Zaman: 18 Nis 2021, 12:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Kayserispor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 17:48 
Kullanıcı avatarı

Hakkımız çalındığı bir çok entrika döndererek oyunlarla küme düşüren Cuneyt Çakır ve mafya tff rağmen hak yerini buldu Allahın adaleti daha güçlü daha birlik içinde takım yönetimi oturmuş ödemelerde sorun yaşamayan şehir birlikteligi saglanmiş bir Kayserispor bu sene olacak inşallah
İlk iş Efsanemiz Prosinecki ile yeni sözleşme imzalamak olacaktır.
Başta lung olmak üzere iç transferi tamamlayıp transferleri kombine forma derken tribun anlamindada iyi bir giris yapariz umarim

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kayserispor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020, 12:27 
Kullanıcı avatarı

Sözleşmesi biten futbolcularımızdan
Cristian Sapunaru ve Lung'un sözleşmeleri opsiyonları kullanılacak.
Djedje hocaya bağlı
Rienstra Situm ve Kravets talip bekleniyor gönderilmek için
Hocamız Prosinecki ilede cok büyük aksilik olmazsa devam edilecek
Mensah icin zenitten 4 milyon £ teklif var
Bjk ise para + takas şeklinde teklif var en avantajli duruma gore Mensahda satılacak.
Kiralık oyuncularda Emre Taşdemir Mesanovic Diego Angelo ile yola devam edilmeyecek.Ziya alkurt Aksel aktaş vs gibi isimler gönderilecekler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020, 13:39 
Kullanıcı avatarı

Robert Prosinecki Açıklamaları

Kayserispor’dan kontratınızı uzatmak için bir teklif aldınız mı?

“Şu anda tatildeyim ve dinleniyorum. Yorucu bir sezon geçirdik tüm paydaşlarımızla. Sayın Başkan ile Kurban Bayramı sonrası görüşürüz diye düşünüyorum. Ama şurası bir gerçek ki, Kayserispor’un çok sayıda transfere ihtiyacı var ve umarım maddi sorunları aşarlar. Kayseri Halkı güzel insanlardan oluşuyor ve taraftarı takımına canı gönülden destek veriyor. Ama güzel futbol ve başarı için yeni transferler Kayserispor için mutlak kaçınılmaz bir gerçek. Benim gelmemle yukarı doğru hızlı bir ivme kazandık ama kadro ve kulübe yetersizliğinin sıkıntısını da sürekli yaşadık. Elimizdeki kadronun mücadelesini de takdire şayan buluyorum elbetteki taraftarımız öncesinde tribünlerde, pandemic süresince de gerek sosyal medyada gerekse stadium dışında sürekli desteklediler bizi. Kayseri Taraftarı benim ağzımdan olumsuz birşey duymadıkça gerek sosyal medya, gerekse de basında çıkan haberlere itibar etmesinler!”

Türkiye’de bulunmaktan ve çalışmaktan mutlu musunuz?

“Elbette çok mutluyum. İnsanları çok sevecen. Önceliğim Kayserispor çünkü başkanımız benim için çok iyi bir dost ve arkadaş. Eğer Kayserispor benimle devam etmeye karar verirse bir kontrat imzalamamız ve gelecek sezonun kadro ihtiyaçlarını masaya yatırmamız gerekiyor. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa ve ortak bir noktada buluşursak elbette ki Kayserispor ile kontrat imzalarım. Aksi bir durumda yeni tekliflere açık olup, gelişmelere göre hareket edeceğim. Umarım ki, yeni sezona kadar COVID-19 salgınından kurtulur ve maçları seyircili oynamaya başlarız. Çünkü her kulübün taraftarı kendi takımlarına ayrı bir güç ve heyecan katıyor. Seyircisiz futbolun enerjisi hiç olmuyor.”

TFF’nin kararına göre Süper Lig, 2020-2021 Futbol sezonu 21 takımla oynanacak ve 4 takım küme düşecek, ne düşünüyorsunuz?

“Türkiye’nin genel yapısı 21 takımı kaldıracak kapasiteye sahip. Hem seyirciler açısından hem de yayıncı kuruluş açısından avantajlı bir durum ortaya çıkabilir. Önemli olan Fikstür’ün dikkatli düzenlenmesi ve yurt dışında olduğu gibi hafta içinde de karşılaşmaların oynanması düşünülürse futbola yeni bir bakış açısı da beraberinde gelebilir. 4 takımın küme düşürülecek olmasıyla bir sonraki sezonda lig 20 takımla oynanacak. Takımların harcama limitleri TFF tarafından açıklandığında herşey daha net ortaya çıkacaktır. Tüm Türk Halkının Kurban Bayramını candan kutluyorum.”

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020, 16:02 

Son yıllarda alınan kararlar yapılan uygulamalar kural değişiklikleri vs hepsi soğuttu futboldan insanı.Ligden düşmeyi sonuna kadar hakettik biz.Yine saçma sapan bir kararla ligde kaldık.Anlayacağınız tiyatro oynanmış biz izlemişiz.İçinde en ufak bir sevinç yok ligde devam edecek olmamıza.

Bu yıl yine yeniden kadro kurulacak vs vs hep konustugumuz yazdığımız ama değişen hiçbirşeyin olmadığı bir takım olacaz.Bu kadar borç yükü ile sürekli klübe karışan malum en son ankara bld baskan adayı olan şahıs ile onun getirdiği kadın başkan ve yönetimiyle neler olacak.Benim şahsi görüşüm değişen birşey olmaz.Anadolu şehir klüpleri birilerinin oyuncağı olmaktan çıkamaz.Çıkabilenlere helal olsun.

Enayi yerine koyulmaktanda sıkıldık zaten.Kayseriporlu kimliğimiz baki kalır ama ne stada giderim ne açıp tv başında izlerim.Uzaktan uzağa takip ederiz artık.Kokuşmuş bu düzeni değiştirebilecek bir gücümüz yok.Uzak durmak en iyisi olacak ruh sağlığımız açısından.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020, 16:48 

Cangele_38 yazdı:
Hakkımız çalındığı bir çok entrika döndererek oyunlarla küme düşüren Cuneyt Çakır ve mafya tff rağmen hak yerini buldu Allahın adaleti daha güçlü daha birlik içinde takım yönetimi oturmuş ödemelerde sorun yaşamayan şehir birlikteligi saglanmiş bir Kayserispor bu sene olacak inşallah
İlk iş Efsanemiz Prosinecki ile yeni sözleşme imzalamak olacaktır.
Başta lung olmak üzere iç transferi tamamlayıp transferleri kombine forma derken tribun anlamindada iyi bir giris yapariz umarim

Kardeşim tüm samimiyetimle soruyorum, samimi misin bu düşüncelerinde?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020, 18:19 
Kullanıcı avatarı

Sen kalk ligin ilk yarısında top oynama ligin dibine demir at.
Ligin ikinci yarısında Bayan Başkanla kipirdan son 7 8 hafta pandemiden sonra.
Tamam izledim maçı Cüneyt Çakır son maçta ağır kararlar verdi sözüm yok ama don haftaya kalmamalıydı. Biraz otoriter olmak lazım
Kaleci Lung ile sözleşme yeniledi mı Kayseri takımı ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020, 18:59 
Kullanıcı avatarı

Owl35 yazdı:
Sen kalk ligin ilk yarısında top oynama ligin dibine demir at.
Ligin ikinci yarısında Bayan Başkanla kipirdan son 7 8 hafta pandemiden sonra.
Tamam izledim maçı Cüneyt Çakır son maçta ağır kararlar verdi sözüm yok ama don haftaya kalmamalıydı. Biraz otoriter olmak lazım
Kaleci Lung ile sözleşme yeniledi mı Kayseri takımı ?

Ligin ikinci yarısı 450 trilyon borçlu takımı aldı ve 22 puan topladık mensah denen adi diego ile beraber son 2 maçı oynamamak icin atıldılar küme düstük rize maci son ts macı ve ligde bir cok mac sayabiliriz bizim derdimiz pandemi degil yapılan haksızlığa yoksa siyasetle ne alakamiz var taraftarlar olarak nede istegimiz arzumuz var haksizlikla dustuk elbetle bircok sey var suclu oldugumuz kendi icimizde sehirde basta haseki ve erol bedir bu hale getirdi 70trilyondan 450 trilyona borca soktu ve davalar mahkemeler suruyor akp iktidari sorgulamiyor mahkeme baslamadi bile ve tff zaten ligleri oynatanacak kume dusurme olmayacakti 1 gunde aldigi karar degildi akp yukariya basakinsampion etti ve amacina ulasti zerre akpli degilim nefrer ederim ama siyasrt takimi olarak bu sehrin yoneticileri zerre takimimiz umurlarinda olmaz goruntu Rte yalakalik icin on plana cikarlar durum budur.Ayrica Lung 1+1 yıl daha Kayserisporlu

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2020, 21:43 
Kullanıcı avatarı

Cangele_38
Güzel kardeşim açıklaman için teşekkür ederim
Kayserisporu izmirdeki maçta izledim
Geçen sezon ki izmirdeki maçı izledim
Çok kötüydü takım.

Yapilan transferler hatalıydı sezon başı. Yeni alınan devre arasındaki oyunculardan büyük olasılıkla hepsi ile yabancıları kastediyorum yollar ayrılacak

Inşallah geçen seneden ders alınır bu sene sıkıntı yasamazsınız

Erciyes örneği gibi olmasın sonunuz .
Davanızda başarılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2020, 00:11 
Kullanıcı avatarı

Owl35 yazdı:
Cangele_38
Güzel kardeşim açıklaman için teşekkür ederim
Kayserisporu izmirdeki maçta izledim
Geçen sezon ki izmirdeki maçı izledim
Çok kötüydü takım.

Yapilan transferler hatalıydı sezon başı. Yeni alınan devre arasındaki oyunculardan büyük olasılıkla hepsi ile yabancıları kastediyorum yollar ayrılacak

Inşallah geçen seneden ders alınır bu sene sıkıntı yasamazsınız

Erciyes örneği gibi olmasın sonunuz .
Davanızda başarılar.

Allah razı olsun iyi dilekler için teşekkürler aynen kötüydü kesinlikle yönetimde transferlerde iyi olan her daim atkılılardı bu ülkede namussuzluk hırsızlık kravatlılarda ve halende yapmaya isimler degisiyor camialar degisiyor ayni şeyler devam ediyor dur diyen yok yasa yok ucu hep şehri sözde yönetenlere dayanıyor İzmire selamlar görüşmek dilegiyle Davanızda başarılar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2020, 11:38 

TEŞEKKÜR MESAJI
6 AĞUSTOS
Kayserimizin ortak değeri, en önemli markası Kayserispor’umuzun başarısı ve hak ettiği Süper Lig’de kalması için başkandan, teknik yonetime; futbolcusundan, malzemecisine herkes yıllarca hatıralarda kalan bir mücadele verirken, bu süreçte mücadelemize büyük destek veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekilimiz, Kayserispor’umuzun 20 yıla yakın emekçisi, Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere, katkılarını esirgemeyen ve Kayseri’de birlik, beraberlik ruhuna örnek bir dayanışma gösteren tüm milletvekillerine; her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ile tüm belediye başkanlarımıza ve ana sponsorumuz Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Alpaslan Baki Ertekin’e sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bu bütünleşmenin önümüzdeki sezonlarda da devamının, özlenen büyük Kayserispor’u tekrar büyük taraftarlarımızla buluşturacağına yürekten inanıyoruz.

Şaka gibi ama gerçek açıklamaya bak.Takımın ismini ak parti Kayserispor yapında sizde kurtulun bizde kurtulalım.

Adamlara bak daha takımın hocası yok transfer yok ne olacağı belli değil ama işi gücü bırakmışlar millete methiyeler düzülüyor.Teşekkürler şehrin geri gelen siyasileri.Takımı dibine kadar siyasete alet ettiğiniz için hepinize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altındağ, Aretias, asparagas63, beşnumara, Bing [Bot], cepni, cozker, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, kirmasti16, KsT_SuC, Ressambob, Termeli, tribün35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye