Zaman: 24 Eyl 2020, 11:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1550 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 155  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 17:06 

Rime yazdı:
nacnacnac yazdı:

Futbol transferi ile ilgili olarak bir isim gördüm. Michel Herrero.
Futboldan anlama konusunda çok iddialı değilim ama bu adam nedir ya ? Ben şahsen videolara bakarak bu adamı almam.Hala bazı şeyler yanlış.Varlık içinde yokluk çekmeye devam.Olurda gelir inşallah ben yanılırım.

Hiç futboldan anlamisinlar ona da tamam ama sağır sultan bile bilir ki İspanya Liginden gelen özellikle İspanyol futbolcuların neredeyse hiçbirinin Türkiye'de dikiş tutturamadığını.
Benim zerre beklentim yok transferlerden. Gene nerde çöp,yetenek yoksunu bulur getiririz. Öyle genç oyuncu falan da hiç beklemeyin.

Fanatik haberi Michel Herrero, Türkiye'ye kaç tane İspanyol oyuncu geldiki son 10 sene de.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 17:34 
Kullanıcı avatarı

Az önce Anadolu Taraftar Grupları sayfasında “21 takımlı yeni Süper Lig hayırlı olsun” paylaşımı oldu.Resmi açıklamanın 18:00’da olduğu söyleniyor.

Kesinleşmesi halinde,transfer çalışmalarını etkileyebilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 18:56 
Kullanıcı avatarı

KafalarTam35 yazdı:
Az önce Anadolu Taraftar Grupları sayfasında “21 takımlı yeni Süper Lig hayırlı olsun” paylaşımı oldu.Resmi açıklamanın 18:00’da olduğu söyleniyor.

Kesinleşmesi halinde,transfer çalışmalarını etkileyebilir.

Bizi etkilemez aynı tas aynı hamam devam :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 21:47 

Transfer işini beceremediğimiz aşikar.. hiç ekşına riske gerek yok.. yapış başakşehir’e tuttuğunu getir takıma oyna orta sıralara.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 22:34 
Kullanıcı avatarı

Biten sezonda 80 milyon TL yayın geliri almışız...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 08:40 
Kullanıcı avatarı

Bizim başkanın toplantıda Kayseri başkanıyla gerginlik yaşadığı söyleniyor.Daha önceden işlerinin yoğunluğu dolayısıyla Kulüpler Birliği başkanlığını bırakacağını açıklamasıda bama göre hikaye, bence bu konularla ilgili bu kararı. Bizim açımızdan pek bir etkisi yokmuş gibi görünen bu düşmenin kaldırılması kararının aslında bizi epey bir sıkıntıya sokacağının göstergesi. Daha geniş bir kadro gerekecek, yabancı kuralı ertelendiği için muhtemelen 1 yıllık yaşlı transferleri yapılacak, e o zaman Castrosu, Betosu hatta Jeromu niye gönderildi ? Aşırı yoğun maç takvimi nedeniyle hafta ortası maçlar oynanacak, çalışan kesim nasıl gidecek ? Önümüzdeki yıldaki hakem hatalarının bu kaosu ortaya çıkaran takımlar için daha fazla işleyeceğinin kanıtıda cabası.
Tam bir b.k çukuru oluşturuldu, bütün sistemim içine edildi. Bizi zor bir yıl bekliyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 08:46 

Allah Göztepenin işini gücünü rast getirsin bir Ankaragüçlü olarak iki senedir muhabbetlerine duruşlarına bakıyorum bir de geçmişteki başka takımlarla olan ilişkilerimize üstüne yaşanan şeylere takınılan tavırlara diyecek bişey bulamıyorum adamın delikanlısı olacak karnından konuşanı değil

takımıyla tribünüyle başları öne eğilmesin gönüllerine göre versin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 09:04 
Kullanıcı avatarı

sezon bir tek bize zor olmayacak bütün takımlara 40 hafta olacak bu bahane değil.

başkan kulüpler birliğini bırakmak istiyorsa eline kelepçe mi taktılar? bu karardan hoşnut değilsen basarsın istifayı. ayrıca medyada 18 takımın ortak talebi muhabbetleri dönüyor. varsa itirazın çağırırsın bein'i röportaj verirsin biz istemedik diye. Bein gelmiyorsa youtube gerçeği var artık, oradan kulüp sayfasından açıklama yaparsın tüm sosyal medyaya ulaşır yine ses getirirsin.

beto, castro, reis vs vs isterse gelecek sezon 60 hafta olsun yine de gitmeleri gerekiyordu, zamanı gelmişti. çok planlı programlı bir takım olsak bu adamlar gider gitmez yerlerine şak şak şak transferler gelirdi (yerli). var mı ortada imza?

ben önümüzdeki senenin en azından yılbaşına kadar seyircisiz devam edeceğini düşünüyorum, evde kalmak demek daha fazla maç için dekoder satmak demek. ha bu hesap tutar mı? ben şimdiye kadar dekoder almadım almam da. bu rezil futbol ortamı için para harcamam.

bu arada geçen hafta yazdığım gibi, kulüpteki bütüün idare edilememe sorununun baş aktörü, scout, takım içi disiplin vs vs hepsinden tek sorumlu varmış, SUAT hoca. o gitti dertler bitti inşallah :!:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 13:16 

Kaleye Sehic veya Declan Rudd ikilisinden biri olacak sanırım. Rudd Championship'te son 2 sezonda 82 maça çıkmış, izlemedim ama istikrarlı bir oyuncu gibi duruyor.

Alper Potuk kesin olarak bizde gibi. Behic, Muhammet Demir ve Sadık'ta bizimle anılan isimler.

Asparagas olma ihtimali yüksek ama Adis'le kulübün bir teması olduğu konuşuluyor. Ben şahsen isterim, özellikle transferdeki başarısızlığımızı göze alırsak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 13:51 
Kullanıcı avatarı

Jahovicin sözleşmesi devam ediyor. Olacağını çok sanmıyorum ama bonservis verilip forvet alınacaksa da Jahovici isterim. Çünkü takıma ruh katacağına inanıyorum. Ama Antalya kolay kolay satmaz o adamı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1550 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 155  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ag2315, Bing [Bot], boşnak26, Elegancy, garajalti, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lombardo, Lusage, spicerisk, ugur1907, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye