Zaman: 08 Mar 2021, 09:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Hatayspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2020, 15:32 

Mehmet Altıparmak'la devam ettiğimiz için köyün delisi bizmişiz demek ki... Geçen sene sezon başı yaptığı transferlerle bizi küme düşme kuyusuna attı. Çok çırpındık ama kendimizi kurtaramadık. Bereket bu sene yeniden çıktık da o transferlerin ekonomik riskini şimdilik bertaraf ettik.

Hatayspor bence sezona çok doğru bir kararla başladı. Gaziantep de geçen sene duygusal davranmayarak doğrusunu yaptı ve karşılığını aldığını da gördük.

Hatayspora Süper Lig hayırlı olsun, başarılar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2020, 15:55 

Altıparmak'ı en başından istememiştim ve daha fazla risk almadan yolları ayırmak en iyisiydi. Bunun bir benzerini yaşamamak için Samet Aybaba da asla gelmemeli. İsteğim 40-55 yaş arası, benzer seviyede çalışmış, sistemi olan yabancı bir hoca. Qurban Qurbanov çok iyi olur. İnşallah gelir.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2020, 16:23 

Merhaba.

Sonunda hak ettiğimiz lige çıktık. 25'i 10. haftadan başlayarak üstüste olmak üzere toplam 26 hafta lider kalmak inanılmaz bir başarı. 5 hafta 2. olmuşuz. Toplam 31 hafta ilk 2 içinden inmemişiz. Bu mütevazi kadroyla bu işleri başarmak bir tebriği gerektiriyor olsa gerek.

Herkese teşekkürler, Göztepeli arkadaşlar çokça tebrik etmiş. Onlara da ekstradan teşekkürler.

ŞAMPİYON HATAYSPOR

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020, 00:04 

Mehmet Altıparmak'in gönderilmesi ne kadar doğruysa Fatih Kavlak'in sportif direktör ve tek sorumlu olmasi da bir o kadar hatalı ve saçma karar oldu.

Fatih Kavlak kim? Bu seviyelerde işi ne? 4 sene önce takımı küme düşürecekti. Bizdeki kariyeri berbat. Bütün altyapı da ondan sorulacakmış. 5 yılda Ajax Altyapısı gibi çok komik söylemler duyuyorum. Maşallah ülkede herkes Ajax Altyapısını kuracak ama nedense kimse %10'una bile ulaşamıyor. Böyle komik şeyleri söylemeye gerek yok. Bu sene hedef ligde kalmak. Farklı bir yerdeyiz çaylak durumdayız. Ayaklar yere sağlam basmalı. Nokta atışı transferler yapmalıyız.

Çoğu kişi Gökhan Zan'a sallıyor ama adam bizim Türk Futbolundaki yüzümüz, dışarıya açılan kapımız. Böyle kişilerin kulüpte olması elzem bir durum. Transferden para almış veya alacak diyor bazıları ama ispatlı bir şey yok. Ağzı olan konuşuyor. Adam Gs, Bjk ve Milli takımlarda 10 yil oynadı. Dünya para kazandı. Hatayspor'a gelecek olanlardan 3-5 bin doların mi hesabını yapacak? Gökhan Zan varken Fatih Kavlak'in sportif direktör yapılması komedi. Gökhan da yardımcısı olmuş. Fatih Kavlak sezonun ilk hatası oldu bence.

Daum haber yollamış gelmek için. Şahsen ben tamamım. Daum gelsin isterim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020, 00:34 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler Hatayın guzel insanları umarım kalıcı oliursunuz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020, 07:04 

@beytulma bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Fatih Kavlak küme düşme sezonunda hocalık yapmadı. Hemen ondan sonra yapılanmaya gittiğimiz 2016 yazında bize geldi. Yani bugünlere gelmemizde kendisinin de katkısı var. O gelişinde altyapı için de seçmeler düzenlenmiş, şehirdeki yetenekli gençleri Gökhan Zan'la beraber tespit edip Hatayspor'a kazandırmışlardır. Ha hem bizde hem bizden sonra hocalık kariyeri çok iyi gitmedi ama sportif direktörlük çok başka bir şey. Saha içiyle hiç alakası olmayan adamlar da iyi iş çıkarabiliyor. Süleyman Hurma gibi. Kendisi başarılı olur-olmaz bilemem ama Lütfü Savaş bilgisine, donanımına çok güveniyormuş.

Gökhan Zan niye sportif direktör olmadı dersen, gelecek hocanın yardımcısı olacak demişti Lütfü Savaş. Kendisini Hatayspor hocalığına hazırlayacaklar. 2 zor görevi kendisine vermek istememişlerdir muhtemelen. Ayrıca ben de Gökhan Zan'a yapılan eleştirilerden çok rahatsızım. Hele hele milyon euroları olan adamın transferlerden 5-10 bin euro kovaladığını düşünmek aşırı salakça. Bu adam Hatayspor'un yetiştirdiği en kariyerli futbolcu. İnşallah hocamız olduğu günleri de görürüz.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020, 14:31 

Bordeaux31 yazdı:
@beytulma bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Fatih Kavlak küme düşme sezonunda hocalık yapmadı. Hemen ondan sonra yapılanmaya gittiğimiz 2016 yazında bize geldi. Yani bugünlere gelmemizde kendisinin de katkısı var. O gelişinde altyapı için de seçmeler düzenlenmiş, şehirdeki yetenekli gençleri Gökhan Zan'la beraber tespit edip Hatayspor'a kazandırmışlardır. Ha hem bizde hem bizden sonra hocalık kariyeri çok iyi gitmedi ama sportif direktörlük çok başka bir şey. Saha içiyle hiç alakası olmayan adamlar da iyi iş çıkarabiliyor. Süleyman Hurma gibi. Kendisi başarılı olur-olmaz bilemem ama Lütfü Savaş bilgisine, donanımına çok güveniyormuş.

Gökhan Zan niye sportif direktör olmadı dersen, gelecek hocanın yardımcısı olacak demişti Lütfü Savaş. Kendisini Hatayspor hocalığına hazırlayacaklar. 2 zor görevi kendisine vermek istememişlerdir muhtemelen. Ayrıca ben de Gökhan Zan'a yapılan eleştirilerden çok rahatsızım. Hele hele milyon euroları olan adamın transferlerden 5-10 bin euro kovaladığını düşünmek aşırı salakça. Bu adam Hatayspor'un yetiştirdiği en kariyerli futbolcu. İnşallah hocamız olduğu günleri de görürüz.

Hangi sezon geldiğini biliyorum. Düzeltmene gerek yok zaten yazacağını biliyordum. Sonuç itibariyle başarısız oldu kötü top oynattı ve kovuldu şimdi süper ligde anahtarları veriyorlar. Süleyman Hurma için iyi şeyler söyleyen çok az kişi vardır diye düşünüyorum. Lütfü Savaş'in futbol bilgisi donanimi çok mu ki? Sadece mali yönden iyi işler yaptı. Har vurup harman savunmadı. İdare kısmı çok iyiydi ama sprotif olarak ne kadar biliyor tartışılır.

Fatih Kavlak çok yanlış karar bunu tartışmam bile.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020, 16:28 

Benim kendisini savunduğumu, seninle tartışmak istediğimi nereden çıkardın ki? Durumu açıkladım sadece. Lütfü Savaş'ın futbol bilgisi ne bilmem ama kulübü o yönettiği için ona göre önemini belirttim. Patron o. Fatih Kavlak başarılı olur-olmaz zamanla görürüz. Asıl dert Ömer Erdoğan. Yine denemeye kaldı işimiz. Bu sefer hazır bir hoca artık gelir derken yine deneme yapacağız.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2020, 14:37 

Lütfü Savaş idari ve mali işlerde üst düzey bir yönetici ama sportif anlamda bir şey bildiği yok. Bilen birini getireyim dedi 4 yıl öncenin fiyasko adamını getirdi. O getirdiği de ilk fiyaskosunu Ömer Erdoğanla yaptı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020, 01:28 

anka06 yazdı:
hoşgeldin hatay...
başarıların daim olsun inşallah.

Memleketinin takımını da süper ligde izleyeceksin artık abi!

Deplasmana bekliyoruz. :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atalay1925, Bing [Bot], Buyuurr, BVB, DeLaGuarda55, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hardboiled, ozgurr, Pomak_1925, Sekai

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye