Zaman: 29 Eyl 2020, 20:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 132 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sonraki

Maç Sonucu
Anket 21 Tem 2020, 02:42 tarihinde bitecek
Bursaspor 50%  50%  [ 10 ]
Beraberlik 0%  0%  [ 0 ]
Adana Demirspor 50%  50%  [ 10 ]
Toplam oy : 20
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Play Off | Bursaspor - Adana Demirspor
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 00:27 
Kullanıcı avatarı

Kendi göbeğimizi kendimiz kesecektik. Kesemedik. Altay maçını alacaktık. Ne yapıp ne edip alacaktık. Alamadık. Suçlu varsa Allahına kadar suçlusu biziz. Aklıma gelince sinirlerim hala tavan yapıyor. Demirspor bu, adama sinir krizi geçirtmek için elinden geleni ardına koymaz, yapar yine bize "güzelliğini". Seyretmeyeceğim maçı. Umrumda değil. Sağlığımdan önemlimi. m.k. :x

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 07:38 

kuzeymaraton yazdı:
Metin korkmaz’ın eli kolu uzun olsaydı altay Erzurum’u her türlü yerdi. erzurum şampiyon olsun diye adamlar play off’u bıraktı, ne anlatıyorsunuz siz bize? yani lobiye kurban gittiğimizi hiç mi görmüyorsunuz ki hala metin Korkmaz üzerinden boş boş konuşuyorsunuz?
amcaoğlu beynini yemişsin,kimyasaldan uzak dur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 10:32 
Kullanıcı avatarı

bursalı arkadaşlar biliyor bursadaki o bursaspor performansı %60 ı taraftar sağlamıştı. Şimdi ads daha rahat olacak bireysel olarak çok iyi takım ads. Bu tip takımları ya taraftar yada bir plan bozar. bursaspor bu maçları resmen kontraüzerine oynarsa turu geçer ads hucumu seven takım çünki.

ads hucumda ne denirki gayet etkililer. tek sıkıntıları önlibero mevkiin de rakibe kaptırma zaafları

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 11:00 

fınale yukselen tarafın biz olacagını dusunuyorum.
cuneyt hocadan sonra bıraz daha toparladık. ritmimizi bulursak zorlanmayacagımızı dusunuyorum.
ama rakıbınde tecrubelı ayakları tehlıkelı olabılır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 11:13 

Başlığı hiç etmek istemiyorum ama biz playoffu ne vaadiyle ne parasıyla bırakcaz.Süper lige çıksak alcağımız para 60-70 trilyon erzurum ne vercek de biz bırakcaz.Siz akhisara yenilmeseniz playoffa gircektik.Napalım biz de size mi ağlayalım.Bizim zaten ciğerimiz yanıyor konuyu gereksiz uzatıp boş muhabbete gerek yok.[/quote]

hocanızı kastediyor. iki farklı maç ve farklı performanslar, acunun fener bağlantısı sizin hocanın oralardaki tarakları fln. uzar gider bu mevzu başlığı hiç etmenin kapanmış mevzuyu açmanın manası yok.

uslüp konusuna hiç gelmeyelim bence, bursa deplasmanına gittim sonra burada yapılan yorumları herkes okudu. biz ağır mağlup ettiğimizde başarılar dedik geçtik.[/quote]

Şuraya adana demire başarı dilemek için giriş yaptık okuduğumuz yoruma bak arkadaşım geçen sene hiç bir iddası olmayan Fener gitti erzurumu erzurumda yendi sondan 1 hafta önce bu acun o zaman bu bağlantıyı gerçekleştiremiyor muydu keza erzurum kazansa bursa göztepe el ele düşüyordu aklına gelmedi herhalde o gün acunun bu bağlantıyı kurmak 2 takım taraftarından özür diliyorum böyle önemli bir maç içinde bunları yazdığım için gönlüm adana demir çıkmasından yana sahada hakedenin kazanacağı güzel bir maç olması dileğiyle başarılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 11:53 
Kullanıcı avatarı

var olması iyi oldu ikinci maçta seleznov 100 kere atılırdı mağlupta olmazdık o sahada her iki takımında hakkı yenmesin adil bir maç yönetilsin

öncelikle bizim po kalmamızın en önemli etkeni traorenin gereksiz kırmızı kartı oldu aynı hatayı geçen sene son dakikada hatay maçında topu poteye atmaması ile yapmıştı . adam işimize fazlası ile yarıyor ama heyecan yapıyor maalesef

Altay bizim maçta gayet iyi gözüktü sebebi iki takımında açık top oynaması . Erzurum oyun anlamında vasat olduğu için altayda vasat gözüktü yoksa sonuna kadar po için mücadele ettiler . Oysa ki bizim maçta son dakika penaltıyı çalsa hakem daha farklı olurdu her iki camia için

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 11:57 
Kullanıcı avatarı

ben maç günü bizden altaya laf atanlara karşı çıktım, bu konuyla ilgilide hiç yorum yapmadım. altay köklü bir camia böyle şeylere tenezzül etmez. zaten adamlar play off derdinde. hocaları takıma el freni olmuşsa bunu da izleyen herkes görmüşse başkada yoruma gerek yok. altayın hocası kimdirki camiayı temsilmi eder? yolunda bir hoca benim gözümde. bizde aynı şey olsa o hocayı tefe koyar çalardık.

zaten benim umrum da değil kim ne yapmış etmiş, ben sahada takımıma bakarım kendi işini kendin göreceksin. kıldan tüyden nem kapmanın manası yok, herkese davasında başarılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 12:03 
Kullanıcı avatarı

forumda aynı sosyal medya gibi olmaya başladı beyin kullanmadan yapılan yorumlar falan neyse yine normal davranan bir kitlede var. iki takımda da bireysel yetenekleri güçlü olan oyuncular var Serdar özkan, Volkan, erkan bunlar böyle maçların anahtarları. Ads moral bozukluğu yaşamadıysa favori ama Bursa süpriz yapacak gibi geliyor bana

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 12:17 
Kullanıcı avatarı

Bursada bu sezon direkt rakiplerimizin hepsini yendik. Yarın bunlara bir yenisini daha ekleyebiliriz. Son haftalarda takım umut vermese de play offun havası başka olur. Biz hiç play off oynamadık süper ligdeki uydurma sezon dışında. Ads bu konuda bizden tecrübeli. VARın kullanılacak olması da iyi olmuş iki takım için de hakemler temiz maç çıkarsın yeter. Bu akşam antrenman taraftara açık olacak. Futbolcular da artık bu işin bilincine varmalı ve işi çok sıkı tutmalılar. Avantajlı skoru alıp 2.maça rahat çıkalım.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2020, 17:44 

Şu play off larda en sevmediğim şey favori gösterilmemiz ve biz taraftar olarak çok fazla gaza geliyoruz Belki de yılların verdiği süper lig hasretinden Bu sefer seyircisiz belki ters teper. 2006'dan beri 10. kez play offlara kaldık Sadece bu lige yükseldiğimiz Denizli'deki finalde yüzümüz gülmüştü. Bir birimizi severiz sevmeyiz o ayrı ama Futbol tribünle güzel hele ki ters olduğun tribünle daha güzel oluyor Zaten Adanadoluda 2 elin parmağını geçmez bu tip tribünler Buradan finale çıkacak takım üst lige çıksın

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 132 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 07Mirador, Ahab, Bing [Bot], Bizans1905, Bozkurt1903, casemiro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], king10bucuk, ozgurr, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye