanlarda tutumluluk bence iyi bir şey. Yollanan oyuncular da yüksek ücret alıp parasının karşılığını veremeyen oyunculardı bana göre. Sosyal medyada takımla ismi anılan oyuncular da gayet iyi gibi. Yani ben yönetimin şu esnada eleştirilmesine anlam veremiyorum. Belki geçmiş seneden daha iyi bir kadro kurulmuş olacak. Zaten yorulmuş olan başkanı daha da yoruyoruz bu eleştirel yapımız ile.

Adamın yerine koyun kendinizi, cebinizden bir sürü para harcıyorsunuz, kulüp sürekli zarar ediyor. Danimarka gol kralını getiriyorsun, Portekiz milli takım kalecisini falan getiriyorsun, Afrika kupasının en değerli oyuncusu seçilmiş sol bekini getiriyorsun vs. O kadar uğraşıyorsun ama her şeyi eleştiren bir kitle var. Sürekli laf işitiyorsun. Transferler kağıt üzerinde iyi oluyor, gelince övgüler, işte transfer böyle olurlar. Oyuncu takıma uyum sağlayamayınca, yeterli performansı sergileyemeyince yönetime laf etmeler.

Sepil başkan yine sabırlı bile çıktı bu şartlarda.

Ben güveniyorum yönetime. Sepil başkanın samimiyetine de inanıyorum.

İmkanlar dahilinde, ellerinden geldiğince iyi kadro kuracaklarını düşünüyorum.

Ben de bir çok konuda eleştiriyorum yönetimi ama eleştirinin de bir sınırı var.

En son Russell35 tarafından 11 Ağu 2020, 01:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 22:06 
Kullanıcı avatarı

Erzurumda yapsak kampı ne farkeder Afyonda olsa ne olur? Geçen senede takım Afyondaydı beğenmişler demek ki tekrar gidiyolar Takım bol bol uçağa bincek bu sene malum takım sayısıda arttı ister otobüsle gitsinler ister uçakla bize ne?

Forma konusunda niye yine bu kadar geç kalındı bilmiyorum tedarikçi belli geçen senede çok geç oldu keşke lig biter bitmez açıklansa formalar

Sepil aptal adam değil takım küme düşerse ne anlama geldiğini hepimizden iyi biliyor gücü dahilinde ligde kalcak takım kurmaya çalışcaktır geçmiş yıllarda olduğu gibi,beklentim kupada ve ligde takıma gerçekci hedef belirlenmesi ve sonuna kadar gidilmesi. lig gerçekten leş 3-5 akıllı transfer ve iyi gençlerle iyi bitirmek çok zor değil ama o futbol aklı bir türlü gelmedi işte.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2020, 22:14 

biz daha 35 yt lik pikselleri bitiremedik bjk nin topladığı paraya bak afyonu beğenmeyen arkadaş bir çıkma yapta yurt dışına gitsin takım sepil tek başına bu kadaridmanda 3 kaleci olmak üzere 19 kişi var hayırlısı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1570 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 157  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye