Zaman: 29 Eyl 2020, 19:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 703 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Liglerden Düşme Kaldırıldı, Yabancı Kuralı Ertelendi
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:03 

ayrıca bizim şampiyon olduğumuz sene her takım bay geçti bir haftayı Ankaraspor yüzünden, hiç de kimse ölüp bitmedi. neyin tek, çift telaşı bu?

biraz samimi olalım. yarın 24 takım deseler millet bize de laf sokar haklı olarak. bu işler böyler, hepimiz az çok bu memleketin evladıyız, yemeyelim birbirimizi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:03 

Hayatta bazı eşikler var ve bunları atlamak önemli
ben kendi adıma futbol eşiğini atladım
kaybettiği zaman karnıma ağrılar girdiren , ağlatan trabzonspor şimdi çok umurumda değil
denk gelirse açıp izliyorum , lige para vermiyorum vermem
faturamdan önemli değil veya çocuğumun eğitiminden
etrafımda kim varsa işi gücü olan kimsenin umurunda değil
bu beni sevindiriyor

özellikle son yıllarda yaşananlardan ötürü kararımın ve tercihlerimin doğruluğundan daha da bi memnun oldum
aşkmış , hadi ordan ne aşkı ya boş verin gitsin

işin eğlence kısmına dönelim yani sahaya
türkiye de o da yok , yani yukarıdaki kısımları atladık , tribüne veya tv başına geçip zevkimizi alalım dediğinde o da yok artık

o zaman duruma göre pozisyon almak gerekli , keyif aldıran neresi var ? rekabeti vs
kimine ingiltere kimine italya kimine almanya çekici geliyor lig olarak
bana isviçre ligi yıllardır çok cazip geliyor
bluewin ch ve sfl diye application lar var telefona indirdim , her hafta özetleri izliyorum
ligi takip ediyorum , her geçen yıl daha fazla ilgimi çeker oldu
10 takımlı bir üst lig ve altta yine 10 takımlı 2.lig
1 takım düşüyor 9. play out oynuyor
geçen yıl aarau xamax play out u efsaneydi açın bakın

yurt dışına çıktığımda denk gelince lokasyon olarak 2 de maça gitme imkanı buldum isviçre de , tam hayal ettiğim gibi nezih kaliteli mis gibi ortam
harala gürele yok

yani demem o ki boş verin türkiye ligini ne yaparlarsa yapsınlar
zaten ne isterlerse yapıyorlar , ha 22 takım olmuş , ha 42
bırakın kafalarına göre takılsınlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:13 
Kullanıcı avatarı

tesla yazdı:
tff 1. ligte kafaya oynayan takımların hakkı yendi.

Nasıl yendi bi anlatsanız da bilsek. Söyleye söyleye kendinizi inandırdınız. Sırada biz varız herhalde..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:30 

Lusage yazdı:
tesla yazdı:
tff 1. ligte kafaya oynayan takımların hakkı yendi.

Nasıl yendi bi anlatsanız da bilsek. Söyleye söyleye kendinizi inandırdınız. Sırada biz varız herhalde..

Süper ligten düşen takımlar dusurulmeyip TFF 1.ligi normal statüsü gibi oynatinca ne olmuş oluyor pandemiden bir tek küme düşenler mi etkilendi.sizlik durum ne ben onu anlamadım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:33 

Düştük, düşeceğiz derken ömürümden ömür gitti. Ben bu stresi neden çektim?TFF önce benim yaşadığım stresin hesabını versin !

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:42 
Kullanıcı avatarı

Şuan iş komediye döndü, özellikle bursa camiasının yaptığı bence çok gereksiz, küme düşme kaldırıldı sadece bu sezonluk zaten lig 20 takımla oynatılmak isteniyordu uzun zamandır o kadar.

onun dışında normal şartlarda çıkmaya hak kazanmış 3 takımla 21 takımlı bir sene süperlig oynanacak yapacak bir şey yok, adana demir alınırsa o zaman ptt liginden tüm takımlar itiraz edebilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 15:45 

sege nam-i diğer birkikara sensin o seeennnn. başlamışsın gene laf cambazliklarina, süslü kelimelere ve tabi ki Ankaragücü ne giydirmeye. Bi bak sege okumuş insansın geçmişte kim kaç defa lige alınmış küme düşmesi iptal olmuş filan.

Ulan federasyon yapacan işi senin. Birak düşen düşmüş çıkan çıkmış ne diye düşmeyi iptal ediyosun. Bizim için süper lig 1. Lig dert değil de insanlara biz dert olmuşuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 16:00 

Ligde takim sayisi arttirilmak isteniyosa asagidan fazla takim alirsin kume dusen takimlari ligde tutmazsin malatya kayseri ankaragucunun ligde kalmasi sacmalik

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 16:04 

Fankara yazdı:
sege nam-i diğer birkikara sensin o seeennnn. başlamışsın gene laf cambazliklarina, süslü kelimelere ve tabi ki Ankaragücü ne giydirmeye. Bi bak sege okumuş insansın geçmişte kim kaç defa lige alınmış küme düşmesi iptal olmuş filan.

Ulan federasyon yapacan işi senin. Birak düşen düşmüş çıkan çıkmış ne diye düşmeyi iptal ediyosun. Bizim için süper lig 1. Lig dert değil de insanlara biz dert olmuşuz.

be kardeşim bin kere anlattım ne laf cambazlığı, kaç kere gördün b*ka ak dediğimi kendim dahil. Niye giydireyim Ankaragücü'ne, ne düşmanlığım olacak ömrümün yılları bahçelide, keçiörende, kızılayda, demetevlerde geçmiş. Ankaragücü-Diyarbakır maçında karşı takımın sol beki şişman Göksel'le "o yana da salla Göksel abla" diye makara yaparken de seninle aynı tribündeydim, atkıları değiştirdiğim tonla Güçlüyle gençlik parkında makara yaparken de seninle aynı bilet kuyruğunda bekledim.

Ben sana düşman değilim Allah şahit.. ama gördüklerim, okuduklarım sonunda artık mesafeliyim. Ankaragücü'ne bir kötülük gelsin diye dua ediyorsam benim başıma dönsün. Ama bu kardeşlik konusunda çok can sıkıcı şeyler gördüm yıllar içinde, hiç uzatmaya gerek yok siz de biz de biliyoruz.

Bursa'ya gelen her Ankaragüçlüyle ekmeğimi paylaşırım, yıllarca ekmeğini yedim o şehrin okulunda okudum. Ama 18 yaşında o şehre gittiğimdeki gibi değil artık kardeşlik, dostluk işleri.

Çok uzatmayayım, belki de rekabet en iyisiydi en başından beri bel altına girmemek kaydıyla.

Konuya dönersek yukarıya da yazdım, 24 takım olsa bu sefer de millet bize saracak, haklıdır da. Kimsenin Ankaragücüne ekstra hayırdır hemşerim dediği yok. Alınganlık yapacak bir durum yok yani.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 16:27 

O kadar çok ki sege laf cambazligin. Teknolojiyle aram çok yok
Alıntı yapamıyorum sadece şu örneği vereyim. Bursaspor başlığında yazdigin "Ankaragücü-Antalya basliginda kardesleriniz bize kin kusuyor" yazman bir örnek. Ifade kardeşleriniz e dikkat. Gecen senenin sonunda diğer nikinle yazdıklarını hatta benim sana verdiğim cevabı hatırlatırım. Yalnız şunu söyleyim kafası çalışan adamsın kurnazliga kullanma bence. Ikili polemik sevmedigimden uzatmayacağım.

Düşme iptaliyle ilgili son sözüm en başta söylediğim gibi doğru değil bize yarasa isimize gelse de doğru değil. Keşke federasyon böyle bi sey yapmasaydı. 2 yıldır en az 20 maçta lime lime edildik alt ligde en azından daha az maçta dograniyorduk.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 703 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Bizans1905, cmrgn, derince89, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, hsm35, inadına_körfez, Kocaeli

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye