Zaman: 24 Eyl 2020, 12:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 373 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 19:12 

Schuk un tatostan diallonun taveresten ne farkı var aq

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 20:48 
Kullanıcı avatarı

Scuk diye bir adamın Erzurumda top koşturduğundan bihaberdim, ön plana çıkmamış olabilir. Transfer geldi lakin nötr bir etki bıraktı benim nezdimde. Bilinçli olarak izleme şansı bulan renktaşlar ya da erzurumlular Scuk hakkında biraz aydınlatırsa seviniriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 21:42 

sürekli transfer haberi geliyor, şımardık. kadro çok şişti, diallo transferi çok gereksiz geliyor kulağa, o bölge tamamen doldu.

putsila'nın bölgesine hem scuk hem blagojevic alındı. putsila varken scuk'u getirmek kör kurşun atıldığının göstergesi. takımın iskeletini bu denli değiştirmenin anlamı yok. blagojevic stoper de oynar ama sil baştan kadro yapıyorsak defans hattının tamamı türklerden oluşmalı.

bu sene de olmazsa kaldıramayacağımız bir yük kalacak üstümüze. takım olmak için uzun bir zaman yok, yücel hocaya çok iş düşüyor. ads kemik kadroyu korursa ki öyle yapacaktır, hızlı sıyırırlar kendilerini.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 23:06 

Blagojevic ve scuk transferlerinden sonra tavares ile birlikte putsillanında gönderileceğini düşünüyorum. Oradaki ikili scuk ve blagojevic olacaktır. Oranın alternatifide segbefia ve Yılmaz olacaktır tahminim. Tatos çok büyük ihtimal gitti diyebiliriz ki gayet yerinde bir karar olur. Onun oynadığı pozisyon itibari ile yaptığı skor katkısı çok yetersiz. Oraya gol katkısı yapabilecek iyi bir orta saha ile durdurulamaz bir orta saha ve ileri uç yaratmış oluruz. Çıkan transfer haberlerinin çoğunun yalan olduğunu düşünüyorum. Hafta başı itibari ile defans takviyelerini duyarız. Ama ben şahsen Scuk ve Blagojevic ikilisini Putsilla Yılmaz ikilisine gözüm kapalı değişirim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 00:40 

Buyuktur1914 yazdı:
Scuk diye bir adamın Erzurumda top koşturduğundan bihaberdim, ön plana çıkmamış olabilir. Transfer geldi lakin nötr bir etki bıraktı benim nezdimde. Bilinçli olarak izleme şansı bulan renktaşlar ya da erzurumlular Scuk hakkında biraz aydınlatırsa seviniriz.

Hayırlı olsun öncelikle. 1 sezonu Süper Lig olmak üzere 3 sezon oynadı bizde. Karakterli bir oyuncudur her şeyden önce, arkasından kötü konuşacak taraftar olduğunu da sanmıyorum. Çok severdik kendisini bence en doğru zamanda ayrıldı bizden.

Oyuncu özelliklerine gelirsek; dikine oynayan bir oyuncu değil fazlaca yan pas yapar, oldukça soğukkanlıdır, beklerin arasına girip sigorta vazifesi görerek savunmayı rahatlatır, kolay kolay pas hatası yapmaz, garanti oynar, ceza sahasına çok girmez fakat girdiği zaman da etkili olur özellikle kafa vuruşlarıyla, sağlam penaltıcıdır, ayak içini iyi kullanır, istikrarlıdır, en olumsuz özelliği ise oyunu yavaşlatmasıdır. Bence iyi transfer tabi ne kadar verim alınacağı oyun formatınıza da bağlı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 01:54 

Transferde bu kadar çok kişinin adının geçmesi açıkçası rahatsız ediyor. Cenk'ten gelecek parayı saçma sapan yerlere gömecekler, çıkamazsak üstüne çok sağlam bir borç yükü kalacak gibi hissediyorum, umarım yanılırım.

Futbol konusunda biraz muhafazakar düşünen biri olarak, Yalçın hocanın da, Putsila'nın da, Tatos'un da hatta Abdülkerim ve Erhanın da takımda kalmasını istiyordum. Yalçın hoca gitti, yerine içimize sinen bir hoca geldi çok şükür. Ancak orta saha, forvet ve kanat için adı anılan ve anlaşılan isimler şimdilik beni mutlu etmedi. Jorquera'yı getirebilirsen Putsila'yı gönder tabi, Canteros'u getirebilirsen Tatos'u gönder tabi. 36 yaşında ununu elemiş eleğini asmış Sessegnon'dan, Tavares'in değişik versiyonu Diallo'dan katkı beklemiyorum. Blagojevic için de olumsuz yorumlarım vardı bir kaç sayfa önce ama taraftarın o konuda genel kanısı olumlu yönde gibi. Scuk da ne öldürür ne güldürür tarzı biri sanki (en azından karakterli adam sanırım). Timur Temeltaş ne alaka mesela. Kısacası orta saha için anlaşılan hiç kimse Tatos ve Putsila'dan hücum olarak fazla değil hatta eksik. Kanat bölgesi için adı geçen Erhan Çelenk ve Sedat Şahintürk gelirse tatmin eder, son iki senesi bitik Aydın Karabulut'a kontrat vermek neyin nesi ? Aynı şekilde futbolu zihnen bırakan Ergin Keleş'i istemek hangi mantığın ürünü ? Umarım transfer döneminin sonunda şu anki karamsarlık yerine iyimserliğe bırakır.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 09:44 

Büyük Altay doğru transferler yapıyorsunuz.
Umarım sene sonunda el ele kol kola çıkarız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 11:31 
Kullanıcı avatarı

Yahu Scuk da blago da ön libero değil mi aynı mevkiye neden 2 yabancı alınıyor. Diallo da bildiğim kadarıyla ön libero alsana stoper ya da amc

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 11:55 
Kullanıcı avatarı

kulüp ön libero fetişi aq

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 13:07 
Kullanıcı avatarı

Erzurumspor yazdı:
Buyuktur1914 yazdı:

Hayırlı olsun öncelikle. 1 sezonu Süper Lig olmak üzere 3 sezon oynadı bizde. Karakterli bir oyuncudur her şeyden önce, arkasından kötü konuşacak taraftar olduğunu da sanmıyorum. Çok severdik kendisini bence en doğru zamanda ayrıldı bizden.

Oyuncu özelliklerine gelirsek; dikine oynayan bir oyuncu değil fazlaca yan pas yapar, oldukça soğukkanlıdır, beklerin arasına girip sigorta vazifesi görerek savunmayı rahatlatır, kolay kolay pas hatası yapmaz, garanti oynar, ceza sahasına çok girmez fakat girdiği zaman da etkili olur özellikle kafa vuruşlarıyla, sağlam penaltıcıdır, ayak içini iyi kullanır, istikrarlıdır, en olumsuz özelliği ise oyunu yavaşlatmasıdır. Bence iyi transfer tabi ne kadar verim alınacağı oyun formatınıza da bağlı.

Bilgilendirme icin teşekkür ederiz eline sağlık.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 373 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, kasadaparayok, nandez41, pesto, serhat5552, tam35style, zaliminzulmu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye