Zaman: 04 Mar 2021, 09:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 697 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 70  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Liglerden Düşme Kaldırıldı, Yabancı Kuralı Ertelendi
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 10:56 

kuzeymaraton yazdı:
sen yazdın mı kardeş tff’nin düşmeme kararının saçmalığını, haksızlığını? malatya, kayseri, ankaragücü düşmeliydi diyor musun mesela? yazdıysan şuraya iliştirirsen sevinirim. ligin 22’ye tamamlanması fikrini biz ortaya atmadık. bunun zaten önceden fikri yapısı oluşturulmuş ki bugün gündem olabildi. bizim kimseden lütuf beklediğimiz yok. senin yönetim kurulunun da tabii olduğu kulüpler birliği tavsiye kararı almış. git bir derdin sıkıntın varsa önce yönetiminize laf söyle. 21’le devam edeceğiz derlerse ağzımızı açıp tek laf etmez, önümüze bakarız. 22 yapalım diyorlarsa bunun hak edeni biz oluruz. bizim yerimize bursa’yı, akhisar’ı mı alsınlar böyle bir şey varsa? ha benim şahsi düşüncem almasınlar bizi. üç dört tane nokta transferle seneye şansımızı tekrar deneriz. ayrıca sana o formamızı giydirenler utansın, sen değil.
3 takım da düşmeliydi. Düşmedi diye sizi alma hakkı mı doğuyor?
Tff başkanı 22 takımla ilgili soruya geçen hafta gereken cevabı verdi. Bu işin siyasi olduğunu herkes gibi sen de biliyorsun. Kulüpler birliği ile alakası yok bu işin. Murat sancak'ın tabi olduğu iktidar yapıyor her şeyi. İktidar söylüyor tff uygulamak zorunda kalıyor.
Formayı bana kimse giydirmedi. Utanacaklar belli. Onlar utansın.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:05 

kuzeymaraton yazdı:
almanya 8.ligden getirdiğiniz topçulara karşı rakip olmak kaliteyi düşürüyor. gidin serikspor’la takılın.

Sözde halkın takımı olup batınca "kıramayacağı abisine" rica ettirilip göreve getirilen başkanın paralarıyla aldığı yıldız topçulara utanmadan sevinmektense 8.ligdende 10.ligdende topçularla şerefimizle oynarız sıkıntı yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:05 
Kullanıcı avatarı

tesla yazdı:
Bazı takım taraftarlarinda psikolojik desteğe ihtiyaç duyacak düzeyde Demirspor düşmanlığı var kendi kapısının önüne pislik duruyor.onu temizleyiniz önce.burda sırf ads düşmanlığı üzerinden algı oluşturulmaya çalışılıyorlar. süper ligten 3 takımı düşürmuyosan buradaki 6 takımı çıkaracaksın diyeceğine algıyı bizim üzerimize çeviriyorlar.cok yapmacık.ben Bursasporlu arkadaşlara soruyorum.eger lig 22 takımla oynanacaksa sizce kim çıkartılmalıdır.

Ben söyleyeyim küme düşmenin kaldırılması saçmalık. Hak yemektir yanlıştır. Ammaaa 21 takım günler öncesinde açıklanmışken playoff sonrası çıkamayınca yok bay olmasın kıl tüy diyerek 22 takımı gündeme sokup kendini yukarıya atmaya çalışmakta en hafif tabirle şark kurnazlığıdır. Olması gereken 18 takımla devam etmekti ama 21 açıklandıysa yapacak bişey yok. 30 sene beklemişsiniz 1 yıl daha bekle bütçen yüksek o paralarla seneye aslan gibi çıkar o takım zaten. Hakkın olmayanın peşinden koşma bunun düşmanlıkla falan alakası yok kendi adıma düşman falan da görmüyorum kimseyi. Ortada dönen dolap belli salağa yatmanın alemi yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:09 

1928 Bucaspor'da başkan Cihan Aktaş, Play Off'lara kalma başarısı gösteren ekiplerin de bir üst lige dahil edilmesini beklediklerini belirtti. Cihan Aktaş, "Artık 2'nci Lig'e alınmamızın önünde hiçbir engel yok" dedi. ( Fanatik )

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:14 
Kullanıcı avatarı

Bence 21 az ya, gelmişken herkes gelsin aq...Hatta federasyon bıraksın ıkınmayı, salsın ordan 100 takımla oynayalım anasını satiim, oh ne güzel, bütün profesyonel takımlar aynı ligde, bundan daha güzel bişi olabilir mi yaa, herkes hevesini alır hem, kavga gürültü de biter...Lig bitmez mi dediniz, olsun, deli zikmiş gibi hep oynayalım, elin gavuru şl, avrupa ligi, euro 2020 desin, sikimizde mi dünya, ne demiş zamanın yüce (!) sponsoru: Türksel Süper Lig hiç bitmesin aq...

Aylardır girmiyodum foruma, millet de delirmiş. Korona başlığında böyle hararetli tartışma yok. Uyanın lan futbol mutbol kalmadı memlekette, onun da içine başarıyla sıçtılar. Emeğinizi, alın terinizi ailenize, sevdiklerinize ayırın bence, en doğrusunu yaparsınız, bu da size benden son bir tavsiye olsun. Kalın sağlıcakla.

Admin beni ışınla. Ya da gerek yok ben kendim giderim aq, iki adımlık yol zaten...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:26 

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı ; " Karşıyaka olarak biz final oynamamıza ve 2. Lig’e çok yaklaşmamıza rağmen penaltı atışları sonrası 3. Lig’de kaldık. Biz bir yılımızı çöpe atarken küme düşenler bayram yaptı. Adalet istiyoruz” dedi. ( Ege'de İzmir )

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:28 

TFF sınırları açtı. Takımlar akın akın süper lige gidiyor.
Yakında açıklama yapacaklar süper lige geçen takım sayısı şu kadar diye...

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:31 

mavi şimşekler twitter hesabı tornistan konusunda çıtayı arşa çıkarmış yalnız.bravo.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:41 
Kullanıcı avatarı

PLAY OFF OYNAYAN TAKIMLAR DA AÇIKLAMA YAPMAYA BAŞLADI. EE BU ADAMLAR DA HAKLI OLUYOR MADEM KÜME DÜŞME YOK O ZAMAN 2 İLE 5. SIRADA BİTİRENLERİ DE ÜST LİGE ATACAKSIN.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 11:47 

Öyle bir yazıyorlar ki her şey bunların dışında gelişiyor,mecburen lige geliyorlar gibi algı yaratıyorlar.
TFF başkanı geçen gün 21 takım dedi hala şov yapıyorlar.
Açık açık yazın çıkmak istiyoruz diye,ne şov yapıyorsunuz :d

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 697 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 70  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], black1914, damacana, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], güçlüalper, ilrimed, Lusage, Pomak_1925, Ressambob, spartacus1903

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye